Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Forumda motorcu arkadaşlar var mı? konu içine lütfen.

Hangi modeli seçmeliyim?  

18 oy

1. 1. Hangi modeli seçmeliyim?

• HONDA 600 RR 
    • Kawasaki Ninja 636
    • YAMAHA R6

Önerilen İletiler

forbit    851

Arkadaşlar selamlar, saygılar :) 

Motorcu var mı platformda? :D Motor almayı planlıyorum tavsiyeleriniz nedir onu sormak sizlere danışmak istedim.

Racing olarak düşünüyorum 600'lük bir makine olması taraftarıyım. Aklımda 3 makine var.

• HONDA 600 RR 
  • Kawasaki Ninja 636
  • YAMAHA R6

Daha önce bu makineleri kullanmış arkadaşlar konuya katılım gösterirse çok mutlu olurum. :)

3.png.c3aec5b0ec0bd61bbf6e52d77222a7d5.png 2.jpg.6e09402d9431f0998bd0ff31ced4e119.jpg 1.png.77e628d3765d11f54e4da9317566cbb3.png

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2011 Honda CBR1000RR
2004 Suzuki GSXR1000 

kullandım.. ve toplu sürüşteyken bir abimin 2012 zx10r kullandım.

Marka olarak kısaca özet geçeceğim. Honda narin bir makine,kawasaki ise çok seni sürüşte saracak ne yapmak istiyorsan ona fazlasıyla karşılık verebilecek bir motor.
Suzukiye bindiğimde bu kadar hırçın ve sağlam bir marka daha görmemiştim. Vites çıkışlarımı kesiciye düşerekten tut her sokak arasında kesiciye sokmama rağmen debriyaj balatası 8.000km kullanmama rağmen bu halde tık demedi. Kawasaki ve hondayı bu suzuki surüşüyle  yapsaydım servisten çıkarmayacak moda sokabilirdi.

600CC alacağına 1000CC almanı tavsiye ederim. 600CC 1000CC'den 200'e kadar daha avantajlı 200'den sonra 1000CC devreye giriyor. 600CC'de tek sevdiğim şey devir sayısı 1000CC'den daha yüksek olduğu için abartı egzozla 2 mahalleyi uykudan uyandırabilirsin.

Ben kafeye falan giderim piyasacayım diyosan Kawasaki çek kafenin önüne otur en az 5 kişi gelip fotoğraf çekinip sohbet etmek isteyecektir.
Benim maaşım belli,servis ayağımızın dibi. Boyasız değişensiz hastası. Temkinli süreyim haftada bir diyorsan Hondayı seçebilirsin. Yamahayı bilmediğim için yorum yapmayacağım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
GustavoGaviria, 9 dakika önce yazdı:

2011 Honda CBR1000RR
2004 Suzuki GSXR1000 

kullandım.. ve toplu sürüşteyken bir abimin 2012 zx10r kullandım.

Marka olarak kısaca özet geçeceğim. Honda narin bir makine,kawasaki ise çok seni sürüşte saracak ne yapmak istiyorsan ona fazlasıyla karşılık verebilecek bir motor.
Suzukiye bindiğimde bu kadar hırçın ve sağlam bir marka daha görmemiştim. Vites çıkışlarımı kesiciye düşerekten tut her sokak arasında kesiciye sokmama rağmen debriyaj balatası 8.000km kullanmama rağmen bu halde tık demedi. Kawasaki ve hondayı bu suzuki surüşüyle  yapsaydım servisten çıkarmayacak moda sokabilirdi.

600CC alacağına 1000CC almanı tavsiye ederim. 600CC 1000CC'den 200'e kadar daha avantajlı 200'den sonra 1000CC devreye giriyor. 600CC'de tek sevdiğim şey devir sayısı 1000CC'den daha yüksek olduğu için abartı egzozla 2 mahalleyi uykudan uyandırabilirsin.

Ben kafeye falan giderim piyasacayım diyosan Kawasaki çek kafenin önüne otur en az 5 kişi gelip fotoğraf çekinip sohbet etmek isteyecektir.
Benim maaşım belli,servis ayağımızın dibi. Boyasız değişensiz hastası. Temkinli süreyim haftada bir diyorsan Hondayı seçebilirsin. Yamahayı bilmediğim için yorum yapmayacağım.

Konuyu iyi ki açmışım dedirten bir cevap geldi çok teşekkürler. :) 

1000rr al diyor bir çok arkadaşım 600 yerine ama 1000 korkutuyor onu zapt etmek kolay mı hiç bilmiyorum deneyimim olmadı 1000rr için. :) Honda için dediklerin çok doğru bana arkadaşlar diğer modellere göre daha yüksek ama çok agresif oturma ve kullanma konusunda dediler. Suziki için alabileceğin en seri en hızlı makine dediler ama kısa yollarda sokaklarda 250cc motor bile seni tokatlar ama pist ve uzun yolda muadillerin arasında seni geçecek model yok dendi. Ben evliyim hocam piyasa ile pek alakam yok ama herkes gibi ego sahibi biriyim ve o egoyu tatmak istiyorum :) Ölmeden diyeceğim ama zaten bu motor işi ölüme merhaba demek gibi bir şey gaz, fren ayarı konusunda bilinçsizsen özellikle.

Herkesin beni uyardığı konu abs özellikli olanı tercih et diyorlar. Ama her yerde abs olan daha iyi olmayan daha iyi tartışmaları var bu konuda ne düşünüyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

motosiklet forumunda moderatör arkadaş var içimizde.

Baş harfi @Rdm:D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İlk moturun mu olacak ?

İlk motorun olacak ise ciddi bir kurumdan seviye-1-2-3-4 sürüş eğitimi alacak mısın ?

İki soruya da cevabın evet ise , tavsiyede bulunayım.

İlk soruya cevabın evet ikincisine hayır ise eşini çocuğunu seviyorsan başka bir motosiklet bakalım sana. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 7 saat önce yazdı:

1000rr al diyor bir çok arkadaşım 600 yerine ama 1000 korkutuyor onu zapt etmek kolay mı hiç bilmiyorum deneyimim olmadı 1000rr için. :) Honda için dediklerin çok doğru bana arkadaşlar diğer modellere göre daha yüksek ama çok agresif oturma ve kullanma konusunda dediler. Suziki için alabileceğin en seri en hızlı makine dediler ama kısa yollarda sokaklarda 250cc motor bile seni tokatlar ama pist ve uzun yolda muadillerin arasında seni geçecek model yok dendi. Ben evliyim hocam piyasa ile pek alakam yok ama herkes gibi ego sahibi biriyim ve o egoyu tatmak istiyorum :) Ölmeden diyeceğim ama zaten bu motor işi ölüme merhaba demek gibi bir şey gaz, fren ayarı konusunda bilinçsizsen özellikle.

Herkesin beni uyardığı konu abs özellikli olanı tercih et diyorlar. Ama her yerde abs olan daha iyi olmayan daha iyi tartışmaları var bu konuda ne düşünüyorsun?

Abs olup olmaması sadece yağmurlu havalarda etki gösterecektir racing motorlar diğer motorlar gibi fren balataları yoktur. Fren balataları zaten çok tatmin edecektir ABS gibi hissettirecektir. ABS yağmurlu havalarda çok etkili olmaktadır.

Suzukiyi şöyle özetleyim. Arkadaşlarınız 250cc bile tokatlar gibisine ithafen 40 ile giderken 3. viteste gaz kolumu çevirmemle teker sarmaya başlıyor. Egonu tatmin etmek istiyorsan Suzuki, maddi durumun daha iyi ise dahada çok etmek istiyorsan kawasaki tavsiye ederim. Racing motorla iken kırmızı ışıkta yaşlı bi kamyoncu amcayla göz göze gelsen bile gaza geliyorsun o konudada kendini kontrol edebilmen gerek.

Ölüm konusuna gelirsek 30la yapılan kazalarda bile ölüm oluyor vademiz geldiyse engelleyecek bir şey yok :)

Ben 2017 yılında Honda CBR250R ile başladım 2018'in hemen başında 2011 Honda 1000RR aldım Antalya kumlucadan hatasız boyasız 20 bin kmde :) Ankara'da antares avm'nin orada 220 ile gidon tokatlaması sonucu motor beni üstünden atarak motor kamyonun arkasına girdi. Benim sırt derilerim vücudum komple derilerim soyuldu ve kaburgalarım kırılarak ciğerimi zorlamış doktorun fark etmeyişi yüzünden ölecektim başka bir doktor yüzünden hayatım kurtuldu. Hastanede 2 hafta yattıktan sonra çıktğımın 2. haftası GSXR1000 aldım 2004 model antalya borusan otomotivin özenle evinde sakladığı o yıldan itibaren sadece pistte kullandığı hatasız boyasız motorunu aldım ve maddi sıkıntılradan dolayı satmak zorunda kaldım. Param olmasada şuan her gün cebimde bir hayal kurarak motor bakıyorum. 1000CC'den asla vazgeçme forumdan gustavo diye biri vardı sağolsun diyeceksin. 1000CC sürdükten sonra 600CC birine denk gelirsen 1 turluk yer değişelim dersen 600CC bisiklet gözüyle bakacaksın. İnsan oğlu her şeyden sıkılyıor bir süre sonra 1000CC'yi daha nasıl hızlı yapabilirim moduna girebilirsin :)

Tavsiyem şuanlık Hatasız boyasız bir 1000RR bak motora hakim olduktan sonra marka değiştirmeni tavsiye ederim gene her soruda yardımcı olmaya çalışırım

İlk Motorum; ( HONDA CBR250R 2017 MODEL)
rfue84b.jpeg

İlk 1000CC motorum; ( HONDA CBR1000RR 2011 MODEL KURBAĞ KASA)
mlf46os.jpeg

HONDA CBR KAZA SONRASI;

86nk3a2.jpeg otuiw6t.jpeg

Son Göz bebeğim GSXR1000 K4 :)

fz5ewd8.jpeg pn0rp6t.jpeg em91myr.jpeg

• Üzgün 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Honda çoğu modelini kullandım kawasaki çoğu modelini kullandım. Yamaha aynı şekilde. Motorlarla büyüdüm diyebilirim hep racing sürdüm ama. Sana şunu söyliyim ben ve çevremdeki çoğu motorcu arkadaslarım abilerm hep der SUZUKİ bambaşka bişey. Gsxr 1000 im vardı sattım 3 yıl bindim istanbulun anasını aglatırdım 3 yıl once :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mariem01    12
Rdm, 2 saat önce yazdı:

İlk moturun mu olacak ?

İlk motorun olacak ise ciddi bir kurumdan seviye-1-2-3-4 sürüş eğitimi alacak mısın ?

İlk soruya cevabın evet ikincisine hayır ise eşini çocuğunu seviyorsan başka bir motosiklet bakalım sana. 

reis ehliyetim yok r25 almayı düşünüyorum geçmişte r125 kullandım fakat seviye eğitimlerini almadım çok az kullandım ardından sattım herhangi bir kurum önerin var mı? çevirme o kadar çok oluyor mu yakalanacağım ceza yiyeceğim kadar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
grandeemir    0
forbit, 5 saat önce yazdı:

Hocam bu makineler şakaya gelmez , yeterli tecrübeniz yok ise boşverin bu sevdayı.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

motosiklet forumunda moderatör arkadaş var içimizde.

Baş harfi @Rdm:D

Hocam haklısın valla çok uzun zaman önce forumda bir yerde okumuştum yöneticilik yaptığını motor forumlarının birinde.

Rdm, 5 saat önce yazdı:

İlk moturun mu olacak ?

Hocam ilk değil 15 yaşımdan beri motor deneyimim var ama tek sorun mobilet, vespa, xmax 125cc dışında hiç bir deneyimim olmadı. Yani vitesli motorlara dair sert motorlara dair bir deneyimim yok ama çocukluk yıllarından beri o cayır cayır bağıran motor sesinin sahibi olabilme hayalini hep kurdum. :) 

Çok yakın arkadaşım r1 1000lik motor konusunda ihtisas yapmış birisi ve bana whatsapp mesajı aynı şu şekilde :D 

RR351.thumb.jpg.600053170fa521bd8a0ccfd0b3212be5.jpg

GustavoGaviria, 5 saat önce yazdı:

Abs olup olmaması sadece yağmurlu havalarda etki gösterecektir racing motorlar diğer motorlar gibi fren balataları yoktur. Fren balataları zaten çok tatmin edecektir ABS gibi hissettirecektir. ABS yağmurlu havalarda çok etkili olmaktadır.

Suzukiyi şöyle özetleyim. Arkadaşlarınız 250cc bile tokatlar gibisine ithafen 40 ile giderken 3. viteste gaz kolumu çevirmemle teker sarmaya başlıyor. Egonu tatmin etmek istiyorsan Suzuki, maddi durumun daha iyi ise dahada çok etmek istiyorsan kawasaki tavsiye ederim. Racing motorla iken kırmızı ışıkta yaşlı bi kamyoncu amcayla göz göze gelsen bile gaza geliyorsun o konudada kendini kontrol edebilmen gerek.

Tavsiyem şuanlık Hatasız boyasız bir 1000RR bak motora hakim olduktan sonra marka değiştirmeni tavsiye ederim gene her soruda yardımcı olmaya çalışırım

Vallahi sindire sindire okudum hocam. Çoğu arkadaşım 1000 diyor ama 1000 beni öldürür muhtemelen :D:) Dediğiniz doğru ölüm gelip bizi bulacaksa bu yürürken de mümkün olabilir. Altın elbiseli adam gibi bir tecrübe hatta tek teker Arif bile muazzam deneyimlere sahip olmalarına rağmen bu motor üstünde ölüdürler. :( 

Benim hanım bütün gün ağla ağla bir hal oldu :) İş hak helal etmemeye kadar geldi motor travması geçirdi resmen ölüm haber ve videolarını izlemiş bütün gün motorlarla. Normal motor tamam ama yarış motoruna hakkımı helal etmem meseleleri olunca ciddi inat yapmak istemeyip sanırım biraz erteleyeceğim. :) O hayal ile yanıp tutuşmaya devam. 

BELKİ BİR GÜN.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
celilr2    17
forbit, 5 saat önce yazdı:

Hocam haklısın valla çok uzun zaman önce forumda bir yerde okumuştum yöneticilik yaptığını motor forumlarının birinde.

Hocam ilk değil 15 yaşımdan beri motor deneyimim var ama tek sorun mobilet, vespa, xmax 125cc dışında hiç bir deneyimim olmadı. Yani vitesli motorlara dair sert motorlara dair bir deneyimim yok ama çocukluk yıllarından beri o cayır cayır bağıran motor sesinin sahibi olabilme hayalini hep kurdum. :) 

Çok yakın arkadaşım r1 1000lik motor konusunda ihtisas yapmış birisi ve bana whatsapp mesajı aynı şu şekilde :D 

Vallahi sindire sindire okudum hocam. Çoğu arkadaşım 1000 diyor ama 1000 beni öldürür muhtemelen :D:) Dediğiniz doğru ölüm gelip bizi bulacaksa bu yürürken de mümkün olabilir. Altın elbiseli adam gibi bir tecrübe hatta tek teker Arif bile muazzam deneyimlere sahip olmalarına rağmen bu motor üstünde ölüdürler. :( 

Benim hanım bütün gün ağla ağla bir hal oldu :) İş hak helal etmemeye kadar geldi motor travması geçirdi resmen ölüm haber ve videolarını izlemiş bütün gün motorlarla. Normal motor tamam ama yarış motoruna hakkımı helal etmem meseleleri olunca ciddi inat yapmak istemeyip sanırım biraz erteleyeceğim. :) O hayal ile yanıp tutuşmaya devam. 

BELKİ BİR GÜN.

Suzuki GSX-R 250 veya r25 al geç hocam, tatmin eder onla yeterince, ben kuşadasında yaşıyorm, kalabalıktan geniş caddelerde bile yürümek zor ama 250 ve 250+lık makine sayısı bir elin parmağını geçmez. benim drift l 125 bile makine olarak görülüyor hocam ya :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
celilr2, 7 saat önce yazdı:

Suzuki GSX-R 250 veya r25 al geç hocam, tatmin eder onla yeterince, ben kuşadasında yaşıyorm, kalabalıktan geniş caddelerde bile yürümek zor ama 250 ve 250+lık makine sayısı bir elin parmağını geçmez. benim drift l 125 bile makine olarak görülüyor hocam ya :D 

250 cc racing olmaz, anca cadde gençlerini eğlendirir, aşağılamak için söylemiyorum 600 cc, litrelik makinalar varken 250 cc  motosiklet , racing görünümlü motosiklet olur anca :)

forbit, 12 saat önce yazdı:

BELKİ BİR GÜN.

Biz motosikletten saymayız ama 150-250 cc arası şirin bir maxi scooter ile yengemi arkana alıp ufak tefek şehir içi sonrasında yakın illere termosunu, çadırını aldığın ufak geziler düzenleyip ilerleyen zamanlarda her türlü motosiklet için kandırabilirsin.

Ben 20 sene önce ilk motorumu  alırken taksitlerini nasıl öderiz ki diye düşünürken, kız arkadaşımın "birlikte çalışır öderiz bende yardım ederim sana aşkım" demesiyle almıştım ki, ki kendisi 15 yıllık eşim çocuğumun anası olur :) 

Ben şanslı azınlıktanım ama sende yengemi ufak ufak alıştırabilirsin. 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Rdm, 6 saat önce yazdı:

250 cc racing olmaz, anca cadde gençlerini eğlendirir, aşağılamak için söylemiyorum 600 cc, litrelik makinalar varken 250 cc  motosiklet , racing görünümlü motosiklet olur anca :)

Biz motosikletten saymayız ama 150-250 cc arası şirin bir maxi scooter ile yengemi arkana alıp ufak tefek şehir içi sonrasında yakın illere termosunu, çadırını aldığın ufak geziler düzenleyip ilerleyen zamanlarda her türlü motosiklet için kandırabilirsin.

Ben 20 sene önce ilk motorumu  alırken taksitlerini nasıl öderiz ki diye düşünürken, kız arkadaşımın "birlikte çalışır öderiz bende yardım ederim sana aşkım" demesiyle almıştım ki, ki kendisi 15 yıllık eşim çocuğumun anası olur :) 

Ben şanslı azınlıktanım ama sende yengemi ufak ufak alıştırabilirsin. 

Hocam altın değerinde güzel yorumunuz içim çok teşekkür ederim. Vallahi hanımla büyük kapıştık :D Ve biliyorsunuz hanımcılık her zaman kazanıyor evin direği onlar olduğu için biz erkekler sözde lideriz yani :) X max devam hocam. Veya maddi olarak biraz daha kendimi zorlayabilirsem

BMW CE 04 düşünmek en iyisi gibi duruyor :) 

BMW-CE04-2022-42-1024x683.thumb.jpg.a5343551650db12ef9eedc2f7d87124e.jpg

Sonra diyorum ki buna 500,600 verene kadar 300,400 daha ekle h2 al :D hahahaha daha binmeden öl sonra :D 

Kawasaki_Ninja_H2.thumb.jpg.f5a6f17e0df87b84ac51be208c84354d.jpg

Yusufdemir1995, 3 saat önce yazdı:

Gsxr….

Çok güzelmiş Maşallah dedim görünce :) 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
forbit, 14 dakika önce yazdı:

Hocam altın değerinde güzel yorumunuz içim çok teşekkür ederim. Vallahi hanımla büyük kapıştık :D Ve biliyorsunuz hanımcılık her zaman kazanıyor evin direği onlar olduğu için biz erkekler sözde lideriz yani :) X max devam hocam. Veya maddi olarak biraz daha kendimi zorlayabilirsem

BMW CE 04 düşünmek en iyisi gibi duruyor :) 

Sonra diyorum ki buna 500,600 verene kadar 300,400 daha ekle h2 al :D hahahaha daha binmeden öl sonra :D 

Çok güzelmiş Maşallah dedim görünce :) 

Hatunun gönlü olmayınca zaten keyif vermiyor alınan da yapılan da. Dediğim taktiği 1 yıl uygula, sonrasında zaten yengem diyecek bu hafta sonu nereye gidelim diye. Ama yaş kemale erince racing değil de racing den aşağı yanı kalmayan  1200 cc 155 hp'lik şöyle bir Enduroya meylediyor insan :) 

Benim emeklilik hayalim bakalım 1-2 seneye alırız belki :) 

2016-Ducati-1200-Multistrada-11-750x500.jpg

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Hatunun gönlü olmayınca zaten keyif vermiyor alınan da yapılan da. Dediğim taktiği 1 yıl uygula, sonrasında zaten yengem diyecek bu hafta sonu nereye gidelim diye. Ama yaş kemale erince racing değil de racing den aşağı yanı kalmayan  1200 cc 155 hp'lik şöyle bir Enduroya meylediyor insan :) 

Benim emeklilik hayalim bakalım 1-2 seneye alırız belki :) 

Valla hocam benimde 45-55 yaş arası hayalim :D:) Resident evil filminden tanıdığımız canavar :) 

İnşallah alırsınız hayrını görür dilediğiniz gibi dünyayı gezersiniz bu motorla:D:) 

F6544042-745C-46AB-8337-F009BF570D72.jpg.4f1641f7f5081b1400bcb1cdd4087a62.jpg

Bu arada şaka değil hocam ilk motorum buydu rahmetli dedemin motoruydu mobilet  daha doğrusu inanın 4 yıl kullandım :D Bizim sevdamızda yeni değil yani motorlara :D:D:D:D Motor resmi temsili hani motor varken neredeyse kameralı tel yoktu o yüzden internetten bile zor buldum :D 

eb164103ee434de0a877aeb35c51de56.thumb.jpg.ed0ece4403bbe7ff23c2964542412b5c.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.