Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lrkvarteresyan

Ilaca başlamadan önceki form ve süreç

Önerilen İletiler

Merhabalar daha öncede bir konu açmıştım o zamanlar ilac kullanımı hakkında kararsızdım şimdi is kesin kararımı verip ilk defa ilaç kullanıcam blastand cruise yöntemiyle gidicem ünlü bir türk koçla konuştum onunla anlaştım gibi ekim kasım gibi kısmet olursa yapıcam hocaylada konuştum yüksek dozajlar ve sert ilaçlar istemiyorum bu yüzden araştırmalarım sonucunda maximum 250 testerteron ve 200 rimobolon gidicem hatta eczaneden 12 tane rimobolon satın aldım uzun zamandır 3 yıldır spor salonuna gitmiyordum pandeminin başından beri 2 aydır salona yazıldım askerden döndüm biraz kilo almıştım 97 kiloya kadar çıktım 1 ayda 90 kiloya düştüm ilaca gireceğim için biraz daha vericem yağ oranımı iyice düşürücem 85-82 kiloya kadar düşürücem bu ilaç miktarlarını kullanan var mı verim alınabilir mi şuan kilom 90 boyum 1.85 artık naturel devam etmicem tavsiyeleriniz var mı aşşağıda 1 aylık diyet sürecimi befor after paylaştım @Rdm @rastlantisal @DeMoNhUnTeR @SPECTRE @otopsicikedi

IMG_0448.jpeg IMG_0449.jpeg IMG_0450.jpeg IMG_0451.jpeg IMG_0452.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.380

Kontrollü başlamak için güzel bir dozajlama fakat bu vücuda kısa bir zaman sonra bu dozajlar yetmeyebilir. İlaçları adım adım kullanmanı öneririm. 250 test 200 rimo başladıysan 4 hafta sonra 350 test 300 rimo olacak şekilde ilaçları pushlayabilirsin sağlık durumuna göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 15 dakika önce yazdı:

Kontrollü başlamak için güzel bir dozajlama fakat bu vücuda kısa bir zaman sonra bu dozajlar yetmeyebilir. İlaçları adım adım kullanmanı öneririm. 250 test 200 rimo başladıysan 4 hafta sonra 350 test 300 rimo olacak şekilde ilaçları pushlayabilirsin sağlık durumuna göre 

Ya aslında evet çoğu yerdede öyle okudum dozajlar ufaktandan olsa arttırılmalı diye fakat benim kafamda yarışmacılık yada aşırı büyümek yok şuanki fiziğimin üstüne yavaş yavaş koyayım ve bunu yıllarca sürdürülebilir yapayım kafamdaki bu 250 testo 200 rimo anladığım kadarıyla yeterli olucak gibi yetmezsede daha fazla üstüne çıkmam gibi çünkü riski minimalize etmek istiyorum cruise dönemindede 75-100 testo gibi bişey düşünüyorum umarım oda yeterli olur zaten forumda paylaşıcam süreci

Bunlarda kan testlerim sağlık ocağında yaptırdım hormonlara falan hocayla çalışmaya başladığımda ekim kasım gibi yaptırıcam 

IMG_0454.png IMG_0455.png IMG_0456.png IMG_0457.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.