Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egolifting65

Hasta oldum ne yapmam gerek

Önerilen İletiler

Egolifting65    10

Vantilatörden hasta oldum ve kulağım çok ağrıyor önc eboğzım burnum sonra kulağım…

enjeksiyonu yapmalıyım?

hastanede serum vurdursam sorun olur mu?

veya ne önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

siryunus07    6

enjeksiyona devam et yoksa dalgalanma olur hormonlarında sıkıntı yaşarsın. çok ağır geçiriyorsan antremana gitmeyebilirsin yada hafif antreman şeklinde yapabilirsin. Hastalık normal birşey herkes yaşıyor. Serumdan da bişey olacağını düşünmüyorum vurdurabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
siryunus07, Şimdi yazdı:

enjeksiyona devam et yoksa dalgalanma olur hormonlarında sıkıntı yaşarsın. çok ağır geçiriyorsan antremana gitmeyebilirsin yada hafif antreman şeklinde yapabilirsin. Hastalık normal birşey herkes yaşıyor. Serumdan da bişey olacağını düşünmüyorum vurdurabilirsin

Biraz ağıe geçiriyorum beslenmem aynı dwvam ediyor ayakta durmakta zorlanıyorum tamamdır teşekkür ederm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
siryunus07    6

antremana gitme o zaman bence. hastalığın iyileşmesini yavaşlatır. doktora gidip tedaviyi hızlandırman yararına olur. Ben teşekkür ederim

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
Egolifting65, 14 dakika önce yazdı:

Biraz ağıe geçiriyorum beslenmem aynı dwvam ediyor ayakta durmakta zorlanıyorum tamamdır teşekkür ederm

vantilatör den hasta oldum diyorsun ve ağır geçiriyorum diyorsun doktora gittin mi peki bunun için başka bir hastalık olmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
uslu4335, Şimdi yazdı:

vantilatör den hasta oldum diyorsun ve ağır geçiriyorum diyorsun doktora gittin mi peki bunun için başka bir hastalık olmasın.

Yani dostum vantilatör gece boyu açık kafama tutuyordum eşşekkik işte boğazım acıdı fakab felan salgınd avar şu sıra bilmiyorum fakat nir iey bitiyor başka bir şey başlıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

geçmiş olsun öncelikle. hastalığın uzun surecek ise mesela 2 hafta spora gidemem diyorsan farklı olur yoksa 3-5 güne toparlarım devam ederim antremanlara dersen devam et enjeksiyonlara

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun öncelikle. hastalığın uzun surecek ise mesela 2 hafta spora gidemem diyorsan farklı olur yoksa 3-5 güne toparlarım devam ederim antremanlara dersen devam et enjeksiyonlara

Yok ya 2 3 güne cillobum ama ilerleyen zansnlara not aldım teşğ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Egolifting65, 1 saat önce yazdı:

Vantilatörden hasta oldum ve kulağım çok ağrıyor önc eboğzım burnum sonra kulağım…

enjeksiyonu yapmalıyım?

veya ne önerirsiniz

Bademcik İltihabı, Orta Kulak Enfeksiyonu kapmış olabilirsin. Boğaz yumuşatıcı tablet ve bol c vitaminli sebze ve meyve yemelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

bende yeni yeni kurtuluyorum hala burnum tıkalı. kendini iyi hissedene kadar antrenmana gitme, dinlen evde. ama enjeksiyonları yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
redexits, Bir saat önce yazdı:

Bademcik İltihabı, Orta Kulak Enfeksiyonu kapmış olabilirsin. Boğaz yumuşatıcı tablet ve bol c vitaminli sebze ve meyve yemelisin.

Kulak enfeksiyonu dedi bana doktor bir kaç ilaç verdi sizlere sormak istedim kürümü etkileyip etkilemeyeceğinden

klamoks BID 1000mg

nimes 100mg

theraflu kullanmamda sakınca olur mu kürü etkiler mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Egolifting65, 3 saat önce yazdı:

Kulak enfeksiyonu dedi bana doktor bir kaç ilaç verdi sizlere sormak istedim kürümü etkileyip etkilemeyeceğinden

klamoks BID 1000mg

nimes 100mg

theraflu kullanmamda sakınca olur mu kürü etkiler mi

Kanın sulu mu? Ciğerlerin durumu nasıl? Böbreklerin iyi mi? Kan tahlilinde referans değerinde miydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
redexits, Şimdi yazdı:

Kanın sulu mu? Ciğerlerin durumu nasıl? Böbreklerin iyi mi? Kan tahlilinde referans değerinde miydi?

Hasta olmadan öncede yaptırmıştım çok su içtiğimden böbreklerm 0.01 değer yüksek çıkmıştı kan tahlilim iyi durumda sadece şu ilaçları kullanıp kullanmamam gerektiğini bilmiyorım doktor yazdı ama işte bilmiyor ilaçlı oldumu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Egolifting65, 6 saat önce yazdı:

enjeksiyonu yapmalıyım?

veya ne önerirsiniz

serum dediğiniz şey genelde magnezyumlu su oluyor naçizane tavsiyem zencefil rendeleyip balla tüket sabaha bişeyin kalmaz 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Egolifting65, 10 dakika önce yazdı:

Hasta olmadan öncede yaptırmıştım çok su içtiğimden böbreklerm 0.01 değer yüksek çıkmıştı kan tahlilim iyi durumda sadece şu ilaçları kullanıp kullanmamam gerektiğini bilmiyorım doktor yazdı ama işte bilmiyor ilaçlı oldumu

Troid bezlerin nasıl değerleri normal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
redexits, 3 saat önce yazdı:

Troid bezlerin nasıl değerleri normal mi?

Evet geçen hafta onun testini yaptırdım hepsi normal

DeMoNhUnTeR, 2 saat önce yazdı:

tedavinizi görün

ama enjeksiyonlara devam

Tamamdır teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
redexits    19
Egolifting65, 11 saat önce yazdı:

Evet geçen hafta onun testini yaptırdım hepsi normal

doktorun önerdiği süre boyunca kullanabilirsin problem olmaz. Eğer bu söylediğim değerler fazla olsaydı kullanamazdın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.