Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Unnamed

Deca-testo mix-rimobolan-danabol kürü

Önerilen İletiler

Unnamed    0

Kür 10 hafta olacak ve ilk kürüm olacak kur içeriği dozlar su sekilde

1-5 hafta dbol 1-2 hafta günde 2 2-5 hafta günde 3 tablet.

1. Hafta 350 mg testo mix 2 3 4 hafta 2 ampul 750 mg

1. Hafta 1 ampul rimobolan 2 3 4 hafta 2 ampul

1. Hafta 1 ampul 200 mg deca dura. 2 3 4 hafta 2 ampul 400mg

5 6 hafta hepsinden 3 er adet

7 8 9 hafta tekrar 2 ampul 10. Hafta 1 er ampul ve kur bitiyor. Beslenme ortalama günde 8 yumurta 100 gr yulaf 700 gr Prinç 1200 gram et tavuk sebze vs kur kaba olarak bu şekilde gözden kaçan eksik veyahut yanlış bir şey görürseniz yorumlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    214

1200 gram et mi nasil yiyorsun anlamadim ama nasil bir sindirim sistemin var anlamadim 700 gr yeterli fazlasina gerek yok

Boyunuzu kilonuzu yag oraninizi spor gecmisinizi yazarsaniz yardimci olalim

Fakat artan azalan sacma sapan birsey yaptigini soyleyebilirim cop olmus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

bu beslenmeyi yaparak 68 kg mısın( ki imkansız) yoksa kür olunca yaparım diye düşünüp yapamayıp kür sonu savsaklayıp aldığın bütün kiloları geri vereceksin açık açık söylüyorum

bence doğal devam et ve önce beslenme alışkanlıklarını düzene oturt.

bu kiloda sustanona heleki 750 mg a felan hiç gerek yok decaya da gerek yok deca en güçlü 2. ilaç mermilerini sırayla atmalısın ki hedefi vurabil

düşükten başlayıp yukarı çıkmak felan da sadece verimi düşürür yanetkiyi arttırır.

illa ki gireceğim böyle devam edip diyorsanda

12 hafta testosteron enanthante yada cypionate 500 mg

12 hafta 400 mg boldenon yada primobolan

4 hafta 30 mg sabit danabol

seni eşik atlatacaktır 4 ilacı kombinlemene ve o kadar yüksek dozajlara çıkmana gerek yok. ilacı alırım beslenirim sonra savsaklarım diyorsan boşuna paranı ve sağlığını heba etme kürü bıraktığında bile artık günde 500 gr et ürünü 700-1000 gr arası karbonhidrat ürünü(pilav vb.) almayacaksan hepsi gidecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unnamed    0

Küre yeni başladım dün itibari ile ve beslenme olayını bu şekilde dizayn ettim ilaçları artık almış bulundum ve kullanmaya başladım evet dozlar bayağı fazla farkındayım ilk kürüm olacağından dolayı düşük doz başlayıp arttırmak biraz daha cazip geldi stabilize gitmek pek mantıklı gelmedi o sebepten dizayn bu şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

bu kürü size bir satıcı önerdiyse zaten ilaçların boş olduğunu yada overdose olduğunu biliyordur stabil gitmelisiniz madem gireceksiniz

12 hafta 500 mg sustanon (pazartesi perşembe 250 250)

8 hafta deca 400 mg

10-12 hafta 300 mg primobolan

4 hafta 30 mg danabol.

350 mg sustanon ile 250 mg nasıl çekeceğinize gelirsek basit matematik denklemi ile 1ml i 350 mg ise x ml i 250 mg dır diyerek ortalama 0.7 ml çekmeniz yeterli olacaktır. 0.7ml pazartesi 0.7 ml perşembe vurmanız toplamda 500 edecek ve dalgalanması azalacaktır.diğer ilaçları karıştırabilir günlere bölebilirsiniz fazla farketmeyecektir

1200 gram et e de girişmeyin sizin cüssenizde birisine 300 400 gr bile yetecektir 700 sabit gitmek fazla fazla yeterli olacaktır. umarım yanıltırsınız ama bazı alışkanlıkları kazanmadan özelliklede ilaçtan belki 5 belki 10 kat daha önemli olan beslenme alışkanlığını oturtmadan giren 10 kişiden 9 u gördüğüm kadarıyla kazandığı kiloların yüzde 80 ini kaybetti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unnamed    0

aldığım ürün gep testo mix 1 ampül 350 mg testo içeriyor sustanon da diyebiliriz, fakat eczane ürünü olan 250 bu 350 tek farkı bu, 10 hafta olarak düşünüyordum genel olarak dediğiniz gibi deca 8 hafta yeterli olacaktır. Dbol duruma göre katkısını çok görürsem 5 hafta yoksa 4 hafta civarı, yiyebildiğim kadar yiyiyorum ekstra supplement vs protein karb. yüksek tutmaya çalışıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

Re: selam

Gönderildi: Çrş Şub 22, 2017 9:14 pm

Kimden: Unnamed

Kime: tolgacan94

konu açmıştım rimobolan deca sustanon ile ilgili, kür içinde proviron kullanmam gerekiyor mu ve de sustanon küründe 6. hafta pregnyl 1500 iu filan vur diye yazılar okudum, multivitamin almam gerekir mi ekstra olarak ne eklenebilir b6 b12 vs

Herkesin bilgilenmesi acisindan buradan sormanix daha iyi olacaktir.

Kur ici pregnyl tarzi seyler 24-32 haftalik kurlerde olur sizin durumunuzda hicbir sekilde boyle birsey yapmayin bosuna yorarsiniz lh reseptorlerinizi.

Guzel bir multivitaminin yanina kurunuze 50 mg cinko spordan sonra ve sabah olmak uzere 2 defa 1000mg ester c ve karaciger icin istege bagli nac600 tablet kullanmanizi Onerebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Unnamed    0

Teşekkür ediyorum cevabınız için, 7. Günü tamamladım genel olarak hafif bir güç artışı kaslarda hissedilebilir derecede sertleşme oldu, diyetten dolayı sanırım şeker yağ tuz vs biraz baş ağrısı ve agresiflik yapıyor. Değişimleri ara ara yazacağım vücuttaki değişimleri de 2. Haftadan sonra yavaş yavaş paylaşacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.