Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutuzeyir

Tren A. Testo P.

Önerilen İletiler

Umutuzeyir    0

Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni katıldim ama uzun zamandır konuları takip ediyorum pct den kür kadar cok yararli bir forum bilinclendirmek adina oncelikle tebrik ediyorum.

3. Kürüme girecegim. ilk deca sonra bolde kurune girdim simdi tren a ile yag yakmak istiyorum , tabikide guzel bir diyetle. Kilom boyuma

Gore hala fazla değil fakat baslangic kilom 69 du kürlere , biraz erken baslamisim :)

1.83 89 kiloyum

10 Testo P. 300-400 mg arası

10 Tren A. Haftlik 225 mg

Anavar ilk 4 hafta kick start icin

Bu dozajlar nasıl sizce yeterli mi ? Masteron eklersem

Nasıl olur ?Bir defa define bi hale gelip bir daha bozmamayı dusunuyorum , geciedigim kurlere rağmen skinny fatim fakat ust vucudumun genislemesinden dolayi pek goze batmıyor . Bu kurde mct de neler kullanmaliyim ? Ve de marka onerirmisiniz 1 hafta sonra suparis vericem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    214

yağ oranınız çok yüksek ise ki skinny fat görünümünüzü buna bağlıyorum, kür ile yağ yakma işine girmeyin yüzde 15 in üzerindeki insanlar kür ile yüzde 10 12 lere inince bunu koruması pek mümkün olmuyor 10 kişi gördüysem 9 u eski haline geri geldi diyebilirim. bazı şeyler alışkanlık ile alakalı oluyor malesef :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutuzeyir    0

Aynen bende şahit oldum bunlara ama , yapacağım diyete ve disiplinime güveniyorum artık su skinny fat dneen illetten kurtulayimda :) Peki kür hakkindaki yorumlarınız neler ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

paranız var ise 300 mg masteron da ekleyebilirsiniz haftada 3 enjeksiyona böleceksiniz

3 günde 1 arimidex

3 günde yarım tablet cabaser

günde 100mcg levotiron

50 mg çinko

neredeyse sıfır kalsiyum alarak ilerlemelisiniz

bvs labs balkan pharma sp labs thaiger pharma(labs değil) genesis meds den birini alabilirsiniz. markaya değil satıcıya dikkat etmeli bu arada hepsinin sahtesi mevcut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutuzeyir    0

Tesekkurler kalsiyumu neden almıyorum acaba merak ettim , vallahi bende duzgun bir satıcı arıyorum zaten eskiden aldigim adam bıraktı cok fazla sahte var umarim denk gelmem , masteronuda ekliyorum o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

trenbolone kürlerinde böbrekte zaten ekstra yük oluşuyor kalsiyum da böbreği en çok yoran mineral o yüzden ikisini birlikte almamak böbrek sağlığımız açısından daha yararlı olacaktır minimum 3 litre suyu zaten söylemiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hem masteron ekle diyorsunuz hem arimidex kullan 3 günde bir diyorsunuz . Yanlış anlaşılma olmasın bir yanlışı düzelteceğim . 1.si masteron olan küre antiostrojen eklenmez . 2.si Masteron olmasa bile tren ac östrojene dönüşmez sadece testo prop için 3 günde 1 tablet arimidex e gerek yok . Sadece proviron işini görür . Yok illa amidex diyorsan haftada 2 gün yarım tablet işini görür o bile fazla. 2 günde bir yarım tablet cabeser yeterli. Ayriyetten trenbolone kullanırken diyetine çok fazla dikkat etmene gerek kalmadan bile istediğin yağı yakarsın ama sen hem sağlık hem tam verim almak için diyete dikkat et .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutuzeyir    0

Tesekkur ederim o zaman arimidex almıyorum, diyet konusuna gelirsek diyetime dikkat etmek etmek lazım , hem verim acisindan hemde kur sonrasi o yag oranini korumam acisindan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.