Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

olayolay

Ilk kür testo e

Önerilen İletiler

olayolay    0

hocalarım merhaba testo e yada testo p kürüne girmeyi düşünmüyorum boksu çocukluktan beri gymide boks yaparken yapıyordum size sorum ilk kürde only testo kaç mg önerirsiniz ve yağlanmak istemiyorum temiz kas kütlesi eklemek istiyorum 12 haftalık bir süreç izlicem gruptan ve tanıdıklarımdan aldıgım bilgiler doğrultusunda 72 kiloyum hangi ilacı önerirsiniz testo e mi testo p mi ve kür içinde jinekomasti sorunundan kaçınmak için armidex hakkındaki düşünceleriniz ve sizce ne kadar alınmalı hafta kaç kere ve dozu ne kadar olmalı bilgilere ulaştıktan sonra teste gidicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338
olayolay, 4 saat önce yazdı:

hocalarım merhaba testo e yada testo p kürüne girmeyi düşünmüyorum boksu çocukluktan beri gymide boks yaparken yapıyordum size sorum ilk kürde only testo kaç mg önerirsiniz ve yağlanmak istemiyorum temiz kas kütlesi eklemek istiyorum 12 haftalık bir süreç izlicem gruptan ve tanıdıklarımdan aldıgım bilgiler doğrultusunda 72 kiloyum hangi ilacı önerirsiniz testo e mi testo p mi ve kür içinde jinekomasti sorunundan kaçınmak için armidex hakkındaki düşünceleriniz ve sizce ne kadar alınmalı hafta kaç kere ve dozu ne kadar olmalı bilgilere ulaştıktan sonra teste gidicem

Only test yapacaksan daha uzun gitmen lazım kalıcı bir kütle için min 20 hafta gibi. Yağlanmamak ilaçlara değil senin beslenmene bakıyor düzenli bir şekilde kalori arttırdığında çok yağlanmadan süreci bitirebilirsin . Onun dışında boyun kaç ? yağ oranın kaç ? Ona göre doz belirlenir only testte 10-12 hafta da artık vücudun alışıcaktır muhtemelen orada küçük bir doz artttırımı yapıp devam edersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olayolay    0
janbertozen, 4 saat önce yazdı:

Only test yapacaksan daha uzun gitmen lazım kalıcı bir kütle için min 20 hafta gibi. Yağlanmamak ilaçlara değil senin beslenmene bakıyor düzenli bir şekilde kalori arttırdığında çok yağlanmadan süreci bitirebilirsin . Onun dışında boyun kaç ? yağ oranın kaç ? Ona göre doz belirlenir only testte 10-12 hafta da artık vücudun alışıcaktır muhtemelen orada küçük bir doz artttırımı yapıp devam edersin

/10-11 civarlarında geziyorumdur hocam 178 boy hocam 20 hafta çok yüksek degil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olayolay    0
DeMoNhUnTeR, 5 saat önce yazdı:

12 hafta 250 mg test e. olabilir

bu kullanımda arimidex e ihtiyaç olacağını sanmıyorum

hocam jinodan baya korkuyorum olan arkadaşlarım var ve boksu çok etkiliyo cidden baya kötü olur benim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
olayolay, 11 dakika önce yazdı:

hocam jinodan baya korkuyorum olan arkadaşlarım var ve boksu çok etkiliyo cidden baya kötü olur benim için

kesin olacak diye birşey yok genetiğine bağlı. duruma göre al kontrol altında tut yoksa boşuna kürün verimini düşürme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
olayolay, 12 dakika önce yazdı:

/10-11 civarlarında geziyorumdur hocam 178 boy hocam 20 hafta çok yüksek degil mi

Only test için mi :) biraz tansiyon yapar belki birazda kolestrolünü bozar e2 yi dengede tuttuğun sürece 30 hafta da gitsen birşey olmaz. Jino dediğin bir anda olmuyor meme ucunda batma ve hissiyat olucak zaten oradan anlarsın tamoksifen alırsın jinonu engeller gider test verisin teste göre arimidex dozajı belirlenir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

Only test için mi :) biraz tansiyon yapar belki birazda kolestrolünü bozar e2 yi dengede tuttuğun sürece 30 hafta da gitsen birşey olmaz. Jino dediğin bir anda olmuyor meme ucunda batma ve hissiyat olucak zaten oradan anlarsın tamoksifen alırsın jinonu engeller gider test verisin teste göre arimidex dozajı belirlenir

Jino istese olamaz bir insan 10gr ilaç vurmuyorsa, yatakta bile dönemiyorsun o göğüs ucu batmasından bloklarsın engellersin bu dozlarda jino olabilmek için şuursuz bir insan olmak lazım. Dediklerine katılıyorum brom.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olayolay    0
janbertozen, 9 saat önce yazdı:

hocam kaç mg önerirsin ve kür içi sorunlardan kaçınmak için hangi ilaçların kullanılmasını araştırdıgım zaman vitaminler nac vs biliyorum ama siz jino için armidex kür içi sorun yaratır diyorsanız kullanmamayı düşünüyorum jinodan bu kadar çekinme sebebim boksta cidden çok büyük bir sorun olabilcegi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
olayolay, 1 saat önce yazdı:

hocam kaç mg önerirsin ve kür içi sorunlardan kaçınmak için hangi ilaçların kullanılmasını araştırdıgım zaman vitaminler nac vs biliyorum ama siz jino için armidex kür içi sorun yaratır diyorsanız kullanmamayı düşünüyorum jinodan bu kadar çekinme sebebim boksta cidden çok büyük bir sorun olabilcegi

dostum zaten sorun ama  jino çat diye olacağın birşey değil bu bir süreç halinde oluyor. Göğüs ucunda batma olduğunda tamoksifen kullanırsan jinoyu engeller olay bu, ama bu sadece arimidex alacağın süreci uzatır işin sonunda arimidex kullanman gerekicek. Koruyucu olarak nac 600 omega 3  c vitamini d vitamini çinko yeterli olur bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olayolay    0
janbertozen, 34 dakika önce yazdı:

dostum zaten sorun ama  jino çat diye olacağın birşey değil bu bir süreç halinde oluyor. Göğüs ucunda batma olduğunda tamoksifen kullanırsan jinoyu engeller olay bu, ama bu sadece arimidex alacağın süreci uzatır işin sonunda arimidex kullanman gerekicek. Koruyucu olarak nac 600 omega 3  c vitamini d vitamini çinko yeterli olur bence 

hocam kaç mg önerirsiniz ve 12 haftalık bir süreç yapsak kalıcı olmaz mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Yani toksik etkisi 0 a yakın bir ürünü kullanırken uzun gitmek en mantıklısı  buna bağlı olarak getirisi de muazzam değil çünkü uzuna yayıp güçlene güçlene sert idmanlarla koyman lazım kütleyi 250 mg başlayıp kür ortalarında 375-350 lere çıkabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
olayolay    0
janbertozen, 25 dakika önce yazdı:

Yani toksik etkisi 0 a yakın bir ürünü kullanırken uzun gitmek en mantıklısı  buna bağlı olarak getirisi de muazzam değil çünkü uzuna yayıp güçlene güçlene sert idmanlarla koyman lazım kütleyi 250 mg başlayıp kür ortalarında 375-350 lere çıkabilirsin

hocam 250 ile startı verip 4-6. haftada 350 çıkarıp 350 çıkardıgımda armidex kullansan sorun olur mu ve kürü 12 hafta yapsam ekledigim kütleyi kaybeder miyim ilk kürüm oldugundan çekinceliyim biraz büyük ihtimalle 12 hafta sonra böyle düşünmem ama şuan böyle hocam bide toksik etki derken nasıl yani hocam destegin için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
galicik, 15.07.2023 - 15:26 yazdı:

Jino istese olamaz bir insan 10gr ilaç vurmuyorsa, yatakta bile dönemiyorsun o göğüs ucu batmasından bloklarsın engellersin bu dozlarda jino olabilmek için şuursuz bir insan olmak lazım. Dediklerine katılıyorum brom.

Dostum göğüs ucunda hiç acı batma ağrı olmadan da jino olabilir miyiz? Bir sabah uyandım ve nohut tanesinin az bi küçüğü kitle gelmeye başladı elime bi göğüste ve tam ucunda değil çemberin orda. Acaba bu jino mudur yada içten çıkan bi sivilce falan olabilir mi yani meme ucunda hiçbi durum olmadan bi sabah ansızın jinoyla uyanılır mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.