Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ripped

İlk kür düşünceleriniz

Önerilen İletiler

Ripped    14

Merhaba 2,5 sene spor geçmişim var benim için bu kür nasıl olur hocalarım ne düşünüyorsunuz yan etkisi çok olurmu sağlığımı etkilermi, kazanılan kas kütlesi kalıcı olurmu ilaçlar hakkında pek fazla bilgili değilim ,antreman beslenme açısından bilgiliyim

10 hafta 500 Bvs Labs Testosteron Enanthate

10 hafta Alpha Pharma Boldebonon

Pct 10 gün 500iu pregnly ardından

4 Hafta nolvadex 40-40-20-20

Boy 171

kilo 69

yaş 19

yağ oranı:11/12

Ölçüler

Omuz 119

Göğüs 108

Bel 77/78

kol:38

yorumlar, yardımlar için teşekkürederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    214

kilon düşük açıkçası yanetki konusunda çıtır çerez dozajlar o kadar korkulacak birşey yok genetik durumlar kronik rahatsızlıklar yoksa tabiki.

beslenme açısından bilgilisindir tabikide 69 kg ın düşük olduğunu da bilirsin o zaman biraz

kalıcılığına kalıcı olur fakat nasıl beslendiğine kür içi pct sırasında ve pct den sonraki minimum 4 ay hiç bozmadan beslenmeni yapmanı gerektirecek ve toleransı düşük zaman diliminde ne yapacağına bağlı.

kürle birlikte 8 ay hemen hemen günde 700 gr et türevi 1 kilo prinç kaliteli yağlar ve ara öğünler alırsan neden kalıcı olmasın :) kolay olarak gelecek kaslanacağım felan sanıyosan kontratın altına hiç imzanı atma :)

ısmarlama pct ye gerek yok vucudunun durumuna göre kan testi ile bakarak yapman gerekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ripped    14
kilon düşük açıkçası yanetki konusunda çıtır çerez dozajlar o kadar korkulacak birşey yok genetik durumlar kronik rahatsızlıklar yoksa tabiki.

beslenme açısından bilgilisindir tabikide 69 kg ın düşük olduğunu da bilirsin o zaman biraz

kalıcılığına kalıcı olur fakat nasıl beslendiğine kür içi pct sırasında ve pct den sonraki minimum 4 ay hiç bozmadan beslenmeni yapmanı gerektirecek ve toleransı düşük zaman diliminde ne yapacağına bağlı.

kürle birlikte 8 ay hemen hemen günde 700 gr et türevi 1 kilo prinç kaliteli yağlar ve ara öğünler alırsan neden kalıcı olmasın :) kolay olarak gelecek kaslanacağım felan sanıyosan kontratın altına hiç imzanı atma :)

ısmarlama pct ye gerek yok vucudunun durumuna göre kan testi ile bakarak yapman gerekli.

yorum için teşekkürler hocam kilom çok değil haklısınız , yağ oranımı çok oynatmadan kas kazanmaya çalışıyorum geçen yıl 74 lere kadar çıkmıştım ama yağ biraz fazlaydı ve bu beni hoşnut etmedi lean şekilde ilerlemeye çalışıyorum, beslenme konusunda tam manasıyla düzenliyim dediğiniz gibi macrolar kaloriler sayılı birşekilder hergünü aynı öğünleri yiyerek geçiriyorum 2/3 haftada bir cheat yapıyorum, peki kan değerlerine göre pct nasıl yapılır ve kür sırasında pregnly kullanılması önerinler var , kür sırasında pregnly kullanılmaması kısırlık iktidarsızlık vs gibi problemler meydana getirebilir söyleniyor bunun hakkında ne düşünüyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba.

Kardeşim,

Testo e 25 30 günde , bolde 35 40 günde ciddi anlamda etki gostermeye basliyor. Yani senin kürden verim almaya başlaman 4-5 hafta sürecek 8-9. haftada ciddi anlamda farki hissedeceksin. Fakat kürü 10 haftada kesmen bence çok çok yanliş. 8. haftada asıl patlamaya başlayacaksın 11-12-13-14 haftalarin cok verimli cok zevkli gececek. Mesela 16 hafta kur yapan birinden ornek vereyim, son 6 haftasinda ilk 10 haftasindan daha fazla verim alacaktir. Boldenon temiz buyuten bir ilac, ben en az 13-14 hafta yapmani tavsiye ediyorum, bazilari kurun 20 24 haftaya kadar uzatilabilecegini soylese de ben 16 haftadan sonrasini dogru bulmuyorum. Ilaclar resoptorlere baglanana kadar yani is gormeye baslayana kadar dianabol kullanmani oneriyorum gunde 3 tablet.

Bence kurün soyle olmali;

1-16 hafta testo enanthat 500 ml

1-16 hafta bolde 400-500 ml

1-4 hafta gunde 3 tablet dianabol

Uzmanlar dianabol'u 6 hafta oneriyor ben 4ten sonrasi onermiyorum.

Protein, karbonhidrat, doymuş yağ alimini arttir. Haftada 4-5 becerebilirsen 6 antrenmaj yap. Guzel uyu.

Mct olarak ben bu kürde günde 2 tablet proviron aldim, pct'ye gerek duymadim sorun yasamadim. Pct'yi dusunme simdiden, pct gerekmedikce yapilmamali.

Iyi beslenir iyi uyur iyi calisirsan ilaclar da orjinalse 16 haftada 10 12 kg civari alirsin . Kollarda 3 4 cm alirsin. Bu da 4 ay gibi bir zamanda 13-14 aylik yol alman demektir. Bol şans.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

yorum için teşekkürler hocam kilom çok değil haklısınız , yağ oranımı çok oynatmadan kas kazanmaya çalışıyorum geçen yıl 74 lere kadar çıkmıştım ama yağ biraz fazlaydı ve bu beni hoşnut etmedi lean şekilde ilerlemeye çalışıyorum, beslenme konusunda tam manasıyla düzenliyim dediğiniz gibi macrolar kaloriler sayılı birşekilder hergünü aynı öğünleri yiyerek geçiriyorum 2/3 haftada bir cheat yapıyorum, peki kan değerlerine göre pct nasıl yapılır ve kür sırasında pregnly kullanılması önerinler var , kür sırasında pregnly kullanılmaması kısırlık iktidarsızlık vs gibi problemler meydana getirebilir söyleniyor bunun hakkında ne düşünüyorsunuz

kür sırasında pregnyl kullanımı çok uzun ve ağır kürlerde olur büyük ihtimal sizde kür sonu bile gerek kalmayacak bu dozajlar çerez malesef türkiyedeki algıdan kaynaklı kısır kalmazsınız genetik yatkınlık felan yoksa :)

son enjeksiyondan 14 gün sonra östrojen total testo fsh lh prolaktin seviyenize baktırır iseniz ona göre yardımcı oluruz pct için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.