Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egolifting65

Definasyonda meyve?

Önerilen İletiler

Egolifting65    10

Definasyonda meyve tüketimi nasıl olmalı

50gr pirinç 

yüksek protein almaktayım yaklaşık 800 900 arası gr tavuk

meyve yesem bir sorun yaratırmı besin içeriği karpuz örnek vericeksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    816

Günlük alman gereken kaloriyi aşmadıktan sonra sorun olmayacaktır. Günlük bir yeşil elma ve 100 gr karpuz bozmaz diyetini. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
KlasikFizik, 56 dakika önce yazdı:

Karpuzu peynirle beraber yersen gelişim nacizane olacaktır

Hahshshshshhshshsjs yav dolapta vardı kafayı yedim

Diver, 56 dakika önce yazdı:

Günlük alman gereken kaloriyi aşmadıktan sonra sorun olmayacaktır. Günlük bir yeşil elma ve 100 gr karpuz bozmaz diyetini. 

200 300 gr arası yedim valla cardio yapıyom şimdi

Bu spor hasta işi ama keyif beriyor buda deli gibi her anlamda kendini geliştirir insan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    816
Egolifting65, 7 dakika önce yazdı:

200 300 gr arası yedim valla cardio yapıyom şimdi

Canın birşeyi çok istiyorsa nefsini köreltecek kadar az miktarda yemeni öneririm. Çok kasıp katı diyet uygulayınca bi yerde dayanamayıp diyeti çok fena bozabilirsin definasyonda bu geriye götürebilir.Cips mi 2-3 adet çikolata mı ufak bir parça yemen geriye götürmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Diver, Şimdi yazdı:

Canın birşeyi çok istiyorsa nefsini köreltecek kadar az miktarda yemeni öneririm. Çok kasıp katı diyet uygulayınca bi yerde dayanamayıp diyeti çok fena bozabilirsin definasyonda bu geriye götürebilir.Cips mi 2-3 adet çikolata mı ufak bir parça yemen geriye götürmez.

Açıkçası o tarz durumlarda bozmuyorum canım çeksede sevmiyprum çünkü aslında sağlıklı şekilde birazcık oynama yapabiliyprum dediğiniz doğru ama pişmanlık çekmemek için şimdi 2 saat yürüyüşüme maal olucak değdi ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Egolifting65, 3 saat önce yazdı:

Definasyonda meyve tüketimi nasıl olmalı

50gr pirinç 

yüksek protein almaktayım yaklaşık 800 900 arası gr tavuk

meyve yesem bir sorun yaratırmı besin içeriği karpuz örnek vericeksek

hocam diyetine ek olarak, meyveden gelecek şekeri almazsan çok sıkıntıya girecektir vücudun; kasların flexibilitesini yok etmenin sadece zararı var. meyveyi aslında gözardı ediyoruz fakat gerçekten önemli. iyi kürler olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Dorukhan, Şimdi yazdı:

hocam diyetine ek olarak, meyveden gelecek şekeri almazsan çok sıkıntıya girecektir vücudun; kasların flexibilitesini yok etmenin sadece zararı var. meyveyi aslında gözardı ediyoruz fakat gerçekten önemli. iyi kürler olsun

O halde yememde sakınca dpzunda değil mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Egolifting65, Şimdi yazdı:

O halde yememde sakınca dpzunda değil mi 

kanka oturup bir karpuzu akşam yemeği üstüne gömersen mantıklı olmaz tabiki  :D belli miktarda yemen de lazım onu diyorum evet. ben mesela şuan yüksek tren kullanıyorum definasyonda, sabah 5 6 gibi uykudan uyandıran korkunç kramplar oluyor meyve şekerini kesince. ha tabi herkeste olur diye bir kaide yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Dorukhan, 2 dakika önce yazdı:

kanka oturup bir karpuzu akşam yemeği üstüne gömersen mantıklı olmaz tabiki  :D belli miktarda yemen de lazım onu diyorum evet. ben mesela şuan yüksek tren kullanıyorum definasyonda, sabah 5 6 gibi uykudan uyandıran korkunç kramplar oluyor meyve şekerini kesince. ha tabi herkeste olur diye bir kaide yok 

Kendimi daha iyi hissetmek için yedim gçmmedim 😅 200 300 ge yedim zaten günde 2 saat cardio yapıyorum bir sorun olmaz bence sağlıklı meyvede yiyemiyorsak az bir iey bu spor yapılmamalı aga ahshshhshs

tarihinde Egolifting65 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Egolifting65, 2 dakika önce yazdı:

Kendimi daha iyi hissetmek için yedim gçmmedim 😅 200 300 ge yedim zaten günde 2 saat cardio yapıyorum bir sorun olmaz bence sağlıklı meyvede yiyemiyorsak az bir iey bu spor yapılmamalı aga ahshshhshs

kanka kürdesin sonuç olarak değil mi? karpuzu da takmaya gerek yok :D benim şantiyenin yanında devasa kiraz var mesela sahipsiz, gittikçe yiyorum hayatımın en lezzetli kirazı. kız arkadaşını çağırırsın en kötü akşam abartıp da tüm karpuzu yersen :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Dorukhan, Şimdi yazdı:

kanka kürdesin sonuç olarak değil mi? karpuzu da takmaya gerek yok :D benim şantiyenin yanında devasa kiraz var mesela sahipsiz, gittikçe yiyorum hayatımın en lezzetli kirazı. kız arkadaşını çağırırsın en kötü akşam abartıp da tüm karpuzu yersen :D

Hahahaha evet kürdeyim en güzelini yapıyon valla gagagaggahaha sahipsiz meyveler yenir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan, 7 dakika önce yazdı:

Cocuksun he sen dorukan forumda seni korudum da 17 yaşında velede benzion 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.