Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eyzel2

Yüksek dozaj

Önerilen İletiler

Eyzel2    70

Merhabalar arkadaşlarım ve abilerim,

daha önce yüksek doz kullanmadım Max 500 testo kullandım aromataz sorunum var vücudumda kolayca e2 ye dönüyor biraz hassas sanırım 

900-1200 testo enant 750 bolddnon 200 mg tren ace kullanmayı istiyorum, nasipse pazartesi başlayacağım yağ oranım 25 civarı, armidex yada aromasin ile vs kürü baltalayacağımı düşünüyorum sizin fikrinizi merak ediyorum bu aromataz sorunu için nasıl bir yol izlemeliyim belki 250-300 mg masteron ekleyebilirim + olarak bir yol gösterir misiniz lütfen 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

yağ oranın 25 civarı 1. falso 500 testo ile fazla aromatize sorunu yaşıyorum diyorsun  1k testo alıcam diyorsun 2. falso 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
janbertozen, 6 dakika önce yazdı:

yağ oranın 25 civarı 1. falso 500 testo ile fazla aromatize sorunu yaşıyorum diyorsun  1k testo alıcam diyorsun 2. falso 

Bu eleştiri değil kardeşim + ve - lerini hesaplamaya çalışıyorum normalde yüksek doz kullanan birisi değilim ve hayatımda neredeyse hiç bolddnon kürü tamamlamadım 3-4 hafta sonra bırakmak zorunda kaldım bulk yapmadım  bu konuda tecrübesizim, yüksek dozu ve kontrol altında tutabilirsem güçlü bir. Değişim yaşayabilir miyim bunun hesabındayım fotoğraflardaki halime geri dönmeye çalışıyorum, anlayacağın kafam biraz karışık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387

Küre bodoslama girmek yerine

300 test 300 masteron 100 tren 

400 test 400 masteron 150 tren

500 test 500 masteron 200 tren 

Aralarda kan testlerini verip gerektiği yerde bu şekilde doz arttırmanın daha mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Bu şekilde hala e2 sorunu yasadığında örnek

400 test 400 masteron vurdun ve e2 hassasiyeti varsa bunu 300 test 500 masteron yapmanı öneririm. Olay burda anabolik+ androjenik totalini aynı tutmak.

Bolde kesinlikle önermiyorum.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Anlıyorum fikrin için minnettarım bu süreç içerisinde proviron sence almalı mıyım çok katı bir diyete yönelsem ? Ve boldenon için bakış açık neden bu yönde rica etsem aydınlatır mısın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

750 mg test. Bence yeterli nitekim trenbolon androjen etkisi olan bir anabolik.

Kür içinde adex cabaser falan gerekirse kullanırsınız yok istemem derseniz küre masteron eklenirse belki biraz faydalı olabilir ama kaçış yok gibi görünüyor.

Ve gelin görün ki yağ oranınız yüksek. Diyetiniz kusursuz olmalı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Anlıyorum fikrin için minnettarım bu süreç içerisinde proviron sence almalı mıyım çok katı bir diyete yönelsem ?

Ben masteron varken provirona çok ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum. Tabi kürde neler değişir bilemeyiz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
DeMoNhUnTeR, 6 dakika önce yazdı:

750 mg test. Bence yeterli nitekim trenbolon androjen etkisi olan bir anabolik.

Kür içinde adex cabaser falan gerekirse kullanırsınız yok istemem derseniz küre masteron eklenirse belki biraz faydalı olabilir ama kaçış yok gibi görünüyor.

Ve gelin görün ki yağ oranınız yüksek. Diyetiniz kusursuz olmalı.

Aralıklı oruç gibi bir şey düşünüyordum şahsen low karb ile yoğun ve zorlayıcı bir diyet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Ben masteron varken provirona çok ihtiyaç duyacağını düşünmüyorum. Tabi kürde neler değişir bilemeyiz.

Anlıyorum çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Neden bu oranlara çıkmak istiyorsun ? 

Amacının daha çabuk/daha çok gelişmek olduğunu düşünüyorum ve doğru yolda olmadığını kesinlikle söyleyebilirim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Neden bu oranlara çıkmak istiyorsun ? 

Amacının daha çabuk/daha çok gelişmek olduğunu düşünüyorum ve doğru yolda olmadığını kesinlikle söyleyebilirim.

Çok haklısın abi sana katılıyorum ama işte içinde bulunduğum psikolojik nedenler böyle bir yola itekliyor doğru olmadığını biliyorum ama hiç böyle bir şey denemedim işte şeytan dürtüklüyor acaba olabilir mi diye 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Eyzel2, Bir saat önce yazdı:

Çok haklısın abi sana katılıyorum ama işte içinde bulunduğum psikolojik nedenler böyle bir yola itekliyor doğru olmadığını biliyorum ama hiç böyle bir şey denemedim işte şeytan dürtüklüyor acaba olabilir mi diye 😅

Olabilir niye olmasın, belki de hızlı ve çok gelişirsin kimbilir. Ama çok ciddi yan etkiler yaşayıp girdiğin son kür de olabilir, sağlığından olabilirsin.

Bizler,  forumun müdavimleri artık bu sporun 3-6 aylık veya 1 senelik periyotlarla değil sürekliliği olduğu halde gelişeceğimizi bilen tarafta olmalıyız

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Olabilir niye olmasın, belki de hızlı ve çok gelişirsin kimbilir. Ama çok ciddi yan etkiler yaşayıp girdiğin son kür de olabilir, sağlığından olabilirsin.

Bizler,  forumun müdavimleri artık bu sporun 3-6 aylık veya 1 senelik periyotlarla değil sürekliliği olduğu halde gelişeceğimizi bilen tarafta olmalıyız

Çok haklısın abi arkadaşın ve senin de bahsettiği gibi sakin bir plan yapıp ilerlemeliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Eyzel2, 30 dakika önce yazdı:

Yapılası en büyük hata, bozuk psikoloji ile küre girmek olur. Sorunlarını katlar. 

Ayrıca %25 yağ oranı kür için yüksek. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Yapılası en büyük hata, bozuk psikoloji ile küre girmek olur. Sorunlarını katlar. 

Ayrıca %25 yağ oranı kür için yüksek. 

Bir iki haftadır 250 Mg testesteron p kullanıyorum 10 kg kadar verdim yağ oranımın fazla olduğunu biliyorum sadece böyle testosteronum verdiği o sertlik psikolejik güç yenilenme gibi o hissi alamıyorum az mu kullanıyorum free testo mu düşük anlamadım e2 de normal o yüzden böyle bir izlenime kapıldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Eyzel2, 1 dakika önce yazdı:

Bir iki haftadır 250 Mg testesteron p kullanıyorum 10 kg kadar verdim yağ oranımın fazla olduğunu biliyorum sadece böyle testosteronum verdiği o sertlik psikolejik güç yenilenme gibi o hissi alamıyorum az mu kullanıyorum free testo mu düşük anlamadım e2 de normal o yüzden böyle bir izlenime kapıldım

Beslenmede keskin bir diyet varsa o bile yapar. Testo P ben her gün enjeksiyon yapıyordum. Çok da iyi verim aldım. Haftanın 6 günü 0,5ml testo P + 0,5ml evigen olarak triceps, bacak, kalça, omuz gibi bölgeleri gezdiriyordum enjeksiyonda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Beslenmede keskin bir diyet varsa o bile yapar. Testo P ben her gün enjeksiyon yapıyordum. Çok da iyi verim aldım. Haftanın 6 günü 0,5ml testo P + 0,5ml evigen olarak triceps, bacak, kalça, omuz gibi bölgeleri gezdiriyordum enjeksiyonda.

Abi her gün enjeksiyon yapacağım bende öyle istiyorum daha verimli olacağını düşünüyorum elimde 10 hafta 200 mg dan yetecek kadar tren var mast var belki 4 kutu einstrol var 

350 testo p 

450 masteron 

200 tren

her gün 30 mg winstrol kullanabilirim yeterli olur sanırım belki ox eklerim 30 mg efektif bir doz kontrolü yapamıyorum yağ oranımdan dolayı böyle karagürültğye her şeyi yüklemek de istemiyorum ama son çare böyle bir kür 

6 hafta sonra hortlatırım bu postu başlarım pazartesi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

400 test 400 masteron 150 tren

500 test 500 masteron 200 tren 

Aralarda kan testlerini verip gerektiği yerde bu şekilde doz arttırmanın daha mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Bu şekilde hala e2 sorunu yasadığında örnek

400 test 400 masteron vurdun ve e2 hassasiyeti varsa bunu 300 test 500 masteron yapmanı öneririm. Olay burda anabolik+ androjenik totalini aynı tutmak.

Bolde kesinlikle önermiyorum.

Dediklerini gözden geçirdim böyle bir sonuç çıktı her gün enjeksiyon ile böyle bir küre gireceğim şimdiden başladım teşekkürler tavsiyen için diğer arkadaşlar da çok saolsun 

IMG_3989.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
Eyzel2, 38 dakika önce yazdı:

Dediklerini gözden geçirdim böyle bir sonuç çıktı her gün enjeksiyon ile böyle bir küre gireceğim şimdiden başladım teşekkürler tavsiyen için diğer arkadaşlar da çok saolsun 

winstrole şuan gerek olduğunu düşünmüyorum. zaten dediğin gibi yüksek yağ oranındasın ve boş yere kozmetik ilaç almanın bence pek bir mantığı yok. Şahsen ben kendi yazdığım dozajlar ile planlama yapmanı öneririm. ilaçların yeterince doluysa 100 mg trende ilk haftalar seni götürecektir. Maalesef bu konular duygusal davranılacak konular değil o yuzden sağlığınıda düşünerek realist olmalısın. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Eyzel2, 8 saat önce yazdı:

IMG_3989.png

Ne marka kullanıyorsun bilmiyorum ama 250mg tren çok. Azami 150mg iyidir. Sevgili @otopsicikedidediği gibi wistrol şuan sana hiç lazım değil. Nasıl diyeyim, kupkuru kalmışsındır ve yarışmaya gireceksindir o noktada kullanılır. 

Tüm bu noktada diyetini sıkı tutman da gerekir. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arda9393    1
Eyzel2, 21 saat önce yazdı:

kardeşim ben sana şöyle söyleyeyim ben bu dozajları kullanmaya başladığım dönem intihar etmeye kalktım, bu hormonlar psikolojine o kadar etki ediyor ki şuan trtdeyim 1-1.5 ay sonra tekrar gireceğim küre ama bu sefer tren varya trenin t sini adıma almam o derece zorlayıcı bu ilaçlar asla bulaşma aromataz sorunum var diyosun 1200 testo vurucam diyosun birinicisi sen iradeli istikrarlı bir birey bile değilsin kaç aydır kürdesin hala yağ oranını düşürememişsin %25 yağ oranın var muhtemelen her canın sıkıldığında diyeti bozuyosun bu diyeti yapmayacaksın haberin olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Olay dozaj değil uzunluk. Örn. 1000 mg 12 haftalık testo küründen alacağın verim, 500 mg 24 haftalık testo küründen daha verimsiz olacaktır. 2 defa kür yaparak dergilerdeki fizikler elde edilmiyor malesef. Bu bir maraton uzun yıllar yapılan doğal vücut geliştirmenin üzerine uzun yıllar ilaç kullanımı işin içine girince ortaya güzel bir fizik çıkıyor. Kür planlamana gelirsek %25 yağ oranında winstrol gereksiz, winstrolu diyetin sonlarında son rütuş olarak kullanabilirsin. Orjinalini bulabilirim param da var diyorsan anavar öneririm

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.