Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

Düşük doz deca işlevsiz midir ?

Önerilen İletiler

klinux    67

Yıllar sonra küre gireceğim eskiden öyle söylentiler vardı forumda çok okuyordum decayı 400-500 den aşağı girilmesini etkisiz diyenler çok oluyordu sizce nedir güncel fikir ve tecbüreleriniz var mı bu konuda ? iyi akşamlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

urcikodi    32

deca için bastıra bastıra söylenen 600 mg dozajını geçmeyin yan etkileri yararlarından daha çok olur şeklinde. 400 mg bence yeterli diye düşünüyorum bende ama burda kişinin kür geçmişi de önemli acemi biriyse çok kür geçmişi yoksa deca zaten kullanmalı mı orası tartışılır ama 200-250 mg bile acemi biri için bile yeterli olcaktır diye düşünüyorum. testoyu biraz yüksek alman lazım ama decaya nazaran . 400 testo 250 deca gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
DeMoNhUnTeR, 9 dakika önce yazdı:

Bence doğru bir beslenme programı ile 250 mg bile olur

teşekkürler hocam peki şöyle bir denklem kurulabilir mi

100 kilo biri için 400 deca etkisi

50 kilo biri için 200 deca etkisi 

beslenmelerini de aynı orantı ile olduğunu düşünürsek

Edit : birde bulk küründe eczane sustanon mu önerirsin iran enanthe mi

tarihinde klinux tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
klinux, 13 dakika önce yazdı:

teşekkürler hocam peki şöyle bir denklem kurulabilir mi

100 kilo biri için 400 deca etkisi

50 kilo biri için 200 deca etkisi 

beslenmelerini de aynı orantı ile olduğunu düşünürsek

Edit : birde bulk küründe eczane sustanon mu önerirsin iran enanthe mi

az kilo az ilaçla desteklenir

orjinal iran test öneririm

tarihinde DeMoNhUnTeR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

İran enanthat + deca 200 250 300 350 şeklinde piramit sistem birde yanına rimo eklersen rimoyu 12 14 hafta deca da 3 4. Haftada almaya başlarsın fazlasıyla dolarsın deca uzun süre yapılması taraftarı değilim benim gözümde max 12 hafta o da max 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
DeMoNhUnTeR, Bir saat önce yazdı:

az kilo az ilaçla desteklenir

orjinal iran test öneririm

Hocam elimdekiler bunlar

8 sustanon

10 enanthe

20 deca

1 boldenin

İran anapolon

Proviron

Sana zahmet ne önerirsin

IMG_20230710_214902.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
classic    4
klinux, 20 dakika önce yazdı:

Hocam elimdekiler bunlar

8 sustanon

10 enanthe

20 deca

1 boldenin

İran anapolon

Proviron

Sana zahmet ne önerirsin

ıran anapolonu kaca aldın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443

Merhabalar.

İşlevsiz diye bir şey yoktur. Dozuna göre getirisi ve götürüsü vardır. Önemli olan sürdürülebilirliği sağlamaktır. 

Kiloya göre doz hesaplamak da yanıltabilir. 5 tane 80 kiloluk adamın hepsinin kas ağırlığı birbirinden farklıdır. Misalen yağlı 80 kilo, kemikleri kalın 80 kilo ile ince kemikli yağsız 80 kiloyu aynı tutamazsınız. Nihayetinde bunların kas kütlesi bambaşkadır.

Bu işlerde yapılan en büyük hata acele etmek oluyor. Yüksek dozlara hemen sonuç almak için girmek, yan etkilerine balıklama atlamak gibi olabiliyor. O yüzden temkinli davranmak en doğrusu olacaktır. Misalen şuan deca kürü yapacak olsam 300 testo - 200 deca - 150/200 DHT türevi anabolizan ile yoluma devam ederim. Etki - yan etki durumuna göre de yolda doz ayarlaması yaparım. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 48 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

İşlevsiz diye bir şey yoktur. Dozuna göre getirisi ve götürüsü vardır. Önemli olan sürdürülebilirliği sağlamaktır. 

Kiloya göre doz hesaplamak da yanıltabilir. 5 tane 80 kiloluk adamın hepsinin kas ağırlığı birbirinden farklıdır. Misalen yağlı 80 kilo, kemikleri kalın 80 kilo ile ince kemikli yağsız 80 kiloyu aynı tutamazsınız. Nihayetinde bunların kas kütlesi bambaşkadır.

Bu işlerde yapılan en büyük hata acele etmek oluyor. Yüksek dozlara hemen sonuç almak için girmek, yan etkilerine balıklama atlamak gibi olabiliyor. O yüzden temkinli davranmak en doğrusu olacaktır. Misalen şuan deca kürü yapacak olsam 300 testo - 200 deca - 150/200 DHT türevi anabolizan ile yoluma devam ederim. Etki - yan etki durumuna göre de yolda doz ayarlaması yaparım. 

Çok teşekkür ederim hocam 15 kilo verdim 62 kilo falanım şu elimdekilere göre 250 testo 200 deca 200 bolde 50mg anapolon 12 hafta ne dersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
classic, 10 saat önce yazdı:

ıran anapolonu kaca aldın 

Loving hocadan aldım hatırlamıyorum malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
klinux, 14 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam 15 kilo verdim 62 kilo falanım şu elimdekilere göre 250 testo 200 deca 200 bolde 50mg anapolon 12 hafta ne dersin 

Şu küre anapolon hiç girmemeli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Şu küre anapolon hiç girmemeli.

Neden girmemeli su tutmak istiyorum irilesmek istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
klinux, 1 dakika önce yazdı:

Neden girmemeli su tutmak istiyorum irilesmek istiyorum 

Anapolon bitince gelen su da gidiyor. Karaciğere bindirdiği yük ise sende kalıyor. Gerek var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Anapolon bitince gelen su da gidiyor. Karaciğere bindirdiği yük ise sende kalıyor. Gerek var mı? 

Abi inan zaten psikolojim bozuk olduğu için çok kilo verdim biraz su da olsa toplayıp kendime gelirim zayıflık yaşadın mı bilmiyorum ama kötü bir şey o yüzden biran önce toparyayayom istiyorum. Onun haricinde okey midir nasıl bakıyorsun küre iyi mi abi ilk olarak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
klinux, 19 dakika önce yazdı:

Abi inan zaten psikolojim bozuk olduğu için çok kilo verdim biraz su da olsa toplayıp kendime gelirim zayıflık yaşadın mı bilmiyorum ama kötü bir şey o yüzden biran önce toparyayayom istiyorum. Onun haricinde okey midir nasıl bakıyorsun küre iyi mi abi ilk olarak. 

@rastlantisal hocanın kür öncesi ve sonraki degisimine bakmanı öneririm bence bu hocada bizlerden birisi ektomorf bir birey en iyi bu hoca anlar bence zayıflıgı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
klinux, 25 dakika önce yazdı:

Bozuk psikoloji ile küre girme kardeşim. Hele hele nor19 grubuna asla girme. Toparlaman çok zor olur.

35 yaşında 175 boy ve 50kg olarak başladım ben bu spora. 43 yaşında ve 80kg ağırlığa sahibim. Üstelik uzun süredir küre de girmedim ve iş yoğunluğundan sporu da gevşettim. 80kg artık benim normal yaşam ağırlığım oldu. Bu iş öyle bir solukta olmaz. Zamana yayarak sürdürülebilir planlar peşinde koş. Yoksa her şeyi bırakırsın ki bunun örneğini çok gördük. Yarışmaya 1 hafta kala favori iken her şeyden vazgeçenler vs vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Bozuk psikoloji ile küre girme kardeşim. Hele hele nor19 grubuna asla girme. Toparlaman çok zor olur.

35 yaşında 175 boy ve 50kg olarak başladım ben bu spora. 43 yaşında ve 80kg ağırlığa sahibim. Üstelik uzun süredir küre de girmedim ve iş yoğunluğundan sporu da gevşettim. 80kg artık benim normal yaşam ağırlığım oldu. Bu iş öyle bir solukta olmaz. Zamana yayarak sürdürülebilir planlar peşinde koş. Yoksa her şeyi bırakırsın ki bunun örneğini çok gördük. Yarışmaya 1 hafta kala favori iken her şeyden vazgeçenler vs vs.

Yok abi bozuk dediysem kilo verdiğim için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
klinux, 1 dakika önce yazdı:

Yok abi bozuk dediysem kilo verdiğim için 

Sana iyi gelecekse (duygusal olarak) iyi hissettirecekse 4 hafta gir danabole.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.