Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mycaylak

Testo e bolde ilk kür yardim

Önerilen İletiler

Mycaylak    4

Merhabalar öncelikle

21 Yaşındayım 5 aydır düzenli spor yapmaktayım kısa bir süre olduğunu biliyorum lákin bir kere kafamda onay aldı kür planı.

Testo e ve Bolde ile ilk kürüme girmek istiyorum 1.75 75 Kilogramım fiziğim idare eder göbek yağım fazla yok sizin tecrübelerinize dayanarak ilk kürümde güzel bir sonuç alirmiyim? Almak için dikkat etmem gerekenler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim :x tabiri caizse tişört giydigimde bu sporcu derler mi :D:D

IMG-20230612-WA0059_1.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247
aslankralmufasa, 25 dakika önce yazdı:

Bolde girme kime sorsam leş bir ilaç diyor. Ayrıca  böbreklere en zararlı ilaç. 

Kim o diyenler? :D :)  Gayet kullanılır giriş seviyesi sporcular içinde gayet uygundur 10,15,20 bu hafta aralıklarında dopğru uygulamalar gerektirir mct konusunda özellikle o kadar. Tek handikap olarak göreceğim yanı kendi deneyimlerime göre çok geç açılıyor ve sonuç veriyor o yüzden elinden geldiğince uzun tutmaya çalış. Ayrıca marka seçerkende çok araştır zaten geç açılıyor birde yanlış marka tercihinde bulunursan yazık zamanın çöp olur.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mycaylak    4

Bay T, teşekkür ederim 

Yalnızca aklımda iki soru var 

1- kürü testo ve Bolde olarak uzun tutacağım

2- Güzel bir görünüm elde edebilirmiyim değer mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Bay-T, 18 dakika önce yazdı:

Kim o diyenler? :D :)  Gayet kullanılır giriş seviyesi sporcular içinde gayet uygundur 10,15,20 bu hafta aralıklarında dopğru uygulamalar gerektirir mct konusunda özellikle o kadar. Tek handikap olarak göreceğim yanı kendi deneyimlerime göre çok geç açılıyor ve sonuç veriyor o yüzden elinden geldiğince uzun tutmaya çalış. Ayrıca marka seçerkende çok araştır zaten geç açılıyor birde yanlış marka tercihinde bulunursan yazık zamanın çöp olur.

Abi selamlar , amacım kesinlikle tartışmak değil lütfen beni yanlış anlama ama benim düşünceme görede bolde leş bir ilaç :D 

Aslında kısa bir süre 2 ay kulandım ama ast ve alt değerlerimi pik yaptırdı ( koruyucularımı düzenli alıyordum ) ,  5 litre su içmeme ve kardiyo rağmen sırtım sivilce doldu.

Tekrar rimoya döndüm şuan her şey yolunda açıkçası.  

Belki de ben verimli kullanamadım boldeyi orasıda farklı bir olay tabi.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Mycaylak, 13 dakika önce yazdı:

Bay T, teşekkür ederim 

Yalnızca aklımda iki soru var 

1- kürü testo ve Bolde olarak uzun tutacağım

2- Güzel bir görünüm elde edebilirmiyim değer mi ?

1- evet

2- yani beklentine bağlı öyle 1,2 kürle güzel görünüm olmuyor zaman, yıllar alan bir süreç.

Ama mutlu edecek bir görüntü mutlaka olacaktır.

MajesteBVB, 3 dakika önce yazdı:

Abi selamlar , amacım kesinlikle tartışmak değil lütfen beni yanlış anlama ama benim düşünceme görede bolde leş bir ilaç :D 

Aslında kısa bir süre 2 ay kulandım ama ast ve alt değerlerimi pik yaptırdı ( koruyucularımı düzenli alıyordum ) ,  5 litre su içmeme ve kardiyo rağmen sırtım sivilce doldu.

Tekrar rimoya döndüm şuan her şey yolunda açıkçası.  

Belki de ben verimli kullanamadım boldeyi orasıda farklı bir olay tabi.

Saygılarımla.

Yahu herkes fikrini söyleyecek ben bir şeye iyi dedim diye o iyi sende leş dedin diye leş olmuyor.

Ben şimdi tecrübelerime göre konuşacağım istersen yanlış anlayabilirsin. :) 2 ay diyorsun bir kere buradan sonra cümleni okumamam lazımdı ama hadi okudum saygısızlık olmasın diye. alt ve ast değerlerinin anormalitesini boldeye yıkmak kaçıncı seviye bir acemiliktir çünkü kalp damar yollarınla alakalı sorun yaşaman veya karaciğer değerlerinle alakalı sorun yaşaman aldığın koruyuculardan sebep olur boldeden sebep olmaz :) Sivilce karaciğerin dile gelmesinin sonucudur veya yağ bezlerindeki anormalliğin sonucudur. Karaciğeri ne bu hale getirir? 1 oral tabletler 2 beslenme bozuklukları. Rimo boldenin staj yapan versiyonudur vücutta. Bak bu kel adamın dediklerine kulak verin hepsi iyiliğiniz ve doğruya ulaşmanız için. :) ;)

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

1- evet

2- yani beklentine bağlı öyle 1,2 kürle güzel görünüm olmuyor zaman, yıllar alan bir süreç.

Yahu herkes fikrini söyleyecek ben bir şeye iyi dedim diye o iyi sende leş dedin diye leş olmuyor.

Ben şimdi tecrübelerime göre konuşacağım istersen yanlış anlayabilirsin. :) 2 ay diyorsun bir kere buradan sonra cümleni okumamam lazımdı ama hadi okudum saygısızlık olmasın diye. alt ve ast değerlerinin anormalitesini boldeye yıkmak kaçıncı seviye bir acemiliktir çünkü kalp damar yollarınla alakalı sorun yaşaman veya karaciğer değerlerinle alakalı sorun yaşaman aldığın koruyuculardan sebep olur boldeden sebep olmaz :) Sivilce karaciğerin dile gelmesinin sonucudur veya yağ bezlerindeki anormalliğin sonucudur. Karaciğeri ne bu hale getirir? 1 oral tabletler 2 beslenme bozuklukları. Rimo boldenin staj yapan versiyonudur vücutta. Bak bu kel adamın dediklerine kulak verin hepsi iyiliğiniz ve doğruya ulaşmanız için. :) ;)

Kral yine kitabın ortasından konuşmuş :D

Mycaylak, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar öncelikle

21 Yaşındayım 5 aydır düzenli spor yapmaktayım kısa bir süre olduğunu biliyorum lákin bir kere kafamda onay aldı kür planı.

Testo e ve Bolde ile ilk kürüme girmek istiyorum 1.75 75 Kilogramım fiziğim idare eder göbek yağım fazla yok sizin tecrübelerinize dayanarak ilk kürümde güzel bir sonuç alirmiyim? Almak için dikkat etmem gerekenler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim :x tabiri caizse tişört giydigimde bu sporcu derler mi :D:D

Vücudun zaten güzel bence hiç bulaşma hormonlara. Ama serin bir giriş yapacaksan bolde olur hardcore bir giriş için elbette deca :D Ha çok tecrübe gerektiren bir ilaç onuda söyleyeyim deca için. Bolde ve tüm ilaçlar özünde zararlıdır ama dikkatli kullanınca zehir de ilaç olu veriyor. :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

1- evet

Dikkate alıp cevap verdiğin için teşekkürler abi  , zamanla acemiliğimizi üstümüzden atarız :D   Kardeşimizin konusunu biraz dağıttım kusura bakmasın şimdiden ama şöyle bir sorum var ;

Tablet olarak sadece başlangıçta ox kullandım ve onun çok etkisi olduğunu şahsen düşünmüyorum ve beslenme konusunda samimi olarak söylüyorum çok clean ilerliyorum. 

Ben ne zaman kalçamdan boldeyi vurdum işler test gitti :D

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Kötü bir boldenon sadece yan etki yapacaktır bu konuda haklısın dostum.

Konu sahibi arkadaşımıza gelince kürü uzun tutacaksa (12-20- hafta) boldenon; kısa tutacaksa (8-12 hafta) primobolan daha efektif olacaktır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
MajesteBVB, 10 dakika önce yazdı:

Dikkate alıp cevap verdiğin için teşekkürler abi  , zamanla acemiliğimizi üstümüzden atarız :D   Kardeşimizin konusunu biraz dağıttım kusura bakmasın şimdiden ama şöyle bir sorum var ;

Tablet olarak sadece başlangıçta ox kullandım ve onun çok etkisi olduğunu şahsen düşünmüyorum ve beslenme konusunda samimi olarak söylüyorum çok clean ilerliyorum. 

Ben ne zaman kalçamdan boldeyi vurdum işler test gitti :D

Tabiki dikkate alacağım hepiniz çok değerlisiniz hem bu platform için hemde benim için. Konu sahibi arkadaşada başarılar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

İlk kürünü çok uzun tutma bence 10 12 hafta piramit sistem enanthat ve eczane rimo yap iş bitsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mycaylak    4

@Biped siz bu konuda ne düşünüyorsunuz hocam haftada 2 kere pazartesi Perşembe olacak şekilde vurdursam 50-100gr karbonhidrat, 200-250gr protein alsam idmanlarım ağır şekilde geçirsem temiz ve sağlıklı büyürüm değil mi?

Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Tabiki dikkate alacağım hepiniz çok değerlisiniz hem bu platform için hemde benim için. Konu sahibi arkadaşada başarılar.

Teşekkür ederim hocam tecrübelerinizi aktardığınız için sağ olun kürü 16 yahut 20 haftalık olarak tamamlamayı planlıyorum cevap vermek isterseniz diye;

Turinobol eklesem küre nasıl olur? Şu şekilde kombinasyon yapsam Testo E Bolde ve Turinobol Ağır mi olur ? 

Turnibolu ne zaman bırakmam gerekir kür ile.beraber mi :):)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Mycaylak, 2 saat önce yazdı:

@Biped siz bu konuda ne düşünüyorsunuz hocam haftada 2 kere pazartesi Perşembe olacak şekilde vurdursam 50-100gr karbonhidrat, 200-250gr protein alsam idmanlarım ağır şekilde geçirsem temiz ve sağlıklı büyürüm değil mi?

Teşekkür ederim hocam tecrübelerinizi aktardığınız için sağ olun kürü 16 yahut 20 haftalık olarak tamamlamayı planlıyorum cevap vermek isterseniz diye;

Turinobol eklesem küre nasıl olur? Şu şekilde kombinasyon yapsam Testo E Bolde ve Turinobol Ağır mi olur ? 

Turnibolu ne zaman bırakmam gerekir kür ile.beraber mi :):)

Yapabilirsin ağır olmaz bilinçli gittiğin sürece. Yoksa kontrolsüz güç güç değildir misali.

Dianabol ekle günde 30mg yeter 5 hafta kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mycaylak    4
Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Yapabilirsin ağır olmaz bilinçli gittiğin sürece. Yoksa kontrolsüz güç güç değildir misali.

Dianabol ekle günde 30mg yeter 5 hafta kadar.

Teşekkür ederim hocam her şey iyice kafamda netleşti, Testo e bolde ve dianabol( 5 haftalık) kullanım yapacağım kür 16 hafta olacak belki 20 yapabilirim size after göstermek için sabırsızlanıyorum :)

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.