Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Bewolf nutrition acil?

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Merhaba bayram öncesi be wolf nutrition dan 1 alana 1 bedava kampanyasından 1200 TL ye protein tozu aldım fakat 8 gün oldu wp den ve insatgramdan görüldü atiyorlar cevap vermiyorlar gün içerisinde telefonları acmiyorlar acaba sadece bendemi sorun var yoksa firmanın alakasız ligimi anliyamadim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Preworkout    104

1200tl ye protein olduğu iddia edilen toz satınca millet durur mu söğüşlemiştir.Yoğunluktan dolayı yazamıyorlardır insta gönderisinin atlına yaz veya sponsorun dm at paşa paşa gönderirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Nesquick almakla hata yapmışsın hiç aklından geçmedi bu adamlar 1 alana 1 veriyor ne kazanıyorlar. Sctiec nutrition 5 kg 3500 TL ye satıyor bilindik güven veren marka alsaydın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Nesquick almakla hata yapmışsın hiç aklından geçmedi bu adamlar 1 alana 1 veriyor ne kazanıyorlar. Sctiec nutrition 5 kg 3500 TL ye satıyor bilindik güven veren marka alsaydın

Umarım nesquik değildir analiz raporlarina ve sponsorlara güvendik ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Cidden o kadar ifşadan sonra bu ürünlere hala para veriyor musunuz ? bide sitesinde + tshirt diyorlar SDF:SDSFSDFSD ulan tshirt olmuş 500tl, eur olmuş 28tl 5kg toz + tshirt 1299 tl :D 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
crosfredy, 8 saat önce yazdı:

Merhaba bayram öncesi be wolf nutrition dan 1 alana 1 bedava kampanyasından 1200 TL ye protein tozu aldım fakat 8 gün oldu wp den ve insatgramdan görüldü atiyorlar cevap vermiyorlar gün içerisinde telefonları acmiyorlar acaba sadece bendemi sorun var yoksa firmanın alakasız ligimi anliyamadim 

Şimdi bana kızacaksın biliyorum da, aldığın marka iyidir, kötüdür onu da bilemeyiz de, bu durumun neyi acil mesela ? :) 

galicik, 28 dakika önce yazdı:

Cidden o kadar ifşadan sonra bu ürünlere hala para veriyor musunuz ? bide sitesinde + tshirt diyorlar SDF:SDSFSDFSD ulan tshirt olmuş 500tl, eur olmuş 28tl 5kg toz + tshirt 1299 tl :D 

Protein tozunun hammaddesi, creatinin hammaddesi, hatta diğer tüm sporcu ürünlerinin hammaddesi sandığımız kadar pahalı değil aslında. Ülkemizde kar marjları mecburen çok yüksek olmak durumunda, bu da fiyatların bazen maliyet x 3 oranına kadar çıkarabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
crosfredy, 29 dakika önce yazdı:

Umarım nesquik değildir analiz raporlarina ve sponsorlara güvendik ama 

Her rapora güvenmezsin bundan sonra 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Rdm, 21 dakika önce yazdı:

Protein tozunun hammaddesi, creatinin hammaddesi, hatta diğer tüm sporcu ürünlerinin hammaddesi sandığımız kadar pahalı değil aslında. Ülkemizde kar marjları mecburen çok yüksek olmak durumunda, bu da fiyatların bazen maliyet x 3 oranına kadar çıkarabiliyor.

Ben onu bunu bilmem, weider gibi yüksek kaliteli ürünün bile servis başı proteini 26g diğerlerinin de 26g. Yoksa neden kutusunu 4 bin TL’ye versinler hepsi aynı değil. 😂 paran olacak kanadadan Almanya’dan %100 orjinalini getirteceksin veya gidip alacaksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Larues, 29 dakika önce yazdı:

Ben onu bunu bilmem, weider gibi yüksek kaliteli ürünün bile servis başı proteini 26g diğerlerinin de 26g. Yoksa neden kutusunu 4 bin TL’ye versinler hepsi aynı değil. 😂 paran olacak kanadadan Almanya’dan %100 orjinalini getirteceksin veya gidip alacaksın 

Bu arada orjinal dediğim de yanlış anlaşılmasın supplementler orijinal veya değildir demiyorum bunu %100 orjinalden kasıt yurt dışındaki hammadde kalitesi. Geçen instada yorum gördüm adam Almanya’dan gidip protein bar almış dediği şeyde şu, adamların bir gofreti benim kullandığım tozun kutusuna bedel diye. Burda böyle yapacak bişi yok. Bende geçen yurt dışındaki tozları araştırırken bitanesine denk geldim, tek servis 46g protein, 0 amino asit. bir de bewolf fena değil üzmez arkadaştan denemiştim bi ölçek güzeldi yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Şimdi bana kızacaksın biliyorum da, aldığın marka iyidir, kötüdür onu da bilemeyiz de, bu durumun neyi acil mesela ? :) 

Katılıyorum protein tozunun hammaddesi uzak doğudan o kadar ucuza gelihor ki abi burda poh poh yapıp 6-7 katına satılıyor aslında pahalı değil bizim milletimiz abartmayı seviyor pahalıysa iyidir hesabı ;)  

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Emrahtkty, 15 dakika önce yazdı:

Katılıyorum protein tozunun hammaddesi uzak doğudan o kadar ucuza gelihor ki abi burda poh poh yapıp 6-7 katına satılıyor aslında pahalı değil bizim milletimiz abartmayı seviyor pahalıysa iyidir hesabı ;)  

İfşa edilenler neden protein tozunun içine ham madde katmaktan kaçındı bu kadar ucuzsa neden protein oranı çok düşük çıktı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Tr3n, Şimdi yazdı:

İfşa edilenler neden protein tozunun içine ham madde katmaktan kaçındı bu kadar ucuzsa neden protein oranı çok düşük çıktı?

İfşanın güvenilirliği nedir? Sayfa sahibi geçmişte aynı şekilde çok olay yasamış ve davalık diye biliyorum.Herşeye körü körüne inanmayı bırakın bence. 

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390

Normalde torq marka whey kullaniyordum ve aroması içimi herşeyi çok iyiydi. Sonra bu heromegalar çıktı bir deniyim dedim. Bildiğin tatsız tutsuz 0 yoğunluklu su. Bunlar bitti kongwhey indirime girdi onu denedim buda heromeganın bisküvilisinin aynısı hiç bir farkı yok. Şimdi scitec kullanıyorum puding gibi ictigin zaman şekerli su olmadığı belli oluyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hocam ne kızmasın estf. Acil olan şu eğer bu konuda bilgisi olan varsa benim gibi sorun yaşamış biri varsa bu markayla iptal edicem zaten birdaha hayatta almam buradan bide salak gibi kız arkadaşıma da aldırdım güzeldir diyip kıza da ayip olcak 😅

Gün içerisinde dönüş sağlamazlar ise iptal edip hiq nün açıkladığı hafta sonu indirimini bekliyicem en mantıklısı bu gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
crosfredy, 3 saat önce yazdı:

Hocam ne kızmasın estf. Acil olan şu eğer bu konuda bilgisi olan varsa benim gibi sorun yaşamış biri varsa bu markayla iptal edicem zaten birdaha hayatta almam buradan bide salak gibi kız arkadaşıma da aldırdım güzeldir diyip kıza da ayip olcak 😅

Gün içerisinde dönüş sağlamazlar ise iptal edip hiq nün açıkladığı hafta sonu indirimini bekliyicem en mantıklısı bu gibi 

Hiq  sağlam pahalı ama ürünleri de güzel diyorlar. Hakkında hayırlısı :) 

Tr3n, 4 saat önce yazdı:

Çünkü genelde Çin'den toptan hammadde getirtip burada kutuluyorlar, Çinde 5 dolarlık hammadde ile 3 dolarlık hammadde arasında muazzam fark var. Bizimkiler  %500 kar ettikleri yetmiyor ki, alış fiyatlarından da %30 kar etmek için ucuz olanı alıp bize satıyorlar.

Bir ürüne değer katan şey ürünün arzı değil talebidir. Üstelik bu ürünler sadece fabrikasyon üretilebilecek ürünler olunca fiyatı üreticiler değil satıcılar belirler. Son zamanlarda creatinin de whey ürünlerinin de bu kadar fiyatının artması popülaritesi yüzünden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
Rdm, 18 dakika önce yazdı:

Hiq  sağlam pahalı ama ürünleri de güzel diyorlar. Hakkında hayırlısı :) 

hiq whey kullandım zamanında sağlam ama fiyatına değicek kadar değil scitec veya hardline daha iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.