Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yusuftenk

Enjeksiyon sıklığı

Önerilen İletiler

yusuftenk    13

Selam arkadaşlar, cut döneminde çoğunlukla herkes kısa esterleri haftada 3 vurmayı öneriyor. Bazısı 2 günde 1 vurmayı bazısı ise her gün enjeksiyon yapmanın en verimli olduğunu söylüyor. Şimdi öncelikle merak ettiğim gerçekten her gün yapmak ile diğer seçenekler arasında çok büyük fark var mı? Eğer varsa ve her gün yapmamız gerekiyorsa her gün kalçadan yapmak çok sıkıntılı olmaz mı her gün enjeksiyon olayını nasıl hallediyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    234

Salondan bir arkadaş haftada 1 flakon bitiriyordu her gün enjekte ediyordu ama sağlıklı değil her gün enjekte etmek kendiside söylüyordu

Kısa esteri haftada 2-3 defa enjekte ettiğin Zaman sonuç alınır ancak dalgalı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    53
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

Salondan bir arkadaş haftada 1 flakon bitiriyordu her gün enjekte ediyordu ama sağlıklı değil her gün enjekte etmek kendiside söylüyordu

Kısa esteri haftada 2-3 defa enjekte ettiğin Zaman sonuç alınır ancak dalgalı olur

Haftalık 3ml vurulacak diyelim 0.5 olarak 6günde vuralabilir 1ml3günde hangisi daha iyi randıman verir acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 35 dakika önce yazdı:

HAHAHAHAHAHA Yani 1 flakon ilaç vurmak sağlıklı, daily enjeksiyon yapmak mı sağlıksız xD Yarılanma ömrü 1 gün olan bir ilaç en iyisi günlük enjeksiyondur, sağlıksız olduğu kısmı şu açıdan doğru dandik yağlı ucuza kaçmış ürünlerde sık enjeksiyon sadece acı verir bölgede aktif kapsüller oluşturur, MCT yağlı tren kullanıyorum sadece bacağıma vuruyorum 0 kapsül 0 ödem 0 acı... 

Darkdefender, 28 dakika önce yazdı:

Haftalık 3ml vurulacak diyelim 0.5 olarak 6günde vuralabilir 1ml3günde hangisi daha iyi randıman verir acaba 

Günlük dozlama mümkünse günlük vurum, en kötü 2 günlük vurum 2 günde 1 0.8 vurum yeterli olacaktır günlük 40mg haftalık 280mg yani. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
Darkdefender, 28 dakika önce yazdı:

Ben hiç günlük olarak enjekte etmedim salı ve perşembe enjekte ediyordum en iyi bana göre testosteron propionat 1.5ml trenbolone acetate 1ml

Trende böbrekleri yoruyor onu da gözümden çıkardım artık. Propioant masteron winstrol en sağlıklısı 

galicik, 14 dakika önce yazdı:

HAHAHAHAHAHA Yani 1 flakon ilaç vurmak sağlıklı, daily enjeksiyon yapmak mı sağlıksız xD Yarılanma ömrü 1 gün olan bir ilaç en iyisi günlük enjeksiyondur, sağlıksız olduğu kısmı şu açıdan doğru dandik yağlı ucuza kaçmış ürünlerde sık enjeksiyon sadece acı verir bölgede aktif kapsüller oluşturur, MCT yağlı tren kullanıyorum sadece bacağıma vuruyorum 0 kapsül 0 ödem 0 acı... 

Her gün enjekte etti karaciğer nakli olacak yakında. Her gün enjekte edersende kusura bakma popoyu kevgire çevirirsin delik deşik edersin. hafta da 1 flakon bitiren yarışma yapıyordu onun kullandığı dojazlari bilmiyorum ağır girdiği kesindir

• Beğen 2
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

Her gün enjekte etti karaciğer nakli olacak yakında. Her gün enjekte edersende kusura bakma popoyu kevgire çevirirsin delik deşik edersin 

Triceps , omuz , bacak ne güne duruyor hepsini döneceksin gün gün , en sağlıklısı günlük enjeksiyondur daha stabil hormon değerlerine sahip olunur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tr3n, 28 dakika önce yazdı:

Ben hiç günlük olarak enjekte etmedim salı ve perşembe enjekte ediyordum en iyi bana göre testosteron propionat 1.5ml trenbolone acetate 1ml

Trende böbrekleri yoruyor onu da gözümden çıkardım artık. Propioant masteron winstrol en sağlıklısı 

Her gün enjekte etti karaciğer nakli olacak yakında. Her gün enjekte edersende kusura bakma popoyu kevgire çevirirsin delik deşik edersin. hafta da 1 flakon bitiren yarışma yapıyordu onun kullandığı dojazlari bilmiyorum ağır girdiği kesindir

Dostum vücutta bölge mi yok bacak, omuz, triceps ??? bacakta bile vurum yapılan 2 bölge var bölgeleri kendi içerisinde ayırırsan 5 farklı alana vurum hakkın var ? Her gün enjekte etti karaciğer derken 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    234
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Dostum vücutta bölge mi yok bacak, omuz, triceps ??? bacakta bile vurum yapılan 2 bölge var bölgeleri kendi içerisinde ayırırsan 5 farklı alana vurum hakkın var ? Her gün enjekte etti karaciğer derken 

Omuzdan bacaktan vurduğum zaman antrenman verimliliğim düşüyor sadece kalçadan vuruyorum. Kan testi verdi dediğim arkadaş alt ast değerli çok yüksek çıktı doktor ne kullanıyorsan bırak demiş adam hala vurmaya devam ediyor bende devam ederse yakında karaciğer nakli olacak dedim 

• Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
galicik, 24 dakika önce yazdı:

Kalça dışında hiç enjeksiyon yapmadım bugüne kadar. Günlük enjeksiyonda bacak omuz yine öğrenilir de arka koldan nasıl yapıyoruz tam olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
yusuftenk, 59 dakika önce yazdı:

Kalça dışında hiç enjeksiyon yapmadım bugüne kadar. Günlük enjeksiyonda bacak omuz yine öğrenilir de arka koldan nasıl yapıyoruz tam olarak?

Kolunu ensene doğru kaldırıp diğer kolun ile yapıyorsun kahverengi uç ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.