Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Kılcal damarların gözükme sorunu ve tüylenme düzelirmi

Önerilen İletiler

aybo59    16

ilk kür olarak 500 Testo 400 bolde kürümün 5.haftasındayım ve boldeyi çıkarttım göğüs bölgemde böyle kızarıklıkla beraber kılcal damarlarım gözüküyodu 5 hafta daha only iran testo kullanıp 10haftada salıcam kürü biraz pişman oldum açıkçası kür öncesi değerlerim felan iyidi doğallığıma bozduğuma üzüldüm normalde kılsız tüysüz biriyim ama çıkan yerlerde baya arttırdı

ilaçları kestiğimde bu göğüs bölgemdeki kızarıklık kılcal damarların gözükme sorunu çözülürmü ve tüylenme artışı düzelirmi

ve son olarak kür bittiğinde pct yaptığımda doğal testo seviyem lh fsh döngüm eski seviyeye düzelirmi jinekomasti olurmuyum libido ereksiyon problemi yaşarmıyım eski halinden herhangi bir kayıp yaşamak istemiyorum açıkçası sırf bu kızarıklık ve tüylenme için bile bu işe girdiğime pişman oldum daha bulaşmam

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338
aybo59, 28 dakika önce yazdı:

ilk kür olarak 500 Testo 400 bolde kürümün 5.haftasındayım ve boldeyi çıkarttım göğüs bölgemde böyle kızarıklıkla beraber kılcal damarlarım gözüküyodu 5 hafta daha only iran testo kullanıp 10haftada salıcam kürü biraz pişman oldum açıkçası kür öncesi değerlerim felan iyidi doğallığıma bozduğuma üzüldüm normalde kılsız tüysüz biriyim ama çıkan yerlerde baya arttırdı

ilaçları kestiğimde bu göğüs bölgemdeki kızarıklık kılcal damarların gözükme sorunu çözülürmü ve tüylenme artışı düzelirmi

ve son olarak kür bittiğinde pct yaptığımda doğal testo seviyem lh fsh döngüm eski seviyeye düzelirmi jinekomasti olurmuyum libido ereksiyon problemi yaşarmıyım eski halinden herhangi bir kayıp yaşamak istemiyorum açıkçası sırf bu kızarıklık ve tüylenme için bile bu işe girdiğime pişman oldum daha bulaşmam

Dostum dediğin yan etkilerin hepsi kişiden kişiye değişen şeyler jino tak diye olcak birşey değil pct de zaten tamoksifen alcaksın sürekli olmazsın jino . Atıyorum kürden önce teston 6’ydı pct den sonra herşey oturmuşken 4.5 da kalabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 19 dakika önce yazdı:

Dostum dediğin yan etkilerin hepsi kişiden kişiye değişen şeyler jino tak diye olcak birşey değil pct de zaten tamoksifen alcaksın sürekli olmazsın jino . Atıyorum kürden önce teston 6’ydı pct den sonra herşey oturmuşken 4.5 da kalabilir. 

6.8 felandı testo mesela tekrardan o seviyelere zamanla getirebilirmiyim sağlam idman ve çinko vs. takviyeleriyle

tamoksifen nekadar süre kullancam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

pct sürecine gel ilaçları bırak konuşulur o  ama son enjeksiyondan 3 hafta sonra 4 hafta günlük 1 tamoksifen 1 klomenle döngün açılır muhtemelen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 6 dakika önce yazdı:

pct sürecine gel ilaçları bırak konuşulur o  ama son enjeksiyondan 3 hafta sonra 4 hafta günlük 1 tamoksifen 1 klomenle döngün açılır muhtemelen 

5hafta daha only testo gideyim sonra geçicem pctye tekrar yazarım bidahada ilaç işine girmeyeceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Dostum ilaçlar hakkında çok az bilgin olarak aldın ilacı vurdun kendine :D aslında bilinçsiz küre girmenin güzel bir örneği oldun diğer arkadaşlara, ilacın sana yaramadığını görüp kürü bitirmeyi seçmen de tebrik edilesi çoğu kişi hırs uğruna devam ederdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
janbertozen, Bir saat önce yazdı:

Dostum ilaçlar hakkında çok az bilgin olarak aldın ilacı vurdun kendine :D aslında bilinçsiz küre girmenin güzel bir örneği oldun diğer arkadaşlara, ilacın sana yaramadığını görüp kürü bitirmeyi seçmen de tebrik edilesi çoğu kişi hırs uğruna devam ederdi 

Kür derken? Only testo kür sayılıyor muydu 😀

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Sahineffect, 13 saat önce yazdı:

Testo bolde ilk 5hafta boldeyi çıkarttım şimdi 5hafta only testo devam ediyorum bende alerjik bünye var deli gibi kabarıyorum tepki veriyor vücut kişiden kişiye göre değişir ha vücut gelişiyimoydu dersen acayip gelişim alıyodum

janbertozen, 14 saat önce yazdı:

5 hafta testo bolde gittim şimdi son 5hafta only testo gelişim açısından mükemmel gelişiyorum zaten ilk kür olduğu için hiçbir sıkıntı yok ama alerjik bünye olunca böyle sorunlar yaşayabiliyosun buda benim sosyal hayatımı etkiliyor ilaç felan umrumda olmaz yani

bilinçsizlikle alakası yok burak hocadan aldım zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Sahineffect, 13 saat önce yazdı:

Nasi yani naturelim diyebilir miyim hala 🙃

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Bir saat önce yazdı:

Testo bolde ilk 5hafta boldeyi çıkarttım şimdi 5hafta only testo devam ediyorum bende alerjik bünye var deli gibi kabarıyorum tepki veriyor vücut kişiden kişiye göre değişir ha vücut gelişiyimoydu dersen acayip gelişim alıyodum

5 hafta testo bolde gittim şimdi son 5hafta only testo gelişim açısından mükemmel gelişiyorum zaten ilk kür olduğu için hiçbir sıkıntı yok ama alerjik bünye olunca böyle sorunlar yaşayabiliyosun buda benim sosyal hayatımı etkiliyor ilaç felan umrumda olmaz yani

bilinçsizlikle alakası yok burak hocadan aldım zaten

Kes at abi o zaman neden daha tantana yapıyorsun ki yaramadı mı pişman mı oldun daha ne ? Neden bi 5 hafta daha diye devam ediyorsun ki yap pct ni çekil kenara. Ne bekliyorsunuz bu ilaçlardan he hem kas koysun hem yan etki hiç olmasın 0 olumsuzluk maksimum optimistik yaklaşım oldu, bcaa mı alıyorsun, kreatin mi alıyorsun hormon, hormon aldığın şey daha karakteriniz oturmamış, tutarlı kararlı istikrarlı bir iş bile yapamıyorsunuz bir heves ile kulaktan dolma küre giriyorsunuz sonra o oldu bu oldu şu oldu sana tonlarca kez dil döktüm anlatmaya çalıştım... Libido ereksiyon, herhangi bir problem yaşamazsın daha gençsin aktif spor yapan hareket eden bir bireysin hiç bir hormon değerlerinde 5hafta içerisinde bir problem olacağını da sanmam yap pct ni hayat düzenin, karakterin oturana kadar da bu işlere bulaşma. 

• Olumsuz 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 1 saat önce yazdı:

Kes at abi o zaman neden daha tantana yapıyorsun ki yaramadı mı pişman mı oldun daha ne ? Neden bi 5 hafta daha diye devam ediyorsun ki yap pct ni çekil kenara. Ne bekliyorsunuz bu ilaçlardan he hem kas koysun hem yan etki hiç olmasın 0 olumsuzluk maksimum optimistik yaklaşım oldu, bcaa mı alıyorsun, kreatin mi alıyorsun hormon, hormon aldığın şey daha karakteriniz oturmamış, tutarlı kararlı istikrarlı bir iş bile yapamıyorsunuz bir heves ile kulaktan dolma küre giriyorsunuz sonra o oldu bu oldu şu oldu sana tonlarca kez dil döktüm anlatmaya çalıştım... Libido ereksiyon, herhangi bir problem yaşamazsın daha gençsin aktif spor yapan hareket eden bir bireysin hiç bir hormon değerlerinde 5hafta içerisinde bir problem olacağını da sanmam yap pct ni hayat düzenin, karakterin oturana kadar da bu işlere bulaşma. 

düzenli bir hayatı olan biriyim 24 yaşındayım reis ne karakter oturması sinek konsa kolum kabarıyor benim ciddi alerjik reaksiyon sorunum var boldenonu saldım bende testo elimde vardı 5hafta daha gidicem baktım hala only testo ile bile sorun oluyosa zaten onuda kesip atıcam çöpe sonra pct yapıp salıcam ayrıca burak hocadan aldım ilaçları ve o ne diyosa yapıyorum karakter oturmasıyla alakası yok yani bu işlerin her ay düzenli kan ve idrar tahlili veriyorum kademeyle kesiyorum ilaçları neyden fazla dozdanmı yoksa testodanmı boldenondanmı çözmeye çalışıyorum çünkü içinde birşey alerji yapıyor kızartıyor beni başka bi sorun yok yani  ciddi bişey

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.