Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Causa sui

Fragment kullanımı hakkında

Önerilen İletiler

Causa sui    1

Merhaba, yağ yakımı ve definasyon için spor hocamın tavsiyesiyle fragment kürüne başlayacağım. Yan etkisi olmadığını söyledi ve en zararsız takviye olduğunu belirtti ama ilk defa böyle bir ürün kullanacağım için emin olmak istedim. 38 yaşındayım, ara ara spor yapıyordum hep ama son 1 buçuk yıldır aksatmadan düzenli olarak hayatıma entegre ettim. Beslenme düzenimi de revize ettim. Fragment konusuna içim rahat yaklaşmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Causa sui, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba, yağ yakımı ve definasyon için spor hocamın tavsiyesiyle fragment kürüne başlayacağım. Yan etkisi olmadığını söyledi ve en zararsız takviye olduğunu belirtti ama ilk defa böyle bir ürün kullanacağım için emin olmak istedim. 38 yaşındayım, ara ara spor yapıyordum hep ama son 1 buçuk yıldır aksatmadan düzenli olarak hayatıma entegre ettim. Beslenme düzenimi de revize ettim. Fragment konusuna içim rahat yaklaşmalı mıyım?

L-carnitine+ claa kullanacağın ürün.. Etkide pek bekleme, yan etki olarak ta bir yan etkisi yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Causa sui    1

Onları kullanıyorum aslında hali hazırda. Evet çok büyük bir etki yok. Ama beslenme ve sporla takviye edince sanki yine de işe yarıyor gibu hissediyorum. Benim sorduğum fragment enjekte ediliyor sabah aç karnına insulin iğnesiyle core bölgesine. Henüz başlamadiğim için ürün elimde yok ismini yazamadım o yüzden böyle anlatmaya çalışıyorum :) min. 1 ay kullanmam gerektiğini söyledi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Causa sui, Şimdi yazdı:

Onları kullanıyorum aslında hali hazırda. Evet çok büyük bir etki yok. Ama beslenme ve sporla takviye edince sanki yine de işe yarıyor gibu hissediyorum. Benim sorduğum fragment enjekte ediliyor sabah aç karnına insulin iğnesiyle core bölgesine. Henüz başlamadiğim için ürün elimde yok ismini yazamadım o yüzden böyle anlatmaya çalışıyorum :) min. 1 ay kullanmam gerektiğini söyledi

En iyi verimi gece son öğünümü sindirdikten sonra tüm dozu tek seferde vurarak almıştım, bu ürün carbı hiç sevmiyor, kullanım olarakta 8 hafta yeterli olacaktır. Fakat çok dikkatli olun piyasada orijinal fragment nadir, bir çok ürünün içerisinde insülin oluyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Causa sui, Bir saat önce yazdı:

Amaç nedir ve hangi  fragmentleri kullanacaksınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
galicik, 8 dakika önce yazdı:

En iyi verimi gece son öğünümü sindirdikten sonra tüm dozu tek seferde vurarak almıştım, bu ürün carbı hiç sevmiyor, kullanım olarakta 8 hafta yeterli olacaktır. Fakat çok dikkatli olun piyasada orijinal fragment nadir, bir çok ürünün içerisinde insülin oluyor. 

Fragment konusunda içiniz rahat olsun herhangi bir yan etkisi yok, aslında anlatmak istediğim supplementten pek farkı olan bir ürün değil, tabiki bu söylediklerim, bizim forumda ki gibi anabolik steroid kullanan kişiler için geçerli sedanter veya başlangıç seviyesi insanlar verim alabiliyor, ürün seçiminde dikkatli olun sadece

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Causa sui    1

Şimdi çok net anladım, teşekkürler 🙏

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Amaç nedir ve hangi  fragmentleri kullanacaksınız ?

Definasyon için kullanacağım. Yukarıda belirttiğim gibi henüz almadım.

Yanıtı tamamlayamadan yolladım yanlışlıkla. Henüz almadığım için bilmiyorum ismini ama core bölgesine enjeksiyon yoluyla kullanılıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Definasyon için kullanacağım. Yukarıda belirttiğim gibi henüz almadım.

@galicik bahsetmiş zaten bizim kullandığımız steroidler gibi direk hormon dengesini etkilemese de hiç zararsız değilller. 

Ve işe yarar ürünlere ulaşmak ülkemizde oldukça zor. Genellikle salonlarda satılan ürünlerin hele ki fragment ürünlerinin çoğunluğu sahte olur dikkatli olmalısınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Causa sui    1

Teşekkürler. Peki sahte olup olmadığını kontrol etmenin yolu nedir? Tedarikçi tabii ki orjinal diyor, sahte demez zaten kimse ama ben kullanıcı olarak nasıl emin olurum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363

Fragment'in fiyat performans ürün olduğunu düşünmüyorum. Onun yerine enjekte l-karnitin, kafein, clen, yohimbine, efedrin, bu ürünler ile daha efektif bir kombinasyon oluşturabilirsin.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Teşekkürler. Peki sahte olup olmadığını kontrol etmenin yolu nedir? Tedarikçi tabii ki orjinal diyor, sahte demez zaten kimse ama ben kullanıcı olarak nasıl emin olurum?

Zaten hiç bir şekilde emin olunamadığından sahtesi çok :)

Satan kişinin insafına kalıyor ve genellikle bu ülkede vicdan, ahlak, onur sahibi insan kalmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Causa sui    1
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Fragment'in fiyat performans ürün olduğunu düşünmüyorum. Onun yerine enjekte l-karnitin, kafein, clen, yohimbine, efedrin, bu ürünler ile daha efektif bir kombinasyon oluşturabilirsin.

İnceleyeceğim. Teşekkürler. 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Causa sui, 2 saat önce yazdı:

Sol alttaki WhatsApp ikonundan burak hocaya ulaşın , hormon tüccarlarının kurbanı olmayın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206

Güncel durum nedir? Hangi fragmentleri kullandın şuan ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.