Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

22. günde kan ve idrar tahlillerim nasıl?

Önerilen İletiler

aybo59    16

4. Hafta içerisinde 22.gündeyim haftalık 500 testo 400bolde küründeyim ilaçlar çalışıyormu östrojen çok yüksek çıkmış ama duygusal sorun dışında bir sorun yaşamadım prolaktinde sorun yaratırmı sağlam besleniyorum aşağıda kullandığım takviyeleri felanda yazdım gün içerisinde 5 6 litre su bol bol aşırı yeşillik tüketiyorum karaciğer enzimlerinde problem varmı nac600 veya milk thistle eklemelimiyim libidom aşırı tavan gerçekten zorluk yaratıyor bana gelişim açısındanda baya iyi gidiyor 77kilo başladım 82oldum 22günde kusursuz yapıyorum herşyi hergün 40dk kardiyo yemeklerim tartarak felan yiyorum

İlk 2 fotoğraf kür öncesi tahlillerdir.

diğer 3 tanesi kürün 22.günündedir idrar tahlilide yaptırdım nolur nolmaz diye

Kür Başlangıç Tarihi: 22 Mayıs 2023

Kür Süresi: 15 Hafta

İlaç Markası: Pharma Group

Kullandığım İlaçlar: Testosteron Enanthe,Boldenone

Koruyucular Ve Supplementler: Himalaya Liv52, Himalaya Cystone, Nature's Supreme Multivitamin, Nature's Supreme Omega 3
One Up C Vitamini, Magnezinc Çinko Magnezyum, Devit-3 D3, Folbiol Folik Asit, Nature's Supreme Kafein, One Up Melatonin

İlaçlar Kullanma Planı: Haftalık 500 MG Testosteron Enanthe 400 MG Boldenon (Pazartesi Perşembe Enjeksiyon)

Koruyucular Ve Supplementler Kullanma Planı: Liv52 2 Tablet, Cystone 2 Tablet, Multivitamin 1 Tablet, Omega 3 1 Tablet
C Vitamini 1 Tablet, Çinko Magnezyum 1 Tablet, D3 1 Tablet (Haftada 1), Folik Asit 1 Tablet (Haftada 1),
Kafein 1 Tablet (Herzaman Değil), Melatonin 1 Tablet (Herzaman Değil) @galicik

kuroncesi.PNG kur2,.PNG idrar.PNG kur1.PNG kuroncesi2.PNG

Bu östrojen değeri bende yüzümde çok su tuttu ve duygusal karı gibi tripler attırıyor ama göğüs ile ilgili bir problem yok prolaktinde yüksek bunları biraz düşürme imkanımız yok mu ? Ayın 12si olanlar güncel tahlillerdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.390
aybo59, 58 dakika önce yazdı:

4. Hafta içerisinde 22.gündeyim haftalık 500 testo 400bolde küründeyim ilaçlar çalışıyormu östrojen çok yüksek çıkmış ama duygusal sorun dışında bir sorun yaşamadım prolaktinde sorun yaratırmı sağlam besleniyorum aşağıda kullandığım takviyeleri felanda yazdım gün içerisinde 5 6 litre su bol bol aşırı yeşillik tüketiyorum karaciğer enzimlerinde problem varmı nac600 veya milk thistle eklemelimiyim libidom aşırı tavan gerçekten zorluk yaratıyor bana gelişim açısındanda baya iyi gidiyor 77kilo başladım 82oldum 22günde kusursuz yapıyorum herşyi hergün 40dk kardiyo yemeklerim tartarak felan yiyorum

Bu östrojen değeri bende yüzümde çok su tuttu ve duygusal karı gibi tripler attırıyor ama göğüs ile ilgili bir problem yok prolaktinde yüksek bunları biraz düşürme imkanımız yok mu ? Ayın 12si olanlar güncel tahlillerdir.

Senin yerinde olsam arimidex vs kullanmak yerine testosteronu 350 ye çekerim. Bu sayede e2 yi düşürmüş olursun daha sağlıklı ilerlersin. Bence prolaktin şuan korkulacak seviyede değil. Testini vermeden önce psikolojik olarak fiziksel olarak kendini iyi hissetmeye özen gösterirsen prolaktin için en doğru sonuca ulaşabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Senin yerinde olsam arimidex vs kullanmak yerine testosteronu 350 ye çekerim. Bu sayede e2 yi düşürmüş olursun daha sağlıklı ilerlersin. Bence prolaktin şuan korkulacak seviyede değil. Testini vermeden önce psikolojik olarak fiziksel olarak kendini iyi hissetmeye özen gösterirsen prolaktin için en doğru sonuca ulaşabilirsin.

Hocam testoyu düşürmek istemiyorum arimidex nasıl kullanmalıyım şu e2 bence biraz düşsün duygusal problem + yüz ödemim azalsın

prolaktin için ilaç gerek yok dimi şu an

Tahlillerde sorun varmı yokmu bilgisi olan

@Rdm @Larues

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
aybo59, 3 saat önce yazdı:

Hocam testoyu düşürmek istemiyorum arimidex nasıl kullanmalıyım şu e2 bence biraz düşsün duygusal problem + yüz ödemim azalsın

prolaktin için ilaç gerek yok dimi şu an

Tahlillerde sorun varmı yokmu bilgisi olan

daha yüksek dozaj kullanmak için arimidex kullanmak sana kısa vadede kas kazandıracak seni mutlu edecek fakat uzun vadeli düşündüğünde arimidex sadece e2'yi düşüren basit birşey değil. Kalp üzerinde kolestrol olsun lipit seviyelerin olsun sana uzun vadede zarar veren ürünler. Asla asla kullanılmaması lazım demiyorum fakat kür planlaması yaparken bunu minimanize edecek şekilde tasarlanılabilir. Hatta şuan 350 test 300 bolde 200 rimo kullanarak bu durumdan daha safe şekilde kurtulabileceğini düşünüyorum. Şu anda kan değerlerinde herhangi bir sıkıntı  yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Dostum bolde testo yapmana rağmen e2 feci fırlamış testoyu düşürmek istemiyorum diyorsun ama vücudun zaten kullanmıyor o testoyu. Kullanmıyorrrr boşuna e2 ye çevrilcek şeyi niye vuruyorsun kendine testo dozunu azalt öyle bak 4 hafta sonra e2 düzene gelecektir. Arimidex kullanmak durumu çözücek olsa da asıl olay senin vücudun için doğru olan testo dozuunu bulmak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 24 dakika önce yazdı:

Şu e2 ye bakınca aklıma sadece şu geliyor double testo.. 

10.hafta tekrar tahlil ver rbc sabitse ilk kürden 1k testo girdin :)

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
aslankralmufasa, 5 saat önce yazdı:

Hocam ilaçlar hangi markaydı

Pharma group ilaçlar çalışıyo ya sorun yokta e2 fırladı

Anayurt Oteli, 2 saat önce yazdı:

Vericem hocam daha 20gün oldu boldeyi anlayayamazki testo çalışıyor belliki

otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

daha yüksek dozaj kullanmak için arimidex kullanmak sana kısa vadede kas kazandıracak seni mutlu edecek fakat uzun vadeli düşündüğünde arimidex sadece e2'yi düşüren basit birşey değil. Kalp üzerinde kolestrol olsun lipit seviyelerin olsun sana uzun vadede zarar veren ürünler. Asla asla kullanılmaması lazım demiyorum fakat kür planlaması yaparken bunu minimanize edecek şekilde tasarlanılabilir. Hatta şuan 350 test 300 bolde 200 rimo kullanarak bu durumdan daha safe şekilde kurtulabileceğini düşünüyorum. Şu anda kan değerlerinde herhangi bir sıkıntı  yok 

Rimo bütçemi zorluyo reis

galicik, 2 saat önce yazdı:

Bu e2 de herhangi bir göğüs ucunda problem yaşamıyorum ağrı sızı kaşıntı müdahale etmelimiyim bişey için

janbertozen, 3 saat önce yazdı:

Dostum bolde testo yapmana rağmen e2 feci fırlamış testoyu düşürmek istemiyorum diyorsun ama vücudun zaten kullanmıyor o testoyu. Kullanmıyorrrr boşuna e2 ye çevrilcek şeyi niye vuruyorsun kendine testo dozunu azalt öyle bak 4 hafta sonra e2 düzene gelecektir. Arimidex kullanmak durumu çözücek olsa da asıl olay senin vücudun için doğru olan testo dozuunu bulmak

Hocam 500testo 400bolde alıyorum hadi 350 testo 300boldeye düşüreyim ama bu ampullerde ayarı ansı yapçaz ilaç çöpmü olcak Ml ayarı felan

galicik, 2 saat önce yazdı:

bu e2de 0 göğüs hassasiyeti aksine aşırı aşırı libidom yüksek hayatımı etkileyecek kadar ne yapmam gerekiyor şimdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Anayurt Oteli, 2 saat önce yazdı:

makinede sıkıntı yoksa birisi muhtemelen testo mixtir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 18 dakika önce yazdı:

makinede sıkıntı yoksa birisi muhtemelen testo mixtir

Yok kral duvarı delerim okadar diyom sana testo mix içerisinde ne oluyo

haftada 1 arimidex alıcam çözer dimi işimi nolur nolmaz die okadar sorun yaşıyodum bolde bolde dedin boldeyle alakalı değilmiş haha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

haftada 1 arimidex alıcam çözer dimi işimi nolur nolmaz die okadar sorun yaşıyodum bolde bolde dedin boldeyle alakalı değilmiş haha

Dostum makineden kastım senin makinen değil, ölçüm yapan cihaz belli oluyor algılarında da sıkıntı olmadığı... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Dostum makineden kastım senin makinen değil, ölçüm yapan cihaz belli oluyor algılarında da sıkıntı olmadığı... 

kral şimdi e2 150ye fırlamış ama ereksiyon libido sorunum yok aksine iyi sadece duygusal tripler felan arttı olmayan şeyler okadar göğüs ucundada problem yok

ben ne olur nolmaz diye haftada 1adet arimidex alsam düşürmek ve stabil açısından iyi olurmu zaten boldenonu keseceğim ilaç bittiktensonra only testo giderim muhtelemen 15 hafta

Testo mixin etken maddeleri ne oluyor boldenon zaten 8.haftada çalışmıyormu daha erken değiülmi bişey demek için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 2 dakika önce yazdı:

1 arimidex işini çözmeyebilir 5 gün arayla 1 er tane kullan, o e2 22 günde anormal o ilaçlarda bir şey var haberin olsun yeni açılmaya başlayan bir 500mg enanttan kaynaklı hayatımda böyle bir e2 yükselişi görmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 1 dakika önce yazdı:

1 arimidex işini çözmeyebilir 5 gün arayla 1 er tane kullan, o e2 22 günde anormal o ilaçlarda bir şey var haberin olsun yeni açılmaya başlayan bir 500mg enanttan kaynaklı hayatımda böyle bir e2 yükselişi görmedim.

Vallahi testo ve bolde var testo ampulleri 250mg boldenon 200mg ama bu markanın ilaçları ful dolu olduğunu söylüyodu bi hoca youtubede

en kötü boldeyi kesicem only testo gidicem yani

ya da yarım yarım arimidex alsam o sistemi nasıl yapabilirim bana yanetki felan yapmasın diye korkuyom arimidex

ne olabilir yani ilaçlarda tam olarak nasıl çözücez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

kral şimdi e2 150ye fırlamış ama ereksiyon libido sorunum yok aksine iyi sadece duygusal tripler felan arttı olmayan şeyler okadar göğüs ucundada problem yok

ben ne olur nolmaz diye haftada 1adet arimidex alsam düşürmek ve stabil açısından iyi olurmu zaten boldenonu keseceğim ilaç bittiktensonra only testo giderim muhtelemen 15 hafta

Dostum net konuşamam ilacının içeriğini bilmiyorum üzerine testo e etiketi yapıştırılmış ama içinde testo e olduğunun, bolde olduğunun güvencesini kimse sana veremez, geçmiş konulara göz at 1 androjen 2 anabolizan kullanıp 3 androjen alan 200e2 dolaşan kişiler oldu biraz araştır, şuan ne demek istediğimi muhtemelen anlamıyorsun hepside forumda racon kesiyorlardı 200tl ye deca aldım öyle çalışıyor böyle çalışıyor su balonu gibi patladı sonra hepsi.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Dostum net konuşamam ilacının içeriğini bilmiyorum üzerine testo e etiketi yapıştırılmış ama içinde testo e olduğunun, bolde olduğunun güvencesini kimse sana veremez, geçmiş konulara göz at 1 androjen 2 anabolizan kullanıp 3 androjen alan 200e2 dolaşan kişiler oldu biraz araştır, şuan ne demek istediğimi muhtemelen anlamıyorsun hepside forumda racon kesiyorlardı 200tl ye deca aldım öyle çalışıyor böyle çalışıyor su balonu gibi patladı sonra hepsi.. 

Reis benim ilaçlar öyle 600 700tl fiyatlarında ucuz değil yani şu anda bu e2yi yan etki görmüyorum düşürmelimiyim bukadar yüksek iken nasıl bir yanetki görmüyorum libido ereksiyon göğüs hassasiyeti felan ha duygusal sorunlar var elbette

Reis ben 5.haftada 10ampül bittiğinde boldenonu kesicem only testo gidcem 500 zaten

arimidex şu an kesin kullanmam şartmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 3 dakika önce yazdı:

Vallahi testo ve bolde var testo ampulleri 250mg boldenon 200mg ama bu markanın ilaçları ful dolu olduğunu söylüyodu bi hoca youtubede

en kötü boldeyi kesicem only testo gidicem yani

ya da yarım yarım arimidex alsam o sistemi nasıl yapabilirim bana yanetki felan yapmasın diye korkuyom arimidex

ne olabilir yani ilaçlarda tam olarak nasıl çözücez

Dostum biraz ekmek, biraz mesai be zaten anlatsakta dinlemiyorsun otur araştır hepsi var forumda yoruluyorum bazen senin konularında. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, Şimdi yazdı:

Dostum biraz ekmek, biraz mesai be zaten anlatsakta dinlemiyorsun otur araştır hepsi var forumda yoruluyorum bazen senin konularında. 

Ben zaten sürekli araştırıyorum tam bu konuya yönelik ben etki görmediğim için net bir bilgi bulamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, Şimdi yazdı:

Reis benim ilaçlar öyle 600 700tl fiyatlarında ucuz değil yani şu anda bu e2yi yan etki görmüyorum düşürmelimiyim bukadar yüksek iken nasıl bir yanetki görmüyorum libido ereksiyon göğüs hassasiyeti felan ha duygusal sorunlar var elbette

Reis ben 5.haftada 10ampül bittiğinde boldenonu kesicem only testo gidcem 500 zaten

arimidex şu an kesin kullanmam şartmı

Şikayetin yoksa kullanmak zorunda değilsin bu kadar çok dert etme ama yarında göğüs ucumda kaşıntı başladı diye konu açma testin belli e2 belli git arimidex al şikayetin başlayınca 5 gün arayla 1 er tane al sonra bir daha alma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 25 dakika önce yazdı:

Şikayetin yoksa kullanmak zorunda değilsin bu kadar çok dert etme ama yarında göğüs ucumda kaşıntı başladı diye konu açma testin belli e2 belli git arimidex al şikayetin başlayınca 5 gün arayla 1 er tane al sonra bir daha alma

Anladım ne kadar süreyle kullanıyım yani 5gün arayla 1er tane aldım kaç hafta bu şekilde kullanayım

Size son önemli bişey sormak istiyorum bu yüksek e2 değeri kür sonunda eğer pct yapmazsam jinekomasti riski yüksekmidir?

Birde sanırım idrar tahlilinden anlayan kimse yok forumda ben böbreklere baktırmak için tam detaylı hepsini yaptırdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Şimdi son kez yazıyorum yerinde olsam yapacağım alternatif seçenek;

Bolde çöpe testo çöpe 1 er ampulden kimse ölmez

Only testo textbook 24-28 hafta gidebildiğin yere kadar diyim 500mg haftalık

Testo no dice, Anam babam iran enant, iranlıların eczane ürünü 

Yapacağım hamle bu şimdi ya ilaçlarında bir problem var mix texto double flakon testo gibi ya da vücudun ciddi aromatize oluyor bunu irana geçip anabolizan eklemeden önce, önce kendi vücudunu aromatize miktarını tepkilerini ölçmen lazım bu tabloda ben bir problem görüyorum yapacağım şeyi bana kalırsa dip not bana kalırsa yapman gerekeni yazdım yaparsın yapmazsın yine beni 500 testo kesmez dersin keser dersin beni ilgilendirmiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 4 dakika önce yazdı:

Şimdi son kez yazıyorum yerinde olsam yapacağım alternatif seçenek;

Bolde çöpe testo çöpe 1 er ampulden kimse ölmez

Only testo textbook 24-28 hafta gidebildiğin yere kadar diyim 500mg haftalık

Testo no dice, Anam babam iran enant, iranlıların eczane ürünü 

Yapacağım hamle bu şimdi ya ilaçlarında bir problem var mix texto double flakon testo gibi ya da vücudun ciddi aromatize oluyor bunu irana geçip anabolizan eklemeden önce, önce kendi vücudunu aromatize miktarını tepkilerini ölçmen lazım bu tabloda ben bir problem görüyorum yapacağım şeyi bana kalırsa dip not bana kalırsa yapman gerekeni yazdım yaparsın yapmazsın yine beni 500 testo kesmez dersin keser dersin beni ilgilendirmiyor. 

Teşekkürler zaten 5haftalık almıştım bu ilaçları 2ampul kaldı vursam nolur vurmasam nolur ozaman iran testo alıcam burak hocadan 500mg kullanıcam haftalık only testo

genede bu sisteme geçiş yapsamda arimidex alıyım dimi bi süre çünkü sonuçta bu e2 yükseldi ondan sonra 1ay sonra tekrar test yaparım iran testo 500mg only kullandığımda + biraz arimidex kullandığımda

yüzüm çok şişti bu yüksek e2den oluyor sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
aybo59, 7 dakika önce yazdı:

Anladım ne kadar süreyle kullanıyım yani 5gün arayla 1er tane aldım kaç hafta bu şekilde kullanayım

Size son önemli bişey sormak istiyorum bu yüksek e2 değeri kür sonunda eğer pct yapmazsam jinekomasti riski yüksekmidir?

Dostum şu sorundan sonra bazen bazı kişilere yardım etmemiz onları bu işi yapmaya teşvik ediyormuş gibi hissetmeme sebep oluyor, ki şu forumda son zamanlarda açılan saçma saçma ergence konularda bunu destekliyor (senin konundan söz etmiyorum) karakteri oturmamış daha çocuk olan kişiler hormonlarıyla oynayıp ellerinde tren gibi güçlü ilaçları dolaştırıyor bilmiyorum dostum almalı mısın almamalı mısın... Senin kesinlikle bu işi yaparken profesyonel bir yardım çerçevesinde yapmanı tavsiye ediyorum ve iznin ile benden bu kadar beni bir daha etiketlemezsen müteşekkir olurum teşekkürler sağlıklı bir kür geçirmeni diliyorum hayırlı akşamlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Dostum şu sorundan sonra bazen bazı kişilere yardım etmemiz onları bu işi yapmaya teşvik ediyormuş gibi hissetmeme sebep oluyor, ki şu forumda son zamanlarda açılan saçma saçma ergence konularda bunu destekliyor (senin konundan söz etmiyorum) karakteri oturmamış daha çocuk olan kişiler hormonlarıyla oynayıp ellerinde tren gibi güçlü ilaçları dolaştırıyor bilmiyorum dostum almalı mısın almamalı mısın... Senin kesinlikle bu işi yaparken profesyonel bir yardım çerçevesinde yapmanı tavsiye ediyorum ve iznin ile benden bu kadar beni bir daha etiketlemezsen müteşekkir olurum teşekkürler sağlıklı bir kür geçirmeni diliyorum hayırlı akşamlar. 

Sağol hocam anlıyorum ama teşvik olarak görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.