Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cellistcursed

Steroid kullanmak için yaşım erken mi ?

Önerilen İletiler

Larues, Bir saat önce yazdı:

Genetiğin iyi bu arada ilaç kullanabilirsin yarışırsın gelecek vaad ediyorsun ama diğer konularda uyarımı yaptım onun harici  Biraz daha beklet 2 3 sene sonra gir hem idmanı iyice çözmüş olursun hemde hormonların oturacağı için sorun daha minimize olur

agam valla cok mutlu ettin bazen kendime bakıyorum cok beğeniyorum sonra bazı herifleri görüyorum ulan diyorum bunlar erkekse biz neyiz kendime ekmek veresim gelmiyor motivasyon olarak cökmüyorum tek hedefim dünki halimden daha iyi olmak ama insan yinede bi tribe girmiyor değil. demek doğrusunu düsünüyormusum 1-2 sene daha bekleyip gerek daha iyi finans gerek daha oturaklı bi karaktere gelip iside biraz daha cözdükten sonra girmek daha mantıklıymıs gec kalmıs olmuyormusuz tesekkürler harbiden hem birseyler öğrendik tavsiye aldık hemde asırı motive oldum. hayırlı aksamlar isiniz gücünüz rast gelsin hocam.

Anayurt Oteli, Bir saat önce yazdı:

Çok yükseklerden uçuyorsun TR de yarış bakayım o kadar kişi arasında dikkat çekebiliyor musun 6. olsan sevinçten havalara uçarsın, ayrıca sen NPC de ki adamların TR de ki piyasa mallarıyla yarışa çıktıklarını mı sanıyorsun veya dolu mu boş mu belli olmayan ürünlerle mi yarıştığını düşünüyorsun, hiçbiri yıl boyu gh kesmiyor, TR de günlük 4 ünite gh vurma parası aylık 7 bin TL, kaliteli anabolik alayım diyorsan balkan pharma 1 flakon +2000 TL, başlangıç dozajlarda kür yapayım desen 15-20 bin TL vermek zorundasın + koç parası beslenmesi derken masrafı sen düşün peptid işine hiç girmiyorum zaten onun için dolarla maaş alman lazım, başlangıç seviyesinde bile eğer tanıdık birinin lab yoksa bu spor için en az aylık 20 bin TL ayrılmalı.

doğru diyorsunuz hocam cok masraflı is dediğim gibi ekonomik olarak 1-2 tık daha iyi bir noktaya gelip öyle baslamak daha sağlıklı olur sanırım hem mental olarak hormon olarakta daha sağlam bi yasa gelmis olurum tesekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cellistcursed, Bir saat önce yazdı:

doğru diyorsunuz hocam cok masraflı is dediğim gibi ekonomik olarak 1-2 tık daha iyi bir noktaya gelip öyle baslamak daha sağlıklı olur sanırım hem mental olarak hormon olarakta daha sağlam bi yasa gelmis olurum tesekkürler.

İleri seviyede bu iş ciddi masraflı ama hedefin varsa bu yaşlarda başla 2 yıl başlangıç kürleri ile geçirirsin tecrübe kazanırsın , zam gelmeden maaşınla eve stoklayabildiğin kadar iran enanthate stokla , 2 yıl dediğim dozajlarda ilerle hem ilacın yan etkisini , östrojen kontrol etmeyi öğrenirsin , hemde ufaktan kütle almaya başlarsın.

Blast 1

20 hafta 250 enanthate (kickstart danabol)

Cruise 1

5 hafta 125 enanthate

Blast 2

20 hafta 500 enanthate 

Cruise 2

10 hafta 125 enanthate 

İlk 1 yılını bu şekilde 55 hafta geçir ardından hcg vur testisler kendine gelsin

2.yıl 

Blast 3 

20 hafta 500 enanthate 300 rimo 

Cruise 3

10 hafta 125 enanthate

Blast 4

10 hafta 500 enanthate 250 deca

Blast 5  (en son kendinin define halini gör elinde ne kadar kütle kalmış değerlendirirsin)

10 hafta 300 prop 300 masteron

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anayurt Oteli, 55 dakika önce yazdı:

İleri seviyede bu iş ciddi masraflı ama hedefin varsa bu yaşlarda başla 2 yıl başlangıç kürleri ile geçirirsin tecrübe kazanırsın , zam gelmeden maaşınla eve stoklayabildiğin kadar iran enanthate stokla , 2 yıl dediğim dozajlarda ilerle hem ilacın yan etkisini , östrojen kontrol etmeyi öğrenirsin , hemde ufaktan kütle almaya başlarsın.

hocam diyelimki ben bu dediğiniz sisteme hemen yarın basladım bu 2 yıllık süreç bittiğinde bu ilaçlardan ve bu dozajlardan yani bu planlamadan alabileceğim muhtemel zararlar yan etkiler nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Kimse sana 2 yıl ilaç kullan falan demedi ne diyon sen?😂 bro normalde söylemezdim ama çok ciddi amatörsün inşallah birinin tuzağına düşmezsin bence  bu kür işlerini ve yarış işini sen ertele hem olgun da değilsin çok büyük zarar vereceksin kendine. Biri bişey dese yapacak seviyedesin

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cellistcursed, 6 dakika önce yazdı:

hocam diyelimki ben bu dediğiniz sisteme hemen yarın basladım bu 2 yıllık süreç bittiğinde bu ilaçlardan ve bu dozajlardan yani bu planlamadan alabileceğim muhtemel zararlar yan etkiler nedir 

Şöyle söyleyeyim eğer hedefin yarışmacı olmaksa pct yapmak saçmalık , pct de tüm ilaçları kesip doğal sistemi açmaya çalışıyorsun ama o aralıkta dibe çöken testo ile aldığın kütlenin bir kısmı gidiyor , blast cruise ve pct nedir bunları araştır , yarışmacı olacaksan testo kesmeyeceksin bu da demek ki ölene kadar dışarıdan trt dozajların da testo almalısın , yani lh fsh kalıcı kapanıcak , e2 kontrol edemezsen jinekomasti olabilirsin , deca küründe prolaktini kontrol altında tutman lazım , ama farkettiysen ilk 1 yıl sadece only testo yazdım 1 yıl içerisinde bu forumda ve yabancı forumlarda araştırırsan zaten belli bir bilgi birikim seviyesine gelirsin.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anayurt Oteli, Bir saat önce yazdı:

Şöyle söyleyeyim eğer hedefin yarışmacı olmaksa pct yapmak saçmalık , pct de tüm ilaçları kesip doğal sistemi açmaya çalışıyorsun ama o aralıkta dibe çöken testo ile aldığın kütlenin bir kısmı gidiyor , blast cruise ve pct nedir bunları araştır , yarışmacı olacaksan testo kesmeyeceksin bu da demek ki ölene kadar dışarıdan trt dozajların da testo almalısın , yani lh fsh kalıcı kapanıcak , e2 kontrol edemezsen jinekomasti olabilirsin , deca küründe prolaktini kontrol altında tutman lazım , ama farkettiysen ilk 1 yıl sadece only testo yazdım 1 yıl içerisinde bu forumda ve yabancı forumlarda araştırırsan zaten belli bir bilgi birikim seviyesine gelirsin.

hocam simdi diyelimki ben 20 haftalık felan icinde bolde olan bi kür yaptım baktım vücudum iyi tepki vermiyor veya işin karanlık kısmı bana göre değil pct yapıp bıraksam elimi ayağımı steroidlerden çeksem zararını görürmüyüm kalıcı hasarlar bırakırmı ilk kürden

cellistcursed, 12 dakika önce yazdı:

hocam simdi diyelimki ben 20 haftalık felan icinde bolde olan bi kür yaptım baktım vücudum iyi tepki vermiyor veya işin karanlık kısmı bana göre değil pct yapıp bıraksam elimi ayağımı steroidlerden çeksem zararını görürmüyüm kalıcı hasarlar bırakırmı ilk kürden

ve jinekomasti ciddi bir problemmi yani podyumda büyük problem ama sağlık olarak ne gibi sonuçlar doğurur kalıcı problemler yaratırmı yoksa son çare ameliyatla aldırıp rahatlıkla kurtuluyormuyuz

Larues, Bir saat önce yazdı:

Kimse sana 2 yıl ilaç kullan falan demedi ne diyon sen?😂 bro normalde söylemezdim ama çok ciddi amatörsün inşallah birinin tuzağına düşmezsin bence  bu kür işlerini ve yarış işini sen ertele hem olgun da değilsin çok büyük zarar vereceksin kendine. Biri bişey dese yapacak seviyedesin

aga ben misal dedim hemen yarın kullanıcam demedim ki zaten halen hazır olmadığımın farkındayım öyle birisi 2-3 bisey yazdı diye gidip anabolik alacak birisi değilim rahat ol aga kolay kolay bilinçsizce zarar vermem ben kendime ben adama soru sordum sadece önünü arkasını öğrenmek bilgilenmek için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
cellistcursed, 2 saat önce yazdı:

tesekkür ederim hocam. cok kez ulan acaba girsemmi dediğim zamanlar oldu ama gelirim uygun değil diye kendimi frenledim. bu aralar yine aklımda hem gelirimde fena sayılmaz ama acaba 1-2 sene beklesem hormonlar tam otursa o zamanmı kullansam dahamı iyi olur yoksa gecmi kalmıs olurum hedeflerimi ıskalarmıyım diye düsünüyorum. kafam rahattır pozitif bir insanımdır allaha sükür hayatımda gerek ailevi gerek maddi gerek manevi beni yıpratıp yoran strese sokan birsey yok allaha sükür ama mental olarak sanki tam zamanı değil diye hissettiğim için hala frenliyorum kendimi irademi koruyorum. öyle birden gaza gelip kullanmayıda düsünmüyorum zaten iradesi kuvvetli biriyim. siz ne düsünüyorsunuz hocam haksızmıyım yoksa makulmü düsünüyorum bilemedim.

Rica ederim dostum. Evet hormonlar oturmadan girmen çok büyük risk çünkü geri kalan hayatında ilaca bağımlı kalabilirsin. Kişiden kişiye değişmekle beraber hormonların oturup oturmadığını da kan testiyle anlayabilirsin. Kimisi 20 yaşında oturabiliyor. Bu kadar dayanabilmişsin gireceğim diyorsan 3-4 ay daha dayanmanı tavsiye ederim, şimdi kan testi ver 3 ay sonra bidaha ver hormonlardaki oluşan değişkenliği kontrol et tabi ki bir çok etken var ama hormonlarında yüksek değerler oynuyorsa oturmadığı ve bekleme kanaatine varabilirsin. Kesinlikle düşüncelerin doğru ve olgunca benim düşünceme kalırsa şu an yaşın itibariyle muhtemelen kas yapmaya çok müsait değerlere sahipsindir 2-3 yıl daha naturel yap bu süreçte yarışma vs. aklından çıkar hem düşünce olarak daha olgunlaşmış olursun hem de hayatına çizeceğin yol daha da keskinleşir o zaman başlarsın. Eskilerden sağlam olan herkesin söylediği bir cümle var bilimsel olarak ne kadar doğru bilmiyorum ama adamlar tecrübe olarak bunda hem fikir, bu sporu ne kadar natural olarak ileri seviyeye taşırsan erken başlamana göre ilaçla alacağın verim çok daha fazla olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan, 8 dakika önce yazdı:

Rica ederim dostum. Evet hormonlar oturmadan girmen çok büyük risk çünkü geri kalan hayatında ilaca bağımlı kalabilirsin. Kişiden kişiye değişmekle beraber hormonların oturup oturmadığını da kan testiyle anlayabilirsin. Kimisi 20 yaşında oturabiliyor. Bu kadar dayanabilmişsin gireceğim diyorsan 3-4 ay daha dayanmanı tavsiye ederim, şimdi kan testi ver 3 ay sonra bidaha ver hormonlardaki oluşan değişkenliği kontrol et tabi ki bir çok etken var ama hormonlarında yüksek değerler oynuyorsa oturmadığı ve bekleme kanaatine varabilirsin. Kesinlikle düşüncelerin doğru ve olgunca benim düşünceme kalırsa şu an yaşın itibariyle muhtemelen kas yapmaya çok müsait değerlere sahipsindir 2-3 yıl daha naturel yap bu süreçte yarışma vs. aklından çıkar hem düşünce olarak daha olgunlaşmış olursun hem de hayatına çizeceğin yol daha da keskinleşir o zaman başlarsın. Eskilerden sağlam olan herkesin söylediği bir cümle var bilimsel olarak ne kadar doğru bilmiyorum ama adamlar tecrübe olarak bunda hem fikir, bu sporu ne kadar natural olarak ileri seviyeye taşırsan erken başlamana göre ilaçla alacağın verim çok daha fazla olur.

eyvallah hocam tavsiyeler icin dikkate alacağım hayırlı geceler uğurlar olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cellistcursed, Bir saat önce yazdı:

sen yarışmacı olmak istediğini söyledin ben sana sadece çok küçük kısmını anlattım sadece aylık masraflara ve küçük noktalara değindim işin sağlık tarafı zaten çok karanlık , daha yeni Türk mens fizik sporcumuz adem tevge kalp krizi geçirip vefat etti yeni evlenmişti birde , yılda 1 , 2 yılda 1 basit kürler yaparsın pct yapar kenara çekilirsin ondan çok bir şey olmaz ama yarışmacılık bam başka bir alem.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Anayurt Oteli, 7 saat önce yazdı:

sen yarışmacı olmak istediğini söyledin ben sana sadece çok küçük kısmını anlattım sadece aylık masraflara ve küçük noktalara değindim işin sağlık tarafı zaten çok karanlık , daha yeni Türk mens fizik sporcumuz adem tevge kalp krizi geçirip vefat etti yeni evlenmişti birde , yılda 1 , 2 yılda 1 basit kürler yaparsın pct yapar kenara çekilirsin ondan çok bir şey olmaz ama yarışmacılık bam başka bir alem.

Steroid organlara hasar verir fakat Yağ yakıcıdan ve insülinden ölenler çok. Dediğin konu biraz da rekabetçilik ile alakalı risk her zaman orada bulunuyor fazla zorlamadan bunu yıllara yayarak yapmak çok daha mantıklı. 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Dostum sen akıllı bir adamsın, bu sporda akıllı adamın işi yok şaka yapmıyorum ama üstüne basarak söylüyorum bu sporda, çok ciddi riskler alman gerekecek, sağlığın bilmem kaçıncı plana düşecek bir yerden sonra sen bile unutacaksın, bu işin podyum kısmı kırık adam işi veya çaresiz insan işidir, he tabi ki sözüm meclisten dışarı gelecek vaat eden ne cengaver gençlerimiz var erken yaşlardan bu işin ehli kişiler tarafından ellerinden tutuluyor yürüyorlar saygım sonsuz, ufak bir azınlık dışında podyum yapanlar 👎 ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sezai Taştekin, 5 saat önce yazdı:

1 sene natural yapmadan ilaç vurmayın

hocam ben zaten 3-4 senedir natural yapıyorum

galicik, 2 saat önce yazdı:

Dostum sen akıllı bir adamsın, bu sporda akıllı adamın işi yok şaka yapmıyorum ama üstüne basarak söylüyorum bu sporda, çok ciddi riskler alman gerekecek, sağlığın bilmem kaçıncı plana düşecek bir yerden sonra sen bile unutacaksın, bu işin podyum kısmı kırık adam işi veya çaresiz insan işidir, he tabi ki sözüm meclisten dışarı gelecek vaat eden ne cengaver gençlerimiz var erken yaşlardan bu işin ehli kişiler tarafından ellerinden tutuluyor yürüyorlar saygım sonsuz, ufak bir azınlık dışında podyum yapanlar 👎 ..

aga aynen sayılır sağlığımıda düsünüyorum ama bir yandan da kafa kırık ciddi hedeflerime cok bağlıyım illaki bu yola girecem ama akıl mantık dahilinde kademe kademe ilerlemek istiyorum tüm riskleri göze alıyorum fakat “ulan basayım nolacak” kafasında paldur küldürde gitmem o şekilde yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Bu ise gireceksen enine dağına düşündüysen eğer iyi bir antrenör ve diğer konularda tecrübelerine sonuna kadar güvendiğim burak @Loving hocamdan destek alman sana her anlamda destek verecegini düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.