Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

efe erden    4

Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

batuhan33    24

Hepsini bir anda vuruyorsan ödem olması normal. Bölerek birazını sağdan birazını soldan yapabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954
efe erden, 42 dakika önce yazdı:

Herkese selam 2 ampul rimo 1 ampul enanthate 3ml kalçadan vuruyorum kalçada ödem olmamasına rağmen 3 gün sonra kuyruk sokumunun biraz üstü kemik  ödem oluyor daha önce böyle bir şey yaşayan var mı aranızda?

Vurulan bölgede olurda vurulan bölgenin dışında ödem ilk defa duydum farklı bir sorun olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
efe erden, Bir saat önce yazdı:

10 yıldır kür yapıyorum belki 5 yılını öyle geçirmişimdir ben ve diğer arkadaslarım. kafana takma ödem sen yattıkca yürüdükce baskı yaptıkca sağa sola yukarı asagı kayabılıyor dagılıyor sonucta ılac merak etme bana guven :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
Yusufdemir1995, 1 dakika önce yazdı:

10 yıldır kür yapıyorum belki 5 yılını öyle geçirmişimdir ben ve diğer arkadaslarım. kafana takma ödem sen yattıkca yürüdükce baskı yaptıkca sağa sola yukarı asagı kayabılıyor dagılıyor sonucta ılac merak etme bana guven :)

Banada öyle geldi çünkü uzun süre masabaşında oturdum ve sırt üstü uyudum sanki yukarı doğru kaydı teşekkürler cevap için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Yinede dusuk hacimli ve farklı bölge enjeksiyonu en güzelidir kendini bu sekilde alıştırmani tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
efe erden, 2 saat önce yazdı:

Kıl dönmesi oluyorsunuz muhtemelen

• ahahaha 2
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
Probis, 16 saat önce yazdı:

Yinede dusuk hacimli ve farklı bölge enjeksiyonu en güzelidir kendini bu sekilde alıştırmani tavsiye ederim

dün yine enjeksiyon günümdü bir şey dikkatimi çekti 2 ampul rimobolan 1 ampul test 3 ml yapıyorum sanıyordum enjektöre bi baktım 3.5 ml rimobolanlara fazla mı basıyorlar ilacı bilginiz var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
efe erden, 12 dakika önce yazdı:

dün yine enjeksiyon günümdü bir şey dikkatimi çekti 2 ampul rimobolan 1 ampul test 3 ml yapıyorum sanıyordum enjektöre bi baktım 3.5 ml rimobolanlara fazla mı basıyorlar ilacı bilginiz var mı

Evet her ampulle genelde 1.1 1.2 ml fln oluyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    432

Sacrum bölgesinden bahsediyorsun büyük ihtimal bende aynısını çok çekiyordum özellikle hacim döneminde çok ağır ve row yapınca da ister istemez etki ediyor hatta bazen uzanırken belime kramp giriyordu kitleniyor gibi oluyordu 😅

Ben çözümü roller ve streching egzersizlerinde buldum her gün üşenmeden bir 3 5 dk roller gezdirirsen hiç bir şey kalmıyor.He birde kür sonu hacamat yaptırırsan tertemiz olur geçmiş olsun… 🙂🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe erden    4
Ironmann, 5 saat önce yazdı:

Sacrum bölgesinden bahsediyorsun büyük ihtimal bende aynısını çok çekiyordum özellikle hacim döneminde çok ağır ve row yapınca da ister istemez etki ediyor hatta bazen uzanırken belime kramp giriyordu kitleniyor gibi oluyordu 😅

Ben çözümü roller ve streching egzersizlerinde buldum her gün üşenmeden bir 3 5 dk roller gezdirirsen hiç bir şey kalmıyor.He birde kür sonu hacamat yaptırırsan tertemiz olur geçmiş olsun… 🙂🙂

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
efe erden, 22 saat önce yazdı:

Konuyu fazla bulandırmadan bende cevap vermek istedim :)   Bahsettiğiniz yeri çok iyi biliyorum bendede oluyor o olay fakat 1-2 güne geçiyor. Mesela bu son yaptığım 2 enjeksiyonda hiç olmadı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    19
efe erden, 29.05.2023 - 12:24 yazdı:

Ben de 500 mg vuruyorum ilk zamanlar mesela kalçadan vuruyorum sabah kalktığımda kalça kemiğim ağrıyordu ama zamanla geçiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mahobaba
      Herkese merhaba Definasyon küründeyim 
      testesteron P 300 mg 
      masteron 300 mg 
      bugün Kürümün  7. günü aşağıya bugün verdiğim kan testini sonuçlarını ekliyorum lütfen yorum yapar mısınız değerlerim nasıl kür içerisinde şu ana kadar hiçbir yan etki görmedim sadece biraz halsizliğim var bazen oluyor o kadar 

Herkese merhaba kürde ilk günüm testo p 300 mg 
      masteron p 300 mg öğlen vurdum sonra spora gittim ama sporda baya baya yoruldum haddi hesabı yok bütün enerjim neredeyse bitti neyse eve geldim ve fark ettim ki ereksiyon sorunum var hiç kıpırdamıyor bile acaba yorgun olduğum için mi yani bilmiyorum daha ilk gün vuralı belki 4 saat felan olmuştur sebebi nedir yani 3 veya 4.gün olsa tamam ama yok ilk günüm daha 
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriğim: 
      testosteron propionate 300mg masteron 300mg Kişisel özelliklerim:
      boy 174 kilo 100 spor geçmişi 2 yıl Beslenmem şu şekil olacak :
      500 gr pirinç pilavı  6 tam yumurta. 9 yumurta beyazı haşlama  5 litre su  Ara öğünlerde patates veya meyve  400 gram tavuk göğsü  Bol bol yeşillik  Sorularım:
      Bu besinler günün 8 öğününe bölünerek tüketilecek sizce fazla mı? Bu beslenme yoksa protein ağırlıklı bir beslenme olduğu için normal mi? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.