Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furka2n

Blueskypeptide

Önerilen İletiler

Furka2n    1

Bu marka sizce nasildir ?

Ürünleri amerika piyasasında bile ucuz.

Amerikada yasayan popüler bir hoca getiriyor Turkiyeye alınır mı ?

IMG_6556.jpeg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    754
Furka2n, 4 saat önce yazdı:

Bu marka sizce nasildir ?

Ürünleri amerika piyasasında bile ucuz.

Amerikada yasayan popüler bir hoca getiriyor Turkiyeye alınır mı ?

Kaç para diyor ben yıllar önce kullanmıştım eski bir marka. İnş sahtesini yapmamışlardır :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Kaç para diyor ben yıllar önce kullanmıştım eski bir marka. İnş sahtesini yapmamışlardır :D 

1000tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
5-HT, 6 dakika önce yazdı:

1000tl

İmkansız hocam :D https://www.blueskypeptide.com/ sitesi burası.

$38.95 kendi sitesinden bu ilaç abd gelecek yasaklı ticari ürünler listesinde olacak ve bir peptidten sıfır kar ile 1000 tl satacak? :D:) 

40$ ile kalmıyor gelirken bedavaya güvercin sırtına binip gelmiyor aradakilere para vs oluyor sana ilaç 55-60$ eee bunun kar ettirmesi de lazım. O yüzden o rakam yalan dediğin gibiyse uzak durun sahtesini yapmışlardır. Ben bu markayı belki 5,6 sene önce denedim yurtdışı seyehatimde almıştım olduğum hotele kargosuunu güzelde sonuç almıştım ama bu dediğin rakamlar imkansız tl olarak diyorum yani.

3.thumb.jpg.8ac4ac55f9ccb1b3e4613910bd1ad072.jpg 2.thumb.jpg.c37294aa3add1feed92e9be4e605380e.jpg 1.thumb.jpg.89bbcab4efe4311b33fa3bb932b329cd.jpg

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
SPECTRE, 5 saat önce yazdı:

İmkansız hocam :D https://www.blueskypeptide.com/ sitesi burası.

$38.95 kendi sitesinden bu ilaç abd gelecek yasaklı ticari ürünler listesinde olacak ve bir peptidten sıfır kar ile 1000 tl satacak? :D:) 

40$ ile kalmıyor gelirken bedavaya güvercin sırtına binip gelmiyor aradakilere para vs oluyor sana ilaç 55-60$ eee bunun kar ettirmesi de lazım. O yüzden o rakam yalan dediğin gibiyse uzak durun sahtesini yapmışlardır. Ben bu markayı belki 5,6 sene önce denedim yurtdışı seyehatimde almıştım olduğum hotele kargosuunu güzelde sonuç almıştım ama bu dediğin rakamlar imkansız tl olarak diyorum yani.

3.thumb.jpg.8ac4ac55f9ccb1b3e4613910bd1ad072.jpg 2.thumb.jpg.c37294aa3add1feed92e9be4e605380e.jpg 1.thumb.jpg.89bbcab4efe4311b33fa3bb932b329cd.jpg

Siteden 200 adet aldığınız taktirde tanesi 8 dolara geliyor ghrp-6'nın

Screenshot_2.png.1699f92d43a1af66085ce6243d2abae9.png 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Şu görseli her zaman saklarım . Ülkeye xeno getiren kişi trye ilk blue sky peptide getiren kişi ayrıca Peptide sciencesde getiriyor . Aslında bu kişi önceden sadede Peptide temini yapıyordu fakat fiyatlardan dolayı sadece sipariş ile temin etmekte 

27324.jpeg 2504.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
aç goril, 4 saat önce yazdı:

Siteden 200 adet aldığınız taktirde tanesi 8 dolara geliyor ghrp-6'nın

200 değil 2000 de alsa arada ürünü getirmek için muazzam paralar ödeniyor bu rakama verilmesi imkansız Türkiye dolar kuru şartlarında.

IMJOLLNIRR, 14 dakika önce yazdı:

Şu görseli her zaman saklarım . Ülkeye xeno getiren kişi trye ilk blue sky peptide getiren kişi ayrıca Peptide sciencesde getiriyor . Aslında bu kişi önceden sadede Peptide temini yapıyordu fakat fiyatlardan dolayı sadece sipariş ile temin etmekte 

27324.jpeg 2504.jpeg

Hiç inandırıcı gelmedi hocam bana zaten sizde diyorsunuz fiyatlardan dolayı ki haklısınız ve buraya bu ürünler kargo vb ile gelmiyor o zaman tüm tr aptal herkes kargo ile versin siparişini. Yurt dışından kaçak yollarla gelenlerde anormal fiyat farkları oluyor aradaki kişileri beslemek doyurmak için sınırlarda veya limanlarda özellikle.

Yine sporculara kalmış tabi vücuda girmeden anlamak çok güç denersen @Furka2n tecrübelerini paylaşırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
SPECTRE, 3 dakika önce yazdı:

200 değil 2000 de alsa arada ürünü getirmek için muazzam paralar ödeniyor bu rakama verilmesi imkansız Türkiye dolar kuru şartlarında.

Hiç inandırıcı gelmedi hocam bana zaten sizde diyorsunuz fiyatlardan dolayı ki haklısınız ve buraya bu ürünler kargo vb ile gelmiyor o zaman tüm tr aptal herkes kargo ile versin siparişini. Yurt dışından kaçak yollarla gelenlerde anormal fiyat farkları oluyor aradaki kişileri beslemek doyurmak için sınırlarda veya limanlarda özellikle.

Yine sporculara kalmış tabi vücuda girmeden anlamak çok güç denersen @Furka2n tecrübelerini paylaşırsın.

Canım kardeşim bu dediğim kişi Instagramında benim ekli . Adam her ay düzenli olarak Amerika’ya gidip geliyor gidip geldikçe de ürün getiriyor görseller 2020 ve 2021 yılına ait daha geçen ay 40 45 tane ürün getirdi bu ay içinde sipariş topladığını dile getirdi bu adamın öyle bir müşteri portföyü var ki fakir sporcu yok etrafında . Ayrıca ürünleri adam Türkiye kargo yaptığını söylemedim kendisi getiriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
IMJOLLNIRR, 29 dakika önce yazdı:

27324.jpeg 2504.jpeg

Bende sipariş vereceğim peptid baya alan kişi varmış gümrük sıkıntısı da çekmiyorlar tabi 100 200 kutu değilde 10 kutu :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
IMJOLLNIRR, 13 dakika önce yazdı:

Canım kardeşim bu dediğim kişi Instagramında benim ekli . Adam her ay düzenli olarak Amerika’ya gidip geliyor gidip geldikçe de ürün getiriyor görseller 2020 ve 2021 yılına ait daha geçen ay 40 45 tane ürün getirdi bu ay içinde sipariş topladığını dile getirdi bu adamın öyle bir müşteri portföyü var ki fakir sporcu yok etrafında . Ayrıca ürünleri adam Türkiye kargo yaptığını söylemedim kendisi getiriyor

Sakin ol sen neden sinir yapıyorsun ki? Fotoğraf arşivi yapıyorsun, sinir yapıyorsun sakin ol bence biraz. :) Soru sordum, mantıklı veya değil bu kişiden kişiye değişir çok normal. Hayatında hiç yurt dışına çıktın mı bilmem ama ben sayısını unuttum çıkış, girişlerimin o yüzden gayet  net örnek vereyim çıkanlar bilir abd gideceğin zaman şampuanlarına kadar bakıyorlar. Hele ki o dedektörler öyle gelişmiş ki dünya da eşi benzeri yok adamı anında ayıklıyorlar. O zaman kokain tacirleri kendini yırtmasın böyle şişe içinde soksun istediğini bu kadar kolay mı bu işler ya? ABD içinden çıkarken hele giriş zaten imkansıza yakında. :D:) Ha 5 şişe 2 şişe 4 şişe belki 7,8 şişe tamam onu bende geçirdim nasıl geçirdiğimi gel bana sor birde ecel terleri dökerek 2 flakon getirmiştim seneler öncesinde ama bu kadar ilacı bir kerede sokmak yasal yollar üzerinden yani hava yolları vs imkansız diye düşünüyorum.

galicik, 5 dakika önce yazdı:

Bende sipariş vereceğim peptid baya alan kişi varmış gümrük sıkıntısı da çekmiyorlar tabi 100 200 kutu değilde 10 kutu :D 

1,2,3,4 sokarsın hocam da böyle resmen yarım koli gibi şeyle imkansız diyorum anında deportu verirler.

Böyle bir konu vardı geçmişte muhtemelen aynı adam bahsettiğin adamla.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
SPECTRE, Şimdi yazdı:

Sakin ol sen neden sinir yapıyorsun ki? Fotoğraf arşivi yapıyorsun, sinir yapıyorsun sakin ol bence biraz. :) Soru sordum, mantıklı veya değil bu kişiden kişiye değişir çok normal. Hayatında hiç yurt dışına çıktın mı bilmem ama ben sayısını unuttum çıkış, girişlerimin o yüzden gayet  net örnek vereyim çıkanlar bilir abd gideceğin zaman şampuanlarına kadar bakıyorlar. Hele ki o dedektörler öyle gelişmiş ki dünya da eşi benzeri yok adamı anında ayıklıyorlar. O zaman kokain tacirleri kendini yırtmasın böyle şişe içinde soksun istediğini bu kadar kolay mı bu işler ya? ABD içinden çıkarken hele giriş zaten imkansıza yakında. :D:) Ha 5 şişe 2 şişe 4 şişe belki 7,8 şişe tamam onu bende geçirdim nasıl geçirdiğimi gel bana sor birde ecel terleri dökerek 2 flakon getirmiştim seneler öncesinde ama bu kadar ilacı bir kerede sokmak yasal yollar üzerinden yani hava yolları vs imkansız diye düşünüyorum.

1,2,3,4 sokarsın hocam da böyle resmen yarım koli gibi şeyle imkansız diyorum anında deportu verirler.

150eur sınır varken, gümrük üzerinden şirketler adı altında sipariş verirsen sokarsın sorgusuz sualsiz ama bireysel olarak imkansız artık gümrüklerin denetimleri aşırı fazla malum partililerden girmeyeyim de siyasete olursan çok kolay orası ayrı ama sanıldığı kadar kolay değil şu açıdan bakalım içinde toz olan flakonlar, içine kokain bassan kimse anlamaz mesela o yüzden zor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
galicik, 40 dakika önce yazdı:

150eur sınır varken, gümrük üzerinden şirketler adı altında sipariş verirsen sokarsın sorgusuz sualsiz ama bireysel olarak imkansız artık gümrüklerin denetimleri aşırı fazla malum partililerden girmeyeyim de siyasete olursan çok kolay orası ayrı ama sanıldığı kadar kolay değil şu açıdan bakalım içinde toz olan flakonlar, içine kokain bassan kimse anlamaz mesela o yüzden zor 

150 euro yasal sınır giyim vb bir çok alanda doğru ama gümrükte dahi çoğu şey taramadan geçmiyor dandik supplementlerin takıldığını bilirim veya ilaç alıyorsun pat tebligat geliyor doktor reçetesini paylaşın öyle gelin alın diye yani çoooookkk zor. Bir kere hatırlıyorum İspanyadan yasaklı uyuşturucu ham maddesi söylemişler yakalandı maddeler o da yetmezmiş gibi kendilerinide yakalattılar davalık oldular :D:) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
SPECTRE, 37 dakika önce yazdı:

150 euro yasal sınır giyim vb bir çok alanda doğru ama gümrükte dahi çoğu şey taramadan geçmiyor dandik supplementlerin takıldığını bilirim veya ilaç alıyorsun pat tebligat geliyor doktor reçetesini paylaşın öyle gelin alın diye yani çoooookkk zor. Bir kere hatırlıyorum İspanyadan yasaklı uyuşturucu ham maddesi söylemişler yakalandı maddeler o da yetmezmiş gibi kendilerinide yakalattılar davalık oldular :D:) 

ooo onu artık farklı boyuta taşıdılar tükenmez kalemlerin içine doldurup gönderiyorlar xD Aktif gümrük kaydı olan stabil ürün geçiren şirketler oluyor sen faturayı şirkete kestirirsen denetlemeye uğrama ihtimali bir hayli zayıf ama bu vizyon ve misyona sahip bir şirket sahibi insanın ne işi olur 3 kuruşla 5 kuruşla demeden geçemeyeceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadas şu ülkeden nefret ettik ya, yani zaten ürün bulmak zor bide sahtemi orjinal mi onun derdine düsüyoruz. Motor yaginin bile sahtesi var bu nedir ya

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Nisay67, Şimdi yazdı:

Arkadas şu ülkeden nefret ettik ya, yani zaten ürün bulmak zor bide sahtemi orjinal mi onun derdine düsüyoruz. Motor yaginin bile sahtesi var bu nedir ya

evet filtreleyip kullanılmış yağları satan bile var, dostum yokluk, sefalet, refah ve eğitim seviyesindeki düşüklük bu tarz suçları ortaya çıkarıyor ne yazık ki ... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Getiren hoca benimde instagramımda ekli bu güne kadar getirdiği ürünlerin hepsi sağlam çıktı geri dönüşler iyi uzun zamandır Amerika’da ve piyasadaki neredeyse en eski yarışçılardan ( mens physique ) ama bu yorumları okuyunca bi tereddüte düştüm 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
SPECTRE, 4 saat önce yazdı:

Böyle bir konu vardı geçmişte muhtemelen aynı adam bahsettiğin adamla.

Adam bu işi uzun bir süredir yapıyor ve önüne gelen herkese ürün vermeyen birisi . İstek dahi kabul etmiyor bana bir yarışmacı referans oldu o şekilde ticaret yapabildim . Cidden getirmiş olduğu ürünler trde yok bahsi geçen Peptide sciences konusu ile Alakası yok Amerika’dan canlı yayın video .. fedex veya dhl üzerinden kargo vs açılımı yapıyor eskiden fazla ürün getiriyordu 100-200 adet şimdi max 50 adet sipariş aldığını instagramında paylaşıyor . 150 Euro hakkımızın olduğunu çok iyi biliyorum yurt dışından reçete ile bir çok suplament temin ediyorum zaten . Çok yurt dışına çıkmak herseye biliyorsun anlamına gelmez sistemi çözmek önemli demekki temin eden arkadaş sistemi çözmüş . Hatta ona inanmayanlara başka birisi bir sipariş vericem getirirsen inanırım gibi birsen demişti ürünü 10 gün içinde videolu bir şekilde getirmişti . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.