Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

janbertozen

Pharmtech bolde ?

Önerilen İletiler

janbertozen    338

IMG_1109.thumb.jpeg.358da90af009672dc9b0c98e383249a2.jpeg

Merhaba bilinen bir sporcu swiss ve pharmtech satıyor fiyatlar gayet ucuz geldi bana alıp kullanan varmı? Verimi nasıl?

Orjinal olduğunu düşünüyotum direkt markanın boldesini kullananlarda yorumlarsa sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aybo59    16

bro bunları satan kişi pharmagroupta satıyo ikiside orjinal bence siteden check ediliyo zaten pharmagroupun çakması yok baya arastırmıstım

bu liv52 ve cystone orjinalde astıyor bu kişiler ben aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
janbertozen, 13 saat önce yazdı:

Merhaba bilinen bir sporcu swiss ve pharmtech satıyor fiyatlar gayet ucuz geldi bana alıp kullanan varmı? Verimi nasıl?

Orjinal olduğunu düşünüyotum direkt markanın boldesini kullananlarda yorumlarsa sevinirim.

Dostum bu fiyatlara ilaç çok zor sana şöyle bir örnek vereyim, yılbaşı civarları isim vermeyeceğim logosuz süssüz püssüz tr üretim gırtlak dolu sadece yarışmacılar ile çalışan, normal insanlara ürün vermeyen bir ilaç tedarikçisinden bir dostuma ilaç temin ettik, tren e yi o zaman 1300tl ye almıştık ki bu fiyat aktif ürün satın alan podyum yapan yarışmacı fiyatıydı ürünü aldığımız üreten kişide tanınan bu işin pazarlamasını yapan bir kişi değildi, o dönem hem enflasyon hem döviz bu seviyelerde olmamasına rağmen boldeyi 700e veriyordu he üretimi tabi ki çoook çooook ucuz onu bende biliyorum ama ilaç fiyatlarında da bir iç pazar dengesi vardır. Her neyse yurtdışı olduğu iddia edilen bu ürünün bu fiyatlara olması imkansız aldığımız ürün nasıldı diye soracak olursanız gırtlak dolu olması gereken orijinal seviyede bir üründü. Dostlar şayet bu camiada eliniz kolunuz yoksa uygun fiyatlı ürün almayı çok beklemeyin, bu camiada isim yapmış 5-6 kişi mevcut ama yaptıkları isim 2 tane yarışma şampiyonasıyla değil ilaçlarıyla, doğru ürünleriyle isim yapmış sevilen doğru insanlar bu insanlardan şaşmayın evet bu insanlar olması gereken rakamların %30 hatta %40 bile fazlasına veriyor olabilirler ama yarışma yapmıyoruz vurduğumuz 2 flakon ilaç, kafa da soru işareti kalmaması, emeklerin çöpe gitmemesi çok daha önemli paradan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12
janbertozen, 13 saat önce yazdı:

5 hafta önce ben kullanmaya başladım sırtımda epey sivilce yaptı ufak ufakta iştah artırmaya başladı ama kan testi daha vermedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Tunahankrc, 1 dakika önce yazdı:

5 hafta önce ben kullanmaya başladım sırtımda epey sivilce yaptı ufak ufakta iştah artırmaya başladı ama kan testi daha vermedim 

dht yükselmesi başka bir şey değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
galicik, Bir saat önce yazdı:

Dostum bu fiyatlara ilaç çok zor sana şöyle bir örnek vereyim, yılbaşı civarları isim vermeyeceğim logosuz süssüz püssüz tr üretim gırtlak dolu sadece yarışmacılar ile çalışan, normal insanlara ürün vermeyen bir ilaç tedarikçisinden bir dostuma ilaç temin ettik, tren e yi o zaman 1300tl ye almıştık ki bu fiyat aktif ürün satın alan podyum yapan yarışmacı fiyatıydı ürünü aldığımız üreten kişide tanınan bu işin pazarlamasını yapan bir kişi değildi, o dönem hem enflasyon hem döviz bu seviyelerde olmamasına rağmen boldeyi 700e veriyordu he üretimi tabi ki çoook çooook ucuz onu bende biliyorum ama ilaç fiyatlarında da bir iç pazar dengesi vardır. Her neyse yurtdışı olduğu iddia edilen bu ürünün bu fiyatlara olması imkansız aldığımız ürün nasıldı diye soracak olursanız gırtlak dolu olması gereken orijinal seviyede bir üründü. Dostlar şayet bu camiada eliniz kolunuz yoksa uygun fiyatlı ürün almayı çok beklemeyin, bu camiada isim yapmış 5-6 kişi mevcut ama yaptıkları isim 2 tane yarışma şampiyonasıyla değil ilaçlarıyla, doğru ürünleriyle isim yapmış sevilen doğru insanlar bu insanlardan şaşmayın evet bu insanlar olması gereken rakamların %30 hatta %40 bile fazlasına veriyor olabilirler ama yarışma yapmıyoruz vurduğumuz 2 flakon ilaç, kafa da soru işareti kalmaması, emeklerin çöpe gitmemesi çok daha önemli paradan.

Bende öyle düşünüyorum bu fiyatlara alıp kullanan varmı diye merak ettim

Tunahankrc, Bir saat önce yazdı:

Güncellersin dostum ileriki haftalarda 12. Haftalara gelince

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, Bir saat önce yazdı:

Hocam bu adamdan bende aldim decasi harbiden calisiyor gece gece paranoya oluyorum bunalima girdim haftaya test vericem antrenmanlarim inanilmaz guzel geciyor beslenmeninde katkisi var beslenmem boyle ama dediklerinize sonuna kadar katiliyorum ne yapacagimizi şaşırdık 

IMG_0977.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
son, 29 dakika önce yazdı:

Hocam bu adamdan bende aldim decasi harbiden calisiyor gece gece paranoya oluyorum bunalima girdim haftaya test vericem antrenmanlarim inanilmaz guzel geciyor beslenmeninde katkisi var beslenmem boyle ama dediklerinize sonuna kadar katiliyorum ne yapacagimizi şaşırdık 

çalışıyor diyorsunda yanlış hatırlamıyorsam 600 mg vuruyordun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
son, 1 saat önce yazdı:

Dostum senin pharmtech mi zhpc mi ikisinede decasını kullanıyorum dedin farklı markaları aynı anda mı kullanıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, 2 saat önce yazdı:

çalışıyor diyorsunda yanlış hatırlamıyorsam 600 mg vuruyordun

Onu düşürdüm hocam gözüm nasıl karardiysa artık

janbertozen, 1 saat önce yazdı:

Dostum senin pharmtech mi zhpc mi ikisinede decasını kullanıyorum dedin farklı markaları aynı anda mı kullanıyorsun

Testo iran deca zphc bu kişiden aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
son, 9 dakika önce yazdı:

Testo iran deca zphc bu kişiden aldim

Bu adam optimum swiss pharmtech harici satmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
janbertozen, 23 dakika önce yazdı:

Yok ben pro adamdan bahsettim

janbertozen, 23 dakika önce yazdı:

Bide optimum swiss ikisini bir yerde gördüğünde uzaklaş sadece bir tavsiye🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
janbertozen, 16 saat önce yazdı:

Pharmtecleri ya biri toplu sekilde soktular ulkeye yada merdiven alti ama odem felan sıfır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son, 19 dakika önce yazdı:

geçen genotropin paylasmislar fırından yeni çıkar gibi kutulamaya zahmet etmemişler eczaneden almayın bizden alın diyorlar 😄😄😄😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
kartalfitness, 12 dakika önce yazdı:

geçen genotropin paylasmislar fırından yeni çıkar gibi kutulamaya zahmet etmemişler eczaneden almayın bizden alın diyorlar 😄😄😄😄

Ayni adamlardan bahsediyoruz hahahaha bu ilacin icinde kim bilir ne var ilaç olmadığı kesin. yazık yapmayın ya

IMG_0981.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Pharmagroup bu markadan daha ii 1haftadır kullanıyom belki psikolojiktir bilemem ama gücüm arttı vücudum baya değişti aşırı hızlı tepki veriyo hatta bi hoca youtubede bu markanın %100-120 dolu olduğunu söylemişti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
son, 4 saat önce yazdı:

Bu herkesin söylediği pro klasik olan avust.giden pro mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Ironmann, 11 saat önce yazdı:

Bu herkesin söylediği pro klasik olan avust.giden pro mu 

Yok değil çok fazla pro yok zaten bulursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Çevremde var çok yakın olduğum bir Abim pharm ve swiss kullanıyor bu fiyatlara bana imkansız gibi gelmişti çalışması ama şok oldum adam mermi gibi oldu bende baya şaşırmıştım dolu olduğunu düşünmüyordum bu fiyatların sonuç baya şaşırttı yine de bütçe varsa SP Balkan tedarik edilmeli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MARİO29    0

pharm tec parabolan propionate ve boldenon kullanıyorum 3.haftadayım gayet iyi çalışıyor

3 cc prop 2 cc parabolan 3 cc bolde alıyorum bu hafta 3 cc parabolan vuracagım tum yan etkılerını yaşıyorum özellikle gece terlemesi uykusuzluk ve nefes darlıgı yapıyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234
MARİO29, 11 dakika önce yazdı:

pharm tec parabolan propionate ve boldenon kullanıyorum 3.haftadayım gayet iyi çalışıyor

3 cc prop 2 cc parabolan 3 cc bolde alıyorum bu hafta 3 cc parabolan vuracagım tum yan etkılerını yaşıyorum özellikle gece terlemesi uykusuzluk ve nefes darlıgı yapıyor..

Eski mens birincisindenmi temin ettin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dekzer0    1
aybo59, 27.05.2023 - 04:49 yazdı:

bro bunları satan kişi pharmagroupta satıyo ikiside orjinal bence siteden check ediliyo zaten pharmagroupun çakması yok baya arastırmıstım

bu liv52 ve cystone orjinalde astıyor bu kişiler ben aldım

Pharma group hakkında ne düşünüyorsun dolu mu çalışıyor mu almayı planlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.