Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gymibo

Pctden vazgeçmek

Önerilen İletiler

gymibo    137

Merhaba hocalarim herkese saglikli gunler diliyorum. Bir sorunum var suan pctdeyim 4. haftaya girdim ama aceleci davrandim. Tekrardan küre gireceğim bu yüzden pctden vazgeçmeli miyim sonuçta yeniden kapatacagim sistemi ve acmak icin yine ilac icecegim. Ama bir yandan da kür sonu degerlerimin toparlayip toparlamayacagini bilemiyorum. Siz olsaniz nasil bir yol izlerdiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
gymibo, Şimdi yazdı:

Merhaba hocalarim herkese saglikli gunler diliyorum. Bir sorunum var suan pctdeyim 4. haftaya girdim ama aceleci davrandim. Tekrardan küre gireceğim bu yüzden pctden vazgeçmeli miyim sonuçta yeniden kapatacagim sistemi ve acmak icin yine ilac icecegim. Ama bir yandan da kür sonu degerlerimin toparlayip toparlamayacagini bilemiyorum. Siz olsaniz nasil bir yol izlerdiniz?

pct mi tamamlar, güzel bir yaz tatili yapar yer basar bir ince yağlanır, vücudumu fazla fazla besleyip yağ oranımı arttırıp gücümü sabit tutmaya size ımı olabildiğince korumaya çalışır, eylül ekim gibi güzel bir diyete başlayıp kasım gibi tekrar kür planlaması yapardım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 4 dakika önce yazdı:

pct mi tamamlar, güzel bir yaz tatili yapar yer basar bir ince yağlanır, vücudumu fazla fazla besleyip yağ oranımı arttırıp gücümü sabit tutmaya size ımı olabildiğince korumaya çalışır, eylül ekim gibi güzel bir diyete başlayıp kasım gibi tekrar kür planlaması yapardım. 

sigarayı bıraktım ve antidepresan basladim gecenlerde istahim full kapali ama sigara isteginden oturu fast food yemekten size kaybettim yaglandim :) neyse kilo verilir sigara uzak olsun da. Tesekkur ederim fikriniz icin bende pct tamamlamayi dusunuyorum.  29 nisanda basladim pctye, 29 haziran da bitirip temmuzun ortasinda kan tahliline gore diger kure girmeyi planliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
gymibo, 15 dakika önce yazdı:

Anti depresan hem kuşu öldürür hem kürü baltalar. Onu dikkate alın küre girerken. Sisteme aç kapa yapmak  yerine uzun bir kapama sonrası doğru açma yönetimiyle sistemi hayatınıza devam etmeniz benim tecrübelerime göre daha doğru.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 1 dakika önce yazdı:

sigarayı bıraktım ve antidepresan basladim gecenlerde istahim full kapali ama sigara isteginden oturu fast food yemekten size kaybettim yaglandim :) neyse kilo verilir sigara uzak olsun da. Tesekkur ederim fikriniz icin bende pct tamamlamayi dusunuyorum.  29 nisanda basladim pctye, 29 haziran da bitirip temmuzun ortasinda kan tahliline gore diger kure girmeyi planliyorum

Çok yanlış bir hamle olur şuan yaptığın tek şey mental rahatlama olacak, sigarayı bıraktın bir şeylere saldırıyorsun aktif olarak, bir yandan da antidepresan kullanıyorsun, nasıl olsa ilaçlar var mantığıyla daha fazla yiyeceksin aromatizanın artacak uzun süredir kürdeydin yanlış hatırlamıyorsam reseptörlerin körelmiştir ilaçtan aldığın verim azalacak vesaire vesaire.. Bırak yağlan zor olan kas kazanmak yağ yakmak değil, sen önce psikolojik olarak, mental olarak bir rahatla sigaranın yokluğuna alış ve hayat rutininden çıkmış olan bir addict maddenin yokluğuna alış, zaten zor olan kısım geçmiş 4. haftadasın, yani pct nin son haftasındasın bir aksilik çıkmazsa tahlillerde, zoru gitmiş çoğu kalmış pct döneminde düşük testo ve çökmüş mental ile yemeklere saldırman mutsuz olan zaten gayet normal aceleci davranma sabr et bu spor, aynada ki görüntü hiçbirimizin sağlığından daha mühim şeyler değil, neredeyse bu forumda konu açan, bulunan hiç kimse bu işten para kazanmıyor kıyafetinin altındaki fizik sadece seni memnun etmek için hayat konforunda herhangi bir payı katkısı yok... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
SPECTRE, 14 dakika önce yazdı:

Anti depresan hem kuşu öldürür hem kürü baltalar. Onu dikkate alın küre girerken. Sisteme aç kapa yapmak  yerine uzun bir kapama sonrası doğru açma yönetimiyle sistemi hayatınıza devam etmeniz benim tecrübelerime göre daha doğru.

Merhabalar ilk ve en son yaptigim kurum 10 ay kadardi 10 ay kur 2 ay pct olarak boldum yili

galicik, 14 dakika önce yazdı:

Çok yanlış bir hamle olur şuan yaptığın tek şey mental rahatlama olacak, sigarayı bıraktın bir şeylere saldırıyorsun aktif olarak, bir yandan da antidepresan kullanıyorsun, nasıl olsa ilaçlar var mantığıyla daha fazla yiyeceksin aromatizanın artacak uzun süredir kürdeydin yanlış hatırlamıyorsam reseptörlerin körelmiştir ilaçtan aldığın verim azalacak vesaire vesaire.. Bırak yağlan zor olan kas kazanmak yağ yakmak değil, sen önce psikolojik olarak, mental olarak bir rahatla sigaranın yokluğuna alış ve hayat rutininden çıkmış olan bir addict maddenin yokluğuna alış, zaten zor olan kısım geçmiş 4. haftadasın, yani pct nin son haftasındasın bir aksilik çıkmazsa tahlillerde, zoru gitmiş çoğu kalmış pct döneminde düşük testo ve çökmüş mental ile yemeklere saldırman mutsuz olan zaten gayet normal aceleci davranma sabr et bu spor, aynada ki görüntü hiçbirimizin sağlığından daha mühim şeyler değil, neredeyse bu forumda konu açan, bulunan hiç kimse bu işten para kazanmıyor kıyafetinin altındaki fizik sadece seni memnun etmek için hayat konforunda herhangi bir payı katkısı yok... 

Eline saglik hocam tesekkur ederim🙏🏻 Ama pctye devam edecegim ama yine de bugun bir kan tahlili vereyim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

2 ay pct dostum çok uzun bir süre ve bana kalırsa gereksiz bir süre uzun süre kapalı olmayan döngüler bile 40 günde açılabiliyor, 4.haftayı bitirip 2 hafta off verip bence test ver ondan sonra ümit abi metin abi de yol gösterecektir pct çok uzman olduğum bir alan değil, küre girdik hala çıkamadık :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802
gymibo, 39 dakika önce yazdı:

Merhabalar ilk ve en son yaptigim kurum 10 ay kadardi 10 ay kur 2 ay pct olarak boldum yili

Eline saglik hocam tesekkur ederim🙏🏻 Ama pctye devam edecegim ama yine de bugun bir kan tahlili vereyim :)

Bence güzel bir uygulama olmuş peki göeri dönüş nasıldı harika bir dönüş olduysa formül hazır o zaman gelecek adına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
SPECTRE, 7 dakika önce yazdı:

Bence güzel bir uygulama olmuş peki göeri dönüş nasıldı harika bir dönüş olduysa formül hazır o zaman gelecek adına.

Onun sonucunu pct bitince gorecegim hocam :) ama bence her sey yolunda gibi bakalim.🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Onun sonucunu pct bitince gorecegim hocam :) ama bence her sey yolunda gibi bakalim.🙏🏻

Sen @Loving destek almıyor musun zaten ibrahim? Yasla sırtını ona korkma hiç bir şeyden sen hataya düşecek bile olsan buna engel olur. Geçmiş kür günlüklerinden beraber bir yola çıktığınızı hatırlıyorum yanılıyorsam affola.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Bay-T, 22 dakika önce yazdı:

Sen @Loving destek almıyor musun zaten ibrahim? Yasla sırtını ona korkma hiç bir şeyden sen hataya düşecek bile olsan buna engel olur. Geçmiş kür günlüklerinden beraber bir yola çıktığınızı hatırlıyorum yanılıyorsam affola.

Burak hocayla calisiyorum abi dogrudur fakat pct icin kendi denemek istedigim yontemi sectim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Burak hocayla calisiyorum abi dogrudur fakat pct icin kendi denemek istedigim yontemi sectim

Anladım tecrübe olur kötü olmaz ama el elden üstündür mutlaka çok kişiye danış pct şakaya gelmiyor çünkü.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Bay-T, Şimdi yazdı:

Anladım tecrübe olur kötü olmaz ama el elden üstündür mutlaka çok kişiye danış pct şakaya gelmiyor çünkü.

Tesekkur ederim hocam aynen oyle kan tahlili paylasacagim. Tesekkur ederim ilginiz icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.