Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aybo59

Ilk kür planım hata varmı?

Önerilen İletiler

aybo59    16

Herkese merhaba ilk kürümü bu pazartesi başlıyorum sonkez konu açmak istedim hatam varsa ya da düzeltebileceğim bişey varsa aşağıya yazarsanız sevinirim bu işe kendi bilgilerimle ve salondaki antrenörümden bilgi alarak giriyorum teşekkürler.

Boy 1.83

Kilo: 80

Yağ Oranı %12-13

Antreman Ve Beslenme Tecrübesi: 5 Sene

Haftada 6 Gün Antreman Yapacağım Ekstra Her Sabah Aç Karnına 30 Dakika Kardiyo Yapıyorum (Evde Bisiklet)

3500 Temiz Kalori Alacağım

Kür Süresi: 12 Hafta
İlaç Markası: Pharma Group
Kullandığım İlaçlar: Testosteron Enanthe,Boldenone
Koruyucular: Himalaya Liv52,Himalaya Cystone,Omega 3,Decavit Multivitamin,Magnezinc Çinko Magnezyum
İlaçlar Kullanma Planı: Haftalık 500 MG Testosteron Enanthe 400 MG Boldenon (Pazartesi Perşembe Enjeksiyon)
Koruyucular Kullanma Planı: Günlük Liv52 2 Tablet,Cystone 2 Tablet,Multivitamin 1 Tablet,Omega 3 2 Tablet,Çinko Magnezyum 1 Tablet

Pazartesi Küre başlamadan önce bu tahlilleri yaptırıp buradaki konuya ekleyeceğim 1 ay önce kan testi ast alt yaptırmıştım tertemizdi diğerlerinide komple yaptırıp buraya atacağım bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

Hemogram Kan Testi
Total Testosteron
Serbest Testosteron
E2,Prolaktin
Lh,Fsh,
Ast,Alt
Kolesterol,LDL,HDL
Tsh,T3,T4
Üre,Kreatin
B12 Vitamini,D3 Vitamini,Demir

Burada bir kaç tek tek madde halinde soru sormak istiyorum açıklarsanız çok sevinirim kür esnasında bu konudan bilgi alacağım

1-  Normalde Testo enanthe ve Boldenon kürümün yanına danabol veya turinabol ekleyecektim fakat vücudum nasıl tepki verecek sağlığım kaldırabilecekmi diye

kürün 3. 4.haftasında eklemeye karar verdim Danabol veya Turinabol kürün 3. veya 4. haftasında eklemek sıkıntı yaratırmı?

2-  Direk Haftalık 500mg testo 400mg bolde ile başlamak istiyorum yoksa sizce 250mg testo 200mg bolde ile mi başlamalı eğer böyle başlanırsa kaç hafta 250ye 200 gidilmeli?

3-  Yukardaki yaptıracağım testi küre başlamadan önce yaptırıcam birde 4. haftada yaptıracağım boldenin çalıştığını B12 ve RBC kan değerinden anlayabilirmiyiz?

4- Yukardaki hangi testlerde sonuç çıkarsa küre girmek iptal olabilir

5- PCT hakkında bilgim yok testo enanthe ve boldenon kullanırken (Klomen,Tamoksifen,Arimidex,Dostinex) gibi ilaçlar kür esnasında bana lazım olurmu kür esnasında jinekomasti göğüs hassasiyeti gibi sorunlar yaşarmıyım yaşarsam ne yapmalıyım ne kullanmalıyım ne şekilde kullanmalıyım?

6- Saç genetiğim iyi vücudum ve yüzüm bebeksi kılsız ve yüzümde cildimde 1 tane sivilce yok Saç dökülme Sivilce ve Vücutta Kıllanma gibi sorunlar yaşayabilirmiyim eğer yaşarsam önlem için ne kullanabilirim?

7- Yukarıdaki Koruyucu olarak kullandığım ürünler iyimi yeterlimi sizce NAC600,Deve Dikeni,Milk Thistle eklemelimiyim

8- PharmaGroup ilaç markasını duyan varmı çok fazla met ettiler diye bu ilaç markasını birinden orjinal şekilde temin ettim.

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janbertozen    338

1-tabletler danabol gibi kickstart için alınır yani testo açılmadan o 3 haftayı boşta kalmamak için yani ya başta al yada hiç alma.Benim öneirm zaten almaman olacaktır bıraktığın gibi tüm kazandığın kütle gidecektir hepsi.  

2- 250-200 başla gelişiminin yavaşladığını hissedersen doz arttımına gidersin(ki sanmıyorum) 350-300 gibi kademeli bir şekilde arttırırsın direkt çıkma 500 lere .  

3-boldenon kullancaksan kür minimum 16 hafta olsun bence 20-24 daha ideal ilaç zaten 10-12.haftada açılıyor 14-16 peak yapıyor bari ilacın zirvesinde verim al illa 12 haftalık yapacaksan bolde yerine rimo tercih edersin.

4-Sivilce kıllanma saç dökülmesi hepsi DHT yan etkisi DHT blockerlar bar finasterid gibi ama riskli bir blocker kullanıp aleti kalkmayanlar vesaire baya vaka var. Sivilce ve kıllanma bi nebze artabilir ama zaten kendinde yoksa aşırı seni sıkacak kadar bir artış bence olmaz 

5-Koruyucular iyi 

6-Göğüs ucunda hassasiyet hissedersen tamoksifen alırsın günlük 1 tane geçene kadar hissiyat.Arimidex e2 seviyeni düşüreceğinden kürdeki verimini azaltır o yüzden ben bir yan etki göremsem(libido problemi gibi) arimidex almazdım görürsen kan testi verirsin değerleri atarsın illaki yardım eden biri çıkar zaten 

7-Boldenin çalışıp çalışmadığını değerlerden anlamak bence zor yani B12 den anlaşılır diyende var demeyende testoya bakarsın 4. hafta testte zaten çalışırsa ciddi bir güç artışı gelecekler 3.haftanın ortalarında.

8-!!!!!!!!!!!!!1Bence daha fazla bilgilenebilirsin brom biraz daha araştır sorularının cevaplarını tam öğren öyle gir küre. Çok uzun değil 1 hafta zaman geçirsen forumda sorularınla ilgili zaten bulursun cevapları !!!!!!!!!!!!!

9-Bence kalorileride düzenli şekilde arttır sabit kaloride kalmak pek mantıklı bir tercih değil 

10-Kan testini at komple buraya yine bi bakalım değerlerine 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 13 dakika önce yazdı:

1-tabletler danabol gibi kickstart için alınır yani testo açılmadan o 3 haftayı boşta kalmamak için yani ya başta al yada hiç alma.Benim öneirm zaten almaman olacaktır bıraktığın gibi tüm kazandığın kütle gidecektir hepsi.  

2- 250-200 başla gelişiminin yavaşladığını hissedersen doz arttımına gidersin(ki sanmıyorum) 350-300 gibi kademeli bir şekilde arttırırsın direkt çıkma 500 lere .  

3-boldenon kullancaksan kür minimum 16 hafta olsun bence 20-24 daha ideal ilaç zaten 10-12.haftada açılıyor 14-16 peak yapıyor bari ilacın zirvesinde verim al illa 12 haftalık yapacaksan bolde yerine rimo tercih edersin.

4-Sivilce kıllanma saç dökülmesi hepsi DHT yan etkisi DHT blockerlar bar finasterid gibi ama riskli bir blocker kullanıp aleti kalkmayanlar vesaire baya vaka var. Sivilce ve kıllanma bi nebze artabilir ama zaten kendinde yoksa aşırı seni sıkacak kadar bir artış bence olmaz 

5-Koruyucular iyi 

6-Göğüs ucunda hassasiyet hissedersen tamoksifen alırsın günlük 1 tane geçene kadar hissiyat.Arimidex e2 seviyeni düşüreceğinden kürdeki verimini azaltır o yüzden ben bir yan etki göremsem(libido problemi gibi) arimidex almazdım görürsen kan testi verirsin değerleri atarsın illaki yardım eden biri çıkar zaten 

7-Boldenin çalışıp çalışmadığını değerlerden anlamak bence zor yani B12 den anlaşılır diyende var demeyende testoya bakarsın 4. hafta testte zaten çalışırsa ciddi bir güç artışı gelecekler 3.haftanın ortalarında.

8-!!!!!!!!!!!!!1Bence daha fazla bilgilenebilirsin brom biraz daha araştır sorularının cevaplarını tam öğren öyle gir küre. Çok uzun değil 1 hafta zaman geçirsen forumda sorularınla ilgili zaten bulursun cevapları !!!!!!!!!!!!!

9-Bence kalorileride düzenli şekilde arttır sabit kaloride kalmak pek mantıklı bir tercih değil 

10-Kan testini at komple buraya yine bi bakalım değerlerine 

Eyvallah bro teşekkür ediyorum cevapların için

Ekstra koruyucu dolarak Milk Thistle veya NAC600 koymuyorum ozaman

Rimo çok pahalı diye boldenon tercih ettim maddi durumdan dolayı

Dediğin gibi 250testo başlıcam 200bolde 500testo 400bolde başlasam sıkıntı açısından ne olur

birde boldeyi 3.haftadan itibaren güç artışından anlıyabiliyormuyuz yazmışın bro

Ve Pregnly ve Proviron ilacı tam ne işe yarıyor onları bulundur demişlerdi bana

Birde koruyucular arasına yazmayı unutmuşum folbiol folik asit 1tablet multivitamin ile beraber alıyorum sabah

tarihinde aybo59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

500 testo 400 bolde başlasan şu olur zaten vücudun muhtemeln 300 testodan fazlasını kullanamz başta boşuna aromatize olur jinokamasti sıkıntısı yaşama ihtimalin çok daha yüksek ihtimalli olur . Bolde çok geç açılır testodan dolayı sürekli ağırlık arttıracaksın 12. haftalar gibi tıkanırsın biraz tam tıkandığın aralıkta yeniden  bir güçlenme evresine girdiysen boldenin çalıştığını anlayabilirsin(ama kesin değil tabiki).Proviron kısaca shgb proteinini düşürerek vücudunun testoyu bağlamasına yardımcı olur ama bunu vücut çoğu kişide kendi ayarlıyor zaten ekstra durumlarda kullanırsın mesela test verdin ilaç çalışıyor ama sende güç artışı yok bir tane daha test verip serbest testo değerine bakarsın o yüksek değilse proviron kullanırsın . Pregnly hcg kür sonunda(veya uzun kürlerde kür sırasında) testistlere uyarı göndererek testislerin tembelleşmemesini sağlıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16

Anladım bro Devlet hastanesi üroloji bölümünde yapıyorlar dimi randevu aldım pazartesi kan vericem ondan sonra küre başlıyacağım tam ne demem gerekiyor sorun yaratırlarmı?

Yani ben şimdi eğer göğüs hassasiyeti yaşarsam Tamoksifen kullanıcam günde 1 tablet bunu eczaneden sanırım reçetesiz alabiliyoruz

Yani 15haftaya uzatsam bu kürü kür içerisinde duruma göremi arimidex tamoksifen felan kullanıcam ya da en önemlisi şunu demek istiyorum

15 hafta bitti kürü bitirmek istiyorum PCT dediğmiz olayı yapmak istiyorum nekadar süre hangi ilaçları kullanmalıyım kesin pct yapmak zorundamıyım yapmazsam

hormonlarım kendisi eski seviyesinde dönermi

Ve son sorum kür esnasında ereksiyon libido gibi problemler yaşamam dimi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Problem yaşamayacağını kimse garanti edemez. pct geri dönmeni çok daha  hızlandırır nasıl yapacağını forumda bulabilrsin tamoksifenide reçetesiz alabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
janbertozen, 41 dakika önce yazdı:

Problem yaşamayacağını kimse garanti edemez. pct geri dönmeni çok daha  hızlandırır nasıl yapacağını forumda bulabilrsin tamoksifenide reçetesiz alabilirsin 

Sağol brom tüm yorumların için sırtta omuz başlarındaki o sivilceler için ne önlem alabilirim ne iyi gelir NAC 600 ekliyimmi sence koruyuculara zaten liv52 ve cystone var ama

multivitamin olarak decavit alıyorum ucuz diye sence hardline ya da natures supremeye felan gerek varmı

Boldenon kullanıcam biye apikobal benexol felan b12 koymadım sence koyayımmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.