Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Ig1 1 tren ve metformin

Önerilen İletiler

Herkese merhaba tren acetat küründeyim yağ oranını biraz daha azaltmak için metformin aldım 2 gündür kullanıyorum iştahı falan güzel baskılıyor ani açlık krizlerine girmiyorum ama igf1 baskıladığı söyleniyor trenin de en önemli özelliklerinden biri igf1 arttırması sizce kullanmalı mıyım? Önerilerinizi yazabilir misiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Probis    181
baltalı hano, 1 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba tren acetat küründeyim yağ oranını biraz daha azaltmak için metformin aldım 2 gündür kullanıyorum iştahı falan güzel baskılıyor ani açlık krizlerine girmiyorum ama igf1 baskıladığı söyleniyor trenin de en önemli özelliklerinden biri igf1 arttırması sizce kullanmalı mıyım? Önerilerinizi yazabilir misiniz.

Baskıladığını söyleyenler var ama tam tersi gözle görülür etkisi olmadığını söyleyenlerde var. Bence definasyon döneminde isen kullanılabilir, bulktaysan kısa süreli ara verilip kullanılabilir karb cycling yaparken yüksek karb aldığın günde vsvs insulin direncini engellediği için avantajıda büyük. Ama iştahı kapattığı için temiz kalori almakta zor olucaktır, deneyip görmen gerek :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 2 gündür kullandım iştahım azaldı daha iyi hissetmeye başladım ani şeker yeme krizlerine girmiyorum artık belki çok uzun süre devam edebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

Metformin yüzyılın farmakolojik mucizesi olarak görülüyor. Hatta çoğu ünlü hücre bazlı yaşlanmayı önlediğinden kullanıyorlar.

İgf-1 hormonunu baskıladığı söyleniyor ama ne kadar baskıladığını net olarak bilemiyoruz.

Tren kürünün sonlarına doğru eklenip definasyon amaçlı kullanılabilir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
baltalı hano, Bir saat önce yazdı:

hocam çok teşekkürler son 2 hafta metforminle devam edeceğim peki kür sonrası kullanımı tavsiye eder misiniz pct de vb. ?

Daha önce 1 ay kadar kullandım, gayet faydasını gördüm. Şu an bende tren küründeyim. Son ay metformin ekleyeceğim ve sonrasında günlük 1000 mg sürekli kullanmayı düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Daha önce 1 ay kadar kullandım, gayet faydasını gördüm. Şu an bende tren küründeyim. Son ay metformin ekleyeceğim ve sonrasında günlük 1000 mg sürekli kullanmayı düşünüyorum.

anladım hocam çok teşekkürler  fakat şunu sormayı unutmuşum ben 177boy 85kg yim yatmadan önce tok karna 1000mg alıyorum sizce bu dozajlamayı nasıl yapmalıyım kür içinde ve kür dışında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
baltalı hano, 8 dakika önce yazdı:

anladım hocam çok teşekkürler  fakat şunu sormayı unutmuşum ben 177boy 85kg yim yatmadan önce tok karna 1000mg alıyorum sizce bu dozajlamayı nasıl yapmalıyım kür içinde ve kür dışında 

Neden yatmadan önce alıyorsun, ben sabah yada en büyük öğünüm olan öğle yemeğinden önce alıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, 5 dakika önce yazdı:

Neden yatmadan önce alıyorsun, ben sabah yada en büyük öğünüm olan öğle yemeğinden önce alıyorum.

ben yarı ömrünü daha uzun zannediyordum bundan sonra yarım sabah yarım akşam almayı düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.006
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Ben 3 aydır diyette olduğum için kullanıyorum. Glikojenin bagırsaklarda ki emilimini azalttığı için diyette biraz daha fazla karb almayı sağlıyor bana. Ben bu süreçte gözle görülür şekilde kas kazandım. Bende igf 1 i sedanter bireyler için biraz baskılıyor diye biliriz. Bizler ilaç kullandığımız için zaten normalden daha yüksek igf 1 seviyelerine sahibiz bu baskılama hissedilmeyecek düzeyde oluyor bizim için. İştah kontrolü karaciğer glikojen kontrolü bağırsak glikojen emilimi vs vs bir sürü faydası varken ufak bir yan etki işin kullanmamak mantıksız bence. İlaçlarda kalpte büyüme gibi bir çok yan etkiye sahip ama bu forumda ki hemen herkes kullanıyor :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
Askabar, 15 dakika önce yazdı:

Ben 3 aydır diyette olduğum için kullanıyorum. Glikojenin bagırsaklarda ki emilimini azalttığı için diyette biraz daha fazla karb almayı sağlıyor bana. Ben bu süreçte gözle görülür şekilde kas kazandım. Bende igf 1 i sedanter bireyler için biraz baskılıyor diye biliriz. Bizler ilaç kullandığımız için zaten normalden daha yüksek igf 1 seviyelerine sahibiz bu baskılama hissedilmeyecek düzeyde oluyor bizim için. İştah kontrolü karaciğer glikojen kontrolü bağırsak glikojen emilimi vs vs bir sürü faydası varken ufak bir yan etki işin kullanmamak mantıksız bence. İlaçlarda kalpte büyüme gibi bir çok yan etkiye sahip ama bu forumda ki hemen herkes kullanıyor :) 

Sizin diyette kullanım öneriniz nedir nasıl başladınız nasıl devam ettiriyorsunuz? Dozaj zamanlam vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
Probis, Bir saat önce yazdı:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31816435/

Bu araştırma sonucuna göre 18 yaş altı cocuklarda igf'i düşürürken, 18 yaşından büyüklerde arttırdığı tespit edilmiş.

Bak işte bu iyi haber. Esasında bunun tam tersini açıklayan bir pubmed de araştırsak bulabiliriz belki ama olsun bizi ilgilendiren pubmed bu pubmed :)

baltalı hano, 3 saat önce yazdı:

ben yarı ömrünü daha uzun zannediyordum bundan sonra yarım sabah yarım akşam almayı düşünüyorum

Kullanımı zaten yemeklerle birlikte. Veya yemekten 1 saat kadar önce.

Yemeklerden önce 500 mg alabilirsin. 1000 mg Tek seferde  ve yemeklerden sonra alındığında ishal yapıyor uzun bir süre.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Hocalarim pct doneminde metformin kullanimi fayda saglar mi yaglanmaya karsi? definasyon uygulayamiyorum pctde oldugum icin kas kaybi yasamamak adina fakat sigarayi biraktigim icin dehset bir sekilde istahim acildi daha fazla yaglanmasam daha iyi olur gibi. Kullanabilir miyim sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540
gymibo, 1 saat önce yazdı:

Hocalarim pct doneminde metformin kullanimi fayda saglar mi yaglanmaya karsi? definasyon uygulayamiyorum pctde oldugum icin kas kaybi yasamamak adina fakat sigarayi biraktigim icin dehset bir sekilde istahim acildi daha fazla yaglanmasam daha iyi olur gibi. Kullanabilir miyim sizce?

Hiç bir sihirli ürün yok, evet yağlanmayı önler ama o da bir yere kadar tabi :) Bir paket bisküvi 500 kalori, bir saat yürüyerek yarısını anca yakabiliyorken metformin ne  yapsın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Hiç bir sihirli ürün yok, evet yağlanmayı önler ama o da bir yere kadar tabi :) Bir paket bisküvi 500 kalori, bir saat yürüyerek yarısını anca yakabiliyorken metformin ne  yapsın :) 

Yok tabi ki oyle abi ama yine de bir miktar onlem iyi olur :) 2 kutu aldim eczaneden. Gunluk onerilen doz 1000mg midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
gymibo, 1 dakika önce yazdı:

Yok tabi ki oyle abi ama yine de bir miktar onlem iyi olur :) 2 kutu aldim eczaneden. Gunluk onerilen doz 1000mg midir?

Bence 500 ile başla  yetmediğini hissedersen 500 öğlen 500 akşam yemeği öncesi atarsın.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Probis, 13 dakika önce yazdı:

Bence 500 ile başla  yetmediğini hissedersen 500 öğlen 500 akşam yemeği öncesi atarsın.

İlgin icin tesekkur ederim hocam sagol🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.006
KlasikFizik, 5 saat önce yazdı:

Sizin diyette kullanım öneriniz nedir nasıl başladınız nasıl devam ettiriyorsunuz? Dozaj zamanlam vs

Ben şuan tek sefer 1000 mg sabah aç karna alıyorum. Ama kötü beslenen birisi isen sabah 500 kötü aldığın öğün peşine 500 mg alabilirsin. Ara vermeden kullanıyorum. 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
KlasikFizik, 9 dakika önce yazdı:

Aile hekimi glifor yazabiliyor mu? Uzman doktor gerektirir mi bilgisi olan var mı 

Ben eczaneden direk aldim 83 tl ucreti var recetesiz satiliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
gymibo, 1 dakika önce yazdı:

Ben eczaneden direk aldim 83 tl ucreti var recetesiz satiliyor

Sigortam var aile hekimi yazabiliyorsa bedavaya geliyor o yüzden sordum boşuna muayeneye gitmeyeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.006
KlasikFizik, Şimdi yazdı:

Sigortam var aile hekimi yazabiliyorsa bedavaya geliyor o yüzden sordum boşuna muayeneye gitmeyeyim

Şeker hastası değilsen yazmazlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    249
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Şeker hastası değilsen yazmazlar 

Yazabilme yetkisi varsa ben kafalarım o sorun değil bazı ilaçlar uzman doktor istiyor onu sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.