Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Besiktaslibeko67

Definasyon kürü(test p - tren a-wins-clen

Önerilen İletiler

Haftalık 500 mg testo propionat 150 mg tren acetat (4.haftadan sonra treni duruma göre 180-225 mg arasına çıkarabilirim) günlük 50 mg wins ve piramit şeklinde clen (5 gün 0.20 mcg 5 gün 0.40 mcg 5 gün 0.60 mcg sonra 1 hafta ara tekrar bu döngü) kürü 8 hafta yapmayı düşünüyorum sonra cruise gideceğim daha öncesinde 3 bulk kürü yaptım son kürde deca kullandım herhangi bir sorun yaşamıyorum 4-5 haftada bir tahlil verip kontrol dahilinde ilerliyorum mg olarak abartıya kaçmak istemiyorum bulkta dahi decayı 200 mg almıştım makrolar ve mikrolara çok özen gösteriyorum bütün koruyucuları kullanıyorum. tren mg ı kafama takıldı değerli hocalarım siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?  @Askabar @galicik @Vural2

Ayrıca enjeksiyonları definasyonda her gün yapmaya özen gösteriyorum şuan kürün ilk haftasındayım sonuçları 8.haftanın sonunda sizlerle paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Besiktaslibeko67, 1 saat önce yazdı:

Haftalık 500 mg testo propionat 150 mg tren acetat (4.haftadan sonra treni duruma göre 180-225 mg arasına çıkarabilirim) günlük 50 mg wins ve piramit şeklinde clen (5 gün 0.20 mcg 5 gün 0.40 mcg 5 gün 0.60 mcg sonra 1 hafta ara tekrar bu döngü) kürü 8 hafta yapmayı düşünüyorum sonra cruise gideceğim daha öncesinde 3 bulk kürü yaptım son kürde deca kullandım herhangi bir sorun yaşamıyorum 4-5 haftada bir tahlil verip kontrol dahilinde ilerliyorum mg olarak abartıya kaçmak istemiyorum bulkta dahi decayı 200 mg almıştım makrolar ve mikrolara çok özen gösteriyorum bütün koruyucuları kullanıyorum. tren mg ı kafama takıldı değerli hocalarım siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?  @Askabar @galicik @Vural2

Ayrıca enjeksiyonları definasyonda her gün yapmaya özen gösteriyorum şuan kürün ilk haftasındayım sonuçları 8.haftanın sonunda sizlerle paylaşırım.

Dostum benim sana dozlar hakkında ilaçlar hakkında yorum yapabilmem için senin buraya şuanki formunu atman lazım yoksa ben şuan kafamda hayali bir karakter canlandırıp yorum yapamam, bana fiziksel özelliklerini söyleyip yok yağ oranım şu da deme düzgün formunun göründüğü fotolar atarsan yorum yapabilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 30 dakika önce yazdı:

Dostum benim sana dozlar hakkında ilaçlar hakkında yorum yapabilmem için senin buraya şuanki formunu atman lazım yoksa ben şuan kafamda hayali bir karakter canlandırıp yorum yapamam, bana fiziksel özelliklerini söyleyip yok yağ oranım şu da deme düzgün formunun göründüğü fotolar atarsan yorum yapabilirim. 

Hocam önden serbest yandan serbest arkadan çift biceps önden çift biceps 30 nisan pazar günü çekildi diğer iki fotoğraf bugün 5 mayıs cuma çekildi 1 haftada biraz su atmaya başladım zaten 

haftada 6 gün antrenman 6 gün 60 dk kardiyo bacak günü kardiyo yok sadece karb dalgalı alıyorum bir gün 100 diğer gün 200 3.gün 300 sonra tekrar başa dönüyorum protein ve yağ makrolarım sabit

F1449B62-64CD-42D6-857D-945B55B02119.jpeg 59BE049B-5ED7-4703-BF25-2EA1F8B0E6D9.jpeg B902E0B2-3D4C-4355-801F-83547DF6BD79.jpeg FEF225E2-2786-4A06-922A-9526465A53BD.jpeg 62079AEB-C2D9-447B-805B-E228CE656B2A.jpeg CFEF248D-4077-4212-BD16-5EE1A228255B.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Besiktaslibeko67, 15 dakika önce yazdı:

Hocam önden serbest yandan serbest arkadan çift biceps önden çift biceps 30 nisan pazar günü çekildi diğer iki fotoğraf bugün 5 mayıs cuma çekildi 1 haftada biraz su atmaya başladım zaten 

Teşekkürler dostum, formun gayet iyi ufak rütuşlar kalmış 6-8 haftalık güzel bir planlama sana yeterli olacaktır, evet formun winstrol için uygun, wins ve clen dozları hakkında dozlaması hakkında kendim tecrübelemediğim için bilgi sahibi değilim ama 500 prop 140 tren başlanıp tren 210mg a çıkarılabilir. Kürü fazla uzatma bence zaten formun açık ve iyi, 8 hafta sana fazlaca yeterli olacaktır 4 haftada bile temizlersin suyu yağı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, Şimdi yazdı:

Teşekkürler dostum, formun gayet iyi ufak rütuşlar kalmış 6-8 haftalık güzel bir planlama sana yeterli olacaktır, evet formun winstrol için uygun, wins ve clen dozları hakkında dozlaması hakkında kendim tecrübelemediğim için bilgi sahibi değilim ama 500 prop 140 tren başlanıp tren 210mg a çıkarılabilir. Kürü fazla uzatma bence zaten formun açık ve iyi, 8 hafta sana fazlaca yeterli olacaktır 4 haftada bile temizlersin suyu yağı. 

bende sizin gibi düşünüyorum hocam ilaç mg larını sizde beni kırmayıp yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederim. bu sitede yeni sayılırım hukuk öğrencisiyim ileride yarışma yapmayı düşünüyorum. sizlerden öğreneceğim çok şey var eksik olmayın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Besiktaslibeko67, Şimdi yazdı:

bende sizin gibi düşünüyorum hocam ilaç mg larını sizde beni kırmayıp yorumda bulunduğunuz için teşekkür ederim. bu sitede yeni sayılırım hukuk öğrencisiyim ileride yarışma yapmayı düşünüyorum. sizlerden öğreneceğim çok şey var eksik olmayın 

Ne demek dostum harika formun var dsiplinin planlamalarında on numara, hem akademik başarıların, hem sporda ki başarıların daim olsun, sağlıklı güzel kürler diliyorum sana.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Ne demek dostum harika formun var dsiplinin planlamalarında on numara, hem akademik başarıların, hem sporda ki başarıların daim olsun, sağlıklı güzel kürler diliyorum sana.. 

çok sağ olun hocam. tekrardan teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve motivasyonunuz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam 2 haftada bir form güncellemesi paylaşacağım dediğiniz gibi oluyor. Tren mg iyi ki yüksek almıyorum yan etkilerini çok fazla hissetmiyorum öksürük yok sadece biraz tahammül seviyemi düşürdü bu haftadan sonra treni 180 mg a çıkaracağım son 2 haftada 210 mg ile bitireceğim duruma göre masteron ekleyebilirim yarışma formu gibi yapıp rebound süreci geçirmek istiyorum duruma göre pct yapmayı düşünmüyorum  cruise gidip biraz dinlendikten sonra ancak yine de kan tahlillerini dikkate alarak gideceğim açılmaya başlamış değil mi hocam @galicik bu arada bacaklarımı keşfettim bu fotoğrafta sıkmamışım ama diğer formda o da gelecek 😅

B2C4798E-C1D3-4B9E-AE47-22D235B72D66.jpeg 6A7C39A3-8975-4954-8E98-7882D9D6BD7E.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
Besiktaslibeko67, 2 saat önce yazdı:

Hocam 2 haftada bir form güncellemesi paylaşacağım dediğiniz gibi oluyor. Tren mg iyi ki yüksek almıyorum yan etkilerini çok fazla hissetmiyorum öksürük yok sadece biraz tahammül seviyemi düşürdü bu haftadan sonra treni 180 mg a çıkaracağım son 2 haftada 210 mg ile bitireceğim duruma göre masteron ekleyebilirim yarışma formu gibi yapıp rebound süreci geçirmek istiyorum duruma göre pct yapmayı düşünmüyorum  cruise gidip biraz dinlendikten sonra ancak yine de kan tahlillerini dikkate alarak gideceğim açılmaya başlamış değil mi hocam @galicik bu arada bacaklarımı keşfettim bu fotoğrafta sıkmamışım ama diğer formda o da gelecek 😅

B2C4798E-C1D3-4B9E-AE47-22D235B72D66.jpeg 6A7C39A3-8975-4954-8E98-7882D9D6BD7E.jpeg

Ilaclar hangi marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
Besiktaslibeko67, Bir saat önce yazdı:

Optimum ve swiss kullanıyorum 

ilaçların maliyeti kaç tl önyargılı olmayayım ama %90 boş içinde olsa olsa sadece testo vardir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
son, Bir saat önce yazdı:

ilaçların maliyeti kaç tl önyargılı olmayayım ama %90 boş içinde olsa olsa sadece testo vardir 

Adamın formu gayet iyiye gidiyo neye dayanarak söyledin bunu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
Emrahtkty, 49 dakika önce yazdı:

Bir arkadaşım aynı markanın aynı ürününü kullandı ve boş

Emrahtkty, 49 dakika önce yazdı:

Ve optimum swiss denince aklıma bir isim geliyor ama söylemek istemiyorum :) o adamın her şeyi sahte tüm her şeyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son, 22 dakika önce yazdı:

Ve optimum swiss denince aklıma bir isim geliyor ama söylemek istemiyorum :) o adamın her şeyi sahte tüm her şeyi

Dostum bu konuda ilk kürümde dolandırılan biri olarak söylüyorum ki aşırı dikkat ederim ve en son ki test sonuçlarım şu şekilde piyasada bu ürünlerin overdose ve boş olanları var dikkat etmek gerekir bu arada ilk kürde watson kullanmıştım fsh ve lh kapanmamıştı 

88819FD0-6FBC-489C-9CA1-CEB84D99E98A.png 92BA3558-AE2B-4EF0-BF8F-9749085F32D4.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
Besiktaslibeko67, 17 dakika önce yazdı:

Dostum bu konuda ilk kürümde dolandırılan biri olarak söylüyorum ki aşırı dikkat ederim ve en son ki test sonuçlarım şu şekilde piyasada bu ürünlerin overdose ve boş olanları var dikkat etmek gerekir bu arada ilk kürde watson kullanmıştım fsh ve lh kapanmamıştı 

3 5 kuruş için şerefini namusunu satıyor bu *** lanet olsun bunun gibilere ne kadar berbat durum adam orda leş gibi odada bakteri dolu havada ilaç yapıp flakona doldururken terliyor kanından ufak damla akıyor vs vs buda ilaca giriyor ve adamda aids var sende bunu vücuduna direkt enjekte ediyorsun sonra al başına belayı kesinlikle kafaya takılcak bir durum bu orjinal ilaç muhabbeti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son, 2 dakika önce yazdı:

3 5 kuruş için şerefini namusunu satıyor bu *** lanet olsun bunun gibilere ne kadar berbat durum adam orda leş gibi odada bakteri dolu havada ilaç yapıp flakona doldururken terliyor kanından ufak damla akıyor vs vs buda ilaca giriyor ve adamda aids var sende bunu vücuduna direkt enjekte ediyorsun sonra al başına belayı kesinlikle kafaya takılcak bir durum bu orjinal ilaç muhabbeti

Çok haklısın dostum. En yakınınıza dahi güvenmeyin bu konuda zira benim ilk kürüm öyle oldu para dosttan kazanılır muhabbetine kurban gittim. Çalışmayan ilaçlara dünyanın parasını vermiştim aynı parayla 1.sınıf ürünler alırdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
son, Bir saat önce yazdı:

Swiss ve optimum kullanıp da makine olan çok kişi gördüm kusura bakma satıcıyla ilgili bi durum bu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Besiktaslibeko67, 05.05.2023 - 21:22 yazdı:

Merhabalar dostlarım ve hocalarım kürün 4.haftası bitti 4 haftadır treni 150 mg aldım ve hiçbir sorun yaşamadım bu hafta 300 masteron vuracağım ve treni de 225 mg vurup keseceğim sadece test propionat clen (3.döngüyü yapıp bırakacağım) ve winstrol ile kalan 3 haftayı da bitirip rebaund a start vereceğim 4 haftalık sonucumdan oldukça memnunum siz ne düşünüyorsunuz değişim hakkında 

IMG_2065.jpeg IMG_2066.jpeg IMG_2809.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
son, 5/18/2023 - 00:40 yazdı:

Bende optimum pharma var pro'ya hazirlanan bir sporcudan aldim :D Masteron ve Testo senin dedigin kisi kim acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
gerokx, 30.05.2023 - 22:03 yazdı:

Bende optimum pharma var pro'ya hazirlanan bir sporcudan aldim :D Masteron ve Testo senin dedigin kisi kim acaba?

Memnunmusun dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
Safak102, 19 saat önce yazdı:

Memnunmusun dostum

Evet, degerlerim fevkalade cikti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safak102    7
gerokx, 3 saat önce yazdı:

Evet, degerlerim fevkalade cikti.

Senin dedigin kisiden kocluk aldim banada testo e masteron yazdi yolladi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.