Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Chitizenfour

Pct sonrası testlerim

Önerilen İletiler

Chitizenfour    84

Arkadaşlar 1 aylık pct döneminden sonra kürde iken referans aralığında olan ALT ve AST pct döneminde iken referans aralığı dışına çıkmış. Sebebi nedir? Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Sivilcelerimin sebebi belli oldu sanırım :(

Screenshot_20230505_122118_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_20230505_122125_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_20230505_122131_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_20230505_122149_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_20230505_122137_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93

Kesin nedenini bilemeyiz, temiz beslenmeyi aksattın mı? sebze tüketimin ne düzeyde? hayvansal protein miktarın çok mu yüksek? kürde kullandığın koruyucuları pctde aksattın mı? potasyum, b vitamini grupları, folik asit alımın nasıl? lifli besleniyor musun? çok tablet ilaç kullanıyor musun? Bu sorular ilk sorudan son soruya önemliden önemsize doğru gidiyor kendine bunları sorarak ortaya çözüm çıkartabilirsin, bu sorulardan eksik gördüğün yer olursa kendinde tamamlayabilirsin.

tarihinde quacky tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
quacky, 3 saat önce yazdı:

Kesin nedenini bilemeyiz, temiz beslenmeyi aksattın mı? sebze tüketimin ne düzeyde? hayvansal protein miktarın çok mu yüksek? kürde kullandığın koruyucuları pctde aksattın mı? potasyum, b vitamini grupları, folik asit alımın nasıl? lifli besleniyor musun? çok tablet ilaç kullanıyor musun? Bu sorular ilk sorudan son soruya önemliden önemsize doğru gidiyor kendine bunları sorarak ortaya çözüm çıkartabilirsin, bu sorulardan eksik gördüğün yer olursa kendinde tamamlayabilirsin.

Kullandığım herhangi bir tablet yok. Zaten testo ve bolde kürüne girmiştim herhangi bir koruyucu vs almadım sadece b komplex magnezic devit 3 folikasit  alımı yaptım. 5 aylık kürde hiçbir şekilde ref dışına çıkmadı. Şimdi çıkması garip geldi. Olabildiğince sebze tüketiyorum. Hayvansal protein miktarı o derece yüksek almıyorum. Asker olduğum için en azından öğle yemeklerinde ya tavuk yada et çıkıyor. Peki bu durumu nasıl düzeltebilirim tekrardan ref aralığına getirmek için kullanmam gereken bir ilaç var mı

Nac600 işimi çözer sanırım.

Kür sonrası son enjeksiyondan 2 hafta sonra pct yaptım 1 ay boyunca. 3 hafta sonrada kan verdim. Değerlerim bu şekildedir yorumlarmısınız arkadaşlar..  @rastlantisal @otopsicikedi

Screenshot_20230505_134601_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16
Chitizenfour, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 1 aylık pct döneminden sonra kürde iken referans aralığında olan ALT ve AST pct döneminde iken referans aralığı dışına çıkmış. Sebebi nedir? Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Sivilcelerimin sebebi belli oldu sanırım :(

Sabahları aç karna enginar suyu, gün içinde de 1 adet nac600 ile referans aralığına sokabilirsiniz, çok uçuk noktalarda değil zaten değerler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
zafersims, 3 dakika önce yazdı:

Sabahları aç karna enginar suyu, gün içinde de 1 adet nac600 ile referans aralığına sokabilirsiniz, çok uçuk noktalarda değil zaten değerler.

Şimdi eczaneden aldım nac600 ü aç veya tok farketmez dimi hocam. Bide elimde milk thistle var ikisini bir kullansam sorun olmaz sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
Chitizenfour, 10 dakika önce yazdı:

Şimdi eczaneden aldım nac600 ü aç veya tok farketmez dimi hocam. Bide elimde milk thistle var ikisini bir kullansam sorun olmaz sanırım

Bir sorun deve dikeni+ nac600le birlikte ikisi halleder değerlerini

tarihinde quacky tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
Chitizenfour, 32 dakika önce yazdı:

Peki hocam bu değerler normal mi yorumlarmısınız? 

Senin Sivilcenin daha çok e2- DHT   kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve sivilce vücüdün hangi bölümünde yüz mü sırt mı her yerde mi? hormon değerlerin Total testo referans olmadığı için ona yorum yapmıyorum fakat e2 bir tık yüksek geldi nac600+çinko tavsiye ederim gene geçmezse kısa süre tetradox

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Alayına35f, 9 dakika önce yazdı:

Senin Sivilcenin daha çok e2- DHT   kaynaklı olduğunu düşünüyorum ve sivilce vücüdün hangi bölümünde yüz mü sırt mı her yerde mi? hormon değerlerin Total testo referans olmadığı için ona yorum yapmıyorum fakat e2 bir tık yüksek geldi nac600+çinko tavsiye ederim gene geçmezse kısa süre tetradox

Hocam total testo normal ref aralığı 800 zaten kürdeyken 15 üstü gözüküyordu. Şuan yine referans üstünde o yüzden şaşırdım. Pct biteli 3 hafta oldu erken mi kan verdim acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
Chitizenfour, 11 dakika önce yazdı:

Hocam total testo normal ref aralığı 800 zaten kürdeyken 15 üstü gözüküyordu. Şuan yine referans üstünde o yüzden şaşırdım. Pct biteli 3 hafta oldu erken mi kan verdim acaba

Her hastanenin ref değeri aynı olmadığı için bu şekilde yazdım öncelikle 3 hafta iyi bir süre ilaç etkileri minimal veya hiç yoktur şimdi  pct sürecinde neler kullandın ne dozaj da kullandın girmeden önceki doğal değerlerin varmı sana tavsiyem 1 hafta sonra test yenile imkan varsa PSA ve serbest testesteron testi de ekle ona göre bakalım yoksa yukarda verdim şeyi uygulayabilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Alayına35f, 35 dakika önce yazdı:

Her hastanenin ref değeri aynı olmadığı için bu şekilde yazdım öncelikle 3 hafta iyi bir süre ilaç etkileri minimal veya hiç yoktur şimdi  pct sürecinde neler kullandın ne dozaj da kullandın girmeden önceki doğal değerlerin varmı sana tavsiyem 1 hafta sonra test yenile imkan varsa PSA ve serbest testesteron testi de ekle ona göre bakalım yoksa yukarda verdim şeyi uygulayabilirsiniz 

İlk 10 gün 1 tane tamoksifen 2 klomen sonraki 20 gün 1 klomen 1 tamoksifen kullandım. Toplam 1 ay hocam. Küre girmeden önceki doğal değerlerim yok malesef. Yani karaciğer böbrek değerlerim var ancak testesterona baktırmamıştım. Bulunduğum hastanede serbest testoya bakamıyorlar. Pct üzerinden 3 hafta geçtiği için ve testesteron bu nedenle fazla olduğu için şaşırdım o sebepten sizlerle paylaşmak istedim. Yani sonuçta pct biter bitmez kan verseydim zaten fazla çıkardı değerler yanlış olurdu bu. Bu yüzden 3 hafta bekledim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.