Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Dolmayan göğüs genetiğim tavsiyelerinizi bekliyorum

Önerilen İletiler

crosfredy    261

Öncelikle hepinize selamlar kürümün 2. Ayındayım testo + bolde haftalık 500 mg evet adelelerim inanilmaz dolu fena bir güç artışı var görüntü olarak beni tatmin ediyor aşırı disiplinli ilerliyorum tatlı şeker alkol vs 0 tüm öğünlerimi yanımda taşıyorum cheat meal yapmıyorum olabildiğince en kusursuz şekilde ilerliyor asıl sormak istediğim göğüsü istediğim şekilde görüntü veremiyorum ben mi yanlış çalışıyorum anlamıyorum yandan pozda çok güzel duruyor ama önden çok kötü ve Küçük tavsiyelerini 4 gözle bekliyorum sizce ne gibi bir yol izlemeliyim antreman planımı yazıyorum

İncline bench press total 5 set bazen drop minimum 13 tekrar 100 120 kg görüyorum 6 7 tekrar son sette

Hemen ardından cable crossover 25 kg 20 tekrar 20 kg 12 tekrar 15 kg 7 tekrar drop şeklinde her biri Set olarak 3 set total 

Bench press aynı ağırlıklarla

Fly yapıp bitiriyorum

Kilo 86.5  boy 1.76 yaş 23

2 yıllık natürel altyapı 2 aydır kür 

@galicik yorumlariniz çok önemli şimdiden teşekkürler 

IMG_20230503_012840.thumb.jpg.1e42925c45273e5bfff7d8517e457a7d.jpg IMG_20230503_012555.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Yada benmi fazla anksiyete oldum anlıyamadım kendimden çok fazla şey bekliyorum büyük görüntüyü göğüsteki yakaliyamiyorum bir türlü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
gymibo, 7 dakika önce yazdı:

Hocam birebir ayni durum bende var gogusler benzer bende cozum bulamadim daha :(

Kanka umarım bulursun bende bi arayışa girdim bakicam bir çözüm bulursam sana iletirim uzun zaman alıcak ama bakalım arkadaşım naturel bir şekilde Arnold chest var görünce onu öyle koyuyor valla 😅😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104

göğüslerimiz şekli,yapısı meme ucuna kadar aşırı benziyor :D  benim de göğüsler bildim bileli vücudumdan daha küçük göğüsün omuza bağlandığı taraf çok güzel şiş ama ortalarına geldikçe çok boş,dolcağını sanmıyorum doldurmak için extra çaba sarf ettim desem yalan olur.Olduğu gibi kabullenmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Preworkout, 1 dakika önce yazdı:

göğüslerimiz şekli,yapısı meme ucuna kadar aşırı benziyor :D  benim de göğüsler bildim bileli vücudumdan daha küçük göğüsün omuza bağlandığı taraf çok güzel şiş ama ortalarına geldikçe çok boş,dolcağını sanmıyorum doldurmak için extra çaba sarf ettim desem yalan olur.Olduğu gibi kabullenmek lazım.

Aynı benimde omuza bağlanan taraf güzel dolu ama istediğim dolgunluk yok aslında aklıma şöyle bir fikir geldi sıkılaştırma fly hareketlerini uzun bir süre yapmayı düşünmüyorum haftada 2 göğüs ant aticam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
crosfredy, 5 dakika önce yazdı:

Aynı benimde omuza bağlanan taraf güzel dolu ama istediğim dolgunluk yok aslında aklıma şöyle bir fikir geldi sıkılaştırma fly hareketlerini uzun bir süre yapmayı düşünmüyorum haftada 2 göğüs ant aticam 

dene sonuç alırsan paylaş bizde deneyelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3

Üst gögüsün dolması çok zor yıllar alıyor benimki de aynı şekilde yeterli hipertrofi sağlamama rağmen istediğim şekilde büyümüyor ama vücudum tamamen orantılı omuz,sırt biceps çoğu bağlantı noktalarım iyi. Diğer iyi olan bölgelerinize şükretmeniz lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Jales, Bir saat önce yazdı:

Üst gögüsün dolması çok zor yıllar alıyor benimki de aynı şekilde yeterli hipertrofi sağlamama rağmen istediğim şekilde büyümüyor ama vücudum tamamen orantılı omuz,sırt biceps çoğu bağlantı noktalarım iyi. Diğer iyi olan bölgelerinize şükretmeniz lazım.

Al benden o kadar sırt omuz bacak fazlasıyla yeterli göğüse gelince patliyorum 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.397

Arkadaşlar genetik diye bir şey var biliyorsunuz :)

Hırpalamayın kendinizi bu kadar. Herkesin genetiğinde yazılı neresi gelişir neresi gelişmez, neresi hızlı gelişir neresi yavaş gelişir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
rastlantisal, 51 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar genetik diye bir şey var biliyorsunuz :)

Hırpalamayın kendinizi bu kadar. Herkesin genetiğinde yazılı neresi gelişir neresi gelişmez, neresi hızlı gelişir neresi yavaş gelişir. 

Hocam doğru söylüyorsunuz da işte bizde mucize ariyoz gibi birşey bir türlü kabullenemiyoz genetiği 😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.397
crosfredy, 1 dakika önce yazdı:

Hocam doğru söylüyorsunuz da işte bizde mucize ariyoz gibi birşey bir türlü kabullenemiyoz genetiği 😅😅

Üzme sen yine de kendini. Antrenmanı üst göğüs ağırlıklı yap. Şimdi olmadığı yarın olmayacağı anlamına gelmiyor. Bazen çok yavaş gelişiyor ama gelişiyor.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benimde göğüs doluluğumda sıkıntı vardı fakat artık antrenman sistemimi değişince pump kalitem bile değişti. 1.si bence bench press yapma. İlk önce göğsünü çok hafif chest fly makinesinde pumpla 1 2 set. Sonra Smith machineda 30 derece sehpada üst göğüs çalış. İlk setin yapabileceğin en ağır set olsun sonra drop set gibi 3 sette bitir. Ondan sonra normal benchde dumbell press yap. Sonra sehpayı al istasyonda iyi bi şekilde konumlandır seated cable chest press yap (bu hareket inanılmaz derecede kası pumplıyor. Bu hareketi biraz 6-10 tekrar aralığında yapabilirsin ama tükenişe giderken asla bırakma en son yapamayacağın zaman bile ittirmeye çalış. Ondan sonra hala sehpada otururken bu sefer itiş değil fly yap. Bunu sadece bir gün dene farkı çok basit bi şekilde anlıcaksın. Senin sıkıntın bench presste 120 kg yapabiliyorken cable crossoverda 25 kg ile çalışman. Demekki sen bench press hareketi üzerinde güçlenmişsin bench presste birden çok kas aktif olur ama göğüslerin okadar güçlü değil. Smith machinela göğsüne yaptıracağın stress kontrollü oldğu için benchpressten çok daha fazla. Özellikle oturarak kablolu istasyonda yapacağın dikey press inanılmaz fark yaratıcak.

1- İncline Smith Machine Press 30 derece sehpada

2- Dumbell Chest Press (Düz sehpa)

3) Seated Cable Chest Press

4) Seated Cable Fly ya da Pec Deck Fly

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Benim omuzları görenler nasıl çalışıyorsun diyor, ama kollarımı, göğüslerimi, sırtımı kimse nasıl çalıştırdığımı sormuyor.

Oysaki hiç bir özel hareket, fazla tekrar, sihirli süper set, bitirici drop set vs. yapmadım. Hatta ben bu spora başladığımdan beri salona gittiğimde o gün hangi bölgeyi çalışacağımı bilmeden, salondaki duruma göre karar verdim.

Sadece süreklilik esastır, gerisi genetik.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
fuckinblackfrost, 14 saat önce yazdı:

Benimde göğüs doluluğumda sıkıntı vardı fakat artık antrenman sistemimi değişince pump kalitem bile değişti. 1.si bence bench press yapma. İlk önce göğsünü çok hafif chest fly makinesinde pumpla 1 2 set. Sonra Smith machineda 30 derece sehpada üst göğüs çalış. İlk setin yapabileceğin en ağır set olsun sonra drop set gibi 3 sette bitir. Ondan sonra normal benchde dumbell press yap. Sonra sehpayı al istasyonda iyi bi şekilde konumlandır seated cable chest press yap (bu hareket inanılmaz derecede kası pumplıyor. Bu hareketi biraz 6-10 tekrar aralığında yapabilirsin ama tükenişe giderken asla bırakma en son yapamayacağın zaman bile ittirmeye çalış. Ondan sonra hala sehpada otururken bu sefer itiş değil fly yap. Bunu sadece bir gün dene farkı çok basit bi şekilde anlıcaksın. Senin sıkıntın bench presste 120 kg yapabiliyorken cable crossoverda 25 kg ile çalışman. Demekki sen bench press hareketi üzerinde güçlenmişsin bench presste birden çok kas aktif olur ama göğüslerin okadar güçlü değil. Smith machinela göğsüne yaptıracağın stress kontrollü oldğu için benchpressten çok daha fazla. Özellikle oturarak kablolu istasyonda yapacağın dikey press inanılmaz fark yaratıcak.

1- İncline Smith Machine Press 30 derece sehpada

2- Dumbell Chest Press (Düz sehpa)

3) Seated Cable Chest Press

4) Seated Cable Fly ya da Pec Deck Fly

Çok sağolasın pür dikkatle uyguluyacam göğüs günü pump hissiyatını falan yazıcağım teşekkürler bilgi için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Yukarıda yazılan sistem güzel bir sistem katılıyorum.Gööğüs çoğu kişide aynı şekilde vücudu deneme yanılma ile doğru sistemi bulursun benimde ilk tavsiyem önceden yorma yaparak yani antrenmanın başında 3 set 4 set fly ile başlamak sonra normal sistem devam etmek mesela antrenmanı en sonda yine açışla bitireceksen cable fly peck deck fly süperset yapabilirsin.Bunlada bir yerden sonra fayda etmezse fst 7 veya sst sistemlerini demeyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, 14 dakika önce yazdı:

Yukarıda yazılan sistem güzel bir sistem katılıyorum.Gööğüs çoğu kişide aynı şekilde vücudu deneme yanılma ile doğru sistemi bulursun benimde ilk tavsiyem önceden yorma yaparak yani antrenmanın başında 3 set 4 set fly ile başlamak sonra normal sistem devam etmek mesela antrenmanı en sonda yine açışla bitireceksen cable fly peck deck fly süperset yapabilirsin.Bunlada bir yerden sonra fayda etmezse fst 7 veya sst sistemlerini demeyebilirsin 

Aynen öyle bu antrenman programını deneye deneye buldum her göğüs günü aynı şeyleri yiyerek aynı uyku düzeniyle dikkatlice uyguladım. Benim için en doğrusu buydu yağ oranım yüksek olmasına rağmen öyle bi pumplanıyordum ki üst göğüsle alt göğsümün arasındaki kas çizgisi belli oluyordu. Önceden fly hareketiyle hafif pumplayıp ısındırmak çok önemli. Özellikle incline smith machine presste ağırlığı abartmadan göğüste hissederek negatiflere dikkat ederek çok gelişim sağlanıyor. Ondan sonra zaten makineden çıkıp serbest ağırlıkla presste tamamen bi gerilme yaşatıyorum kasa. Sehpayı alıp dik oturup cableları dirseklerim tamamen omuzlarıma paralel olmicak şekilde biraz aşşağıya indirip kas liflerimi resmen teker teker hissederek kası sıkıştırıyorum. Zaten cable seated presste tamamen negatif ve sıkıştırmaya odaklı olmalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Sen istiyor göğüs büyütmek yapacak ağır kilo press, çalışacak haftada 2 gün, şaka bir yana göğüs yüksek tekrar düşük ağırlık, yüksek tekrar orta ağırlığa gelmiyor neden çünkü tricepsler ciddi pumplanıyor ve range of motion çok kısalıyor full rom yapamıyorsun bir yerden sonra, tavsiyem 2 press,1 bench+ 1 dumbbel 1 tükeniş fly haftada 2 gün..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.