Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

konso

İlk kürüme cevap alamıyorum

Önerilen İletiler

konso    0

Merhaba değerli dostlar, öncelikle şunu belirteyim ki konuyu açmayacaktım ancak mecbur kaldım. info@peptidturkiye.com adresine ve Loving mesaj attım cevap alamadım. Whatsapp tanda ulaştım yine cevap alamadım o yüzden bilgisi olan arkadaşların cevap vermelerini bekliyorum.

1,5 seneye yakın aralıklarla bu sporla uğraşmış kişiyim. Yaşım 27, 1,5 seneden beri uzağım bu spor iş nedeni ile. Herkesin dertlendiği problem bende de mevcut. Yağlanma! Şu an bel ve göbek bölgem oturmaktan ve hareketsizlikten yağlandı, 1,5 aydan beri yüksek tempolu kardio ya başlamış durumdayım sıkı diyet ile. Kilom şu an 100, boyum 180. Daha önce herhangi bir küre girmedim. Etrafımda çok kullanan oldu ama genelde Supplement ile geçiştirdim ben. Şu an iş konusunda rahatlamış vaziyetteyim ve tekrar spora başladım. Hazırladığım başlangıç kürü için önerileriniz nelerdir, sizin önerileriniz benim için yol gösterici olacak. Kürdeki amacım olabildiğince yağdan kurtulmak, kas gibi aşırı beklentim yok zaten vücut tipi olarak mezoyum. Yağ oranım geçmiş tecrübelerime dayanarak %24 civarındadır.

12 Haftalık kür;

1-12 Hafta Testo Pripionat Haftada 450 mg(Pzt + Çar + Cuma)

1-8 Hafta Masteron Haftada 300 mg (Pzt + Çar + Cuma)

2 Hafta On 2 Hafta off Clenbuterol piramit şeklinde (4 tableti geçmeyecek şekilde)

8-12 hafta Winstrol

Acaba burada yaptığım yanlışlık varmı. Eksiklik veya fazlalık olabilir. Burda bu küre başlarken destekleyici için ne kullanmamı önerirsiniz? Ben Milk Thistle, Proviron, Nolvadex, Zinco, Saw Palmetto temin ettim. Bu kürde Nolvadex, pregnyl ihtiyacım var mı? Varsa bunların kullanımı nasıl olmalı ve programda nereye eklemeliyim? Son olarak bu küre Boldenon eklenir mi? Benim durumumdaki biri için.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

D.N: Nolvadexi 20 mg şeklinde almamı söyleyenler oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.356
Merhaba değerli dostlar, öncelikle şunu belirteyim ki konuyu açmayacaktım ancak mecbur kaldım. info@peptidturkiye.com adresine ve Loving mesaj attım cevap alamadım. Whatsapp tanda ulaştım yine cevap alamadım o yüzden bilgisi olan arkadaşların cevap vermelerini bekliyorum.

Kendinizi ne güzelde ifşa etmişsiniz. Siz isterseniz önce forum kurallarını okuyun.

Burada 1. kural özel mesaj yada benzeri yollarla biz dahil hiç bir üyeden yardım istememek istemeniz dahilinde'de engellenmeniz durumu söz konusudur.

Sebep şudur ki;

Bu konuda belki yüzlerce cevap alacaksınız ve en doğru yolu bulacaksınız kendinizi geliştireceksiniz eksiklerinizi göreceksiniz ve dahası. Peki ya ben yada yönetimdeki diğer arkadaşlar veya platforumumuzdaki bilgi küpü diğer dostlar sana özelden yardımcı oldu ve sen tatmin oldun hedefine yönelik en doğru kürü tasarladın eksiklerini gördün sonuç????? Sen kendini geliştirdin değil mi ?

Ama her zaman söyleye söyleye dilimizde tüy bitti ki ciddi yaptırımlara başlayacağız bu konuda onun çalışmalarıda devam ediyor.

Diyoruz ki;

Özel mesaj ile yardım istemeyin '' KONU AÇIN '' ki başta siz olmak üzere gelecek cevaplar sonrası sizden sonra gelecek binlerce kişi bu durumdan faydalansın ve kendini geliştiren kişi bencillik yapıp özel muamele isteyen kişi siz olmayın sadece herkes okusun herkes gelişsin.

Bugüne kadar kimseye ayrımcılık yapıp özel bir ilgi göstermedik göstermeyeceğizde bizimle ticareti olanda olmayanda aynı yakınlkığı görecektir her zaman. Ama bu şekilde kürüme cevap alamıyorum whatsapp yazdım mail attım gibi hitamlarda bulunmamanızı rica ve tenzih ediyor olacağım.

1,5 seneye yakın aralıklarla bu sporla uğraşmış kişiyim. Yaşım 27, 1,5 seneden beri uzağım bu spor iş nedeni ile. Herkesin dertlendiği problem bende de mevcut. Yağlanma! Şu an bel ve göbek bölgem oturmaktan ve hareketsizlikten yağlandı, 1,5 aydan beri yüksek tempolu kardio ya başlamış durumdayım sıkı diyet ile. Kilom şu an 100, boyum 180. Daha önce herhangi bir küre girmedim. Etrafımda çok kullanan oldu ama genelde Supplement ile geçiştirdim ben. Şu an iş konusunda rahatlamış vaziyetteyim ve tekrar spora başladım. Hazırladığım başlangıç kürü için önerileriniz nelerdir, sizin önerileriniz benim için yol gösterici olacak. Kürdeki amacım olabildiğince yağdan kurtulmak, kas gibi aşırı beklentim yok zaten vücut tipi olarak mezoyum. Yağ oranım geçmiş tecrübelerime dayanarak %24 civarındadır.

12 Haftalık kür;

1-12 Hafta Testo Pripionat Haftada 450 mg(Pzt + Çar + Cuma)

1-8 Hafta Masteron Haftada 300 mg (Pzt + Çar + Cuma)

2 Hafta On 2 Hafta off Clenbuterol piramit şeklinde (4 tableti geçmeyecek şekilde)

8-12 hafta Winstrol

Acaba burada yaptığım yanlışlık varmı. Eksiklik veya fazlalık olabilir. Burda bu küre başlarken destekleyici için ne kullanmamı önerirsiniz? Ben Milk Thistle, Proviron, Nolvadex, Zinco, Saw Palmetto temin ettim. Bu kürde Nolvadex, pregnyl ihtiyacım var mı? Varsa bunların kullanımı nasıl olmalı ve programda nereye eklemeliyim? Son olarak bu küre Boldenon eklenir mi? Benim durumumdaki biri için.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

D.N: Nolvadexi 20 mg şeklinde almamı söyleyenler oldu.

Sorunuza gelince;

Bu sporlar ne kadar uğraştığınız'dan ziyade ilk kür deneyiminiz mi ? O şekilde bir not görmedim ?

KG vermek adına tüm çabanızı sarf ettiğinize inanıyor musunuz?

100 kg'yum demişsiniz kaç kg'dan ne sürede ne kullanarak bu kg'ya indiniz ?

Diyet listeniz nedir ? antrenman programınız ve detayları gün saat bölge çalışma aralığınız ?

Mezo. olduğunuzu fark etmeniz güzel en ufak bir diyet bozukluğunda kaybettiklerinizi hızla kazanıcağınızı biliyormuydunuz ?

ya%C4%9F-oran%C4%B1.jpg

Bu tabloya bakıldığında yağ oranınızın %24'lerde seyir ettiği sizede inandırıcı gelmektemidir ? Ve hiç resmi ölçüm yaptırdınız mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
konso    0

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için. Ben özel mesajınıza baktığınızda göreceksiniz ki mail attım ancak bir dönüş alamadım diye bir mesaj attım. Whatsapp ve mail yoluyla ulaştığımda da bu küre benzer bir kür yazıp yanına da peptid yazmıştım. Ona uygun olup olmadığını aynı zamanda ne kadar kullanmam gerektiğini ve hangi seçimin doğru olacağını sormuştum. Tabii ki en küçük bir bilgi kırıntısından faydalanmasını bende isterim ancak önce bazı şeyleri netleştirmeden kafamda buraya da yazmanın gereksiz kafa karışıklığı yaratacağı düşüncesindeyim en azından belki benim için. Ancak bir eksikliğim varsa bundan özür dilerim.

Cevabınıza binayen;

Evet ilk kürüm. Paragraf içerisinde daha önce hiç kullanmadığımı belirttim gözünüzden kaçmış olabilir. 104 kg dan 100 kg indim yaklaşık 4-5 hafta gibi bir sürede. Diyet listem; sabah 3 yumurta beyazı, salatalık, kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, elma

Öğlen; 200 gram civarında tavuk bazen kırmızı etten köfte, yanına 100 gram civarında bulgur pilavı ve salata

Akşam; hafif haşlanmış sebze ve salata ağırlıklı

Ara öğünlerim dolu genelde kaliteli yağ almak adına ceviz, badem, fındık

Spor ise; 1 saat açık havada yokuş yukarı tempolu yürüyorum eve gelince evdeki aletlerim ile çalışıyorum. Dumbell ve 50 kg lık aletlerim ile çalışıyorum bazen bench bazen ise ön kol çalışıyorum. Burası konusunda fitness kısmında yardım isteyeceğim.

Evet mezo olduğumdan dolayı kaybettiklerimi kolayca geri alacağımı biliyorum sporu bıraktığım takdirde ancak bu sefer pek bırakmaya niyetim Yok zira bu kilo alıp vermekten dolayı vücudumda yer yer çatlaklar meydana geldi ve canımı çok sıktı buda bu yüzden bırakma şansımda kalmadı artık zaten. Evet resimlere baktım % 25-30 aralığında diyebilirim. Resmî ölçüm en son 1,5 sene önce spor salonunda yaptırmıştım ama hata payının aletten alete değiştiğini öğrenince bir hastanede yapılmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için. Ben özel mesajınıza baktığınızda göreceksiniz ki mail attım ancak bir dönüş alamadım diye bir mesaj attım. Whatsapp ve mail yoluyla ulaştığımda da bu küre benzer bir kür yazıp yanına da peptid yazmıştım. Ona uygun olup olmadığını aynı zamanda ne kadar kullanmam gerektiğini ve hangi seçimin doğru olacağını sormuştum. Tabii ki en küçük bir bilgi kırıntısından faydalanmasını bende isterim ancak önce bazı şeyleri netleştirmeden kafamda buraya da yazmanın gereksiz kafa karışıklığı yaratacağı düşüncesindeyim en azından belki benim için. Ancak bir eksikliğim varsa bundan özür dilerim.

Cevabınıza binayen;

Evet ilk kürüm. Paragraf içerisinde daha önce hiç kullanmadığımı belirttim gözünüzden kaçmış olabilir. 104 kg dan 100 kg indim yaklaşık 4-5 hafta gibi bir sürede. Diyet listem; sabah 3 yumurta beyazı, salatalık, kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir, elma

Öğlen; 200 gram civarında tavuk bazen kırmızı etten köfte, yanına 100 gram civarında bulgur pilavı ve salata

Akşam; hafif haşlanmış sebze ve salata ağırlıklı

Ara öğünlerim dolu genelde kaliteli yağ almak adına ceviz, badem, fındık

Spor ise; 1 saat açık havada yokuş yukarı tempolu yürüyorum eve gelince evdeki aletlerim ile çalışıyorum. Dumbell ve 50 kg lık aletlerim ile çalışıyorum bazen bench bazen ise ön kol çalışıyorum. Burası konusunda fitness kısmında yardım isteyeceğim.

Evet mezo olduğumdan dolayı kaybettiklerimi kolayca geri alacağımı biliyorum sporu bıraktığım takdirde ancak bu sefer pek bırakmaya niyetim Yok zira bu kilo alıp vermekten dolayı vücudumda yer yer çatlaklar meydana geldi ve canımı çok sıktı buda bu yüzden bırakma şansımda kalmadı artık zaten. Evet resimlere baktım % 25-30 aralığında diyebilirim. Resmî ölçüm en son 1,5 sene önce spor salonunda yaptırmıştım ama hata payının aletten alete değiştiğini öğrenince bir hastanede yapılmasının daha uygun olduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Beslenmede problem görmedim fakat spor konusunda daha baskın çalışmalısınız.

Gerekirse hatta gerekli haftada 6 gün sert kardiyo + hiit workout ile desteklenmeli günde kesinlikle 4 lt suyun altına düşülmemeli unutulmamalı ki en iyi yağ yakıcılardan biriside su'dur. Eczaneden zero shoot alın 2 kutu 10'lu oluyor onlar zaten idmandan 15 dk önce için ve 35-40 dk kardiyo yapın bırakın 1-2 ayda güzel sonu.ç almış olursunuz bu kg'larda ilaç kullanmanızı tavsiye etmiyorum ama illede kullanacağım derseniz yağ oranınız yüksekken winstrol tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
konso    0

Peki hocam 95 civarında kullanılabilir mi, Winstrol olmadan? Winstrol olmadan GHG Frag kullanılabilir mi bu kürde? Ortalama 2 - 2,5 ayda GHG Fragtan istediğim etkiyi alabilir miyim? 2,5 ay içinde 84 civarına düşmem gerek işin aslı çünkü haziran başında yurt dışına çıkacağım ve büyük ihtimal temelli olacak bu yüzden orda nerde, nasıl temin ederim bilmiyorum şimdiden halledip gitmek istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
Peki hocam 95 civarında kullanılabilir mi, Winstrol olmadan? Winstrol olmadan GHG Frag kullanılabilir mi bu kürde? Ortalama 2 - 2,5 ayda GHG Fragtan istediğim etkiyi alabilir miyim? 2,5 ay içinde 84 civarına düşmem gerek işin aslı çünkü haziran başında yurt dışına çıkacağım ve büyük ihtimal temelli olacak bu yüzden orda nerde, nasıl temin ederim bilmiyorum şimdiden halledip gitmek istiyorum.

HGH frag da kullansanız 1,2 flakon ile olabilecek bir şey değil bu 15 kg vermek istiyorsunuz ortalama. Bu hafife alınacak bir kg yapısı değil.

https://www.facebook.com/peptidturkiyeonline 'e yazın temin konusunda neler yapılabilir iletsin arkadaşlar.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    214

Bencede beslenmeniz iyi fakat evde yeterli ekipmanınız yok ve size en çalışması çok yarar sağlayacak 2 bölgeyi çalıştıracak ekipmanınız yok (sırt-bacak çünkü en çok kas bu bölgelerde) önerim

bu yağ oranlarında zaten kilo vermek kolaydır ve düzgün bir salon veya ekipman takımıyla doğal olarak en az 2 yıl çalışmadan küre girmeniz hem alacağınız verim hemde vucudunuzun vereceği tepki olarak tatmin olacağınız seviyelerde olmayacaktır.

hit kardio gibi şeylere yönelirseniz haftada 3 gün hit 3 gün normal kardio ve antremanları full body şeklinde dizayn ederseniz kilo vermenize yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.