Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

IMJOLLNIRR

Zphc - bodytech - gainzlab - meditech gerçekleri

Önerilen İletiler

IMJOLLNIRR    31

Zphc - bodytech - gainz Lab - meditech ayni semtin ürünleri arkadaşlar sizlere anlatıyorum . Tekrar anlatayım thailandda ürün piyasasının işleyişi paraya göre ne kadar fazla ürün o kadar bonus . Ortalama bir prop 10 bin dolarlık alımda 7 dolar 20 bin dolarlık alımda 4.5 dolar size soruyorum sizce ne kadar dolu bizim ülkemizdeki merdiven altı üretim yapanlardan dolu olduğu kesin ama sizlere gerçek kaliteyi yine sunamıyorlar . Firmaların işleyişi sizin istediğiniz kalitede ürün temini . Zphc dediğiniz firmanın kendi shop bölümünde prop 28-30 Usd Trde 38 Usd siz hesap edin kar marjı ortalama Trde ürün başı en kötü %200-350 arası . 

amerikada yerel satıcılarda pharmacom - Alpha pharma - dragon pharma - xeno labs - bristh dragob fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim bu tarz markalar bulursanız size gerçek bir deneyim yaşatacaktır . Gerçek kalitede Zphc - meditech Amerika’daki yerel satıcılara gönderilmektedir . Buraya gelen Zphc ve meditechler düşük kalite olup Rusya ve İran daki yerel satıcılara özel üretilmiştir . 

A72D37D0-8576-4C6F-8A77-81BD73AF69FA.jpeg 9DD5665A-62C4-4EDF-ADE0-F80DDA3377AE.jpeg

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aliakaroglu    3
IMJOLLNIRR, 32 dakika önce yazdı:

Zphc - bodytech - gainz Lab - meditech ayni semtin ürünleri arkadaşlar sizlere anlatıyorum . Tekrar anlatayım thailandda ürün piyasasının işleyişi paraya göre ne kadar fazla ürün o kadar bonus . Ortalama bir prop 10 bin dolarlık alımda 7 dolar 20 bin dolarlık alımda 4.5 dolar size soruyorum sizce ne kadar dolu bizim ülkemizdeki merdiven altı üretim yapanlardan dolu olduğu kesin ama sizlere gerçek kaliteyi yine sunamıyorlar . Firmaların işleyişi sizin istediğiniz kalitede ürün temini . Zphc dediğiniz firmanın kendi shop bölümünde prop 28-30 Usd Trde 38 Usd siz hesap edin kar marjı ortalama Trde ürün başı en kötü %200-350 arası . 

amerikada yerel satıcılarda pharmacom - Alpha pharma - dragon pharma - xeno labs - bristh dragob fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim bu tarz markalar bulursanız size gerçek bir deneyim yaşatacaktır . Gerçek kalitede Zphc - meditech Amerika’daki yerel satıcılara gönderilmektedir . Buraya gelen Zphc ve meditechler düşük kalite olup Rusya ve İran daki yerel satıcılara özel üretilmiştir . 

suan xeno labsın sahteleri varmı trde hocam birisi satıyor ama guvenemedim pek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
Aliakaroglu, 12 dakika önce yazdı:

suan xeno labsın sahteleri varmı trde hocam birisi satıyor ama guvenemedim pek.

Sahtesi çok satan 3 kişi var 1 kür yapsan 15 haftalık en kötü 10-15 bin gider 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
IMJOLLNIRR, 2 saat önce yazdı:

A72D37D0-8576-4C6F-8A77-81BD73AF69FA.jpeg 9DD5665A-62C4-4EDF-ADE0-F80DDA3377AE.jpeg

Doğru biraz, fazla değil redditte takılanlar gerçek abdye giden zphc yi ve diğer ürünleri bilirler, bodrum katında, garajlarda üretilen yerli ilaçlarla yıllardır kür yapan 2-3 sporcu, 2 acemi bodytech, zphc vurunca huha huha tanrı sanıyor ilaçları ama bilmiyorlar ki aslında abd nin ugly seviyesinde bile değil bu ilaçlar.. Arkadaşlar 5 kür yapın sonra gidin çok bahsi geçen bir ürünün trenini alın sadece 140mg haftalık kullanın etkilerini gelin anlatın sedanter birey adamlar, ilk kez küre giren adamlar, 500mg tren 800 deca girip kalkıp burada ilaç övmeyin kimseye.. 10 weeks bolde effectss xD Arkadaşlar burada sp-balkan konuşuyoruz ya gerçek zphc bu iki ürünü 2 ile çarpar.. He tamam anlattık konuştuk hebele hübele biraz da gerçeklere gelelim burada podyum yapan, yapacak kişi sayısı 1 elin 5 parmağını geçmez hepimiz amatör demir sevdalılarıyız, ilaçtan arkadaşınız verim aldı mı ? ödem veya sağlık sıkıntısı çekti mi ? ilaçların kendi yan etkileri dışında anormal bir yan etkiye maruz kaldı mı ? her şey normal seyrinde verimde aldınız bir problemde yaşamadınız, alın vurun gitsin lafım sürekli fanatiklik yapan kişilere yok birisi gelir zphc över, sonra forumda sp,balkan fanatikleri gelir bu ferrari o tofaş benzetmesi yapar, ya arkadaşlar gidin işinize aldığımız 200mg ilaç verim aldın ilaç steril vur gitsin 1000mg vurmuyoruz 1 flakon ilacı 2 haftada vurmuyoruz, yoksa sp balkanda iyi ama daha ne baba ilaçlar var bu 2 markanın ismi geçmez, bu lafları söylüyorum evimde 20 den fazla sp nin ilacı vardır bir sp labs kullanıcısı olarak söylüyorum, eczane + sp ürünleri kullanan birisi olarak konuşuyorum, fanatikliğe, kalp kırmaya, hevesli hevesli foruma yeni gelen kişilere yukarıdan aşağılayacı bakmaya gerek yok... 

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Zamanında ilk kürümde meditech kullanmıştım çok iyi verim almıştım ilaç hissettiriyordu kendisini vurduğunda şimdi orjinalini bulabilirsen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
KlasikFizik, 9 saat önce yazdı:

Bu postu xeno labs prsi diye tanimladim 😂 

Zekanı bir test et bence . Amerika’daki forumları eroidste öne çıkan markalara bir göz at . Çok övülen markalar arasında Zphc meditech bodytech hiçbiri yok neden acaba 

Daha bu sayfadaki kitle Zphc hangisi gerçek meditech iyi mi konuşları ile tartışıp dursun size tüm gerçekleri ile paylaştım Zphc veya meditech satanın zoruna gidecektir ama gerçekler acıdır . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
IMJOLLNIRR, Bir saat önce yazdı:

Zekanı bir test et bence . Amerika’daki forumları eroidste öne çıkan markalara bir göz at . Çok övülen markalar arasında Zphc meditech bodytech hiçbiri yok neden acaba 

Kardeş bir kaç posttur xenoyu deli gibi övüp bunları kotuluyorsun sen zekânı test et nasıl gözüktüğünün farkında değilsin reklamcı gibisin. 70 80 dolar bir testoya verecegime bu yazdığın markaları ülkede ki bir çok sporcu hatta prolar bile kullanıyor onları tercih ederim ha çok paran varsa ayrı. Bi bitmedi marka kötüleme sevdanız çalışıyor mu çalışıyor yok toplu alımda 10 dolarmista 20 dolarmista bırakın bu ayakları ya

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Kardeş bir kaç posttur xenoyu deli gibi övüp bunları kotuluyorsun sen zekânı test et nasıl gözüktüğünün farkında değilsin reklamcı gibisin. 70 80 dolar bir testoya verecegime bu yazdığın markaları ülkede ki bir çok sporcu hatta prolar bile kullanıyor onları tercih ederim ha çok paran varsa ayrı. Bi bitmedi marka kötüleme sevdanız çalışıyor mu çalışıyor yok toplu alımda 10 dolarmista 20 dolarmista bırakın bu ayakları ya

Sensin birader reklamla işimiz yok . Doğrular acıdır can yakar sende haklısın 👍 xenoyu kullandım bu dediğim markalarıda kullandım neyin tatavasını yapıyorsun . Sana firmadan alnıma fiyat listesi attım kör müsün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
IMJOLLNIRR, 8 dakika önce yazdı:

Sensin birader reklamla işimiz yok . Doğrular acıdır can yakar sende haklısın 👍 xenoyu kullandım bu dediğim markalarıda kullandım neyin tatavasını yapıyorsun . Sana firmadan alnıma fiyat listesi attım kör müsün 

ş-şey Xenonun testosu ne zaman 100 dolar olur? Olmadan stokluyalim :(

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
IMJOLLNIRR, 12 saat önce yazdı:

şu marka konusunda derin araştırmalara giren arkadaşlara çok gülüyorum.Doluysa doludur boşsa boştur kardeşim trde dolu ilaç bulunca şükür edecek durumdayken neyin kapıştırmasını yapıyorsunuz.Bahsettiğin markaların orjinaline 1000 kişiden birisi anca ulaşabiliyor kasmayın bu kadar 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.