Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkdefender

Boldenon npp

Önerilen İletiler

Darkdefender    52
gymibo, 27 dakika önce yazdı:

Bence de kesin degil o yuzden bolde tren devam sanirim :))) tesekkurler🙏🏻

Yanlız kullanan arkadaşlar dick durumunu decadansa trende daha çok yaşamışlar 

gymibo, 27 dakika önce yazdı:

Bence de kesin degil o yuzden bolde tren devam sanirim :))) tesekkurler🙏🏻

Sizin kür planı nasıl tren ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Darkdefender, Bir saat önce yazdı:

Yanlız kullanan arkadaşlar dick durumunu decadansa trende daha çok yaşamışlar 

Sizin kür planı nasıl tren ile

Sp tren 150mg kullanmistim ereksiyon libido o kadar iyidi ki küre girme sebebim pctsiz gecen bir acemi kür döneminde yasadigim ereksiyon sorununu cozebilmek. adinaydi. Tren sayesinde eski ereksiyona kavustum belki tesaduf belki degil ama bana trenbolone cok iyi geldi ve sadece gece terlemesi yasadim. Haftalik 200mg olarak 10 hafta planliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Greblan, 1 saat önce yazdı:

Hocam uzun ester masteron hangi markalarda var bilginiz var mı? Ben sitelerde satılan markalar haricindeki satıcılarda bulamadım da.

Zphc de var ama malum sahtesi çok. 80 dolara almıştım kürün etkisini arttırsın diye 4 günde 1 100mg kullandım ve iyi çalıştı açıkcası sertlik kattı. Var olan diğer anaboliklerin etkisini arttırdı. Çalışmasını başka nerden anladın dersen vücudumda tek 1 sivilce yokken ki ben ergenlikte bile sivilce çıkarmamış adamım her yerim sivilce doldu malesef sırtım ve omzum baya kıllandı ki ben kılsızdım. Yani çalıştı

tarihinde fert tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
fert, Şimdi yazdı:

Zphc de var ama malum sahtesi çok. 80 dolara almıştım kürün etkisini arttırsın diye 4 günde 1 100mg kullandım ve iyi çalıştı açıkcası sertlik var olan diğer anaboliklerin etkisini arttırdı. Çalışmasını başka nerdrn anladın dersen vücudumda tek 1 sivilce yokken ki ben ergenlikte bile sivilce çıkarmamış adamım her yerim aivilce doldu malesef sırtım ve omzum baya kıllandı ki ben kılsızdım. Yani çalıştı

zpch için bildiğim satıcılara sordum ama kısası var hep. Bodytech için buldum uzun ester 73 dolar onun da fiyatı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Greblan, 1 dakika önce yazdı:

zpch için bildiğim satıcılara sordum ama kısası var hep. Bodytech için buldum uzun ester 73 dolar onun da fiyatı.

Valla bodytechin decasını kullandım yeni bitti hatta işi garantiye alayım diye her hafta 1cc bodytech deca 1cc SP deca kullandım hayvan gibi idman attım her gün 1 kilo tavuk 1 kilo pirinç yedim en fazla 3 kilo aldım o da yağ ve su. Ne bodytech ne SP çalışmadı. Bundan sonra 2 sini de almam ben şahsen. Bundan sonra yerli markalardan yüksek doz giricem. En azından daha ucuza geliyo şuan yeni zphc ler dahil hiçbi yurtdışı olduğu iddia edilen ilacın çalıştığına inanmıyorum ki 3 markayı da denedim. Beni büyüten tek ilaç pharm tech in bulk mix i oldu. Onda da enfeksiyon kaptım. Tam 8 hafta ishal gezdim halsizlik yaşadım. Anlaşılan biz bu piyasada dğzgün çalışan ilaç bulamıyacaz. En son bi depocu tanıdıkla son 2019 rimobolan buldum 30 kutu kutusu 150 liradan şuan onla gidiyom. Amatör adama dolu ilaç yok bu ülkede ne sp ne zohc ne bodytech alayı hikaye tecrübeyle konuşuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
fert, 1 dakika önce yazdı:

Valla bodytechin decasını kullandım yeni bitti hatta işi garantiye alayım diye her hafta 1cc bodytech deca 1cc SP deca kullandım hayvan gibi idman attım her gün 1 kilo tavuk 1 kilo pirinç yedim en fazla 3 kilo aldım o da yağ ve su. Ne bodytech ne SP çalışmadı. Bundan sonra 2 sini de almam ben şahsen. Bundan sonra yerli markalardan yüksek doz giricem. En azından daha ucuza geliyo şuan yeni zphc ler dahil hiçbi yurtdışı olduğu iddia edilen ilacın çalıştığına inanmıyorum ki 3 markayı da denedim. Beni büyüten tek ilaç pharm tech in bulk mix i oldu. Onda da enfeksiyon kaptım. Tam 8 hafta ishal gezdim halsizlik yaşadım. Anlaşılan biz bu piyasada dğzgün çalışan ilaç bulamıyacaz. En son bi depocu tanıdıkla son 2019 rimobolan buldum 30 kutu kutusu 150 liradan şuan onla gidiyom. Amatör adama dolu ilaç yok bu ülkede ne sp ne zohc ne bodytech alayı hikaye tecrübeyle konuşuyorum.

Pharm-tec in bulk mix ürünü için sitesinde açıklama yok tam olarak ya. İçeriği nedir tam olarak ve ripped diye bir ürünleri var onu da inceleyemiyorum. Bilgin var mıdır?

Pharm-tec deca giriyorum 200 mg 17gün oldu hafiften başladı gibi cuma gidip test vereceğim kesin olsun diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
janbertozen, 15 saat önce yazdı:

bencede muhtemelen bolde diye testo almışsındır dolu bolde alıp da yan etki almayan görmedim 

Burdayim :) kolestrolum 30. hafta diplerdeydi o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Greblan, 3 dakika önce yazdı:

Pharm-tec in bulk mix ürünü için sitesinde açıklama yok tam olarak ya. İçeriği nedir tam olarak ve ripped diye bir ürünleri var onu da inceleyemiyorum. Bilgin var mıdır?

Pharm-tec deca giriyorum 200 mg 17gün oldu hafiften başladı gibi cuma gidip test vereceğim kesin olsun diye.

Eski üretim olanlardan 6 kutu almıştım. 1 ampülde 100 mg testo enantat 100mg bolde 100mg tren enantat vardı. Sürekli nefes nefeseydim büyüttü de. Ancak her vurulduktan sonra ishal başlıyodu. Bü ülkede amatöre dolu ilaç yok. Tavsiyem bi kür yapacağın zaman kulkanacağın ilaçları en az 2 farklı marka ve tedarikçiden al ve kombin yap. Yüksek doz git. Ya underdose yada boş ilaçlardan kaçınmanın en mantıklı yolu bu. Bi ara zphc deliliği vardı ben de kullandım ama sonuç fıs. Sp sürekli övüp duruyolar şu kadar irileştim bu kadar irileştim diye daha paylaşım bölümünde büyüyebileni görmedik. Bende de büyütmedi. Bodytech çılgınlığı var o kişi de instada övüp duruyo ben de kullandım o da fıs o ilacın tek esprisi ödem yapmaması. Herkes bu iyi şu iyi diyip duruyo ama form paylaşan yok paylaşsada arada ne kadar zaman var ne kadar doz vurdu belli değil. O bodytechin kendi hesabında paylaştığı videolardaki ilaç kutularıyla bana gönderdiği kutu da çok farklıydı. Sonuç olarak testo dışında çalışan ilaç mucize gibi bişey. Bu övenlerden 1 i de çıksın günlük günlük vlog olarak paylaşsın ve kanıtlasın evimi arabamı satıp ona sponsor olucam. O yüzden kardeşim hepimiz gibi yalnızsın deneme yanılma para harcaya harcaya uğraşcan.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert, 13 dakika önce yazdı:

Bi ara zphc deliliği vardı ben de kullandım ama sonuç fıs.

Zphc.com veya zphc.hk bu sitelerden doğrulamasını yaptın mı , sahtesini kullanmış olabilirsin , zphc medicine olan sahte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Anayurt Oteli, 2 dakika önce yazdı:

Zphc.com veya zphc.hk bu sitelerden doğrulamasını yaptın mı , sahtesini kullanmış olabilirsin , zphc medicine olan sahte.

2022 nin başında daha bu forumdakilerin çoğu zphc nin adını bilmezken sahteleri yokken kullandım. Orjinaldi tabiki ama başka bi arkadaşın da dediği gibi Türkiye ye gelenler inanılmaz düşük doz ve kalitesiz hammaddeli olanlar sanırım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkdefender    52
gymibo, 1 saat önce yazdı:

Sp tren 150mg kullanmistim ereksiyon libido o kadar iyidi ki küre girme sebebim pctsiz gecen bir acemi kür döneminde yasadigim ereksiyon sorununu cozebilmek. adinaydi. Tren sayesinde eski ereksiyona kavustum belki tesaduf belki degil ama bana trenbolone cok iyi geldi ve sadece gece terlemesi yasadim. Haftalik 200mg olarak 10 hafta planliyorum

Dostinex arimidex kullanımı nasıldı kür içinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
fert, 15 saat önce yazdı:

Eski üretim olanlardan 6 kutu almıştım. 1 ampülde 100 mg testo enantat 100mg bolde 100mg tren enantat vardı. Sürekli nefes nefeseydim büyüttü de. Ancak her vurulduktan sonra ishal başlıyodu. Bü ülkede amatöre dolu ilaç yok. Tavsiyem bi kür yapacağın zaman kulkanacağın ilaçları en az 2 farklı marka ve tedarikçiden al ve kombin yap. Yüksek doz git. Ya underdose yada boş ilaçlardan kaçınmanın en mantıklı yolu bu. Bi ara zphc deliliği vardı ben de kullandım ama sonuç fıs. Sp sürekli övüp duruyolar şu kadar irileştim bu kadar irileştim diye daha paylaşım bölümünde büyüyebileni görmedik. Bende de büyütmedi. Bodytech çılgınlığı var o kişi de instada övüp duruyo ben de kullandım o da fıs o ilacın tek esprisi ödem yapmaması. Herkes bu iyi şu iyi diyip duruyo ama form paylaşan yok paylaşsada arada ne kadar zaman var ne kadar doz vurdu belli değil. O bodytechin kendi hesabında paylaştığı videolardaki ilaç kutularıyla bana gönderdiği kutu da çok farklıydı. Sonuç olarak testo dışında çalışan ilaç mucize gibi bişey. Bu övenlerden 1 i de çıksın günlük günlük vlog olarak paylaşsın ve kanıtlasın evimi arabamı satıp ona sponsor olucam. O yüzden kardeşim hepimiz gibi yalnızsın deneme yanılma para harcaya harcaya uğraşcan.

ripped ve bulk içeriklerini buldum ama dozajlama konusunda emin olamadım. Dozajlamayı nasıl yapmıştın?

bulk.jpg ripped.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Greblan, 13 saat önce yazdı:

ripped ve bulk içeriklerini buldum ama dozajlama konusunda emin olamadım. Dozajlamayı nasıl yapmıştın?

Düşük doz olduğunu düşündüğümden haftada 6 ampül vurdum yani 600'er mg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Darkdefender, 9 saat önce yazdı:

Dostinex arimidex kullanımı nasıldı kür içinde

2 haftada bir dostinex aliyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
gymibo, 16 saat önce yazdı:

Burdayim :) kolestrolum 30. hafta diplerdeydi o kadar

İlaç doluysa manyak iyi genetik bu arada çok sanslısın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
janbertozen, 3 saat önce yazdı:

İlaç doluysa manyak iyi genetik bu arada çok sanslısın 

Sp kullandim hocam trendede sadece gece terlemesi yasadim baska bir yan etki gormemistim😅😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
gymibo, 2 dakika önce yazdı:

Sp kullandim hocam trendede sadece gece terlemesi yasadim baska bir yan etki gormemistim😅😅

vay be ben 1 dakkanın altında dinleneyim set aralarında veya halısaha sonu tipim pancara dönüyor kıpkırmızı oluyorum tansiyondan  :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
fert, 03.05.2023 - 14:42 yazdı:

Sponsor olacaksan başlıyorum vlog çekmeye :D

image.thumb.png.823100987f6cc5df8023d8db57794d32.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Vural2, 35 dakika önce yazdı:

Sponsor olacaksan başlıyorum vlog çekmeye :D

Vural sen cidden insan değilsin

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3
fert, 3.05.2023 - 14:27 yazdı:

O iki markanın vücut da calısmama ihtimalı yok. Yeterli hipertrofi sağlayamamışsındır. Ya da genetik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Boldenon olayına yan etkilerine katılıyorum ancak bütün anabolizanların bir çalışma prensibi ve yan etkisi var önemli olan bunu kontrol etmek bu yüzden hiç bir zaman kafada belli bir tarih konulup bu kadar süre ilaç yapıcam mantıksız oluyor tamamen deneyerek devam etmeli ve profesyonel destek eşliğinde bu yan etkileri aza indiricek yöntemler kullanılmalı.Boldenon benimde çok hoşlandığım çok kalıcı bir etkili ilaç olmayıp vücuttan temizlemeside zor bir ilaç ancak insanlar rimobolan çok ekstra pahalı olduğu için fiyat performans olarak boldenona kayıyor bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Ironmann, 44 dakika önce yazdı:

Boldenon olayına yan etkilerine katılıyorum ancak bütün anabolizanların bir çalışma prensibi ve yan etkisi var önemli olan bunu kontrol etmek bu yüzden hiç bir zaman kafada belli bir tarih konulup bu kadar süre ilaç yapıcam mantıksız oluyor tamamen deneyerek devam etmeli ve profesyonel destek eşliğinde bu yan etkileri aza indiricek yöntemler kullanılmalı.Boldenon benimde çok hoşlandığım çok kalıcı bir etkili ilaç olmayıp vücuttan temizlemeside zor bir ilaç ancak insanlar rimobolan çok ekstra pahalı olduğu için fiyat performans olarak boldenona kayıyor bence 

Öyle zaten brocum primo ulaşması zor ve maliyetli ama boldenin de getiri götürü denklemine bakınxa anabolizanlar arası en mantıksız ilaç oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.