Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gerokx

Tahlil sonuclarim

Önerilen İletiler

gerokx    38

Selamlar tahlil sonuclarim ektedir bildiginiz kadar yorum yapabilir misiniz? Bir kure baslamayi dusunuyorum sizce degerlerim dogrultusunda baslangic icin only testo mu iyidir yoksa farkli bir terchiniz olur muydu?

22 Yasindayim 4 yillik spor gecmisim var bu zamana kadar sadece supplement, yohimbine, clen ve fragment hgh kullandim. Cok yuksek kilolardan dustum yaklasik 40-50 kg verdim. @metinav @Askabar

WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57 (3).jpeg WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57 (2).jpeg WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57 (1).jpeg WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    922
gerokx, 1 saat önce yazdı:

Selamlar tahlil sonuclarim ektedir bildiginiz kadar yorum yapabilir misiniz? Bir kure baslamayi dusunuyorum sizce degerlerim dogrultusunda baslangic icin only testo mu iyidir yoksa farkli bir terchiniz olur muydu?

22 Yasindayim 4 yillik spor gecmisim var bu zamana kadar sadece supplement, yohimbine, clen ve fragment hgh kullandim. Cok yuksek kilolardan dustum yaklasik 40-50 kg verdim. @metinav @Askabar

WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57 (3).jpeg WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57 (2).jpeg WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57 (1).jpeg WhatsApp Image 2023-05-01 at 10.08.57.jpeg

Dostum kan değerlerinde olumsuz bir durum yok bence kesin karalıysan küre girebilirsin. Yerinde olsam önce only testo gidip daha sonra yanına rimo vs ekler o şekilde ilerlerdim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
Askabar, 8 saat önce yazdı:

Dostum kan değerlerinde olumsuz bir durum yok bence kesin karalıysan küre girebilirsin. Yerinde olsam önce only testo gidip daha sonra yanına rimo vs ekler o şekilde ilerlerdim.

Only testo dusunuyordum 250 baslangic olarak yan etki veya PCT durumlarinda tam olarak ne kullanmam lazim ? Isteksizlikte veya testis kuculmesinde ne yapmam lazim Arimidex diye okudum ama bilgi alirsam cok sevinirim? Cok tesekkur ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
gerokx, 1 dakika önce yazdı:

Only testo dusunuyordum 250 baslangic olarak yan etki veya PCT durumlarinda tam olarak ne kullanmam lazim ? Isteksizlikte veya testis kuculmesinde ne yapmam lazim Arimidex diye okudum ama bilgi alirsam cok sevinirim? Cok tesekkur ederim. 

Hayır arimidex falan değil sakın o düşüncelere girme yapacağın şey devam etmen bitireceğin zaman bir kan testlerine bak sistemin kapanıcak %99 o durumda isteğine göre pct yapabilirsin ama sakın kafana göre arimidex vs alma kür arasında baktın e2 çok yükselmiş haftada 1 yarım tablet alabilirsin ama bundan emin olman lazım testsiz kafana göre alma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
son, 20 dakika önce yazdı:

Hayır arimidex falan değil sakın o düşüncelere girme yapacağın şey devam etmen bitireceğin zaman bir kan testlerine bak sistemin kapanıcak %99 o durumda isteğine göre pct yapabilirsin ama sakın kafana göre arimidex vs alma kür arasında baktın e2 çok yükselmiş haftada 1 yarım tablet alabilirsin ama bundan emin olman lazım testsiz kafana göre alma 

peki bu surecte sistemim geri gelir mi yoksa geri gelmeme gibi durumu var mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
gerokx, 16 dakika önce yazdı:

peki bu surecte sistemim geri gelir mi yoksa geri gelmeme gibi durumu var mi ?

Eğer pct yapmaya karar verirsen gelir dersen ki pct yapmıyacağım biraz uzun sürebilir ama vücudun geri toplayacaktır kendini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
son, 33 dakika önce yazdı:

Eğer pct yapmaya karar verirsen gelir dersen ki pct yapmıyacağım biraz uzun sürebilir ama vücudun geri toplayacaktır kendini

Biraz daha arastirdiktan ve yarismaci bir arkadasimada sorduktan sonra testo ve masteron onerisinde bulundu hocam siz ve diger bilgili hocalarda kendi goruslerini belirtir ise ona gore mantikli olan secenegi degerlendirecegim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
gerokx, 23 saat önce yazdı:

Bence küre falan girme.Testislerinde yetersizlik var...Eczaneden bulabiliyorsan pregnyl yada choriomon bul, haftalık 1000 iü enjeksiyonlar yaparak 1-2 ay testis hacmini geliştir, dokularında gerilik varsa bu sayede düzelme şansı olabilir...Daha sonra 1 ay günlük 25 mg klomen kullanıp bırak ve üzerinden 15 gün geçtikten sonra lh,fsh, total testosteron ve östrojen değerlerine baktır...Sonuçlarda bir iyileşme varsa bir ihtimal kür düşünülebilir...Ama lh bu şekildeyken küre girersen, hipo hastası olarak hayatının kalan kısmına devam edebilirsin.Riske girmeye değmez...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Bence küre falan girme.Testislerinde yetersizlik var...Eczaneden bulabiliyorsan pregnyl yada choriomon bul, haftalık 1000 iü enjeksiyonlar yaparak 1-2 ay testis hacmini geliştir, dokularında gerilik varsa bu sayede düzelme şansı olabilir...Daha sonra 1 ay günlük 25 mg klomen kullanıp bırak ve üzerinden 15 gün geçtikten sonra lh,fsh, total testosteron ve östrojen değerlerine baktır...Sonuçlarda bir iyileşme varsa bir ihtimal kür düşünülebilir...Ama lh bu şekildeyken küre girersen, hipo hastası olarak hayatının kalan kısmına devam edebilirsin.Riske girmeye değmez...

hocam testislerde yetersizlik olduğunu neyden yola çıkarak söylediniz bilmediğim için soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Askabar, 21 saat önce yazdı:

Küre girebilir mi ??? LH ı görüyor musun ?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    922
Bugracos, 14 dakika önce yazdı:

Küre girebilir mi ??? LH ı görüyor musun ?? 

Ben organ değerlerine baktım. Yeni gördüm. Haklısınız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Lh referans araliginda gozukuyor, nasil anladiniz problemli oldugunu bilmedigim icin soruyorum ogrenmek amacli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Değer aralığında ama aşırı fazla vücut testoyu yetersiz hissediyor ki lh ı aşırı fazla salgılatıyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
janbertozen, 38 dakika önce yazdı:

Değer aralığında ama aşırı fazla vücut testoyu yetersiz hissediyor ki lh ı aşırı fazla salgılatıyor 

Tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
gerokx, 13 saat önce yazdı:

Biraz daha arastirdiktan ve yarismaci bir arkadasimada sorduktan sonra testo ve masteron onerisinde bulundu hocam siz ve diger bilgili hocalarda kendi goruslerini belirtir ise ona gore mantikli olan secenegi degerlendirecegim :) 

Bence 2 hafta bekle supplement vitamin vb  bırak tekrar aynı testleri ver ona göre bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
metinav, 5 saat önce yazdı:

Hocam değerler normal bence abarttınız biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
Ozgur511, 35 dakika önce yazdı:

Lh değeri normal değil dostum. Beyin üretim için sürekli sinyal gönderdiği halde ortalama bir Total teste sahip. Pct sonucunda düşük lh düşük testosteron seviyelerinde gezecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Ozgur511, 53 dakika önce yazdı:

Dostum, bir çok değerde olduğu gibi ref aralığında olması bir değerin iyi olduğu anlamı taşımıyor, evet arkadaşın değeri ref aralığında şuan için belki bir şikayeti yoktur ama biz dışarıdan ilaç soktuğumuz zaman, bu aktif sistem kapanacak ve açıldıktan sonra ne şekilde yerine geri gelecek bu bir soru işareti, kürden sonra yüksek lh daha düşük testolarda veya orta lh çok düşük testo ile pct sonrası bir hayli sıkıntı yaşayabilir..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

@metinav hocanın demek istediği şu; testislerinizin testo üretme kapasitesi düşük. 500 ng/dl civarı testoyu üretmek için 8 IU civarında LH salınımına ihtiyaç duyuyor vücudunuz. Yani testis yeterli randımanı sağlamadığı için beyin yüksek miktarda uyarım vermeye çalışıyor. Kürden sonra testis fonkisyonlarında ve tepkilerinde gerileme olabilir. Bu da birincil hipigonadizme sebebiyet verebilir.

Hocanın söylediği only hcg tedavisi oldukça mantıklı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
metinav, 6 saat önce yazdı:

Hocam, ben kürden çıkalı 8 yıl oldu testisler küçük kaldı ama hormon değerleri ref değerinde , eğer hcgyi bende haftalık yapsam testislerim eski hacimlerine gelir mi daha önce 5 gün arka arkaya pregnyl vurdum 1500 iu bir düzelme olmadı bu konuda tavsiyeniz var mı @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38

Uroloji doktorum bir sorun olmadigini soyledi ve incelemisti hatta testislerin olcumunude yapti bir cihaz ile xray gibi ismini unuttum :D

Degerleriminde guzel oldugunu fakat ilaclari yinede cok onermedigini ama pct konusunda da yardimci olabilecegini dile getirdi.

Soylediklerinizden sonra yazdiklarinizi geri ilettim belki gozunden kacmistir onunda cok tesekkur ederim hepinize cidden.

Hoca donus yapinca bende sizlere geri donus yapacagim urunleri soyledim ama kosede kalabilir en kotu ihtimal ile kullanmam.

Doktorumla tekrardan konustum kendisi hic bir sorun olmadigini herhangi bir anomalide tekrar alacagini soyledi ama sonuclarda problem olmadigini belirtti. Ilaclari onermedigini tekrardan dile getirdi.

gerokx, 1 saat önce yazdı:

Doktorumla tekrardan konustum kendisi hic bir sorun olmadigini herhangi bir anomalide tekrar alacagini soyledi ama sonuclarda problem olmadigini belirtti. Ilaclari onermedigini tekrardan dile getirdi.

Ayrica hocada testislerimden isgillendi bir tanesi digerinden kucuk gibi dedi ama olcumden sonra testisleride sorun yokmus dedi. Kan alimindan onceki gun pizza falanda yemistim belki insulin ile ilgisi vardir? 💁🏻‍♂️ (butun olaylari bilin diye yaziyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gerokx, 31 dakika önce yazdı:

Bugün sıkıntı yok 21 yaşındasın, az daha zaman ve yıllar geçsin umarım olmaz ama bu yaşta bu lh ile bu testo varsa, 30 a merdiven dayadığında ereksiyon problemleri, cinsel isteksizlik gibi sorunlar muhtemelen boy gösterecektir. Yerinde olsam, eğer testoya bağlı yaşamak istemiyorsan, kürün, steroidlerin yanından bile geçmem, şayet yok ben girerim ileride trt doz ömür boyu testo kullanırım diyorsan tercih tabi ki senin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
galicik, 38 dakika önce yazdı:

Bugün sıkıntı yok 21 yaşındasın, az daha zaman ve yıllar geçsin umarım olmaz ama bu yaşta bu lh ile bu testo varsa, 30 a merdiven dayadığında ereksiyon problemleri, cinsel isteksizlik gibi sorunlar muhtemelen boy gösterecektir. Yerinde olsam, eğer testoya bağlı yaşamak istemiyorsan, kürün, steroidlerin yanından bile geçmem, şayet yok ben girerim ileride trt doz ömür boyu testo kullanırım diyorsan tercih tabi ki senin. 

Fragment veya yohimbine LH’a etkisi olabilir mi? Uzun suredir ilac kullanan kisilere sordugumda da referans araliginda dediler niye bu kadar yuksek anlamadim dediginize gore veya bu kadar yuksek ise dediginiz kadar niye uroloji doktoru konu hakkinda hic bir sey yokmus gibi davraniyor adam iki kere kontrol etti 🤔 tekrardan cok sagolunnnn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
gerokx, 11 dakika önce yazdı:

Fragment veya yohimbine LH’a etkisi olabilir mi? Uzun suredir ilac kullanan kisilere sordugumda da referans araliginda dediler niye bu kadar yuksek anlamadim dediginize gore veya bu kadar yuksek ise dediginiz kadar niye uroloji doktoru konu hakkinda hic bir sey yokmus gibi davraniyor adam iki kere kontrol etti 🤔 tekrardan cok sagolunnnn

1) üroloji doktorlarının cerrahi bilgisine laf edemem fakat çok insan gördüm deneme tahtasına döndürülen iyi bir doktor bulmak zor şu dönemde

2)lh yüksek değil normal sınırlar arasında fakat şöyle düşün lh yükselmesi demek beynin,testislere daha fazla testesteron üret emri demek senin lh değerlerinde testo 7-9 olmalı ama bunun için yorum yapmak erken serbest testo ve shbg durumuna bakmak lazım 

3)büyütülecek fazla bir sıkıntı yok testlerinde fakat lh seviyene bu testesteron az anlatmak istedikleri bu yorum yapanların sana tavsiyem 2 hafta bir şey kullanma tekrar test al serbest t ve shbg ekle diyet yapıyorsan da yapma bu arada 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Alayına35f, 4 dakika önce yazdı:

1) üroloji doktorlarının cerrahi bilgisine laf edemem fakat çok insan gördüm deneme tahtasına döndürülen iyi bir doktor bulmak zor şu dönemde

2)lh yüksek değil normal sınırlar arasında fakat şöyle düşün lh yükselmesi demek beynin,testislere daha fazla testesteron üret emri demek senin lh değerlerinde testo 7-9 olmalı ama bunun için yorum yapmak erken serbest testo ve shbg durumuna bakmak lazım 

3)büyütülecek fazla bir sıkıntı yok testlerinde fakat lh seviyene bu testesteron az anlatmak istedikleri bu yorum yapanların sana tavsiyem 2 hafta bir şey kullanma tekrar test al serbest t ve shbg ekle diyet yapıyorsan da yapma bu arada 

Tekrardan güzel bir şekilde açıklamış arkadaşımız, bende serbest testoya baktırmanı söyleyecektim, aslına bakarsan şu değerler 40+ spor yapmayan birisinde olsa kimse ses çıkarmaz, ama 21 yaşında aktif spor yapan birisi için iyi olan değerler değil, küre girmeden önceki benim LH ım 6.87-Total testom 831,6-Serbest testom 42,90 mış, senin de değerlerinin o LH a göre ortalama bu aralıklarda olması gerekiyordu. Şuan için panik yapılacak bir durum yok, 2 hafta sonra tekrardan test ver duruma bakalım metin abi, ümit abi bu konularda bir hayli tecrübeliler belki ufak bir tedavi metodu tavsiye edebilirler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: BGslayer
      Merhaba dostlar ve sevgili hocalarım, E2 değerinin bir tık yüksek çıkması dışında ekstra bi anormal bir şey göremedim öneriniz vs. Falan var mıdır acaba?
      Kürüm şu şekilde:
      750 mg sustanon 300 mg npp 400 mg rimobolan   
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.