Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KlasikFizik

Polislik sağlık mülakatı

Önerilen İletiler

KlasikFizik    232

Merhabalar, polislik mülakatı için kanımızda testo varken sağlık mülakatından elenir miyiz? Veya başka senaryo pct yapsak doğal testomuz çok düşük olursa bu da elenmeye sebebiyet verir mi? Doğal.hormonlarımizı geri getiremiyorsak ve reçetesiz bir şekilde TRT Dozaj gitsek sınırda tutsak, doping testi vs yapılıyor mu çıkar mı? Daha önce bir yakını veya bu tecrübeyi yaşayan varsa yardımcı olabilir mi izlenmesi gereken yol nedir bu konuda

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alayına35f    10
KlasikFizik, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar, polislik mülakatı için kanımızda testo varken sağlık mülakatından elenir miyiz? Veya başka senaryo pct yapsak doğal testomuz çok düşük olursa bu da elenmeye sebebiyet verir mi? Doğal.hormonlarımizı geri getiremiyorsak ve reçetesiz bir şekilde TRT Dozaj gitsek sınırda tutsak, doping testi vs yapılıyor mu çıkar mı? Daha önce bir yakını veya bu tecrübeyi yaşayan varsa yardımcı olabilir mi izlenmesi gereken yol nedir bu konuda

@metinav

Testo yüksekliği çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum fakat testo aldın için FSH lh kapalı olacak ve sadece hormon değerlerin değil karaciğer böbrek kan değerleri bunların hepsinin nizami çıkması zor ben yerinde olsam only testo yapıyorsam ilacı keser  pct yapar o riske girmezdim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Alayına35f, 42 dakika önce yazdı:

Testo yüksekliği çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum fakat testo aldın için FSH lh kapalı olacak ve sadece hormon değerlerin değil karaciğer böbrek kan değerleri bunların hepsinin nizami çıkması zor ben yerinde olsam only testo yapıyorsam ilacı keser  pct yapar o riske girmezdim

500mg testoda uzun süre böbrek kan değerlerini stabil tutabilmiştim, mülakata yakın 125mg TRT doz ile hayli hayli tutarım fakat bu sefer Lh FSH sıkıntı yaratır mı acaba. Yanlış anlaşılmasın pctden çekinmiyorum fakat pct psikolojisinde mülakatlara girmek bana negatif yansıyabilir dogal testo, hormonlar dipte olcak çünkü uzun süredir blast cruise yapıyorum ve doğal olarak toparlanması tedaviye rağmen 5 ayımı alabilir.

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Larues, 3 dakika önce yazdı:

Bulaşma.

Yıl boyu blast cruise şeklinde kürdeyim zaten

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
KlasikFizik, 3 saat önce yazdı:

@metinav

TRT doz giderken elinde varsa preglyn vurarak FSH lh'ı yüksek göstererek bu süreci atlatabilirsin yada mülakattan 1 hafta önce klomen yutmaya başlasan aynı etkiyi alırsın diye düşünüyorum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alayına35f    10
KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

500mg testoda uzun süre böbrek kan değerlerini stabil tutabilmiştim, mülakata yakın 125mg TRT doz ile hayli hayli tutarım fakat bu sefer Lh FSH sıkıntı yaratır mı acaba. Yanlış anlaşılmasın pctden çekinmiyorum fakat pct psikolojisinde mülakatlara girmek bana negatif yansıyabilir dogal testo, hormonlar dipte olcak çünkü uzun süredir blast cruise yapıyorum ve doğal olarak toparlanması tedaviye rağmen 5 ayımı alabilir.

Doktorlar lh ve FSH düşük çıkacağı için direk endokrinoloji yönlendirir veya bırakır başın ağrır pct derken sistem açılsın lh ve FSH öyle 30-40 gün klomen falan kullan demiyorum HCG+klomen ve o kötü yan etkiler için az az HCG ile büyük fayda alırsın 5 ay falan fazla diye düşünüyorum bünye meselesi kişiden kişiye değişir toparlanma fakat bizim burda amacımız tedavi değil kan değerlerinden kalmamak yoksa doğru bir uygulama değil seçim sana kalmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Alayına35f, 17 dakika önce yazdı:

Doktorlar lh ve FSH düşük çıkacağı için direk endokrinoloji yönlendirir veya bırakır başın ağrır pct derken sistem açılsın lh ve FSH öyle 30-40 gün klomen falan kullan demiyorum HCG+klomen ve o kötü yan etkiler için az az HCG ile büyük fayda alırsın 5 ay falan fazla diye düşünüyorum bünye meselesi kişiden kişiye değişir toparlanma fakat bizim burda amacımız tedavi değil kan değerlerinden kalmamak yoksa doğru bir uygulama değil seçim sana kalmış

Yani diyorsunuz ki mülakattan önce pctye başla toparlayabildigin kadar toparla doğal gözükebildigi kadar gözüksün değerlerin.Aslinda en basit yöntem bu haklısınız fakat ayrıntılardırdığımız zaman doğal testo geri dondugunde alt limitte olduğunda lh fshdan daha yüksek sorun yaratmaz mi peki hocam, hem spor mülakatını etkilemez mi bu durum? Testo düşüklüğünden eleyebilirler mi? Mesela mülakattan 2 ay öncesi 125mg testo dozaj (doğal sınırında tutuyor asmiyor sınırı ve kan değerlerine lh fsh dışında zarar vermiyor) ve 1 ay kala hcg,klomen uygulamasıyla TRT doz ile beraber lh fsh artışı sağlayıp girsem nasıl olur sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Yılboyu ilaçları nerden vuruyorsun peki ödem ağrı yapmıyor mu uzun estermi ilaçlar 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
KlasikFizik, 45 dakika önce yazdı:

Yani diyorsunuz ki mülakattan önce pctye başla toparlayabildigin kadar toparla doğal gözükebildigi kadar gözüksün değerlerin.Aslinda en basit yöntem bu haklısınız fakat ayrıntılardırdığımız zaman doğal testo geri dondugunde alt limitte olduğunda lh fshdan daha yüksek sorun yaratmaz mi peki hocam, hem spor mülakatını etkilemez mi bu durum? Testo düşüklüğünden eleyebilirler mi? Mesela mülakattan 2 ay öncesi 125mg testo dozaj (doğal sınırında tutuyor asmiyor sınırı ve kan değerlerine lh fsh dışında zarar vermiyor) ve 1 ay kala hcg,klomen uygulamasıyla TRT doz ile beraber lh fsh artışı sağlayıp girsem nasıl olur sizce

bence en mantıklısı ilacı kesmeden klomen hcg ile lh ve fsh ı yükseltip girmen olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
Testocu, 41 dakika önce yazdı:

Yılboyu ilaçları nerden vuruyorsun peki ödem ağrı yapmıyor mu uzun estermi ilaçlar 

Kalça sağ sol kullanıyorum genelde 2 enjeksiyonda 1 e vitamini,sterillik ve ilaç kalitesine önem gösterildiği sürece ödem yapmadı hiç 

ulquiorra_z, 40 dakika önce yazdı:

bence en mantıklısı ilacı kesmeden klomen hcg ile lh ve fsh ı yükseltip girmen olur.

Ben de böyle düşünüyordum teşekkür ederim hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.