Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tatik

Mentabol ( tresterolone) kullanan var mı?

Önerilen İletiler

Tatik    8

Merhaba 2.kürüm için Mentabol ( tresterolone) kullanmayı planlıyorum forumda çok fazla konu bulamadım kullanan arkadaşlar etkisini ve deneyimlerini anlatabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Tatik, 25 dakika önce yazdı:

Merhaba 2.kürüm için Mentabol ( tresterolone) kullanmayı planlıyorum forumda çok fazla konu bulamadım kullanan arkadaşlar etkisini ve deneyimlerini anlatabilir mi?

Bu ilacı daha önce hiç görmedim, çevremde de duymadım,,  5,6 sene önce ilaçlar hakkında araştırma yaparken denk  geldim okudum biraz

Benim favori ilacım deca ve Keşke olsada kullansam diceğimiz bir ilaç,  fakat bizim ülkede bırak, gh peptid i testo nun bile boşu var,, bu ilacın çalışanını bulman çok zor bir ihtimal 

Sana bol şans 

tarihinde mcanmeco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Bildiğim çok sağlam bir kaynaktan alıyorum hocam boş çıkacağını düşünmüyorum. Yıllardır aynı kişiyle çalışan arkadaşlarım oldu sorun çıkmadı umarım bu seferde çıkmaz 😁

İlacı 1 haftadır araştırıyorum ama İnternet deki bilgiler hep kopyala yapıştır birbirinin aynısı tercübe sahibi birine ulaşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KongYigit    15
mcanmeco, 32 dakika önce yazdı:

Bu ilacı daha önce hiç görmedim, çevremde de duymadım,,  5,6 sene önce ilaçlar hakkında araştırma yaparken denk  geldim okudum biraz

Benim favori ilacım deca ve Keşke olsada kullansam diceğimiz bir ilaç,  fakat bizim ülkede bırak, gh peptid i testo nun bile boşu var,, bu ilacın çalışanını bulman çok zor bir ihtimal 

Sana bol şans 

Testonun nası boşu var kardeşim i

• Olumsuz 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
KongYigit, 19 dakika önce yazdı:

Çalışmayan içinde boş yağ olan ürün  kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vitalikRS    10
KongYigit, 23 dakika önce yazdı:

Oluyo geçen bi arkadaş only testo küründeyken kan tahlili paylaşmıştı testo seviyesi ref aralığında hatta ortalarda geziyodu bazı satıcılar testoyu damlatmaya bile zahmet etmiyo baktı potansiyel var dolandırabileceği biriyse satıyo saf zeytinyağını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KongYigit    15
vitalikRS, 11 saat önce yazdı:

Oluyo geçen bi arkadaş only testo küründeyken kan tahlili paylaşmıştı testo seviyesi ref aralığında hatta ortalarda geziyodu bazı satıcılar testoyu damlatmaya bile zahmet etmiyo baktı potansiyel var dolandırabileceği biriyse satıyo saf zeytinyağını

İran sahtenin testosu yok kardeşim 

mcanmeco, 12 saat önce yazdı:

Çalışmayan içinde boş yağ olan ürün  kardeşim 

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
KongYigit, 3 dakika önce yazdı:

A1 Türkçe 😂 kanka bu nasıl devrik bir cümledir. Zaten adam iran testo dememiş tek iran testo mu var piyasada

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
KongYigit, 11 saat önce yazdı:

Tamam abi sen öle diyorsan öyledir, iran testo dan şaşma 

Chitizenfour, 11 saat önce yazdı:

A1 Türkçe 😂 kanka bu nasıl devrik bir cümledir. Zaten adam iran testo dememiş tek iran testo mu var piyasada

Yıl 2023 olmuş Her türlü sosyal mecraya girip çıkıyorlar, fakat gel gelelim diksiyon sıfır,  ilk önce soru sormayı öğrenmesi gerekiyor steroid ler hakkında bilgi edinmek işin kolay kısmı 

• Beğen 3
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
mcanmeco, 8 dakika önce yazdı:

Yıl 2023 olmuş Her türlü sosyal mecraya girip çıkıyorlar, fakat gel gelelim diksiyon sıfır,  ilk önce soru sormayı öğrenmesi gerekiyor steroid ler hakkında bilgi edinmek işin kolay kısmı 

Hiç sorma ya gece gece iyi güldüm ama 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KongYigit    15
mcanmeco, 39 dakika önce yazdı:

Tamam omuzum vücudun kadar olan küçük adam

• Olumsuz 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tatik    8

Beyler ben konuyu tartışma için açmadım benim sorumun çok dışına çıkmışsınız lütfen problemlerinizi özelde halledin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
vitalikRS, 13 saat önce yazdı:

Arkadaşın birisi 350 testo e. 350bolde gidiyor marka veyron diye bişi testosu 900lerde 🤡 doğalken 600lerdeydi zaten. Kısacası oluyor.

Tatik, Bir saat önce yazdı:

Beyler ben konuyu tartışma için açmadım benim sorumun çok dışına çıkmışsınız lütfen problemlerinizi özelde halledin.

Keşke özel olsa da halledebilseler. Kendi fotoğrafını koymaktan aciz olan kişiler milletin profil fotoğrafına nasıl sallıyor 🤓

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.