Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fuckinblackfrost

Natural tahlil sonuçlarım

Önerilen İletiler

Boy 165 yaş 20 kilo 76. En son 6 ay önce spora başladıktan 3 hafta sonra sıkı bi diyet yaparken. Testesteronum 536 idi şimdi 513 olmuş düşmüş belki kötü beslenmedendir yada spora 2 hafta ara verdim ondan olabilir. E2 yüksek çıkmış sanırım bunu nasıl engelleyebilirim. Ayrıca küre girmek istiyorum 250 mg Testo E. ve 250 mg Boldenone. Kür başlangıcı için uygun değerlermidir bunlar. Kıymetli hocalarımın abilerimin ve arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum. @Askabar @metinav @Rdm

Opera Anlık Görüntü_2023-04-27_174201_enabiz.gov.tr.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    995
fuckinblackfrost, 3 dakika önce yazdı:

Boy 165 yaş 20 kilo 76. En son 6 ay önce spora başladıktan 3 hafta sonra sıkı bi diyet yaparken. Testesteronum 536 idi şimdi 513 olmuş düşmüş belki kötü beslenmedendir yada spora 2 hafta ara verdim ondan olabilir. E2 yüksek çıkmış sanırım bunu nasıl engelleyebilirim. Ayrıca küre girmek istiyorum 250 mg Testo E. ve 250 mg Boldenone. Kür başlangıcı için uygun değerlermidir bunlar. Kıymetli hocalarımın abilerimin ve arkadaşlarımın yorumlarını bekliyorum. @Askabar @metinav @Rdm

Değerlerin gayet güzel. Bence yapabildiğin kadar naturel yap. Sonra onyl Testo başla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Formda bu şekilde bacaklar da kötü değil boyum kısa olduğu için istemeden de olsa büyüyorlar.

WhatsApp Image 2023-04-27 at 17.47.27.jpeg WhatsApp Image 2023-04-27 at 17.47.28.jpeg WhatsApp Image 2023-04-27 at 17.48.30.jpeg

Askabar, 21 dakika önce yazdı:

Değerlerin gayet güzel. Bence yapabildiğin kadar naturel yap. Sonra onyl Testo başla 

Abi şöyle bi sıkıntı var libidom çok düşük. Cinsel hayatım ayda bir iki kez oluyor. Sadece kız arkadaşım varsa yanımda libidom yükseliyor. Sabah ereksiyonum olurdu onlarda yok. Östrojenden mi kaynaklı bilmiyorum. Sertleşmede eskisi gibi değil. Kafam karıştı spora geri dönmediğim zaman daha erkeksi hissediyodum. Hayatım biraz stresli şu sıralar belkide oyüzdende olabilir diyorum ama moralim bozuldu.

Abi ayrıca rahatsız ediyorum ikinci kez kusura bakma göğüs ucu çevremde yanma ve kaşıntı hissiyatı var bu aralar özellikle spora 2 hafta önce ara verdikten sonra ara ara kaşıntı geliyor geçmeyen içten yanma gibi.

tarihinde fuckinblackfrost tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.540

E2 değerin yüksek, cinsel isteksizlik yaşaman bu yüzden olabilir. Yediklerine biraz dikkat edersen düzelecektir. Kandaki yağ oranında yüksek, sağlıksız besleniyorsun kısacası.

20 yaşında hala hormonal sistemin ve gelişimin devam ediyorken küre girmen doğru değil. En azından 24-25 yaşlarına kadar beklemelisin.

Yok ben bu işte profesyonel olacağım, hayatımı bu spor üzerinden idame ettireceğim diyorsan hemen yarın küre girebilirsin. Ama çok çok iyi düşünmen, ani ve yanlış (ileride seni pişman edecek) kararlar vermemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.673
fuckinblackfrost, 23 saat önce yazdı:

Detaylı bakmadım fakat vitamin eksikliğin var.Multivitamin al kullan veya beslenmene bitki baslı gıdalar ekle...

Östrojenin yüksek onu aşağıya çekmelisin.Kilo itibariyle spor yapmadığın zaman, kilolu biri ayarındasın ve benzer düşük testosteron etkileri göstermen doğal.

Ya spora başla ve yağ oranını düşür, yada haftalık yarım tablet arimidex gibi bir ilaç kullanmayı düşünebilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Detaylı bakmadım fakat vitamin eksikliğin var.Multivitamin al kullan veya beslenmene bitki baslı gıdalar ekle...

Östrojenin yüksek onu aşağıya çekmelisin.Kilo itibariyle spor yapmadığın zaman, kilolu biri ayarındasın ve benzer düşük testosteron etkileri göstermen doğal.

Ya spora başla ve yağ oranını düşür, yada haftalık yarım tablet arimidex gibi bir ilaç kullanmayı düşünebilirsin...

yabancı bi reddit grubunda arkadaş aynı durumu yaşamış. E2 si yükselmiş ve sabah eroksiyonlaro azalmış tamoksifen kullandıktan sonra ergen bir genç gibi hissetmeye başladım yazmış. Önerinix arimidex mi olur tamoksifen mi hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.673
fuckinblackfrost, Şimdi yazdı:

yabancı bi reddit grubunda arkadaş aynı durumu yaşamış. E2 si yükselmiş ve sabah eroksiyonlaro azalmış tamoksifen kullandıktan sonra ergen bir genç gibi hissetmeye başladım yazmış. Önerinix arimidex mi olur tamoksifen mi hocam.

Arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
fuckinblackfrost, 2 saat önce yazdı:

hocam natural biri oldğumu düşünerek kaç günde bir kaç tablet kullanmalıyım ve bi kutu yeterli olurmu

Ne 1 kutusu bir tanesi seni belki yıllarca götürür çok ağır bir ilaç 24 saat içerisinde e2 yi neredeyse sıfırlıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos, 3 saat önce yazdı:

Ne 1 kutusu bir tanesi seni belki yıllarca götürür çok ağır bir ilaç 24 saat içerisinde e2 yi neredeyse sıfırlıyor

yarım tablet aldım saat 2 de diğerinide pazartesi almayı düşünüyorum. rebound etkisi felan dediler bırakırsan e2 yine yükselir dediler. ne yapmalıyım

@otopsicikedi@galicik@Rdm yorumlarınızı merak ediyorum üstte yazdım yarım tablet aldım diğerinide pazartesi almayı düşünüyorum arimidexe nekadar devam etmeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.