Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismail19055

Kür içi halsizlik

Önerilen İletiler

ismail19055    5

S.a arkadaşlar 10 haftalık 250mg testo 200 mg primo kürüne girdim bugün 3. Enjeksiyonu yapacağım zhpc marka ürün kullanıyorum. Bu aralar acayip bir halsizlik isteksizlik değişik bir ruh haline büründüm. Bunun sebebi nedir acaba ilaçlar yeni mi etki göstermeye başladı ayrıca 3 hafta oldu başlayalı sadece 1 kilo alabildim bu normal mi sizce ilaçlar çalışıyormu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba bende testosteron e bolde danabol kullanıyorum 3. Haftadayım 6 kg aldım sw marka kullanıyorum bende yorgunluk yapıyor vitamin falan kullanıyorum enjekte

Yalnızsavascı, 4 saat önce yazdı:

Merhaba bende testosteron e bolde danabol kullanıyorum 3. Haftadayım 6 kg aldım sw marka kullanıyorum bende yorgunluk yapıyor vitamin falan kullanıyorum enjekte

Enjekte Olduğumdan sonra diğer enjekte gününe kdr aşırı yorgunum sporda yorgunluk olmuyor ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
veffy    2
ismail19055, 5 saat önce yazdı:

S.a arkadaşlar 10 haftalık 250mg testo 200 mg primo kürüne girdim bugün 3. Enjeksiyonu yapacağım zhpc marka ürün kullanıyorum. Bu aralar acayip bir halsizlik isteksizlik değişik bir ruh haline büründüm. Bunun sebebi nedir acaba ilaçlar yeni mi etki göstermeye başladı ayrıca 3 hafta oldu başlayalı sadece 1 kilo alabildim bu normal mi sizce ilaçlar çalışıyormu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 

bende 500 testo e 250 bolde kullaniyorum 5 kilo aldim fakat suan 3.haftada ayni sekilde senin gibi halsizlik coktu normalde 3. hafta tavan yaptigi hafta derler fakat bilmiyorum ilk 2 hafta cok iyiydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
veffy, 2 saat önce yazdı:

bende 500 testo e 250 bolde kullaniyorum 5 kilo aldim fakat suan 3.haftada ayni sekilde senin gibi halsizlik coktu normalde 3. hafta tavan yaptigi hafta derler fakat bilmiyorum ilk 2 hafta cok iyiydi 

Aynı şekilde ilk 2 hafta iyiydi şuanda sürekli uyukluyorum değişik bir ruh halindeyim sporda falan güç artışı oldu vücut parçalandı ama kilo alamadım biyerde skntınvar sanki

Yalnızsavascı, 6 saat önce yazdı:

Enjekte Olduğumdan sonra diğer enjekte gününe kdr aşırı yorgunum sporda yorgunluk olmuyor ama

Millet kürde kendini çok iyi hissetmekten falan bahsediyor bana neden böyle yorgunluk çöküyor hasta gibiyim resmen hiç kiloda aldırmadı ilaçlarda sorun var gibi kullanmayı bıraksam mı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

bi test yaptırın değerlerinize baktırın prolaktininiz yükselmiş olabilir tam prolaktin yan etkisi dedikleriniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
janbertozen, 20 dakika önce yazdı:

bi test yaptırın değerlerinize baktırın prolaktininiz yükselmiş olabilir tam prolaktin yan etkisi dedikleriniz 

Prolaktin yükseldiyse ne yapmak gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    89
ismail19055, 27 dakika önce yazdı:

Prolaktin yükseldiyse ne yapmak gerekiyor

Duruma göre dostinex alıcaksın dostum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    106
Chitizenfour, 53 dakika önce yazdı:

Duruma göre dostinex alıcaksın dostum. 

Hocam bunu kür içerisinde her ayın sonu kan tahlili vererek dengede tutmak daha mantıklı değil mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    89
ufukbelli.06, 3 dakika önce yazdı:

Hocam bunu kür içerisinde her ayın sonu kan tahlili vererek dengede tutmak daha mantıklı değil mi? 

Adam isteksizlik vs vs diye belirtmiş. Eğer sorun prolaktindeyse  1 tabelt dostinex alması yeterli olur gibi. Daha sonra kan testi verip duruma göre ilerleyebilir. Zaten 3 hafta olmuş. 1 tablet dostinex düşürür prolaktini. Bide kür sonu pct yapacağı zaman kan değerlerine göre alabilir. 

Prolaktin çok önemli ya isteksizlik vs başa bela.

tarihinde Chitizenfour tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Hele dur bakalım testosteron gribi de olabilir öyle hemen atlama. Yeşillik ve su tuketimini ayarla b kompleks kullan bunun yanında Düzgün bir multivitamin onega 3 de al vücut toplansın devam ederse yazarsın bir daha incelerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    89
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Hele dur bakalım testosteron gribi de olabilir öyle hemen atlama. Yeşillik ve su tuketimini ayarla b kompleks kullan bunun yanında Düzgün bir multivitamin onega 3 de al vücut toplansın devam ederse yazarsın bir daha incelerim.

Onuda düşündüm ama bende yakalandım o gribe. Çok kötü durumdaydım o yüzden ihtimal vermedim testo gribine. Test verse daha iyi anlaşılır tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Chitizenfour, 15 dakika önce yazdı:

Onuda düşündüm ama bende yakalandım o gribe. Çok kötü durumdaydım o yüzden ihtimal vermedim testo gribine. Test verse daha iyi anlaşılır tabi

Herkeste aynı belirtiyi verecek diye bisi yok rica ediyorum bu işlerin tehlikesini kavrayin kafanıza gore öneri verebileceğiniz bisey değil bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    89
Larues, 17 dakika önce yazdı:

Herkeste aynı belirtiyi verecek diye bisi yok rica ediyorum bu işlerin tehlikesini kavrayin kafanıza gore öneri verebileceğiniz bisey değil bu

Kafama göre öneri vermedim dostum. Kan testine göre dedim. Direk prolaktindendir dostinex al demedim sonuçta. Eğer sorun prolaktindeyse diye belirtmişim zaten

tarihinde Chitizenfour tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Chitizenfour, 8 dakika önce yazdı:

Kafama göre öneri vermedim dostum. Kan testine göre dedim. Direk prolaktindendir dostinex al demedim sonuçta. Eğer sorun prolaktindeyse diye belirtmişim zaten

Prolaktin tabii olabilir bisey demiyorum ama ona gelene kadar neler var belki düşük belki yüksek testte göreceğiz ama bakalım bir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    89
Larues, Şimdi yazdı:

Prolaktin tabii olabilir bisey demiyorum ama ona gelene kadar neler var belki düşük belki yüksek testte göreceğiz ama bakalım bir.

En iyisi test vermesi hocam ona göre yönlendirme yapılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, Bir saat önce yazdı:

Multi vitamin kullanıyorum c vit kullanıyorum solgar ,magnezyum , b kompleks , çinko kullanıyorum aynı yorgunluk bendede var 3. Haftadayım bende 500 testo 500 bolde alıyorum haftada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Arkadaşlar muhtemelen yorgunluğunuz kür heyecanı ile kendinizi ilk 2 hafta idmanlarda fazla yormanızdan kaynaklanıyor az sakin ya testo gribi öyle sandığınız gibi değil, bir kaç gün mal gibi oluyorsunuz çabuk geçen bir şey yani şöyle söyleyeyim foruma koşup konu açacak boyutta bir şey değil düzelirsiniz bir kaç güne ilaçlar var diye de tanrı moduna girmeyin hemen yataktan çıkamazsınız sonra step step yüklenin, vücudunuzu dinleyin beslenmenizi bozmayın nasıl olsa ilaç var triplerinde olmayın illa yemeliyim yemeliyim diye kendinize mobingde uygulamayın vücudunuzun istediğini verin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Yalnızsavascı, 29 dakika önce yazdı:

Multi vitamin kullanıyorum c vit kullanıyorum solgar ,magnezyum , b kompleks , çinko kullanıyorum aynı yorgunluk bendede var 3. Haftadayım bende 500 testo 500 bolde alıyorum haftada 

Sende Bi konu aç o seninkine de bakalım ostrojen prolaktine direk atlamamakta fauda var alttaki arkadaşın dediği gibi fazla yuklenmeden de olabilir bunun ucu açık. Bir de şu boldeyi vurmayın nacizane tavsiyem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5

Dün çok kötüydüm bugün çok iyiyim mesela dün 3. Enjeksiyonu yaptıktan sonra kendime geldim 250mg testo az geliyor gibi hissetmeye başladım çünkü enjeksiyon yapınca canlanıyorum psikolojik midir nedir anlayamadım

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055, 6 saat önce yazdı:

Dün çok kötüydüm bugün çok iyiyim mesela dün 3. Enjeksiyonu yaptıktan sonra kendime geldim 250mg testo az geliyor gibi hissetmeye başladım çünkü enjeksiyon yapınca canlanıyorum psikolojik midir nedir anlayamadım

Marka yasak değilse hangi marka kullanıyorsun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
Yalnızsavascı, 28.04.2023 - 23:44 yazdı:

Marka yasak değilse hangi marka kullanıyorsun :) 

Zhpc

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.