Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Biruni66

Genesis meds kullanicilari ve yorum

Önerilen İletiler

Biruni66    0

1 hafta once genesis meds testo cypionate aldim daha once bvs kullanmistim verim iyiydi tedarik ettgim kisi elinde bvs kalmadigi icin bunu soyledi genesis kullanan varmi kullanici yorumu hic bulamadim ve cakma olma ihtimali nedir 3 kez gensis meds.comdan check ettim firs check yaptiktan sonra siteyi deneme amacli 2 kez daha ettim 1 ve 2. Check dedi sonuc olarak kullanip verim alan varmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yoksa bu satıcının ismi murat olabilirmi ? genesis bvs den daha iyidir tabi kişiden kişiye değişir ama genesis daha pahalı ve daha köklü bi ilaç. Elindeki ilaç orjinal ise içini ferah tut güzel etki alırsın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biruni66    0

Aynen dogrudur daha once arkadasim araciligiyla bvs almistim satici guvenilir ilaclari calisiyor ve hic bi problem yasamadim ins genesistende ayni verimi alirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Su an boldenonum genesisin,2 hafta oldu şu an bile etki vermeye başladı boldenon düşün normalde 4-5 haftadan sonra başlar ,hissediyorum resmen

Genesis iyi markadır problem olmaz için ferah olsun kardesm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rayban47    1

arkadaşım genesis kullanıyordu boldenonundan memnun kalmadı 12 hafta kullandı ne damarlanma olmuştu ne bişey bi testo çalışmıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

ben geçen ay genesis boldenon aldım 2 kutu 280 tl verdim fiyatı bence normel tabi yanında baya bir şey aldım indirim yapmış olabilir

check kodu var hemde güzel mesela 1 kere check edince ilk kez check edildi diyor 2. check ettiğiniz zaman 2 kere check edilmiştir dio oyüzden içim çok rahat

denemediğim için yorum yapamıcam ilaç hakkında ama sadece duydum genesis kapanmış mı ne uzakdoğuda üretiliyormuş yabancı forumlarda öyle okumuştum die hatırlıom İŞHALLAH GÜZEL ÇALIŞIR :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Köklü ve geçmişi eski markalardan birtanesi de genesis meds'tir.

2008 de Avrupada üretime başlamıştır, ürünleri sterildir, enfeksiyon ve ödem yapmaz.

2015 yılı sonunda Avrupa birliği ülkeleri steroid ile ilgili kanun düzenlemeleri yaptıklarında bir süre işlerini durdurdular.

O dönemde Genesis- Med'in birkaç sahte ürünü çıktı , genesis-meds.eu ve Genuine Genesis gibi.

Gerçek Genesis-Meds alan adı "www.genesis-meds.com" idi ve yine aynıdır, firma konumunu avrupa ülkelerinden birine taşıdı tekrar üretime başladı.

Artık tüm ürünleri için ürün doğrulama sistemi var. Ürün orjinal ise gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

beyle üzgünüm genesis Kadıköyde üretiliyor 2 hafta önce buraya yazmıştım genesis boldenon aldım diye check olayına çok güveniyordum taki alibaba.com'da bu steroidlerin check kodlarının satıldığını görene kadar satıcıyla konuştum bana 1.000 tl versen geneesis testo bul desen bulamam dedi genesis orjinali şans dedi denk gelcende 3-5 kutu getircen dedi GENESİSTEN uzak durun bu arada boldenonu şöyle söyleyim 250 yazıyor ya üstünde içinde 30-40 var :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pumproid    0

Kullananlar gayet iyi yorumlar yapiyorlar, ornekleri bu forumdada mevcut, arastirirsaniz bulabilirsiniz.

Neye dayanarak turkiyede uretiliyor kanisina vardiniz bildiginiz birsey varsa paylaşın.

Alibaba da o kadar aramama ragmen kod falan bulamadim sadece hazir sticker satiyorlar, sticker dedigimiz isi turkiyede matbaacilarda yapiyor zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

bu satılan kodları anlayamıyorum biz neden bulamıyoruz arkadaşım alibaba denen yerden "link" atarmısınz satılan kodları görelim? 2.si sahtesi üretilen tüm ilaçların mutfakları basıldı bunların içinde genesis haberi duymadım görmedim. neye dayanarak türkiyede hatta istanbulda üretip alibabadan kod basıyorsunuz bu ilaçlara??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Artık markalar hakkında konuşmuyorum isteyen istediğini kullansın kimseye laf anlatamam orjinalse buyur al kendin kullan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

benim öyle bir iddaam yok orjinal yada değil ama eğer varsa bir bildiğiniz (ki hiç sanmıyorum) paylaşın ona göre hareket edelim kardeşim dünya paralar veriyoruz bu ilaçlara he ama bilginiz yoksada lütfen rica ediyorum sağa sola bok atmayın. sonra sen her postun altına mesajın var ve "Artık markalar hakkında konuşmuyorum" tarzı cümleleri sürekli tekrarlıyorsun ama aynı şeyi yapıyorsun. satıldığını söylediğin kodların linkini at görelim ağzımız açık kalsın bende bu dediklerim için utanayım. sonra istanbul'da birçok arkadaşım var tanıştırayım sizi gidin hangi kadıköy bu gidin beraber yerinden alın ilaçları. kadıköyde üretilip alibabadan kod basılan ürünleri alın getirin gösterin ispat edin kanıt gösterin kardeşim buradan yazıp kafa karıştırmayın ayıptır günahtır. 2 3 başlıkta bir bu muhabbet dönüyor ama hiçbir kanıt birşey yok. HURAFE den başka hiçbirşey değil bu anlattıklarınız .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

he bu arada marka ile ilgili referans verebilirim çalışan ilaçlar hepsi ((kadıköyde üretilenler hariç)) sıkıntısız kullanabilirsiniz genesisi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

bak çok güzel bir ata sözümüz var "kişi kendinden bilir işi" senin yazdıklarını yorumladım ne komisyonundan bahsediyorsun ;)

evet 50-100mg orijinal, efsane olarak yorumlayanlar çok fazla, dolar euro falan onlarada evet olabilir.

e sen at konuşmalarını maillerini görelim canım kardeşim. genesis galenika mesaj attım ben öyle saatler içinde dönüş yapılıyorsa e mesajlaş ta paylaş toptan kaç dolar gümrükten geçerken kimlere rüşvet,aracı taşıyıcı yaz aydınlanalım yahu.

ayrıca benim bir yere gittiğim yok. uzun zamandır uğramıyorum foruma gireyim dedim aynı muhabbetler senin aynı mesajlarınla devam ettiğini görünce yorum yaptım doğal olarak. kaldı ki gittiğin yol yol olsa sen geri gelmezsin güzel kardeşim tamam mı he laf koymaksa iliğine kadar da mevzumuz bu değil ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Labslabsi taniyorum . Whatsapp numarasını verdi ilk mesaj atisimda bana ürün satmaya kalktı . Kanit gosterebilirdim ama mesaj kutumda duruyor attığı mesaj. Wpden konuştuk ürün satmaya kalktı her zaman bir kişiyi övüp duruyor. Optimum tayfası. Mert celik falan yok kendi abim üretiyor onu yapıyor bunu yapıyor sanırım reklam amaçlı bu adam sürekli tüm markalara bok atip o adamdan urun aldırmaya çalışıyor. Aynısını şuan da da yapmış istersen bulurum diye. Ürün satışına gidiyor hemen

Yorumu yazdım hemen telefon numarasını vermiş bile attığı yoruma bakin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

tamam işte rengini belli ettin :D

sahte yok demiyorum ki ben piyasa dolu ama her markaya, her mesajın altına "onlar sahte, kadıköyde üretiliyor, kodlar alibaba 'da vb." yazma ayıp diyeceğim ama boşuna konuşmuşuz zaten baksana 80tl genesis SATIYORSUN :D şaşırdım mı HAYIR her mesajı, başkalarını karalama, yalanlama çabası içinde olan biri için beklenen bir hareket devam et. dediğim gibi mesajını yorumladım. fikirlerimizi paylaşırken, ispat edeyim derken kendini ifşa ettin satıcı olduğun belli oldu ne yapalım :D

komisyon olayına geri gelmek istiyorum bu kadar hızlı olamazdı :D"kişi kendinden bilir işi" hayırlı işler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Abi kayıt olduğu tarihten beri yazdığı şeylere bakıyorum sürekli mallarin sahte olduğu kendisinin bilmem nerelerden getirdiği vs. Adamın wpden formunu gördüm buraya form yazmış. Ama adam çöp. Kesinlikle satıcı suna bak sana özelden yazdım satayim diyor ki bana satmaya kalkti. Garip bi adam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Satici sana payını veriyor işte. Bir insan bu kadar özgüvenli olmamalı. Fazla açılma bogulursun.

Labslabs isimli şahıs herkese ilaç satma arayışı içinde kendisi bizzat söylüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Acitasyon yapmana gerek yok. Derdimiz seni banlatmak değil. Sen benden eski üyesin. Bilgilerine herkesin ihtiyacı var ama nedense senin ismini görünce "aha yine mali kotulucek kendi en iyisini aldı numarasını verip urun saticak" diyorum. Yazdigin yorumların yarısı böyle. Mert celikbedenden urun alıyorsun. İstanbulda yapılıyor optimum gelmiş onu övüyorsun en boku o halbuki. Dost musun düşman mi anlamadım.

Ve forumun kurallarını ihlal ediyorsun bildiğim kadarıyla yöneticiler daha iyi bilir ve gereğini yapar sanırım başka laf düşmez bize. Sen bildiğin herkese ürün satıyorsun yalnız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.