Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Biruni66

Genesis meds kullanicilari ve yorum

Önerilen İletiler

Genercmeds    0

Arkadaşlar öncelikle  bir arkadaş bana genesis meds ürünü satmaya çalışıyor daha almadım ürünü deniceğim inşallah sahte çıkmaz hazır kür halinde alıyorum genesis medsi fiyat 750 çekiyor boldenon kürü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Godofwar    0

Arkadaşlar carbon pharma, orjinal labs, ve tiger pharma kullandım ve en son olarak genesis meds kullandım oburlerine nazaran 5 kat daha iyi kesinlikle genesis meds kullanmanızı öneririm 

tarihinde Godofwar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
Godofwar, 19 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar carbon pharma, orjinal labs, ve tiger pharma kullandım ve en son olarak genesis meds kullandım oburlerine nazaran 5 kat daha iyi kesinlikle genesis meds kullanmanızı öneririm 

Tamam çok teşekkür ederim sayın genesis satıcısı biladerim hemen ilk işim genesis meds almak olacak 

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
DumbellPres, 5 dakika önce yazdı:

Genesis Testo E,Masteron gayet güzel,öneririm.

Genesis Deca idare eder paranız yoksa alın iş görür.

Genesis Tren A içerik düşük ama çalışıyor,fazla beklentiye girmeden kullanabilirsiniz.

İdare eder, içerik düşük eee yani sporcunun kullanmasında ki amac ne 

Bir markanın A ilacı iyi B ilacı kötüyse ne beklersin o markadan 

Gerçekten alıp kullanmış biriysen muhtemelen sağlam aracıların vardır dolu veriyordurlar Arkadasa önerilerde bulunuyorsun peki sen kefil olacakmısın bu markaya sonucta ilacı satın almadan deneyemezsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
DumbellPres, 1 saat önce yazdı:

genesis dediğin ilacın dolusu,boşu yok herkesde aynı mal var.Mesela Genesisis Tren E'si yok.Genesisle yarışmaya hazırlanan çokda arkadaşım var,gayetde güzel form tutuyolar.Testosteron dediğin ilaç ham maddesi en ucuz olanı her markanın testosu iyi kötü çalışıyor.Aynı şekilde her markanın cleni,winside calısıyor iyi veya kötü.Sporcunun kullanmasındaki amaç derken herhalde anabolik fiyatları hakkında bilgin yok.10 ml decanın 250-300 tl olan markasıda var genesis gibi uygun olanıda.300 tl lik deca ile genesisi  aynı kefeye koyacak halin yoktur sanırım ? Herkes bütçesine göre ve hedefine göre hareket eder.Tr deki her markayı hemen hemen kullandım kullanmadığım malı kullandım diyecek halim yok.Ayriyeten hammadde kalitesi denen bişeyde var atıyorum çinden gelen hammadde iyidir hindistandan gelen kötüdür.Her marka aynı hammaddeyi kullanmaz,bir marka her ilacına aynı kalitedeki hammaddeyi koymaz.Yukarda genesis markasına ait kullandığım malları söyledim aldıgım verimide belirttim alan alır almayan almaz

Çok haklısınız hocam bu açıklamanızdan sonra sizin gibi genesis kullanan sporcuların profil fotoğrafınızda ki gibi form tutacağına inancım arttı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
DumbellPres, 51 dakika önce yazdı:

anlaşamayacaz seninle biz :) ben profil fotomdaki formu genesisle yapmadım öyle birşeyde iddaa etmedim.sadece bi ara deca,testo ve masteronunu kullandım.Anlamamakta ısrarcı bir arkadaşsın yada anlamak istemiyorsun.

Profil fotografımdaki formum sana iyi gelmiş belliki.Benim için çöp bir formdu amacın o formsa genetik iyi,beslenmen dört dörtlükse genesislede yaparsın merak etme ama pardon sizin gibiler için ilaç herşey ilaç en iyisi olucak.ilaç iyi olursa en kral formu tutarsın öyle değilmi aziz ? :D Birazdan satıcıda olurum sattığın için genesisi savunuyorsun dersin.halbuki ben savunmuyorumda kullandığım 3 ilacın kalitesinden bahsettim.Senin gibilere iyilik yaramaz alın kafanıza göre bi marka kullanın 

Benim gözümde de formun çöp buna emin olabilirsin Ben sadece bu işe yeni başlamış arkadaşların senin övüp bitiremediğin genesisle 5-6 cycle yapsa dahi fotoğrafında ki forma ulaşamayacağını belirtmek için yazdım 

Aylar önce x markasını kullanıp memnun kalmadığını satıcına dert yanıp paranoyak hareketlerde bulunduğunu ne çabuk unuttun Gelmiş burda steroid guruluğu yapıyorsun  Şimdide genesis kullanmakla kalmayıp fanatikliğinide üstleniyorsun hiç öyle bir ara genesis kullandımda kısa bir flörtümüz oldu daha sonra başka markalara yöneldim ayaklarınada yatma Forumdaki yazılarında reklam kokuyor tanıdığım ne kadar boş ürün varsa hepsine övgüler yağdırmışsın dur tahmin edeyim bu markalar nerede üretiliyor :D:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
DumbellPres, 3 saat önce yazdı:

Ahahahah komiksin aziz.Senin formunu at seninkini yorumlayalım birde ozaman karar veririz kime göre neye göre çöp olduğunu.

Kimse anasının karnında öğrenmiyor bu işleri.Seni tanımıyorum ama O zamandan bu zamana bircok kisinin veya senin asla cesaret edemiceği varyasyonlar,kombinler denedim ilaclarla.Çok profosyenel kişilerle çalıştım ilginc birikimler edindim sen ne yazıkki gerceklerle tanışmamıssın.O gördüğün devasa kütleli sporcularımızın bazıları sadece testo e,rimo,gh ile bu işi yürütüyor.Bazılarıda senin dalga gectiğin tr ürünlerini,boş ürün dediği malları kullanıyor.Herkes para basmıyor bu işlere ne yazıkki.millet ghye abanıp anabolikte ucuza kaçıyor.

Bilmişlik konusuna gelirsek 1 veya 1 yıl 3 ay gibi sürede vücudumu baştan aşağı değiştirip cok ciddi kas kütlesi koydum iyi veya kötü bu forumda veya gündelik hayatta herkesin takdirini topladım bukadar kısa sürede çok yol kat ettiğim için madem biliyorsun eski konularımı bunlarıda hatırlarsın.

o dandik dediğin ilaçlar çatır cutur calısıyor dusuk mg yada yüksek mg çalısıyor ve iş görüyor.Bütçemde sıkıntı olduğu zamanlar dandik dediğin ilaçlarla cok güzel form yakaladım.Bütçem olduğundara black dragon veya la pharma gidiyorum.

Bu arada senden rica ediyorum formunu paylaş bizimle formun gerçekten iyise banada önerilerde bulun definasyona baslıcam cünkü :) hadi hayırlı geceler

Sen ne anlatıyosun güzel kardeşim bende müsabık sporcuyum camiada neyin ne olduğunu bana mı öğretiyorsun Cidden buraya fotoğrafımı atıp seninle sidik yarıştıracağımımı düşündün Gerçek komedyen senmişsinde kendinden haberin yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Genesis testo deca kullandım Gayet verim aldım öncesinde watson testo bolde kullanmıştım bolde işe yaramadı testo idare eder onun öncesinde Balkan enantath kullanmıştım yine aynı şekilde iyiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.