Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yalnızsavascı

Testosteron boldenon soru

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar küre başladım bir arkadaş sayesinde 62 kilo ile başladım küre 31 yaşındayım haftalık 500 testo 500 bolde alıyorum günlük danabol alıyorum küre başlayalı 23 gün oldu Salı 250 testo 250 bolde cuma 250 testo 250 bolde alıyorum. 1. Doz aldıktan sonra aşırı derece yorgunluk var gün içinde çok yorgun oluyorum sporda sorun yaşamıyorum ama hep uyku halinde deyim daha önce bu tarz sorun yaşayan oldu mu şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.399
Yalnızsavascı, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar küre başladım bir arkadaş sayesinde 62 kilo ile başladım küre 31 yaşındayım haftalık 500 testo 500 bolde alıyorum günlük danabol alıyorum küre başlayalı 23 gün oldu Salı 250 testo 250 bolde cuma 250 testo 250 bolde alıyorum. 1. Doz aldıktan sonra aşırı derece yorgunluk var gün içinde çok yorgun oluyorum sporda sorun yaşamıyorum ama hep uyku halinde deyim daha önce bu tarz sorun yaşayan oldu mu şimdiden teşekkürler 

4. Haftada testini ver durumuna bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Yalnızsavascı, 15 dakika önce yazdı:

Bende her zaman için enjeksiyon sonrası hafif bir uyku hali oluyor. Genelde akşamları vurup sonra yatıyorum. Normalde uyku sorunu yaşayan birisiyim (Uykuya dalma konusunda). Böyle olunca daha çabuk uykuya dalıyorum. Only testoda bile böyle oluyor bende.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 55 dakika önce yazdı:

4. Haftada testini ver durumuna bakalım 

Tam kan mı yoksa tüm testleri mi vereyim e2 lh fsh prolaktik dht total testosteron vs hepsini mi 

dozajı düşürsem mi acaba 250 testo 250 bolde haftalık 

Greblan, 45 dakika önce yazdı:

Bende her zaman için enjeksiyon sonrası hafif bir uyku hali oluyor. Genelde akşamları vurup sonra yatıyorum. Normalde uyku sorunu yaşayan birisiyim (Uykuya dalma konusunda). Böyle olunca daha çabuk uykuya dalıyorum. Only testoda bile böyle oluyor bende

18:00 da vuruluyorum bende hemşireye vurduruyorum uykum çok iyi direk uyuyorum ama işte gün içi ölü gibiyim halsizlik çok var 

18:00 da vuruluyorum bende hemşireye vurduruyorum uykum çok iyi direk uyuyorum ama işte gün içi ölü gibiyim halsizlik çok var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Yalnızsavascı, 23.04.2023 - 19:29 yazdı:

Tam kan mı yoksa tüm testleri mi vereyim e2 lh fsh prolaktik dht total testosteron vs hepsini mi 

dozajı düşürsem mi acaba 250 testo 250 bolde haftalık 

brom küre devammı testo boldeye nasıl gidiyor

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59, 2 saat önce yazdı:

brom küre devammı testo boldeye nasıl gidiyor

Devam devam b kompleks i kestim yorgunluk falan kalmadı toplam 12 kg aldım omuzlar 108 den 128 e çıktı falan suanlık devam ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Yalnızsavascı, 11 dakika önce yazdı:

Devam devam b kompleks i kestim yorgunluk falan kalmadı toplam 12 kg aldım omuzlar 108 den 128 e çıktı falan suanlık devam ediyorum 

B kompleks zaten kan hücresini arttırır boldeyle kullanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues, 8 dakika önce yazdı:

B kompleks zaten kan hücresini arttırır boldeyle kullanma

Evet başta kullanmıştım salladı beni biraz şimdi kestim bakalm rahatlattı iyiyce o kilo almam durdu biraz tekrar başlar mı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Yalnızsavascı, 2 saat önce yazdı:

Evet başta kullanmıştım salladı beni biraz şimdi kestim bakalm rahatlattı iyiyce o kilo almam durdu biraz tekrar başlar mı acaba 

kaçıncı haftadasın testo kaçıncı haftada bolde kaçıncı haftada etki göstermeye başladı kan veriyomusun düzenli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59, 1.06.2023 - 01:07 yazdı:

kaçıncı haftadasın testo kaçıncı haftada bolde kaçıncı haftada etki göstermeye başladı kan veriyomusun düzenli

10.04.2023 de başladım kan vermedim şimdilik böyle devam ediyorum 8. Haftadayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Yalnızsavascı, 2 saat önce yazdı:

10.04.2023 de başladım kan vermedim şimdilik böyle devam ediyorum 8. Haftadayım 

kaç kilo aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner pelit    0

boldeyi  hangi marka kullanıyorsun ve yanında aldıgın ekstra bir ilaç var mı yoksa sadece testo ve bolde mi kullanıyorsun kankam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.