Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Tren içerisinde arimidex kullanımı

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Merhaba arkadaşlar E2 düşürmek ıcin biraz fazla çıktı yüksek referanstan ama 3 günde bir yarım arımıdex trene zarar verir mi çok fazla veya etkısını çok fazla düşürür mü bılgı almak istedim sizden tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim şuan bu sabah yarım aldım 3 gün sonra 1 yarım daha yanı haftada 1 tam tablet yapıyor e2 yi düzene sokarmı yeterli mi yoksa başka yolu varmı asagı çekmek ıcın korkum şahsen benım jıneko olmamak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YigitKong    2
Imajeste, Şimdi yazdı:

Merhaba arkadaşlar E2 düşürmek ıcin biraz fazla çıktı yüksek referanstan ama 3 günde bir yarım arımıdex trene zarar verir mi çok fazla veya etkısını çok fazla düşürür mü bılgı almak istedim sizden tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim şuan bu sabah yarım aldım 3 gün sonra 1 yarım daha yanı haftada 1 tam tablet yapıyor e2 yi düzene sokarmı yeterli mi yoksa başka yolu varmı asagı çekmek ıcın korkum şahsen benım jıneko olmamak 

ARİMİDEX KÜRÜN VERİMİNİ DÜŞÜRÜR KLOMEN AL

tarihinde YigitKong tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
YigitKong, Şimdi yazdı:

ARİMİDEX KÜRÜN VERİMİNİ DÜŞÜRÜR

3 günde bir yarım küçük çok bır etkı eder mi acaba o kadar büyük etkı edermı? Peki nasıl dusurebılırız rahatça başka yolu varmıdır ben Yeşilliğe önem vermedım pek fazla ondan olabilir mı acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Imajeste, Şimdi yazdı:

3 günde bir yarım küçük çok bır etkı eder mi acaba o kadar büyük etkı edermı? Peki nasıl dusurebılırız rahatça başka yolu varmıdır ben Yeşilliğe önem vermedım pek fazla ondan olabilir mı acaba 

Jine olmaktan korkuyorsan tamokxifen alabilirsin 1 tablet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

hocam büyümeye çalışıyorsan e2 düşürürsen kürünü baltalarsın boşa birde referansın üstünde çıkması normal 100 e kadar okey bence jinodan korkuyorsan tamoksifen alırsın göğsünde bir his yaşarsan

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
janbertozen, 3 saat önce yazdı:

hocam büyümeye çalışıyorsan e2 düşürürsen kürünü baltalarsın boşa birde referansın üstünde çıkması normal 100 e kadar okey bence jinodan korkuyorsan tamoksifen alırsın göğsünde bir his yaşarsan

Ozaman bugün sadece yarım almıstım daha kesinlikle almıyorum tren sonuna kadar? Hocam öylemi 

YigitKong, 3 saat önce yazdı:

Jine olmaktan korkuyorsan tamokxifen alabilirsin 1 tablet 

Günde 1 tamoxifen mı alayım? Bır sorun olmaz dımı kur ıcınde göğüste batma falan yok yınede alayımmı şuan 90-100 falan e2 cıkmıs trenın 4. Haftasındayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Imajeste, 3 dakika önce yazdı:

Günde 1 tamoxifen mı alayım? Bır sorun olmaz dımı kur ıcınde göğüste batma falan yok yınede alayımmı şuan 90-100 falan e2 cıkmıs trenın 4. Haftasındayım

Evet günde sabah 1 tablet at ağzına

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
YigitKong, 1 dakika önce yazdı:

Evet günde sabah 1 tablet at ağzına

Estradıol baktım sımdı 100 cıkmıs tam @janbertozen farklı bur yolu varmı düşürmenin yoksa sıkıntı olmaz devammı etmeliyim hanı net olalım ona göre hareket ediyim arımıdex almıyorum tamoxifen her gün kur sonuna kadar alayımmı sorun sıkıntı olmaz diyorsanız? 

IMG_20230421_023946.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

şöyle e2 nin bu seviyelerde olması sana kür içinde avanyaj sağlıyor oldukça anabolik bir hormon. jinokomasti riski varsa göğüs ucu hasssasiyetin olursa geçene kadar günlük 1 tane tamoksifen atabilirsin. Onun dışında bir yüksek e2 rahatsızlığın varsa (cinsel sıkıntılar, aşırı duygusallık vb) bunlar seni rahatsız ediyorsa   haftalık 1 mg arimidex alırsın 2 ye bölerek pazartesi perşembe test verir bakarsın e2 ne aynı zamanda sorunların geçiyorsa öyle devam edersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
janbertozen, 1 dakika önce yazdı:

şöyle e2 nin bu seviyelerde olması sana kür içinde avanyaj sağlıyor oldukça anabolik bir hormon. jinokomasti riski varsa göğüs ucu hasssasiyetin olursa geçene kadar günlük 1 tane tamoksifen atabilirsin. Onun dışında bir yüksek e2 rahatsızlığın varsa (cinsel sıkıntılar, aşırı duygusallık vb) bunlar seni rahatsız ediyorsa   haftalık 1 mg arimidex alırsın 2 ye bölerek pazartesi perşembe test verir bakarsın e2 ne aynı zamanda sorunların geçiyorsa öyle devam edersin 

Şuan hiçbir sorunum yok duygusallık yok göğüs ucu batma yok cinsel isteksizlik yok vs bır sorun yok 100 olması o zaman sıkıntı değil birşey kullanmamaya gerek varmı tek korkum jınekomasti olmamak hanı engel olmak için tamoksıfen alınırmı yoksa ona da mı gerek yok hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
YigitKong, 35 dakika önce yazdı:

ARİMİDEX KÜRÜN VERİMİNİ DÜŞÜRÜR KLOMEN AL

Wtf

• ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

kullanmana gerek yok hissetmiyorsan  jino hemen olan birşey değil önce hissettir zaten kanındaki testo/östrojen oranına bağlı tek başına östrojenin yüksek olması jino yapmıyor yan etki görmüyorsan boşuna alma tamoksifen veya arimidex bunlarda şeker değil sonuçta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Arkadaşlar bazen kafayı falan yediğinizi düşünüyorum, tamam ülkemizde insan hayatı ucuz ama bari sizin kendinize saygınız olsun, lan yemişim trenini anaboliğini önce sağlık bırak düşsün verim alt tarafı bir ilaç 2 gram az kas ekle ya … karaciğer koruyucu, koruyucu kullanmayan paranoyak tipler var forumda kürü baltalarmış vallaha burası nereye gidiyor bu ilaçların yaşı nereye düştü anlayamıyorum bazen ama ciddi üzücü, kafanı dışarıya uzatmana bile gerek ülkenin, toplumun mentalitesini ve vizyonunu anlamak için basit bir forum bile bazen gösteriyor..

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Bugracos, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bazen kafayı falan yediğinizi düşünüyorum, tamam ülkemizde insan hayatı ucuz ama bari sizin kendinize saygınız olsun, lan yemişim trenini anaboliğini önce sağlık bırak düşsün verim alt tarafı bir ilaç 2 gram az kas ekle ya … karaciğer koruyucu, koruyucu kullanmayan paranoyak tipler var forumda kürü baltalarmış vallaha burası nereye gidiyor bu ilaçların yaşı nereye düştü anlayamıyorum bazen ama ciddi üzücü, kafanı dışarıya uzatmana bile gerek ülkenin, toplumun mentalitesini ve vizyonunu anlamak için basit bir forum bile bazen gösteriyor..

Tamam küçük çocuk sağlığa bu kadar takıntılıysan sen vücuduna anabolik sokma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
YigitKong, 36 dakika önce yazdı:

Tamam küçük çocuk sağlığa bu kadar takıntılıysan sen vücuduna anabolik sokma.

Yok ben klomen alıp e2 düşüreceğim

• ahahaha 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.