Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KlasikFizik

Omuz sakatligi

Önerilen İletiler

KlasikFizik    249

Dün 42.5 inchline dumbell press yaparken failure tekrarında sağ ön omzumdan ses geldi ondan sonra ağrı girdi antremana devam edemedim şuan oturduğum yerde bile ağrıyor, muntemelen kas zedelendi bugün hastaneye gidicem kontrol ettiricem muhtemelen ağrı kesici yazıp yollayacak. İyileşmeyi hızlandıracak önereceğiniz supplement, merhem vs var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
KlasikFizik, 6 saat önce yazdı:

Dün 42.5 inchline dumbell press yaparken failure tekrarında sağ ön omzumdan ses geldi ondan sonra ağrı girdi antremana devam edemedim şuan oturduğum yerde bile ağrıyor, muntemelen kas zedelendi bugün hastaneye gidicem kontrol ettiricem muhtemelen ağrı kesici yazıp yollayacak. İyileşmeyi hızlandıracak önereceğiniz supplement, merhem vs var mı?

Sorunun ne olduğu ile alakalı ağrı kesici çeşitleri var 

Glukozamin ve kolajen takviyesi yapabilirsin ama bu ürünlerin etkisi 90 gün civarında anlaşılmaya başlıyor 

Düzgün bir doktora gidersen emar çekerler omuzdaki ağrının sebebi çıkar,, belkide ciddi birşey değildir 

Benim rotator cuff tendon yırrtığı var 2017 dem beri ağrısını çekiyorum, Glukozamin ve kolajen ler işe yaramıyor, sıradan ağrı kesici kremler işe yaramıyor,, her yıl  eklem içine kortizolu iğne yaptırıyorum uzun zaman ağrıyı alıyor 

Fizik tedavi yada spor hekimliğine gidebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
KlasikFizik, 8 saat önce yazdı:

Rantudil al ve bölgeyi uzun süre dinlendir.İtiş günlerinin keyfinden vaz geçemeyip ağrıyla idman attığın sürece iyileşme bekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Battlefield    5

Çıldıracagım ben de. Sağ omzum ağrıyordu geçti sol omzum ağrımaya başladı bu nasıl oluyor ? İnanamıyorum bu kadar mı şanssız olabilirim. 4 aydır spor yapamadım doğru düzgün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
KlasikFizik, 10 saat önce yazdı:

kendi tecrübelerimden yazayım.
o bölgeye sıcak uygulama yapıp kan akışını hızlandırarak iyileşmeyi bi nebze hızlandırabilirsin.
mobilite omuz esnetmeleri yapmalısın.
ağrıyan kasa tam negatif olan kası çalışabilirsin işe yaradığını düşünüyorum yani senin için sırt, omzu ağrıtmadan kontrollü.
ağrı olarakta bengay krem baya işe yarıyor antremandan önce ama bi süre çalışma itiş,  bicepste çalışma 
eğer ağrı engel olmuyorsa tüm itiş kaslarını tek  tek izole olarak çalışabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    261

Benim göğüs kaslarında Ağrı girmişti haftanın 3 günü göğüs çalışıyordum muhtelemen aşırı çalışmaktan yıprandı doktora gittim anlatım ona biraz ara ver dedi ara vermedim hafif kilo girdim jel yazdi bana iyi geldi  Parol kullandım ama geçici ağrıyı alıyor ağırlık altına girince tekrar Ağrı yapıyor kullandığım jelin adı Elektra% 1.25 jel sür ve bölgeye masaj yap 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.