Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jserio94

19 yaş steroid

Önerilen İletiler

Jserio94    4

Arkadaşlar bugün ilk iğnemi vuruldum fakat bir pişmanlık geldi genç Yaşta böyle şeylere bağlanmak istemiyorum kafası şimdi geldi maalesef 

ilk defa sadece bugün vuruldum bir sorun çıkar mı bir daha vurmayacağım ilk ve sondu ilaçları çöpe attım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    754
Jserio94, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar bugün ilk iğnemi vuruldum fakat bir pişmanlık geldi genç Yaşta böyle şeylere bağlanmak istemiyorum kafası şimdi geldi maalesef 

ilk defa sadece bugün vuruldum bir sorun çıkar mı bir daha vurmayacağım ilk ve sondu ilaçları çöpe attım 

En güzelini yapmışsın bulaşma dostum şakası yok bu işlerin. Bir kere vurmakla bir şey olmaz korkma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jserio94    4
SPECTRE, 6 dakika önce yazdı:

En güzelini yapmışsın bulaşma dostum şakası yok bu işlerin. Bir kere vurmakla bir şey olmaz korkma.

Sağolasın genç arkadaşlarım için saçmalık ötesi zaten hormonlarımız tavan bize yeter ama işte kendine hakim olamaz ya insan gözü dönmüştür bende de aynen öyle oldu normalde karaciğer koruyucu günlük vitamin kullanıyorum fakat vurulurken içimde kötü bir his oluştu ilk ve sondu dediğim gibi hiç bir şey hayatımızdan sağlığımızdan önemli değil içimi rahatlattın teşekkür ederim

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Jserio94, 3 saat önce yazdı:

Bir sorun olmaz aynen hayatına devam edebilirsin genede kontrol amaçlı 2 hafta sonra test verirsen iyi olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jserio94    4
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Bir sorun olmaz aynen hayatına devam edebilirsin genede kontrol amaçlı 2 hafta sonra test verirsen iyi olacaktır.

Natürellik bozulmuş mudur bir de ne zaman kanımdan atarım kafamda deli sorular vücuduma zarar vermemiştir diye düşünüyorum koruyucularımı kullanıyorum böbrek koruyucu karaciğer vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Jserio94, 1 dakika önce yazdı:

Natürellik bozulmuş mudur bir de ne zaman kanımdan atarım kafamda deli sorular vücuduma zarar vermemiştir diye düşünüyorum koruyucularımı kullanıyorum böbrek koruyucu karaciğer vs.

bana göre vücuttan atıldığında naturelsindir artık :D 
test enanthe ise 3 ayda falan vücuttan siliniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jserio94    4

Kürüm king pharma idi 

mast propionate 50mg+ tren acetate+ test propionate bu 3leme cut mix olarak geçiyor ayrı testo propionate 150 mg kullandım tabi bunları ilk başta şırıngada 1 e kadar çektim ikisinin toplamı 2 oluyor hocam arttıracaz her çekimde demişti arttırmadan bıraktım bende bir de stonozolol ve oxandrolone verdi onları kullanmadım daha ilk günümdü umarım bir şey olmaz aptallık ettik işte 

ulquiorra_z, 1 saat önce yazdı:

bana göre vücuttan atıldığında naturelsindir artık :D 
test enanthe ise 3 ayda falan vücuttan siliniyor

Bir kere vuruldum ama reis ne bileyim şeytana uyduk kahretsin aptallık bizde gençliğimizden olacaktık az kalsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Jserio94, 13 dakika önce yazdı:

Allah aşkına kızlık zarı mı bu bozulmuş mudur ne demek 😂😂😂 

Vücuduna ne enjekte ettiğini yazmamışsın o yüzden vücudundan ne zaman çıkacağını bilemiyorum. Tek bir enjeksiyon ile herhangi bir hormonunun yüzde 99 baskılanacağını düşünmüyorum. O yüzde 1 dilimlik şanssız kişi olup olmadığını bilmek için test vermen gerek.  Düzeltiyorum kısa ester ilaç kullanmışsın o yüzden sisteminin baskılanma durumu çok daha düşük ihtimal. 2 hafta sonra test verirsin buraya atar bakarız 

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • ahahaha 3
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jserio94    4
otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Vücuduna ne enjekte ettiğini yazmamışsın o yüzden vücudundan ne zaman çıkacağını bilemiyorum. Tek bir enjeksiyon ile herhangi bir hormonunun yüzde 99 baskılanacağını düşünmüyorum. O yüzde 1 dilimlik şanssız kişi olup olmadığını bilmek için test vermen gerek.

Reis yukarda verdim 

Biraz komik bir durum ama soruyorum işte kusura bakmayın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Vücuduna ne enjekte ettiğini yazmamışsın o yüzden vücudundan ne zaman çıkacağını bilemiyorum. Tek bir enjeksiyon ile herhangi bir hormonunun yüzde 99 baskılanacağını düşünmüyorum. O yüzde 1 dilimlik şanssız kişi olup olmadığını bilmek için test vermen gerek.  Düzeltiyorum kısa ester ilaç kullanmışsın o yüzden sisteminin baskılanma durumu çok daha düşük ihtimal. 2 hafta sonra test verirsin buraya atar bakarız 

hocam konu açmadan size kısaca bişe sorma imkanım varmı konu açmammı gerekiyor, yasak mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
ulquiorra_z, 5 dakika önce yazdı:

hocam konu açmadan size kısaca bişe sorma imkanım varmı konu açmammı gerekiyor, yasak mı 

Konu ile alakalı ile sorabilirsin ama değilse arkadaşın konusunu karıştırmayalım. Beni etiketlersen bakarım hemen 🫡

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Konu ile alakalı ile sorabilirsin ama değilse arkadaşın konusunu karıştırmayalım. Beni etiketlersen bakarım hemen 🫡

tamamdır hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11

bende 18 yaşımdayım 2 3 ay sonra testo bolde dianabol kürü düşünüyorum aklımda deli sorular var kür de iken alacağım sorunlara razıyım ama kür sonrası oluşacak olan sorunlar tedirgin ediyor her şeyi geçtim ciddi bir sorunum olursa ailemin üzülecek olması en çok canımı sıkan nokta annem hemşire ve protein tozu bile kullanmamı istemiyor vitamin bile kullanma diyor, steroid kullandığımı öğrenirse yani sağlık sorunum olur mecbur söylemek zorunda kalırım o zaman çok üzüleceklerini düşünüyorum umarım sonunda bir şey olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
sekmet5151, 20 dakika önce yazdı:

bende 18 yaşımdayım 2 3 ay sonra testo bolde dianabol kürü düşünüyorum aklımda deli sorular var kür de iken alacağım sorunlara razıyım ama kür sonrası oluşacak olan sorunlar tedirgin ediyor her şeyi geçtim ciddi bir sorunum olursa ailemin üzülecek olması en çok canımı sıkan nokta annem hemşire ve protein tozu bile kullanmamı istemiyor vitamin bile kullanma diyor, steroid kullandığımı öğrenirse yani sağlık sorunum olur mecbur söylemek zorunda kalırım o zaman çok üzüleceklerini düşünüyorum umarım sonunda bir şey olmaz 

okursan kendi ekonomik ve sosyal özgürlüğünü kazandığında girmenin çok daha mantıklı olacağını kavrayabilirsin. Ve düşündüğün kür en zararlı kürlerden birisi. Boldenon kullanacaksın kan değerlerin bozulucak jinokomkasti riskin artıcak böbreklerin etkilenecek kolesterol değerlerin düşücek tansiyon sorunu yaşayacaksın. Testislerin küçülücek kısır kalma ihtimalin var.  Bunlar göze aldığın bazı riskler olucak. Hesabını sen yap. Gençlik hevesi ile bu yola çıkılmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
T0 02    4
sekmet5151, 40 dakika önce yazdı:

Hiç bir insan evladı sen küre girdikten sonra her şeyin yolunda gideceğinin garantisini veremez, bu yüzden mutlaka ailenden birisinin bu konuda haberdar olması lazım acil durumlar için.

tarihinde T0 02 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

okursan kendi ekonomik ve sosyal özgürlüğünü kazandığında girmenin çok daha mantıklı olacağını kavrayabilirsin. Ve düşündüğün kür en zararlı kürlerden birisi. Boldenon kullanacaksın kan değerlerin bozulucak jinokomkasti riskin artıcak böbreklerin etkilenecek kolesterol değerlerin düşücek tansiyon sorunu yaşayacaksın. Testislerin küçülücek kısır kalma ihtimalin var.  Bunlar göze aldığın bazı riskler olucak. Hesabını sen yap. Gençlik hevesi ile bu yola çıkılmaz.

ekonomik ve sosyal özgürlük konusunda hiçbir sorun yok, illa şu ilaç olsun diye bi inadım yok ama araştırmalarım boldenon daha iyi olacağı yönündeydi bu zararlar kür boyunca diye biliyorum, kısır kalma ihtimali ne kadar yüksek bi ihtimal bilmiyorum tabi risk var %1 bile olsa o 1 ben olabilirim yine tereddüt ettiriyor, bolde yerine ne kullanmamı önerirsin, gençlik hevesi değil bu yolda ilerlemek istediğim seneye yarışmaya gireceğim aileminde onayı desteği var bu yüzden bir kür yapma düşüncem var 

T0 02, 3 saat önce yazdı:

Hiç bir insan evladı sen küre girdikten sonra her şeyin yolunda gideceğinin garantisini veremez, bu yüzden mutlaka ailenden birisinin bu konuda haberdar olması lazım acil durumlar için.

farkındayım ama aileme bir şey diyemem arkadaşlarımın haberi olur zaten eğer bi sorun olursa onlar aileme haber verir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
sekmet5151, 1 saat önce yazdı:

Ben 18 yaşın ve üstünde olan herkesin kür kullanmasına açığım 18 yaş altındakilerin hariç. Kür içi yüksek yan etkiler hangi ilaca girdiğine bağlı hafif yan etkili ilaç alırsan bolde tarzı birşey olacağını zannetmiyorum tansiyon dışında en temizi only testo yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11
YigitKong, 12 dakika önce yazdı:

Ben 18 yaşın ve üstünde olan herkesin kür kullanmasına açığım 18 yaş altındakilerin hariç. Kür içi yüksek yan etkiler hangi ilaca girdiğine bağlı hafif yan etkili ilaç alırsan bolde tarzı birşey olacağını zannetmiyorum tansiyon dışında en temizi only testo yap.

abim iyi demişsin hoş demişsin de ergenlikten 17 yaşında çıktığımı düşünen birisiyim 18 im ama yine de hormonlarım normal insan değerlerinde olmadığı aşikar risk ilaçlarda değil benim hormonlarımda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
sekmet5151, Bir saat önce yazdı:

abim iyi demişsin hoş demişsin de ergenlikten 17 yaşında çıktığımı düşünen birisiyim 18 im ama yine de hormonlarım normal insan değerlerinde olmadığı aşikar risk ilaçlarda değil benim hormonlarımda 

Bu düşüncedeysen 2-3 sene sonra gir kardeşim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
sekmet5151, Bir saat önce yazdı:

20 yaşında tekrar düşün en azından için rahat olur ilerde erken mi başladım demezsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11
YigitKong, 2 saat önce yazdı:

Bu düşüncedeysen 2-3 sene sonra gir kardeşim.

mokarper, 2 saat önce yazdı:

20 yaşında tekrar düşün en azından için rahat olur ilerde erken mi başladım demezsin :)

yarışma planım olduğu için 18 imde kullanmayı düşünüyorum  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jserio94    4
otopsicikedi, 13 saat önce yazdı:

Hocam bir soru daha soracağım kusura bakmayın iğneleri çöpe attım fakat oxandrolone ve stonozolol duruyor ağızdan alınan onları ne yapayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sekmet5151    11
Jserio94, 6 dakika önce yazdı:

Hocam bir soru daha soracağım kusura bakmayın iğneleri çöpe attım fakat oxandrolone ve stonozolol duruyor ağızdan alınan onları ne yapayım 

testoyu baskılayabilir o ilaçlar ama kendi deneyimimi aktarayım ox kullandım 17 yaşında testomun normal seviyelere dönmesi 2 haftayı bulmadı ve şu an bir sorun yok tavsiyem istersen kullan ama tek başına bi işe yarayacağını sanmıyorum ben clen ile kullanmıştım ama hap diyip geçme zararı illa ki olabilir

tarihinde sekmet5151 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Jserio94, 10 dakika önce yazdı:

Maalesef testosteronsuz bunların sana zararı çok daha fazla olacaktır.  O yüzden çöpe atmaktansa iade etmeni öneririm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.