Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bartu

Testosteron + trenbolone kürü tavsiye

Önerilen İletiler

bartu    1

Merhabalar 24 yaşındayım 188 boy 77-78 kgyim ben kas kütlesi kazanıp estetik bir vücut istiyorum bundan dolayı küre girmek istiyorum. Testo tren tavsiye etti yakınımdaki bir arkadaşım. Beslenme ve antrenmanlarıma dikkat edeceğim. Çalışıyorum maddi problemim yok. Sizce hangi küre girmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
bartu, 5 dakika önce yazdı:

Merhabalar 24 yaşındayım 188 boy 77-78 kgyim ben kas kütlesi kazanıp estetik bir vücut istiyorum bundan dolayı küre girmek istiyorum. Testo tren tavsiye etti yakınımdaki bir arkadaşım. Beslenme ve antrenmanlarıma dikkat edeceğim. Çalışıyorum maddi problemim yok. Sizce hangi küre girmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Bütün ilaçlar ile kas kütlesi kazanabilirsin

Şuan senin ilk yapman gereken,, ilaç çeşitlerini iyi öğrenmek, hangi ilaç nasıl etki veriyor ve nasıl yan etkiler ile karşılaşırsın ilk etapta bunları öğrenmeye bak 

Forumda ilaçlar hakkında bolca konu var,, ilaç kullanan diğer kullanıcıların tecrübelerini anlattığı konular mevcut,,, hangi ilacı kaç Ne kadar süre ve ne kadar doz kullanmışlar 

Bunları iyice öğrenince zaten kendi seviyen ve vücut tipin için en uygun ilacıda öğrenmiş olucaksın 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
bartu, 16 dakika önce yazdı:

Trene girmeyi düşünüyorsan benden tek tavsiye sana evet harıka sonuçlar elde edersin çok mükemmel bır güç kazanırsın ozguvenın zirve yapar fakat @Loving sayın kurumumuzun da dediği gibi 10000 defa düşün makale oku arastır yan etkı vs 1 kere hareket et. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Imajeste, 12 dakika önce yazdı:

Trene girmeyi düşünüyorsan benden tek tavsiye sana evet harıka sonuçlar elde edersin çok mükemmel bır güç kazanırsın ozguvenın zirve yapar fakat @Loving sayın kurumumuzun da dediği gibi 10000 defa düşün makale oku arastır yan etkı vs 1 kere hareket et. 

Hocam dediğim gibi estetik bir vücut istiyorum konuya resim ekleyeyim, o tarz bir vücut istiyorum baya uzun süredir düşündüm araştırdım okudum kararımı verdim. Amaçladığım vücut tipini ekledim bu tip vücut için hangi ilaçları kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16

Hocam spor geçmişin nasıl, genetiğin nasıl, fotoğraf gösterip bunu istiyorum konusu bu sporda gerçekten çok tepki verilen ve haklı tepkiler verildiğini düşündüğüm bir konu. 

Senin genetiğin nasıl, attığın vücut tipindeki genetik sende yoksa ne olacak. Şuanki formun nasıl, yağ oranın nedir, amacın tam nedir. Haftalık kaç mg almayı düşünüyorsun gibi soruları kendine sorup cevaplaman gerekiyor. İlk kürün olduğunu düşünüyorum, ilk kürden arkadaşın sana tren öneriyor bunu bir gözden geçir derim. İlk kürün değil ise de @Loving hocanın tren ile ilgili çok detayları yazıları var öncelikle onu oku derim.

Spor geçmişin ne kadar sağlam ile kürden alacağın verim o kadar artar. Küre girmeden önce kesinlikle doğal sonuçları görmek için ve PCT sonrasında aynı değerleri yakalayabilmek için tahlil vermelisin ki değerlerin nasıl olduğunu görebilelim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
bartu, 45 dakika önce yazdı:

Hocam dediğim gibi estetik bir vücut istiyorum konuya resim ekleyeyim, o tarz bir vücut istiyorum baya uzun süredir düşündüm araştırdım okudum kararımı verdim. Amaçladığım vücut tipini ekledim bu tip vücut için hangi ilaçları kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum 

Bu da vücut paketlerden, dostum bu eskilerde kaldı öyle olmak, böyle olmak istemek, muscle science, genetik diye bir gerçek ile türkler bile tanıştı 2015 yılında haberin olsun.

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
bartu, Bir saat önce yazdı:

O zaman şimdiden hayırlı olsun bende 3 hafta oldu ekleyeli tren enantat gerçekten çok farklı çok sağlam etkili yan etkisi olan ilaç dıkkat etmek gerekir ama verdıklerı gerçekten güzel etkiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Imajeste, 52 dakika önce yazdı:

O zaman şimdiden hayırlı olsun bende 3 hafta oldu ekleyeli tren enantat gerçekten çok farklı çok sağlam etkili yan etkisi olan ilaç dıkkat etmek gerekir ama verdıklerı gerçekten güzel etkiler

Pharm tec gidiyordun değil mi sende? Haftalik dozajlarin nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
Anayurt Oteli, 48 dakika önce yazdı:

pharm tec veya optimum bolde kullanan varmı

Bulk için hangi küre girmeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu, 35 dakika önce yazdı:

Bulk için hangi küre girmeliyim?

ilk kürden nor19 (deca,tren)  bulaşma test rimo veya test bolde yap , ilacın açılmasını bekleyemem hızlı etki görüyüm diyorsan kickstart olarak anapolon veya danabol ekle , gözlemlediğim kadarıyla bilgi seviyen çok düşük kesinlikle bir hocayla çalış yoksa sen ya kürü baltalarsın yada jino olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

Tren kolay bir ilaç değil çok dikkatli olun @Loving hocanın yazdığı bir konu var onu okuyun başlamadan önce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.