Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

baltalı hano

Trenace kürünü uzatmalı mıyım?

Önerilen İletiler

Herkese merhaba 7 haftadır Trenbolone Acetate (haftada 300mg) Testo Prop(haftada 450mg) küründeyim. Kuruma olarak fena değil güzel etki verdi ama hala tam olarak istediğim forma ulaşamadım. Başlarken 8 hafta olarak planlamıştım ekstra olarak kür sonunda da 4 hafta haftada 300mg Testo Prop olarak düşündüm.

Sizce kürü 10 haftaya uzatmalı mıyım?

Yan etki yaşamadım pek. Yeni yeni duygusallık ateş basması sinir gelmeye başladı uykuyu melatonin ve alerjim olduğu için alerji ilacı, duygusallığı da dostinex ve arimidex ile çözdüm. Sinir çok aşırı olmuyor ve kendimi tutarak da bunun üstesinden gelebiliyorum. 

Koruyucu olarak günde 1 adet udca, b complex, balık yağı, aspir tohumu yağı ve nac900 alıyorum boldenon da ki kadar sivilce problemi de yaşamadım hatta hiç yaşamadım desem bile yeridir. Cildimi cilt yağı azaltıcı köpükle her gün yıkıyorum dht cilt yağını sürekli arttırdığı için böyle bi çözüm buldum.

Sizce ekstra olarak haftada 2 yatmadan önce 10mg atorvastatin alsam kürü çok baskılar mı? Dahiliye doktoru koruyucu olarak alabilirsin demişti ama size de sormak istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

quacky    93
baltalı hano, 4 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba 7 haftadır Trenbolone Acetate (haftada 300mg) Testo Prop(haftada 450mg) küründeyim. Kuruma olarak fena değil güzel etki verdi ama hala tam olarak istediğim forma ulaşamadım. Başlarken 8 hafta olarak planlamıştım ekstra olarak kür sonunda da 4 hafta haftada 300mg Testo Prop olarak düşündüm.

Yan etki yaşamadım pek. Yeni yeni duygusallık ateş basması sinir gelmeye başladı uykuyu melatonin ve alerjim olduğu için alerji ilacı, duygusallığı da dostinex ve arimidex ile çözdüm. Sinir çok aşırı olmuyor ve kendimi tutarak da bunun üstesinden gelebiliyorum. 

Koruyucu olarak günde 1 adet udca, b complex, balık yağı, aspir tohumu yağı ve nac900 alıyorum boldenon da ki kadar sivilce problemi de yaşamadım hatta hiç yaşamadım desem bile yeridir. Cildimi cilt yağı azaltıcı köpükle her gün yıkıyorum dht cilt yağını sürekli arttırdığı için böyle bi çözüm buldum.

Sizce ekstra olarak haftada 2 yatmadan önce 10mg atorvastatin alsam kürü çok baskılar mı? Dahiliye doktoru koruyucu olarak alabilirsin demişti ama size de sormak istedim.

Atorun kürü baskılamaya dair bilimsel açıklaması yok diye biliyorum yanlışım varsa lütfen düzeltin lütfen. Sadece bu ilacın yan etkileri sorun olabiliyor bu sporla alakalı kas ağrısı, eklem ağrısı, kas güçsüzlüğü, halsizlik vs. yapıyor bazı kişilerde ator. Ben 5 günde 1 40mg alıyorum LDL'm bayağı yükseldi dinlenme dönemine kadar idare etsin diye bir sorun yaşamadım şimdilik fakat bu konuda daha tecrübeli isim @Askabar o düzenli olarak kullanıyordu daha iyi bilgi verebilir sana 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
baltalı hano, 12 dakika önce yazdı:

Test yaptır bir at

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    971
quacky, 10 dakika önce yazdı:

Atorun kürü baskılamaya dair bilimsel açıklaması yok diye biliyorum yanlışım varsa lütfen düzeltin lütfen. Sadece bu ilacın yan etkileri sorun olabiliyor bu sporla alakalı kas ağrısı, eklem ağrısı, kas güçsüzlüğü, halsizlik vs. yapıyor bazı kişilerde ator. Ben 5 günde 1 40mg alıyorum LDL'm bayağı yükseldi dinlenme dönemine kadar idare etsin diye bir sorun yaşamadım şimdilik fakat bu konuda daha tecrübeli isim @Askabar o düzenli olarak kullanıyordu daha iyi bilgi verebilir sana 

Ator fazla kullanımı bilimsel olarak kas kaybına yol açabiliyor ama şöyle düşün sen kas inşaa ediyorsun zaten 100 değilde 95 kas inşa edersin belki ama bizler şok fazla kullanmıyoruz sadece ldl yi belli aralıklarda tutacak kadar kullanıyoruz. Düşük dozlarda yat etki görme konusunda bir araştırma yok ama ben kötü etkisi olacağını sanmıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
baltalı hano, 22 dakika önce yazdı:

Nac900 her gün alıyormusun işe yarıyormu bazıları her gün önermiyor çünkü ben enjeksiyon günleri ıcıyorum 1 tablet mesela 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Nac900 her gün alıyormusun işe yarıyormu bazıları her gün önermiyor çünkü ben enjeksiyon günleri ıcıyorum 1 tablet mesela 

Ben her gün alıyorum milk thistle kullandığım zaman her yerim sivilce dolarken Tren küründe olmasına rağmen nac900 de hiç sivilce vb sorun yaşamadım ama her gün neden kullanılmaması gerektiğini hiç duymamıştım. Neden her gün olmadığı hakkında bilgi verebilir misin?

Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Ator fazla kullanımı bilimsel olarak kas kaybına yol açabiliyor ama şöyle düşün sen kas inşaa ediyorsun zaten 100 değilde 95 kas inşa edersin belki ama bizler şok fazla kullanmıyoruz sadece ldl yi belli aralıklarda tutacak kadar kullanıyoruz. Düşük dozlarda yat etki görme konusunda bir araştırma yok ama ben kötü etkisi olacağını sanmıyorum. 

Hocam teşekkür ederim bugün 10 mg alıp haftada 2 kullanacağım. Sizin önerdiğiniz bi doz var mı? Bu arada En son testte LDL 124 dü şu an kürdeyim ne kadar olduğunu bilmiyorum bile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
baltalı hano, 2 dakika önce yazdı:

Ben her gün alıyorum milk thistle kullandığım zaman her yerim sivilce dolarken Tren küründe olmasına rağmen nac900 de hiç sivilce vb sorun yaşamadım ama her gün neden kullanılmaması gerektiğini hiç duymamıştım. Neden her gün olmadığı hakkında bilgi verebilir misin?

Hocam teşekkür ederim bugün 10 mg alıp haftada 2 kullanacağım. Sizin önerdiğiniz bi doz var mı? Bu arada En son testte LDL 124 dü şu an kürdeyim ne kadar olduğunu bilmiyorum bile.

Ben öyle duydum birisinden doktor bile her gün önermiyor her gün sakıncalı kullanmak diyordu enjeksiyon günleri iciyprım bende eğer her gün kullanmak daha iyi ise kür yan etkı ıcın korunmada bende her gün alırım şahsen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    971
baltalı hano, 22 dakika önce yazdı:

Haftada 20-30 mg yeterli olur. 3 günde 10 mg alabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.441

Kürü uzatıp uzatmayacağına senin psikolojin kan değerlerin karar vermesi lazım. Bunlarda sorun yoksa devam edebilirsin. 7 hafta kullandın 3 hafta daha uzattığında vücudunun iflas edecek hali yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
baltalı hano, 50 dakika önce yazdı:

Asıl soruma kimse cevap vermedi tekrar konu açmak istemedim sizce kürü uzatmamda bir sakınca var mı?

eğer değerlerin kötü değilse ve kendini iyi hissediyorsan, ben olsam dozları düşürürdüm ve 150mg tren a - 350mg prop ile 16-20 haftaya tamamlardım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.