Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gokten

Dianabol, Proviron ve Arimidex olmadan Kür

Önerilen İletiler

Gokten    6

Merhaba arkadaşlar,

Dünden beri sağ göğüs altımda bazende sırtıma vuran ağrı var. Karaciğerden olduğunu düşünüyorum. Belki de ilk kürüm olduğu için çok evham yapıyor olabilirim, bilmiyorum. Ama her riski göz önüne alıp, sürekli gözlemde kalmakta da fayda var.

Yani, tabletler karaciğeri yoruyor gibi, günde 4 LT falan su tüketiyorum. Ancak daha önce uzun dönem çok aşırı alkol tüketimim olduğu için çok sağlıklı bir karaciğerim olduğu söylenemez.

En son sabah içtim Dinabol ve Proviron, 3. haftadayım şu anda. 2 günde yarım tablette Arimidex içiyorum.

1- Tüm bu tabletleri bıraksam ne olur? Yani sadece Boldenone+Testo E devam etsem küre.

2- Ya da Kick-Start olayını sallayıp Dianabol'ü kessem, Günde 100 mg Proviron ile 2 günde yarım Arimidex ne kadar yük olur karaciğere?

3- Boldenone + Testo E kürü bildiğiniz gibi doğal testosteron üretimini en az baskılayan kombinasyonlardanmış. Bu nokta da Arimidex'i de kesip, sadece Proviron ile devam etsem durum nasıl olur? Karaciğer rahatlar mı, yoksa Proviron da oldukça karaciğeri yoran bir ilaç mı?

Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim. Hangi durumda ne olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Merhaba, arimidex ve provirona gerek yokki şuanda boşu boşuna alıyorsunuz. Dianabolü kesebilirsin senin tercihindir o karaciğeri yoran ilaçtır ama sırta vuran ağrı karaciğerdenmi yoksa üşümedenmi belli olmaz.

Proviron normal şartlarda prostat kanseri hastalarda kullanılır, sporcuda ben önermiyorum genellikle doğal testoyu baskıladığı için Avrupada kullanımı seneler önce bıraktılar, bende kullanmıyorum önermiyorumda. Bunun aksini savunanlarda var tabiki karar senin.

Bence sen bir tahlil yaptır bi görelim bakalım değerler ne durumda ona göre konuşalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

Belki başka bir şeyden de olabilir, üşütme vs. dediğim gibi bu ilk kürüm olduğu için çok evham yapıyorum galiba.

Kan tahlili yaptırmaya korkuyorum, iğne fobim var benim, haftada 1 gün boldenone+testo'yu dahi çok zor vurduruyorum, her iğne zamanı geldiğinde bırakmaya kalkıyorum kürü :) Kan alma işi daha korkunç, o nedenle korkuyorum tahlil yaptırmaya.

Bildiğim kadarıyla,

Arimidex: jinekomasti tehlikesine karşı, ancak şart değil, jinekomasti görüleceği kesin değildir çünkü, görülürsede nolvadex ile tedavi edilebilir. Bu nedenle bırakılabilir.

Proviron: Kür döneminde ereksiyon, libido problemlerine karşı? Bırakılırsa, ne derece etkisi olur ereksiyon ve libidoya, yani sıfır istek ve sıfır ereksiyon pozisyonuna falan düşer mi olay?

Ayrıca aşağıdaki koruyucular hakkında fikirleriniz nedir, bunlar yeterli mi, çok mu, bunlardan karaciğeri yoran olur mu?

Supradyn All Day: günde 1 tablet

Apikopal: günde 1 tablet

Omega 3: günde 1 tablet

Ester C: günde 2000 mg

NAC: sabah kahvaltından sonra günde 1 kez,

Milk Thistle: Akşam yemeği ile günde 1 kapsül,

Koenzim Q10: 30 mg günde 1 tablet

Glucosamin: günde 1 tablet

Zinco: günde 1 tablet (50 mg)

Amix Tribu-ZMA: günde 2 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Her jinekoyu nolvadex ile kesemezsin. Proviron be 7 sene önce 1 defa kullanmıştım, onun harici asla kullanmam ve tam performans verim alıyorum kürlerimden, cinsellik ve libido konusundada asla sorun yaşamadım çevremdede krü yazdığım kişilerdede sorun olmadı hiç.

Koruyucu dediin şeylerin hiçbirini kullanmadım neredeyse, sadece nac 600 ve zinco (çinko) kullanırım gerisi hikaye benim gözümde. Vitamin için oturup meyve yerim açıkçası çok nadir benexol tablet alırım oda 2 günde 1 tablet.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

Teşekkürler, o halde Dianabol'ü kesiyorum, Proviron günde 1 tablete düşürüp, Arimidex'i de 3 günde yarım tablet olarak devam edeceğim şimdilik. Eğer karaciğerde yeniden bir ağrı vs olursa onları da keseceğim. Sizin açıkmalarınızla çokta önemli olmadığını anladım.

Haftada 500 mg Boldenon ile sanmıyorum ama Jinekomasti olursa ne yapmam gerekli nolvadex haricinde?

Ayrıca Clenbuterol'da karaciğeri yoran bir ilaç mı, bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Ben pek clen kullanmadım bende kramp yapıyor diye. İlaçların hepsi karaciğerde enzimlenir, vücuda aldığınzı yiyecek içecekte olsa bu karaciğerle bağlantısı elbette var. Proviron kullanmanı önermem ama yinede kullanmak istersen sen bilirsin. Prostat kanseri hastalarının kullandığı bir ilaç ve erkeğiz biz hiç gerek yok, neyi tetikleyeceğini bilmiyoruz. Arimidex için gerek yok, jineko durumu olunca direk tahlil yaptırıyoruz biz onun sonuçlarına göre yol izliyoruz. Bakalım prolaktindenmi oldu östrojendenmi diye. Ama şuanda prolaktinlik bir durum yok küründe. Yinede tahlil yaptır bi bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Enzimler yükselmeye başladığı zaman karaciğer ağrımaz. Öncelikle sporcunun cildinde değişiklikler başlar. Muhtemelen başka sebeplerden ağrınız vardır.

Ağızdan alınan bütün preperatlar önce karaciğerde parçalanır. Sadece Clen değil aslında içtiğiniz her ilaç karaciğeri uzun vadede yorar. Ancak steroidler ve diğer bazı ilaçlar karaciğerde toksik etki bırakır, Proviron bunlardan değildir karaciğerde toksik etki bırakmaz.

Alkolden dolayı karaciğer tahribatı oluşması benim gördüğüm kadarıyla 15-20 yıl hergün alkol tüketen bireylerde görülüyor. Yine de muayene ve tahlil yaptırmadan bilemezsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6

Alkol 6 aydır 1 yudum dahi içmedim, ama geçmişte içmişliğim 15 yıldır falan her gün olmasa da 2 günde 1 e denk gelir.

Bizde bir laf vardır "kedi götünü görmüş, yara sanmış" diye :)

Bende ilk kürüm olmasından dolayı çok evham yapıyorum herhalde. :)

Cildimde bir sorun yok.

Dün ağır idman yaptım, belki kas ağrılarımı evhamla içerden geliyor sanıyorum. Ama sizler gibi bilgili olmadığım içinde her şeyden şüpheleniyorum, öğrendikçe geçecek bunlar herhalde.

Teşekkürler bilgiler için.

Ayrıca toksik etkileri azaltmak için Koenzim Q10 kullanıyorum, etkinliği kanıtlanmış bir bileşen. umarım yardımcı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım merhaba. Kullandığın ilaçlar karaciğerinin acı çekmesine sebep olacak ilaçlar değil ki daha başındasın yolun. Karaciğer ağrıması karaciğern bitmiş olduğunu belirtir . Karaciğeri bu ilaçlarla bukadar sürwsw bozman bieaz zor . Karaciğer ağrırsa karaciğer bitmek üzeredir demektir ve buna doktor müdehalesi gerekir. Korkacak bi durum yok kendini şartlama kötü şeylere. Karaciğer bozulması ağrıdan önce açık renk dışkı (büyük abdeste koyu rengini veren karaciğer salgısıdır karaciğer bozulduğunda ileri evrelerde bu görülür )belirtisi aşırı halsislik mide bulantısı gibi belirtiler ağrıdan çoook daha önce ortaya çıkar . Ağrı en son evredir ağrıyosa büyük ihtmal karaciğer mefta olmaya yaklaışıyor demektşr fakat ağrı dan önce sarılık denilen hastalıkla ortak belirtilerin görülmesi gerekmekte. Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokten    6
Arkadaşım merhaba. Kullandığın ilaçlar karaciğerinin acı çekmesine sebep olacak ilaçlar değil ki daha başındasın yolun. Karaciğer ağrıması karaciğern bitmiş olduğunu belirtir . Karaciğeri bu ilaçlarla bukadar sürwsw bozman bieaz zor . Karaciğer ağrırsa karaciğer bitmek üzeredir demektir ve buna doktor müdehalesi gerekir. Korkacak bi durum yok kendini şartlama kötü şeylere. Karaciğer bozulması ağrıdan önce açık renk dışkı (büyük abdeste koyu rengini veren karaciğer salgısıdır karaciğer bozulduğunda ileri evrelerde bu görülür )belirtisi aşırı halsislik mide bulantısı gibi belirtiler ağrıdan çoook daha önce ortaya çıkar . Ağrı en son evredir ağrıyosa büyük ihtmal karaciğer mefta olmaya yaklaışıyor demektşr fakat ağrı dan önce sarılık denilen hastalıkla ortak belirtilerin görülmesi gerekmekte. Geçmiş olsun

bende o tarz belirtiler yok, evham yapıyorum galiba, ama yine de 2.5 hafta kullanımdan sonra dianabolü kestim, proviron günde 1 tablet, arimidex günde 1 yarım tablete indirdim.

2 yıl önce aşırı alkol-kırmızı et tükettiğim bir dönemde vücudumda şişlikler olmuşmuştu, devamında da uzun süre et yediğimde vücudumda kırmızı alerjiler oluyordu. Doktorun verdiği ilaçları kullanmama rağmen uzun süre devam etmişti. O nedenle artık karaciğer ile ilgili durumlarda korkuyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.