Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Tren yan etkileri yardim 🔱

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Arkadaşlar Tren Enantat kurumun 3. Haftamın 1. İgnesını vuruldum dün saat 12 de 200 mg salı 200 mg cuma olmak üzere enjeksiyon yapıyorum şimdi antrenman GÜÇ ARTIŞI gözle görülür sekılde arttı PUMP ETKİSİ YÜKSELDİ adeleler Demir gibi oluyor PUMP ve asırı mutlu ediyor benı bu durumlar etkıler  ,   (esnasında fakat gelelim bugün işe giderken sabah başlayan göğüs daralması nefes alısta bır tık zorlanma ve uzerımde olan garıp ruh hali gergınlık gibi anlatabilirim bu nefes vs için bır bılgınız varmı düzelme açısından 

Diğer sorum da Haftaya perşembe günü Kan Verıcem randevum var HANGİ DEĞERLERİME ÖZELLİKLE BAKTIRAYIM ZARAR YARAR anlamında saglam adım ile gidebilmek için 

@rastlantisal  @galicik  @otopsicikedi   düşünce ve yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederim abiler dostlar 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyzel2    70
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Tren Enantat kurumun 3. Haftamın 1. İgnesını vuruldum dün saat 12 de 200 mg salı 200 mg cuma olmak üzere enjeksiyon yapıyorum şimdi antrenman GÜÇ ARTIŞI gözle görülür sekılde arttı PUMP ETKİSİ YÜKSELDİ adeleler Demir gibi oluyor PUMP ve asırı mutlu ediyor benı bu durumlar etkıler  ,   (esnasında fakat gelelim bugün işe giderken sabah başlayan göğüs daralması nefes alısta bır tık zorlanma ve uzerımde olan garıp ruh hali gergınlık gibi anlatabilirim bu nefes vs için bır bılgınız varmı düzelme açısından 

Diğer sorum da Haftaya perşembe günü Kan Verıcem randevum var HANGİ DEĞERLERİME ÖZELLİKLE BAKTIRAYIM ZARAR YARAR anlamında saglam adım ile gidebilmek için 

@rastlantisal  @galicik  @otopsicikedi   düşünce ve yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederim abiler dostlar 🙏

Hangi marka kullanıyorsun acaba çalışan bir tren arıyorum da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Hangi marka kullanıyorsun acaba çalışan bir tren arıyorum da 

Pharmtec kullanıyorum 0 odem 0 agrı enjeksiyon da ilaç da çalışıyor gözlemlediğim yasadıklarım kadarı ile anlatıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

Pharmtec kullanıyorum 0 odem 0 agrı enjeksiyon da ilaç da çalışıyor gözlemlediğim yasadıklarım kadarı ile anlatıyorum

Fiyatları ne civarda kanka inşallah güzel sonuçlar alırsın test sonuçlarını bekliyorum takipteyim 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Eyzel2, Şimdi yazdı:

Fiyatları ne civarda kanka 

1250 TL kutusu aldım ben 10 hafta yapacagım 2500 tl verdım ıkı kutu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Trenbolona hoş geldin de.

Bu belirttiklerin hepsi normal ve yolun başındasın daha bunun gibi birçok yan etkiyle karşılaşacaksın gerçekten korkulacak bir ilaç gurubunda tren dikkatli adımlarla ilerlemeni öneririm.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
scorocco, 6 dakika önce yazdı:

Trenbolona hoş geldin de.

Bu belirttiklerin hepsi normal ve yolun başındasın daha bunun gibi birçok yan etkiyle karşılaşacaksın gerçekten korkulacak bir ilaç gurubunda tren dikkatli adımlarla ilerlemeni öneririm.

Sence arımıdex kullanmalımıyım jineko olmamak için haftada 1 veya 2 defa dostinex hıc almadım daha dıger tüm koruyucularımı kullanıyorum sıkıntı yok ama sızce nasıl ilerlemeliyim ve kan değerleri için hangi değerler baktırayım haftaya gıdecegım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Imajeste, Şimdi yazdı:

Sence arımıdex kullanmalımıyım jineko olmamak için haftada 1 veya 2 defa dostinex hıc almadım daha dıger tüm koruyucularımı kullanıyorum sıkıntı yok ama sızce nasıl ilerlemeliyim ve kan değerleri için hangi değerler baktırayım haftaya gıdecegım 

Memede başlangıç belirti yoksa arimidex kullanmayın.

Batma,belirti,misket boyutunda büyüklük olana kadar bence kullanılmamalı.

dostinex ve arimidex bilinçsiz kullanmak kürden alacağın verimi düşürür.

-TOTAL TESTOSTERON
-SERBEST TESTOSTERON
-PROLAKTİN
-LH
-FSH
-E2

-ALT
-AST
-TSH
-T3
-T4

-BILLBURIBIN
-HEMOGRAM
-GGT
-ALP
-LDH

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
scorocco, 2 dakika önce yazdı:

Memede başlangıç belirti yoksa arimidex kullanmayın.

Batma,belirti,misket boyutunda büyüklük olana kadar bence kullanılmamalı.

dostinex ve arimidex bilinçsiz kullanmak kürden alacağın verimi düşürür.

-TOTAL TESTOSTERON
-SERBEST TESTOSTERON
-PROLAKTİN
-LH
-FSH
-E2

-ALT
-AST
-TSH
-T3
-T4

-BILLBURIBIN
-HEMOGRAM
-GGT
-ALP
-LDH

Tamam peki hıcbır belirti yok kullanmıyorum o zaman bu kan tahlili yeterli olurmu buradan tekrar konu açsam yardımcı olurmusunuz gidişat güzel sorun sıkıntı yok devam veya ekleme azalma yapabılırız vs gibi 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Tabi elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz fakat kaçıncı kürün bilmiyorum ama tren 400 mg yeterli bi dozaj.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
scorocco, 7 dakika önce yazdı:

Tabi elimizden geldiğince yardımcı olabiliriz fakat kaçıncı kürün bilmiyorum ama tren 400 mg yeterli bi dozaj.

Tam onu sorucaktım ben haftada 400 vuruyorum acaba haftada 200 e mi çeksem diye düşündüm en mın yan etkileri yaşamak ıcın sizce mantıklı kararmı yoksa 400 den devam etmek iyi mıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Armidex değil ama dostinex kürden alacağın verimi düşürmez ve tren küründe iken kesinlikle kullanmalısın.

4. haftadan itibaren haftada 0.5 mg (yarım tablet casaber veya bir tam tablet dostinex)  almaya başlamalısın.

Ve en önemlisi Prolaktin değerine kesinlikle baktırmalı, kontrol altında tutmaya çalışmalısın.

Ayrıca tren kürün bitince en az 1 ay daha testosteron kullanmaya devam etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361

Anladığım kadarıyla 400 mg tren kullanıyorsun. Şahsen östrojeni prolaktini ilaçlarla bir düzene sokmak yerine bu değerlere göre tekrardan doz ayarlaması yapmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. O yüzden kan tahlillerini beklemek şuan doğru olacaktır. Kan tahlillerine hemogram böbrek değerleri ve kolesterolüde ekleyebilirsin arkadaşlarımızın yazdıklarına ilaveten. Bence tekrar konu başlığı açma kendi başlığın üzerinden konuyu güncelle🫡

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Imajeste, Bir saat önce yazdı:

Yaşadığın yan etkiler tren yan etkileri. Tren kullandığın süre boyunca bunlar olacak. Tam kan testine ilaveten prolaktin testi de yaptır. Gerekli ise dostinex kullanırsın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Imajeste, 10 dakika önce yazdı:

Tam onu sorucaktım ben haftada 400 vuruyorum acaba haftada 200 e mi çeksem diye düşündüm en mın yan etkileri yaşamak ıcın sizce mantıklı kararmı yoksa 400 den devam etmek iyi mıdır 

Şuan ne kullanıyorsun tam olarak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, 7 dakika önce yazdı:

Şuan ne kullanıyorsun tam olarak 

Testesteron Enantat haftada 500 mg 

Boldenon 400 mg haftada 

Tren Enantat 400 mg haftada... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Imajeste, 6 dakika önce yazdı:

Testesteron Enantat haftada 500 mg 

Boldenon 400 mg haftada 

Tren Enantat 400 mg haftada... 

Bence treni yarıya çekebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Yaşadığın yan etkiler tren yan etkileri. Tren kullandığın süre boyunca bunlar olacak. Tam kan testine ilaveten prolaktin testi de yaptır. Gerekli ise dostinex kullanırsın.

TOTAL TESTOSTERON

-SERBEST TESTOSTERON

-PROLAKTİN

-LH

-FSH

-E2

-ALT

-AST

-TSH

-T3

-T4

-BILLBURIBIN

-HEMOGRAM 

-GGT

-ALP

-LDH

Bunlar yeterlimi umit abi ve kan sonuclarına kadar dostinex almıyorum değil mi 

otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

Bence treni yarıya çekebilirsin.

Haftada 1 enjeksiyon 200 mg yeterli mi dersiniz yoksa yan etkileri çok ağır olursamı çekeyim yarıya umıt abının de yorumunu çok merak ediyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Haftada 1 enjeksiyon 200 mg yeterli mi dersiniz yoksa yan etkileri çok ağır olursamı çekeyim yarıya umıt abının de yorumunu çok merak ediyorum

Şahsen bir ilaç kullanırken yan etki yaşamayı beklemem vücut sinyal gönderince vitesi geriye atarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Şahsen bir ilaç kullanırken yan etki yaşamayı beklemem vücut sinyal gönderince vitesi geriye atarım. 

Peki bu sefer haftayı asmıs olmazmıyız yoksa düşük doz devam ile 10 hafta geçse bırsey olurmu acaba? .. Kusura bakmayın başka Kürler de böyle tribe gırmem ama Trenbolone olduğu için soruyorum bu kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Imajeste, 6 dakika önce yazdı:

Peki bu sefer haftayı asmıs olmazmıyız yoksa düşük doz devam ile 10 hafta geçse bırsey olurmu acaba? .. Kusura bakmayın başka Kürler de böyle tribe gırmem ama Trenbolone olduğu için soruyorum bu kadar 

Kankam 11 hafta olsa ölecek değiliz yada 9 hafta kullandığımızda daha sağlıklı çıkmış olmayacağız. Ne kadar düşük doz o kadar uzun vadeli kullanabilirsin fakat buda hem senin kan değerlerin, psikolojin, almak istediğin risk belirler. Elindeki ilacı illede bitirene kadar kullanmak zorunda değilsin 😂.

Şahsen bu ilacı uzun süre kullandığında bir sonraki kürde hangi kozları kullanacaksın bence bunu sormalısın kendine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

Kankam 11 hafta olsa ölecek değiliz yada 9 hafta kullandığımızda daha sağlıklı çıkmış olmayacağız. Ne kadar düşük doz o kadar uzun vadeli kullanabilirsin fakat buda hem senin kan değerlerin, psikolojin, almak istediğin risk belirler. Elindeki ilacı illede bitirene kadar kullanmak zorunda değilsin 😂.

Şahsen bu ilacı uzun süre kullandığında bir sonraki kürde hangi kozları kullanacaksın bence bunu sormalısın kendine.

En az 5-6 ay dınlenme temizlenme yapacağım naturel korumaya calısıcam sert ıdmanlar ile ilerde bakalım düşüş yaşarsak çok bir sonraki Kürleri deneriz ama bundan sonra bır kür beklentim yok yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
Imajeste, 32 dakika önce yazdı:

En az 5-6 ay dınlenme temizlenme yapacağım naturel korumaya calısıcam sert ıdmanlar ile ilerde bakalım düşüş yaşarsak çok bir sonraki Kürleri deneriz ama bundan sonra bır kür beklentim yok yani 

Koyduğun kas kütlesinin düşüşünü geç 6 ay düşük testoyla şuan var olanı bile koruyabilirsen helal olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
KlasikFizik, 3 dakika önce yazdı:

Koyduğun kas kütlesinin düşüşünü geç 6 ay düşük testoyla şuan var olanı bile koruyabilirsen helal olsun

Only testo ile haftada 1 düşük dozlar ile bir süre devam ederim eğer kayıp yaşamaya başlarsam hısseder isem sadece orjınal İran testo ile :) dert ettiğin bumu brom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    225
Imajeste, 8 dakika önce yazdı:

Only testo ile haftada 1 düşük dozlar ile bir süre devam ederim eğer kayıp yaşamaya başlarsam hısseder isem sadece orjınal İran testo ile :) dert ettiğin bumu brom

Aynen brom gece uyuyamadım naparsin diye:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.