Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Naturel kişiler nasıl beslenmeli sizce ?

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

herkese merhaba natural olan kişiler günlük çiğ 600 700 gr pirinç 800 gr civarı tavuk tüketiyor natural birisi bunları gün içinde sindirebilir mi veya hepsini kullanır mı vucüt natural kişiler ilaç alan kişiler ile aynı beslenmeyi yapmalı mı yoksa daha düşük pirinç tavuk mu yemeli ? @Rdm @Vural2 @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugracos    14
gokhangrsys, 18 dakika önce yazdı:

herkese merhaba natural olan kişiler günlük çiğ 600 700 gr pirinç 800 gr civarı tavuk tüketiyor natural birisi bunları gün içinde sindirebilir mi veya hepsini kullanır mı vucüt natural kişiler ilaç alan kişiler ile aynı beslenmeyi yapmalı mı yoksa daha düşük pirinç tavuk mu yemeli ? @Rdm @Vural2 @metinav

büyük harfler ile GENETİKKKKKKK, arkadaşlar neden bu kadar kompleks düşünce yapısıyla bu lanet olası spora yaklaşımlarda bulunup kafanızı bulandırıyorsunuz, vücüdunun ihtiyacı olanı alacaksın çok basit matematik girdi çıktıdan büyük olursa bulk, girdi çıktıdan küçük olursa cut def, bulk mu yapacaksın insülini sürekli yüksek seviyede tutup sık sık pirinç yiyeceksin kas kütlen iyidir tsh ın düşüktür bazalın yüksektir, daha fazla karb alırsın hani öyle sorular soruyorsunuz ki elle tutulur her hangi bir yanı yok… Arkadaşım natural 105kg %12 yağ oranına sahip tank gibi adam bacakları sırtı devasal sadece 400 gr pirinci idman sonrası yiyor ve bu adam natural önümde büyüdü sen 70kg ufacık bir insansın bastığın ağırlık belli kas kütlen belli varsa kütlen varsa patlayıcı gücün kuvvetin idmanların şiddetliyse yersin bunun ilacı milacı YOOK. Çok sabırsızsınız çok üzülüyorum bazen youtube da video izleyip izleyip kafa bulandırıyorsunuz arkadaşım sana bu sporun sihirli değneğini söylüyorum DSİPLİN yıllar boyu idman ve iradeli bir şekilde beslenme 800pirinci 1 yersin 3 gün yiyemezsin vücut ne istiyorsa onu vereceksin.

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2

Öncellikle natural arkadaşlar 50-60 kg değilse hayvan gibi yemek yemeyi bıraksın. Boş yere yağlanıyorsunuz hızlıca. Olabildiğince sabit kilolarda kalıp yağ oranınızı düşürüp kas kütlenizi arttırmak en mantıklısı bazı herifler 4000-4500 kcal alıyor inanın gerek yok o kadar yemeye bu sefer hem yağlanırsınız hemde bel ölçünüz dışında hiçbir ölçünüz artmaz (kol,omuz,sırt)

• Olumsuz 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
YigitKong, 4 dakika önce yazdı:

Öncellikle natural arkadaşlar 50-60 kg değilse hayvan gibi yemek yemeyi bıraksın. Boş yere yağlanıyorsunuz hızlıca. Olabildiğince sabit kilolarda kalıp yağ oranınızı düşürüp kas kütlenizi arttırmak en mantıklısı bazı herifler 4000-4500 kcal alıyor inanın gerek yok o kadar yemeye bu sefer hem yağlanırsınız hemde bel ölçünüz dışında hiçbir ölçünüz artmaz (kol,omuz,sırt)

4000 kalori yiyorum şuan ilaç kullanmiyorum bel hariç her yerim büyüyor bir çok arkadaşım da 4500 yiyor naturaller ve temiz büyüyorlar dediğin çok saçma 

tarihinde ArdaK2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
ArdaK2, Şimdi yazdı:

4000 kalori yiyorum şuan ilaç kullanıyorum bel hariç her yerim büyüyor bir çok arkadaşım da 4500 yiyor naturaller ve temiz büyüyorlar dediğin çok saçma 

Olabilir dostum bu iş tamamen genetik ister ilaçlı ol ister natural omuz çatın iyiyse deltoitler top gibiusr. Sırt genetiğin iyiysr bicepsin iyiyse her türlü kazanırsın. Benim anlatmak istediğim mantık natural isen aç uyusanda büyürsün insulin seviyesi hep yüksek oluyor 

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Sana bir sır vereyim, "2500  kalori yiyorum"  "Bulkta 4000 kalori tüketiyorum" "1800 kaloriye kadar düştüm" diyenlerin çoğu bahsettiği kalorilerin yanından yakınından bile geçmiyor,  çünkü en az %95'i kalori hesabını göz kararı yapıyor.

Velhasıl bu işi profesyonel yapan bir kaç kişi hariç kimse bu kadar disiplinli değil merak etme.

Bir sır daha vereyim "şu antrenmanı uygula"  , "devasa kollar için şu 3 hareketi "programına ekle" v.b. şeyler diyenlerde o programları uygulamıyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
gokhangrsys, 15 saat önce yazdı:

Bunun cevabı yok.Ben kendi adıma o kadar yiyemem, yesem de sindiremem diyebilirim :) Fazla yemeye hiç gerek olduğunu düşünmedim hala da düşünmüyorum.Bu tamemen kişinin sisndirim sistemi ve onunla sinerjik çalışan insülin verimliliğiyle alakalı bir durum...İnsülinden en verimli şekilde faydalanan insanların gelişmek için fazla yemelerine gerek yok...Ama herkes böyle değil, ve bazı insanların metabolizmaları katabolik ağırlıklı çalışıyor.Hormonlarla ve anabolik/katabolik tanımlarıyla ilgili bilgi sahibi olup, beslenmeyle de bunun bağlantısını kavrayıp birleştirebilirsek kafada, bence herşey çok net ortaya çıkar...

Bir çok oyuncu var iki durumda da.Bu oyuncuların aktiflik durumları ve seviyeleriyle ilgili olarak gelişim yada yıkım süreci yaşanıyor.Bazı şeylerin önüne geçilebilir, bunun için gerekli bilgileri araştırıp anlayarak okumamız gerekli.Sonrası uygulamaya bakıyor...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokhangrsys, 16 saat önce yazdı:

bence en mantıklı yol bulk cut demeden 400 gram pirinç 500 gram tavuk şeklinde ilerlemektir.Bu ihtiyaçlar kişiden kişiye elbet değişir fakat natural birinden bahsediyorsak 110 120 kilolarda temiz kütleye sahip olma ihtimali zaten çok düşük.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Chitizenfour, 4 dakika önce yazdı:

Ben şeyi çok merak ediyorum. Bulkta iken kalori ihtiyacını tamamlamak için gainer kullanmak saçma mı sizce? 

saçma değil fakat gereklide değil hocam.Kaloriden çok makroları tutturmaya çalışmak lazım 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.