Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thermal

Lgd-4033 vs s4 andarine

Önerilen İletiler

thermal    4

Arkadaşlar ben ilk defa sarms kullanacağım ve en az yan etkisi olan sarmsların bunlar olduğuna kanaat getirdim. Max 1 ay kullanacağım sizce hangisini neden kullanmalıyım ya da neden kullanmamalıyım en hızlı hangisi etki gösterir düşüncelerinizi bekliyorum ayrıca nereden temin edebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Greblan    98
thermal, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ben ilk defa sarms kullanacağım ve en az yan etkisi olan sarmsların bunlar olduğuna kanaat getirdim. Max 1 ay kullanacağım sizce hangisini neden kullanmalıyım ya da neden kullanmamalıyım en hızlı hangisi etki gösterir düşüncelerinizi bekliyorum ayrıca nereden temin edebilirim.

Neden kullanmamalısın:

1-) Gerçek sarmslar etkisine göre cidden çok pahalı.

2-) Etkileri tam olarak bilinmiyor.

3-) Forum içerisinde popüler olmadığı için bir sorunla karşılaştığın zaman destek alma şansın da düşük.

Bence ilk neden bile yeterli. İlla kullanacağım dersen de sol altta whatsapp logosu var. Oray tıkla ve Burak hoca ile iletişime geç. Sarms alırken aa bu daha ucuz ondan alayım kafasına sakın girme forumda görüyoruz lh fsh kapanıyor sonra.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thermal    4
Greblan, 2 dakika önce yazdı:

Neden kullanmamalısın:

1-) Gerçek sarmslar etkisine göre cidden çok pahalı.

2-) Etkileri tam olarak bilinmiyor.

3-) Forum içerisinde popüler olmadığı için bir sorunla karşılaştığın zaman destek alma şansın da düşük.

Bence ilk neden bile yeterli. İlla kullanacağım dersen de sol altta whatsapp logosu var. Oray tıkla ve Burak hoca ile iletişime geç. Sarms alırken aa bu daha ucuz ondan alayım kafasına sakın girme forumda görüyoruz lh fsh kapanıyor sonra.

hocam bildiğim güvenilir bir yer var ama buradaki sarms türkiye ile de iletişime geçicem ama en fazla ne olur yani testo sadece baskılanır mı yoksa üretimi durabilir mi?

tarihinde thermal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafersims    16
thermal, Bir saat önce yazdı:

hocam bildiğim güvenilir bir yer var ama buradaki sarms türkiye ile de iletişime geçicem ama en fazla ne olur yani testo sadece baskılanır mı yoksa üretimi durabilir mi?

hocam forumda birçok konu açıldı sarmlar ile ilgili, şuan bu işi pazarlama için yapan birçok satıcı da tahlil sonuçları ve değerlerde bir oynama olmadığını belirtiyor, bu gerçekten de öyle olabiliyor çoğu kişide de değerler referans aralığında ancak birçok sorun yaşanıyor, kısacası bir bilinmezlik mevcut halen ve bilmediğin bir şeyin ortaya çıkaracağı probleme de çözüm bulmak bir o kadar problemli olabilir, ne olur diye sorarsan; lh-fsh döngüsü kapanan çok kişi var, ereksiyon problemi yaşayan, libido kaybı yaşayan çok fazla kişi var, forumda da birçok örneğini görebilirsin tahlil değerleri referansta olduğu halde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
thermal, 1 saat önce yazdı:

Git araştır birader armuş piş ağzıma düş sarms yaz arama kısmına bir ton konu mevcut senin yerine kimse burada düşünmek zorunda değil. Şuursuz şuursuz hareket ediyorsunuz sonra forumda ah çekiyorsunuz araştır risklerini bil ne nedir ne değildir.. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 31 dakika önce yazdı:

Git araştır birader armuş piş ağzıma düş sarms yaz arama kısmına bir ton konu mevcut senin yerine kimse burada düşünmek zorunda değil. Şuursuz şuursuz hareket ediyorsunuz sonra forumda ah çekiyorsunuz araştır risklerini bil ne nedir ne değildir.. 

kankam yanlış anlamada sürekli insanların konularında azarlıyorsun insanları bir birimizi kırmadan incitmeden yorumlar yaparsak daha hoş olur senin adına insanlarda negatif etki bırakmak istemezsin diye düşünüyorum :) 

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thermal    4
galicik, 51 dakika önce yazdı:

git araştır demişsin kardeş birincisi araştırdım da geldim yazmışım en az yan etkisi olanı ben tamamen emin olmak için yazdım buraya yoksa rad140 alıp kellik tehlikesini de yaşarım kafama göre alıp ama bak sana lgd diyorum çünkü yan etkisinde kellik jinekomasti yok benim arkadaşlarım mk677 rad 140 kombinledi bir şey olmadı bu bünyeden bünyeye değişir burda kullanan adamlar varsa yorum yazar da bilgilenirim diye yazıyorum kimseye de ah çekmiyorum boş tatava yapma 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
thermal, 4 saat önce yazdı:

Mk677 kullanip dongusu kapananlari gorduk daha once. Ucuz mal alinca ne oldugunu bilmiyorsun. Ne oldugunu bilmedigin zaman da nasil bir tedavi uygulayacagini bilmiyorsun. Hani o yuzden guvendigin birisinden al. 

thermal, 1 saat önce yazdı:

git araştır demişsin kardeş birincisi araştırdım da geldim yazmışım en az yan etkisi olanı ben tamamen emin olmak için yazdım buraya yoksa rad140 alıp kellik tehlikesini de yaşarım kafama göre alıp ama bak sana lgd diyorum çünkü yan etkisinde kellik jinekomasti yok benim arkadaşlarım mk677 rad 140 kombinledi bir şey olmadı bu bünyeden bünyeye değişir burda kullanan adamlar varsa yorum yazar da bilgilenirim diye yazıyorum kimseye de ah çekmiyorum boş tatava yapma 

Forumda yeni olmandan dolayi yaptigini dusunuyorum ama insanlara tatava yapma vs. hoş degil. Begenmedigin/yanlis oldugunu dusundugun yorum olursa olumsuz ver cevapta vermeden geç. Cocuk gibi atişmaya gerek yok. Burdaki kimse kimsenin kotulugunu istemiyor.Galicik abim de hakli cunku son zamanlarda forumda gordugumuz sey adam yeni acmis hesabini gelmis sorusunu soruyor hemen. Forumda gezse bulunabilecek cevaplari tekrar sormanin bence de bir anlami yok pek. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thermal    4
Greblan, 11 dakika önce yazdı:

Forumda yeni olmandan dolayi yaptigini dusunuyorum ama insanlara tatava yapma vs. hoş degil. Begenmedigin/yanlis oldugunu dusundugun yorum olursa olumsuz ver cevapta vermeden geç. Cocuk gibi atişmaya gerek yok. Burdaki kimse kimsenin kotulugunu istemiyor.Galicik abim de hakli cunku son zamanlarda forumda gordugumuz sey adam yeni acmis hesabini gelmis sorusunu soruyor hemen. Forumda gezse bulunabilecek cevaplari tekrar sormanin bence de bir anlami yok pek. 

evet yeniyim bu kadar bodoslama gireceğini düşünmedim sinirlendirdi beni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
thermal, 22 dakika önce yazdı:

evet yeniyim bu kadar bodoslama gireceğini düşünmedim sinirlendirdi beni 

Dostum bu forumdaki genel sarms kitlesi 16-18 yaş aralığı enjeksiyondan korkan, ailesinden saklayan, zararsız diye spor salonlarında reklamı yapılan ürünleri soran kişiler ile dolu ve biz artık bıktık, forumu biraz araştırsan bu forumda sarms desen büyük bir kitlenin uzak dur diyeceğini ve üzerinde gerek deneysel denekler ile yapılan deneyler, gerek teorik deneyler olarak yetersiz bilgi bulunan bir ilaç grubu, ya da spor hocalarının atıflarıyla bu ürünleri kullanıp yaşı olan kişilerin hormon testleri normal olmasına rağmen cinsel aktivasyonda sıkıntı çeken kişiler ile dolu. Burası türkiye daha enjeksiyon ilaçları bile doğru düzgün üretemiyorken hammaddesi pahalı, piyasasa henüz yaygınlaşmamış ve arz talep marketingi oturmamış sarmsları türkiyede bulabileceğine inanmak ile türkiyeyi refah ve ekonomi olarak almanya ile eş tutmak gibi bir şey … Uzun uzun yazıyorum seni düşündüğüm için kimse kimsenin burada kötülüğünü istemiyor inan bana girersin girmezsin gram umrumda değil aklı selim bir ergen kardeşimiz bir gün oturur araştırma yapar bu yorumları görür 1 kişiyi bile kurtarırsak benim için ne mutlu 1000 düşün 1 yap yıllarca kafanı duvarları vurursun, sağlık geri dönüşü olmayan bir şey iyi sporlar..

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thermal    4
Bugracos, 12.04.2023 - 01:59 yazdı:

Dostum bu forumdaki genel sarms kitlesi 16-18 yaş aralığı enjeksiyondan korkan, ailesinden saklayan, zararsız diye spor salonlarında reklamı yapılan ürünleri soran kişiler ile dolu ve biz artık bıktık, forumu biraz araştırsan bu forumda sarms desen büyük bir kitlenin uzak dur diyeceğini ve üzerinde gerek deneysel denekler ile yapılan deneyler, gerek teorik deneyler olarak yetersiz bilgi bulunan bir ilaç grubu, ya da spor hocalarının atıflarıyla bu ürünleri kullanıp yaşı olan kişilerin hormon testleri normal olmasına rağmen cinsel aktivasyonda sıkıntı çeken kişiler ile dolu. Burası türkiye daha enjeksiyon ilaçları bile doğru düzgün üretemiyorken hammaddesi pahalı, piyasasa henüz yaygınlaşmamış ve arz talep marketingi oturmamış sarmsları türkiyede bulabileceğine inanmak ile türkiyeyi refah ve ekonomi olarak almanya ile eş tutmak gibi bir şey … Uzun uzun yazıyorum seni düşündüğüm için kimse kimsenin burada kötülüğünü istemiyor inan bana girersin girmezsin gram umrumda değil aklı selim bir ergen kardeşimiz bir gün oturur araştırma yapar bu yorumları görür 1 kişiyi bile kurtarırsak benim için ne mutlu 1000 düşün 1 yap yıllarca kafanı duvarları vurursun, sağlık geri dönüşü olmayan bir şey iyi sporlar..

2 hafta kullanıcam hocam sadece hayatımı karartıcak bir şey olmaz diye düşünüyorum (mk677)

• Olumsuz 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cristiano    2
thermal, 2 saat önce yazdı:

2 hafta kullanıcam hocam sadece hayatımı karartıcak bir şey olmaz diye düşünüyorum (mk677)

Seni uçuracak bir şey de olmayacak 2 haftada bulaşma öyle yapacaksan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thermal    4
cristiano, 10 saat önce yazdı:

Seni uçuracak bir şey de olmayacak 2 haftada bulaşma öyle yapacaksan

2 hafta vücut analizlerimi takip edicem sıkıntı olmazsa devam hocam sonuçta tren kullanmıyoruz uçuracağını da sanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.