Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Chitizenfour

20 haftalık kür değişim öncesi ve sonrası!

Önerilen İletiler

Chitizenfour    84

Arkadaşlar merhaba öncelikle 5 aylık kürüm bitti bende size öncesi ve sonrası atayım dedim. Küre başladığımda 65 kiloydum. Kür bitimi 85 kilo olarak bitirdim. Beslenme konusunda herhangi bir düzen oturtmadım ne geldiyse onu yedim. Asker olduğum için imkanlarda kısıtlı haliyle. Kendim ağırlık seti satın aldım bench sehpası aldım. Hiçbir şekilde salona gitmedim kürdeyken. Tamamen kendi imkanlarımla yaptım. 5 aylık kürün ilk 3 ayı aktif olarak düzenli yaptım. Son 2 ayı iş yoğunluğu dolayısıyla yapamadım spor ancak iğneleri vurulmaya devam ettim. Burada bi hata yaptığımı biliyorum ama yinede vurulmak istedim sebebini bende bilmiyorum açıkcası :)

Kürüm şu şekilde.. İlacı aldığım kişi bu mg ları kullanmamı istedi belki hammadde içeriğinde azdı o sebepten olabilir. Ama yinede gelişim katettiğimi düşünüyorum. 

1000 mg testo e. 

750 mg boldenon

400 mg rimabolan ( ilk 2 ay kullandım sadece sonra kestim rimabolanı) 

Fotoğraflar soldan sağa doğru gelişimim.. Değerli yorumlarınızı merakla bekliyorum :)

InShot_20230411_095243189.jpg InShot_20230411_095616223.jpg InShot_20230411_095329563.jpg IMG_20220328_061907_edit_2040294929598568.jpg IMG_20220328_061857.jpg IMG_20220328_061846.jpg IMG_20220910_071428.jpg IMG_20220910_071443.jpg IMG_20220910_071448.jpg IMG_20220910_071557.jpg IMG_20220419_060409_edit_2040432248428235.jpg IMG_20220917_190750.jpg  IMG_20221006_203957.jpg InShot_20230411_095413559.jpg Screenshot_20220515_215013.jpg IMG_20220919_145833.jpg Screenshot_20220916_110743.jpg IMG_20221016_074253.jpg IMG_20221016_074304.jpg IMG_20221016_074334.jpg editor1665248548924.png IMG_20221108_185556.jpg IMG_20221110_215333.jpg IMG_20221205_220758.jpg IMG_20221110_215525.jpg InShot_20230411_095529381.jpg editor1665609002994.png IMG_20221212_192242.jpg  editor1670862821272.png editor1670862777813.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ArdaK2    53

Antrenman ve beslenme düzenin olmadığı için malesef ki pct bitimi kilonun bir çoğu gidicek ayrıca ilk kür için 1000mg testo az değil mi daha çok girseydin 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14

Dozlara bak.. cahil cesareti dedikler bu olsa gerek, değişim görebilmek için sayfa sayfa indim ama … Dostum askeri personelsin pctni yap bir daha bence bulaşma ilaç işlerine  dışarıdan göründüğü kadar masum ve kolay bir iş değil sağlıklı günler.

• Beğen 4
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Chitizenfour, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba öncelikle 5 aylık kürüm bitti bende size öncesi ve sonrası atayım dedim. Küre başladığımda 65 kiloydum. Kür bitimi 85 kilo olarak bitirdim. Beslenme konusunda herhangi bir düzen oturtmadım ne geldiyse onu yedim. Asker olduğum için imkanlarda kısıtlı haliyle. Kendim ağırlık seti satın aldım bench sehpası aldım. Hiçbir şekilde salona gitmedim kürdeyken. Tamamen kendi imkanlarımla yaptım. 5 aylık kürün ilk 3 ayı aktif olarak düzenli yaptım. Son 2 ayı iş yoğunluğu dolayısıyla yapamadım spor ancak iğneleri vurulmaya devam ettim. Burada bi hata yaptığımı biliyorum ama yinede vurulmak istedim sebebini bende bilmiyorum açıkcası :)

Kürüm şu şekilde.. İlacı aldığım kişi bu mg ları kullanmamı istedi belki hammadde içeriğinde azdı o sebepten olabilir. Ama yinede gelişim katettiğimi düşünüyorum. 

1000 mg testo e. 

750 mg boldenon

400 mg rimabolan ( ilk 2 ay kullandım sadece sonra kestim rimabolanı) 

Fotoğraflar soldan sağa doğru gelişimim.. Değerli yorumlarınızı merakla bekliyorum :)

kollar ve sırt oldukca iyi fakat omuz ve göğüsler bi tık geride kalmış hocam tebrik ederim.İlacı aldığınız kişiyi değiştirmenizde fayda var rastgele ham madde konulan ürünlerde sonraki kür için kaç mg girmeniz gerektiği hakkında fikir sahibi olamıyorsunuz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Jacop, Şimdi yazdı:

kollar ve sırt oldukca iyi fakat omuz ve göğüsler bi tık geride kalmış hocam tebrik ederim.İlacı aldığınız kişiyi değiştirmenizde fayda var rastgele ham madde konulan ürünlerde sonraki kür için kaç mg girmeniz gerektiği hakkında fikir sahibi olamıyorsunuz

Haklısınız hocam ikinci kürümde inşallah sağlam ilaca denk gelirim :) Evet özellikle göğüs geride kaldı genetik mi bilemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
ArdaK2, 5 dakika önce yazdı:

Antrenman ve beslenme düzenin olmadığı için malesef ki pct bitimi kilonun bir çoğu gidicek ayrıca ilk kür için 1000mg testo az değil mi daha çok girseydin 

1000 mg yazılan testodan toplasan 300mg çıkmaz hocam bu tarz dozajlar öneren satıcıların ilaçlarının %90ı boş oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
ArdaK2, 6 dakika önce yazdı:

Herhangi bir yan etkide görmedim 😂 düşünmedim değil doğrusu

Bugracos, 6 dakika önce yazdı:

Dozlara bak.. cahil cesareti dedikler bu olsa gerek, değişim görebilmek için sayfa sayfa indim ama … Dostum askeri personelsin pctni yap bir daha bence bulaşma ilaç işlerine  dışarıdan göründüğü kadar masum ve kolay bir iş değil sağlıklı günler.

25 gündür pct yapıyorum. 30 a tamamlayıp bırakıcam. Kan testi verip duruma göre hareket edicem. Teşekkür ederim yorum için. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

İlaçlar Allahtan boş dolu olsa büyük sıkıntı çıkcak ilaç aldığın kişiyi değiltir kral adam bildiğin boş ürün sattığını söyleye söyleye veriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Jacop, 1 saat önce yazdı:

1000 mg yazılan testodan toplasan 300mg çıkmaz hocam bu tarz dozajlar öneren satıcıların ilaçlarının %90ı boş oluyor.

Zaten satıcı önerdiği için bilgisizlikde var bende tabi. İnşallah bilgili kişilerden yardım alıcam bir dahaki kürümde

janbertozen, Bir saat önce yazdı:

İlaçlar Allahtan boş dolu olsa büyük sıkıntı çıkcak ilaç aldığın kişiyi değiltir kral adam bildiğin boş ürün sattığını söyleye söyleye veriyor 

Çok şükür hocam o zaman 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Chitizenfour, 2 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam ikinci kürümde inşallah sağlam ilaca denk gelirim :) Evet özellikle göğüs geride kaldı genetik mi bilemedim 

elbet toparlanır hocam ınclıne ağırlıklı çalışmalar tercih edin.İlacı bıraktıktan sonra beslenmeye 2 kat önem vermende fayda var vücut yapın zayıflamaya müsait gibi geldi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Jacop, Şimdi yazdı:

elbet toparlanır hocam ınclıne ağırlıklı çalışmalar tercih edin.İlacı bıraktıktan sonra beslenmeye 2 kat önem vermende fayda var vücut yapın zayıflamaya müsait gibi geldi

Ektomorf bir yapıya sahibim. Dediklerini dikkate alıcam hocam teşekkür ederim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
Chitizenfour, 9 dakika önce yazdı:

250 mg test ile gelişim gösterebilecek vücudunuz var o yüzden cöp ürünlere fazla mg kullanıcam diye orjinal ilaç parası akıtmak yerine doğru ürünlerle 1 ml kullanmanızı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

250 mg test ile gelişim gösterebilecek vücudunuz var o yüzden cöp ürünlere fazla mg kullanıcam diye orjinal ilaç parası akıtmak yerine doğru ürünlerle 1 ml kullanmanızı öneririm.

Pct yaptıktan 3 ay sonra tekrar küre girebilirmiyim yada daha az bir sürede. Tamamen tahlil sonuçlarına göre mi hareket etmeliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
Chitizenfour, Şimdi yazdı:

Pct yaptıktan 3 ay sonra tekrar küre girebilirmiyim yada daha az bir sürede. Tamamen tahlil sonuçlarına göre mi hareket etmeliyim 

Hocam sana şunu söyleyebilirim dürüst olarak yapın müsaitmiş sadece spor ve beslenme ile kür sonu ulaştığın fiziğe yakın bir vücut yapabilirmişsin. Bence şuan hala gelişime açık bir vücudun var beslenmene vitamin ve gerekli suplementleri alarak yoluna bir süre devam edersen ilaç kullanmaya seni itecek bir durumunda olacağını sanmıyorum. İlaçların boş olduğu için şanslıymışsın imkanların kısıtlı olduğu bir yerde askeriyede bu kadar yüksek doz anabolik sana ciddi psikolojik sorunlar çıkartabilirdi. İllede kullanacam diyorsanız pct bittikten min 3 ay sonra kan tahlilleri  el verdiği müddetçe temiz ürünlerle düşük doz ilerleyebilirsiniz. Şuan kanımda ilaç yok diye koyverirseniz elinizde hiç bkrsey kalmaz sağlıklı sporlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Hocam sana şunu söyleyebilirim dürüst olarak yapın müsaitmiş sadece spor ve beslenme ile kür sonu ulaştığın fiziğe yakın bir vücut yapabilirmişsin. Bence şuan hala gelişime açık bir vücudun var beslenmene vitamin ve gerekli suplementleri alarak yoluna bir süre devam edersen ilaç kullanmaya seni itecek bir durumunda olacağını sanmıyorum. İlaçların boş olduğu için şanslıymışsın imkanların kısıtlı olduğu bir yerde askeriyede bu kadar yüksek doz anabolik sana ciddi psikolojik sorunlar çıkartabilirdi. İllede kullanacam diyorsanız pct bittikten min 3 ay sonra kan tahlilleri  el verdiği müddetçe temiz ürünlerle düşük doz ilerleyebilirsiniz. Şuan kanımda ilaç yok diye koyverirseniz elinizde hiç bkrsey kalmaz sağlıklı sporlar.

Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun. Birdahaki sefere duruma göre hareket edicem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ArdaK2    53
Chitizenfour, 19 dakika önce yazdı:

Ektomorf bir yapıya sahibim. Dediklerini dikkate alıcam hocam teşekkür ederim 

Vücut tipi diye birşey yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48

Merhaba, bence de  ilaçsız  bu seviyeye  gelebilirdiniz 5 ay içinde.  Birazcık daha antrenman şiddeti ve beslenmeye dikkat ederek gayet ulaşabileceğiniz bir sonuç. Bundan sonrası için ilaçları temin ettiğiniz kişileri iyi tercih edin ve dozları da minimalden başlayarak ilerleyin derim nacizane tavsiyem.

Başarılar 

tarihinde frostinheart tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
frostinheart, 28 dakika önce yazdı:

Merhaba, bence de  ilaçsız  bu seviyeye  gelebilirdiniz 5 ay içinde.  Birazcık daha antrenman şiddeti ve beslenmeye dikkat ederek gayet ulaşabileceğiniz bir sonuç. Bundan sonrası için ilaçları temin ettiğiniz kişileri iyi tercih edin ve dozları da minimalden başlayarak ilerleyin derim nacizane tavsiyem.

Başarılar 

5 aylık değişim yerine 3 aylık değişim demem daha doğru olur. İş yoğunluğundan dolayı son 1.5 2 ay spor yapmadım hiçbir şekilde. İlaçları temin ettiğim kişi konusunda haklısın. Bende biraz mağdur oldum. Zararın neresinden dönersem kar diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.