Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cmracr55

Testo e - bolde - turinabol tavsiye

Önerilen İletiler

cmracr55    1

Merhaba, başlıkta yazdığım gibi bu küre girdim 6. Haftada turinabolu kesip clen + wins ile devam edeceğim. Testoyu haftalık 500 mg alıyorum boldenin bir tüpü 350 mg fakat haftalık 350 bana göre az geliyor bunu iki tüp kullanıp haftalık 500 Testo 700 de bolde olarak kullansam daha iyi etki eder mi zararı çok mu olur ? Bildiğim kadarıyla boldenon diğer anaboliklere göre daha zararsız. Boy kilo orantısına göre düşük mg ile sürdürmek istemiyorum bu yüzden sorma gereği duydum. 

Boy: 196 

Kilo: 118

@galicik @otopsicikedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
cmracr55, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba, başlıkta yazdığım gibi bu küre girdim 6. Haftada turinabolu kesip clen + wins ile devam edeceğim. Testoyu haftalık 500 mg alıyorum boldenin bir tüpü 350 mg fakat haftalık 350 bana göre az geliyor bunu iki tüp kullanıp haftalık 500 Testo 700 de bolde olarak kullansam daha iyi etki eder mi zararı çok mu olur ? Bildiğim kadarıyla boldenon diğer anaboliklere göre daha zararsız. Boy kilo orantısına göre düşük mg ile sürdürmek istemiyorum bu yüzden sorma gereği duydum. 

Boy: 196 

Kilo: 118

@galicik @otopsicikedi

turinabol kullandığına göre ya bilgisizsin ya da satıcın itelemiş bundan yola çıkarak muhtemelen bolden de boştur ben arttırmazdım. Bide nasıl bir planlama peşindesin bulk mu yapacaksın cut mu yapacaksın oral bitiyor orala başlıyorsun bir karaciğerinin olduğunu umarım unutmamışsındır. 350 mg boldenin sana az geldiği kanısına nereden vardın ? 

galicik, 9 dakika önce yazdı:

turinabol kullandığına göre ya bilgisizsin ya da satıcın itelemiş bundan yola çıkarak muhtemelen bolden de boştur ben arttırmazdım. Bide nasıl bir planlama peşindesin bulk mu yapacaksın cut mu yapacaksın oral bitiyor orala başlıyorsun bir karaciğerinin olduğunu umarım unutmamışsındır. 350 mg boldenin sana az geldiği kanısına nereden vardın ? 

Soruna gelecek olursak bolde sanıldığı gibi zararsız bir ürün değil ciddi kalp ve sinir sistemini yoran, sekteye uğratan bir ürün ama tercih tabi ki sizin, ben anabolizanların androjenleri geçmemesi gerektiğini düşünüyorum yani 500 testo 500 bolde kullanım için uygundur. Bir diğer tavsiyem ise clen ve winstrol kullanmazdım clen de sinir ve kalp sistemini yoran nabzı arttıran zararlı bir ilaç bolde de aynı şekilde kalbini çok yorarsın gereksiz, winstrol eğer lastik gibi derin yoksa yani yağ oranın ciddi seviyelere inmediyse winstrol sadece su atımı yarayacak ve oral üstüne 2 oral daha senin karaciğerini böbreğini ve kalbini ciddi yoracak, fazla ilaç fazla kas, fazla ilaç fazla yağ yakımı değildir SAĞLIKLI SPORLAR..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
galicik, Bir saat önce yazdı:

Soruna gelecek olursak bolde sanıldığı gibi zararsız bir ürün değil ciddi kalp ve sinir sistemini yoran, sekteye uğratan bir ürün ama tercih tabi ki sizin, ben anabolizanların androjenleri geçmemesi gerektiğini düşünüyorum yani 500 testo 500 bolde kullanım için uygundur. Bir diğer tavsiyem ise clen ve winstrol kullanmazdım clen de sinir ve kalp sistemini yoran nabzı arttıran zararlı bir ilaç bolde de aynı şekilde kalbini çok yorarsın gereksiz, winstrol eğer lastik gibi derin yoksa yani yağ oranın ciddi seviyelere inmediyse winstrol sadece su atımı yarayacak ve oral üstüne 2 oral daha senin karaciğerini böbreğini ve kalbini ciddi yoracak, fazla ilaç fazla kas, fazla ilaç fazla yağ yakımı değildir SAĞLIKLI SPORLAR..

Kürü planlayan kişi olduğum ilde adını duyurmuş aynı zamanda samimiyetim olan bu sektörün çok eskilerinden biri. Benim isteğime göre bir kür planı hazırladı yağsız ve susuz hacim kazanırken aynı zamanda yağ ve su atmayı istedim Turinabolü yazmasının sebebi de bu evet biliyorum piyasada yok denecek kadar Orjinali az olan bir steroid. 350 Mg araştırmalarıma göre yukarıda da yazdığım gibi kilo boy oranımı hesaba kattığım için bana az geldi ve bir çok forumda başlangıç olarak ortalama 70-80 kg bir sporcu için bile 400 mg tavsiye ediliyor. Girdiğim ilk kür clen ve wins oldu dediğiniz gibi karaciğer değerlerimi çok fazla yükselttiği için 3. Haftada bırakmak zorunda kaldım fakat ilk kürde karaciğer ve böbrekler için hiç bir koruyucu kullanmamıştım beslenmemde sebzeye çok fazla yer vermemiştim şuanda tecrübeyle daha çok sebze ve koruyucu kullanıyorum. Tekrardan boldeye dönecek olursak elimdeki ampullerin her biri 350 mg yükseltmem gerekirse bile 500 testo 700 bolde olacak bunu nasıl eşitleyebilirim ? Boldenin çeyreğini enjekte etmeyip çöpe mi atmam gerek ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
cmracr55, 1 dakika önce yazdı:

Kürü planlayan kişi olduğum ilde adını duyurmuş aynı zamanda samimiyetim olan bu sektörün çok eskilerinden biri. Benim isteğime göre bir kür planı hazırladı yağsız ve susuz hacim kazanırken aynı zamanda yağ ve su atmayı istedim Turinabolü yazmasının sebebi de bu evet biliyorum piyasada yok denecek kadar Orjinali az olan bir steroid. 350 Mg araştırmalarıma göre yukarıda da yazdığım gibi kilo boy oranımı hesaba kattığım için bana az geldi ve bir çok forumda başlangıç olarak ortalama 70-80 kg bir sporcu için bile 400 mg tavsiye ediliyor. Girdiğim ilk kür clen ve wins oldu dediğiniz gibi karaciğer değerlerimi çok fazla yükselttiği için 3. Haftada bırakmak zorunda kaldım fakat ilk kürde karaciğer ve böbrekler için hiç bir koruyucu kullanmamıştım beslenmemde sebzeye çok fazla yer vermemiştim şuanda tecrübeyle daha çok sebze ve koruyucu kullanıyorum. Tekrardan boldeye dönecek olursak elimdeki ampullerin her biri 350 mg yükseltmem gerekirse bile 500 testo 700 bolde olacak bunu nasıl eşitleyebilirim ? Boldenin çeyreğini enjekte etmeyip çöpe mi atmam gerek ?

Dostum istiyorsa ıfbb pro olsun umrumda değil bir adam 3 testo grubuyla bir kişiyi küre sokuyorsa benim gözümde cahildir. Çok merak ettim şu dünya çapında ismi sanı tanınmış ünlü hocamın ilaçlarını bir atar mısın ?

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.383
cmracr55, 4 dakika önce yazdı:

Bugracos, Şimdi yazdı:

Dostum istiyorsa ıfbb pro olsun umrumda değil bir adam 3 testo grubuyla bir kişiyi küre sokuyorsa benim gözümde cahildir. Çok merak ettim şu dünya çapında ismi sanı tanınmış ünlü hocamın ilaçlarını bir atar mısın ?

Maalesef dostum sadece ilaç satmaya o kadar çok odaklanmışlarki her ilaca başlayana ilk kür diye testo bolde danabol kakalıyorlar.  Bu da zaten dünyanın en saçma en toksik kürü.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
cmracr55, 10 dakika önce yazdı:

Bu konuyu mutlaka sonuna kadar okuyun bir çok konuya bakış açısınız değişecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
Bugracos, 11 dakika önce yazdı:

O kadar yüceltmedim olduğum ilde tanınmış bir kişi dedim 🙂 

D5669C60-CADD-46B8-8362-BB9CC184562A.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
cmracr55, 3 dakika önce yazdı:

O kadar yüceltmedim olduğum ilde tanınmış bir kişi dedim 🙂 

Antalyadasın galiba 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Maalesef dostum sadece ilaç satmaya o kadar çok odaklanmışlarki her ilaca başlayana ilk kür diye testo bolde danabol kakalıyorlar.  Bu da zaten dünyanın en saçma en toksik kürü.

Spor camiasında yaşadığım yerde çok fazla tanıdığım ve samimi olduğum insan var kime sorsam aynı şeyi söylüyor o para kazanma derdinde, o kalitesiz ilaç satıyor, saçma kür yazmış vb bir sürü laflar kime danışacağımı da şaşırdım. İnternette de farklı farklı hocalarla konuştum onlar da aynı lafları söylüyorlar.

Bugracos, 4 dakika önce yazdı:

Antalyadasın galiba 

Hayır Samsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
cmracr55, 1 dakika önce yazdı:

Hayır Samsun 

İlaçların bomboş haberin olsun bol bol testo vuruyorsun kendine haberin olsun, yerinde olsam hiç birini vücuduma sokmam karaciğer koruyucuların bile merdiven altı ben uyarımı yapıyım dinlersin dinlemezsin sana kalmış.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cmracr55    1
forbit, 27 dakika önce yazdı:

Bu konuyu mutlaka sonuna kadar okuyun bir çok konuya bakış açısınız değişecek.

Öyle tabi ben de en samimi olduğum kişiye bile şüpheyle yaklaşır oldum artık her kafadan farklı ses geliyor herkes birbirini kötülüyor. Nereden destek alacağımı da bilemiyorum artık.

Bugracos, 19 dakika önce yazdı:

İlaçların bomboş haberin olsun bol bol testo vuruyorsun kendine haberin olsun, yerinde olsam hiç birini vücuduma sokmam karaciğer koruyucuların bile merdiven altı ben uyarımı yapıyım dinlersin dinlemezsin sana kalmış.

Valla şimdi başkasına gidip bana yeni kür yaz desem onun da ne vereceği belli değil piyasadaki herkes ben bilirim ben yaparım başkası yalan diyor bu işe para da dayanmaz artık bunları kullanmaktan başka çarem yok çünkü başka küre girecek gücüm de kalmadı 🙂 oysa ki en güvenilir olmayan internetten aldığım ilk kür gayet iyi gidiyordu 2 haftada bile çok güzel etkisini görmüştüm ama alt ast değerleri tavan yapınca bırakmak zorunda kaldım. 

tarihinde cmracr55 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
cmracr55, 39 dakika önce yazdı:

Öyle tabi ben de en samimi olduğum kişiye bile şüpheyle yaklaşır oldum artık her kafadan farklı ses geliyor herkes birbirini kötülüyor. Nereden destek alacağımı da bilemiyorum artık.

Valla şimdi başkasına gidip bana yeni kür yaz desem onun da ne vereceği belli değil piyasadaki herkes ben bilirim ben yaparım başkası yalan diyor bu işe para da dayanmaz artık bunları kullanmaktan başka çarem yok çünkü başka küre girecek gücüm de kalmadı 🙂 oysa ki en güvenilir olmayan internetten aldığım ilk kür gayet iyi gidiyordu 2 haftada bile çok güzel etkisini görmüştüm ama alt ast değerleri tavan yapınca bırakmak zorunda kaldım. 

Dostum sen bilirsin, yerinde olsam Burak hocayı arar ürün desteği alırdım, kendisinden örijinal ilaç temin edebilirsin. Ama özellikle o rawın üretildiği yeri görsen inan bana yemek bile yemeyeceğin bir yerde üretilen ürünleri enjeksiyon olarak vücuduna sokuyorsun bunu bil, hani böyle bir şey yok zorunluluğun yok ' bunları kullanmaktan başka çarem yok çünkü başka küre girecek gücüm kalmadı' bu tamamen cahil bir yaklaşım, sağlığın ile kumar oynuyorsun içinde ne olduğunu bilmediğin ürünleri kendine enjekte ediyorsun steroid kullanmak zorunda değilsin, kimse kafana silah dayamıyor bu iğneyi vuracaksın diye ne diyim dostum elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Tabi daha gençsiniz sağlık konforunuz yerinde, hissetmiyorsunuz ama büyük hata yapıyorsunuz hatırlamazsın bile muhtemelen ama ileride çok pişman olacaksınız.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Olcay    0

Merhaba benimde ilk kürüm olacak ürünleri aldım henüz gelmedi. Bunlara ek olarak bende decada var. Kullanım bilgisini ürünler gelince verecekmiş hoca. Yaş 32 bir anlık gazla aldım ancak acayip bir korku oldu bende gerek var mı diye. Bir yandan denemekte istiyorum. Bana tavsiyeleriniz neler olur tecrübeli arkadaşlarım hocalarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Olcay, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba benimde ilk kürüm olacak ürünleri aldım henüz gelmedi. Bunlara ek olarak bende decada var. Kullanım bilgisini ürünler gelince verecekmiş hoca. Yaş 32 bir anlık gazla aldım ancak acayip bir korku oldu bende gerek var mı diye. Bir yandan denemekte istiyorum. Bana tavsiyeleriniz neler olur tecrübeli arkadaşlarım hocalarım

Konu açarak sorun forum kurallarına göre yanlış bir davranış şuan sizin yaptığınız.  Başka konu altında alakasız bir yazı :) Böyle kimse yardımcı olmaz size. Steroid kürleri genel kategorisi var oraya girin yeni konu aç deyin ve başlık, içeriği belirleyin sonra konuyu aç deyin herkes katılım gösterir zaten.

rookie.smurf, 09.04.2023 - 06:28 yazdı:

arkadaşlar konu açmak fikir almak istiyorum nerden açacağımı bilmiyorum yardım edermisniz

Sende anlattığım şekilde yapabilirsin dostum.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.