Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ımposible

Sizin tercihiniz ne olurdu

Önerilen İletiler

ımposible    2

Merhaba değerli forum üyeleri iyi akşamlar dilerim hepinize sorum şu olucaktı kür geçmişi olan tecrübeleri hocalarımızda katılırsa sevinirim evet geçelim soruya sizce ilk kür yapacak olsaydınız herkesin bildiği gibi testo-boldenon dan mı yanı olurdu tercihiniz yoksa testo-peptid grubumu olurdu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ımposible    2
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

only test 250-350 mg

Kürü uzun süre düşünüyorum sence yanına birşey eklemek mantıksızmı olur kürden daha iyi verim almak için amacım çok ilacı birbirne karıştırmak değilde en az 2 ilaç şeklinde minik bir kombin daha iyi olmazmı sence ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.379
ımposible, Şimdi yazdı:

Kürü uzun süre düşünüyorum sence yanına birşey eklemek mantıksızmı olur kürden daha iyi verim almak için amacım çok ilacı birbirne karıştırmak değilde en az 2 ilaç şeklinde minik bir kombin daha iyi olmazmı sence ? 

Hedeflerin doğrultusunda yanına tabikide bir anabolik eklemen iyi olur fakat vücudunu tanımak için en sade şekilde başlamak en doğrusu olacaktır sonuçta acelemiz yok 1-2 kürle gördüğümüz vücutlara ulaşmamız mükmün değil. Eğer iyi bir vücut kompozisyonu ile ilaca başlarsan 250-350 mg ile 10-15 kilo alman hiç zor değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ımposible, 17 dakika önce yazdı:

Merhaba değerli forum üyeleri iyi akşamlar dilerim hepinize sorum şu olucaktı kür geçmişi olan tecrübeleri hocalarımızda katılırsa sevinirim evet geçelim soruya sizce ilk kür yapacak olsaydınız herkesin bildiği gibi testo-boldenon dan mı yanı olurdu tercihiniz yoksa testo-peptid grubumu olurdu ? 

Benim ilk Kürüm sustanon primobolan Du çok bilgisizdim ve gayet başarılı geçmişti,, senin ilk kürünün nasıl geçiceğini kimse bilemez temkinli ilerlemek te fayda var 

250 testo ile başlayıp 500 e çıkarman, 5-6 haftalara gelince, , vücudun tepkisine göre,, aldığın etkiye göre,, yaşadığın yan etkilere göre yanına  anabolizan eklemeni tavsiye ederim 

Peptid tarzı ilaçlar bana göre ileri seviyede kullanılması gerekiyor 

İlk defa kür deneyimi yaşıycak birinin peptid kullanıcaksa bile uzman bir Koç eşliğinde kullanması gerekir oldukça maliyetli bir iş olduğunu hatırlatayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
ımposible, 36 dakika önce yazdı:

İlk tercihim testo bolde oldu, boldeye lanet ettim belli bir süre sonra bugün ilk kürüme tekrar girecek olsam testo + ıgf1 lr3 girerim ha bu iyi bütçe istiyor haberin olsun 12-13k yı gözden çıkar 8 hafta için sadece. Yağ oranın %14 ün üstündeyse packler görünmüyorsa ıgf önermem paranı çöpe atarsın onu da belirtiyim. 

1-12 only testo 500mg başlarım

13. hafta ıgf1-lr3 eklerim ilaç gerçekse dip not gerçekse 50mcg (satıcının sana verdiği dozdan anlarsın) 8 hafta,

21-25 only testo 500mg sonra 250mg ardından belki trt ve pct giderim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
mcanmeco, 16 dakika önce yazdı:

Benim ilk Kürüm sustanon primobolan Du çok bilgisizdim ve gayet başarılı geçmişti,, senin ilk kürünün nasıl geçiceğini kimse bilemez temkinli ilerlemek te fayda var 

250 testo ile başlayıp 500 e çıkarman, 5-6 haftalara gelince, , vücudun tepkisine göre,, aldığın etkiye göre,, yaşadığın yan etkilere göre yanına  anabolizan eklemeni tavsiye ederim 

Peptid tarzı ilaçlar bana göre ileri seviyede kullanılması gerekiyor 

İlk defa kür deneyimi yaşıycak birinin peptid kullanıcaksa bile uzman bir Koç eşliğinde kullanması gerekir oldukça maliyetli bir iş olduğunu hatırlatayım 

Bilgisiz halin bile allah bilir 2015 de falan bu küre girmişsindir, yıl 2023 hala bu tertemiz ürünü kullanmıyorlar, hocam bilgisiz halin, bilgiye ulaşmanın gün geçtikçe arttığı 2023 yılına göre ilah kalır xD 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
galicik, 10 dakika önce yazdı:

Bilgisiz halin bile allah bilir 2015 de falan bu küre girmişsindir, yıl 2023 hala bu tertemiz ürünü kullanmıyorlar, hocam bilgisiz halin, bilgiye ulaşmanın gün geçtikçe arttığı 2023 yılına göre ilah kalır xD 

2014 tü sanırım 

Ürün güzelde çok pahalıya geliyor ve en az 400 mg 500 mg üzeri kullanmak lazım gibi bir algı var x kişisi 500 kullandı diye standart dozu 500 sanıyorlar,,  belkide bu yüzden tercih etmiyorlar 

Aslında bu kadar yüksek almaya gerek yok, ben son kürümde deca nın üstüne 400 rimo 10 hafta devam ettim, decaya göre çok daha güzel verim aldım, keşke maddi imkanım olsaydı 15 hafta devam etseydim 

Başlangıç seyesi kürlerde 200 rimo ile başlayıp kademeli olarak arttrılabilir, tertemiz eczane ürünü 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ımposible    2
galicik, 27 dakika önce yazdı:

İlk tercihim testo bolde oldu, boldeye lanet ettim belli bir süre sonra bugün ilk kürüme tekrar girecek olsam testo + ıgf1 lr3 girerim ha bu iyi bütçe istiyor haberin olsun 12-13k yı gözden çıkar 8 hafta için sadece. Yağ oranın %14 ün üstündeyse packler görünmüyorsa ıgf önermem paranı çöpe atarsın onu da belirtiyim. 

1-12 only testo 500mg başlarım

13. hafta ıgf1-lr3 eklerim ilaç gerçekse dip not gerçekse 50mcg (satıcının sana verdiği dozdan anlarsın) 8 hafta,

21-25 only testo 500mg sonra 250mg ardından belki trt ve pct giderim. 

Peki hocam boldenon ile primabolan arasındaki fark nedir ? Kusura bakmayın bilgilenmeye çalışıyorum yanlışım varsa affola boldenon damarlanmayı arttırıyor birde kürde elle ettiğin kazancı tutmak için iyi bir ilaç diye duymuştum gerçekten öylemidir sizce söylentimi primabolan daha mı iyidir sizce ? @mcanmeco

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mokarper    15
ımposible, 12 dakika önce yazdı:

Peki hocam boldenon ile primabolan arasındaki fark nedir ? Kusura bakmayın bilgilenmeye çalışıyorum yanlışım varsa affola boldenon damarlanmayı arttırıyor birde kürde elle ettiğin kazancı tutmak için iyi bir ilaç diye duymuştum gerçekten öylemidir sizce söylentimi primabolan daha mı iyidir sizce ? @mcanmeco

Aşağı yukarı çalışma prensipleri aynı diyebilirim şöyle bir fark var. Boldenon insanlar için değil atlar için tasarlanmış bir ilaç bildiğimiz at :). Kullanıcıların en şikayetçi olduğu kısım tansiyon ve sivilce. Rimobolan ise insan versiyonu denilebilir. Bir şikayette bulunanı görmedim. Fiyat hariç :D.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
ımposible, 1 saat önce yazdı:

Boldenon ile kürde elde ettiğin kazancı tutmanın alakası yok,, daha az su tuttuğu için diğer ilaçlara nazaran daha az büyütüyor bu sebepten ötürü kür sonu kaybın daha azmış gibi geliyor,,, damarlanma olayıda aynı şekilde daha az su tutumu yaptığı için adele ler daha derin ve damarlı duruyor,, haftalık olarak 400 mg ile 700 mg arası dozaj kullanan lar gördüm,, 12,, 15 haftadan sonra güzel etki veriyor

Rimobolan farklı bir ilaç insanlar için yapılmış dht türevi ilaç östrojene dönüşmez,, protein sentezi arttırarak kas gelişimini sağlar

İkisininde çok farkı yan etkileri var forumda, çok fazla konu var uzun uzun araştır, ilaçların ne getirisi,, ne götürüsü olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frostinheart    48

Bence de ilk kürünüzde test 250mg başlayıp vücut tepkilerini ve gelişimi izlemek en mantıklısı. Ben 250mg test ve boldenone ile kısa sürede iyi bir gelişim yakalamıştım. Şimdiki kafam olsa boldenone kullanmazdım çünkü yan etki yönünden beni rahstsız eden bir ilaç. İlk kürümde katlanmıştım ama bu sefer katlanamadım mesela. Bence mümkün olan en sağlıklı ve doğru yöntem azdan başlayarak süreci anlayip nereye gittiğininizi gözlemleyebildiginiz yöntemdir. Zaten amaç birden değil yavaş yavaş minimum yan etki ile süreci götürebilmek.

Kolay gelsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137

Boldenon biraz kumar gibi,bende 30. haftanin sonlarinda kolestrolde oynama yapti onun disinda kan tahlillerim hep temizdi sivilce sorunuda yasamadim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.