Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kaanzinn

Ilk kür only testo

Önerilen İletiler

Kaanzinn    2

18.yaşlarımın ortasındayim bu haziran ayinda bb sporu ile 3.yılımı doldurucagim  sadece fikir almak istiyorum birkac turk sporcu poscastleri ve yabanci podcastlerde  ilk kürlerde cok az dozajlarda baslamalari gerektigini soyluyorlar. haftalik 100/150 mg testo gibi bende bunun mantikli olduğunu dusunuyorum peki sizce mantikli mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasarprime    7
Kaanzinn, 2 dakika önce yazdı:

18.yaşlarımın ortasındayim bu haziran ayinda bb sporu ile 3.yılımı doldurucagim  sadece fikir almak istiyorum birkac turk sporcu poscastleri ve yabanci podcastlerde  ilk kürlerde cok az dozajlarda baslamalari gerektigini soyluyorlar. haftalik 100/150 mg testo gibi bende bunun mantikli olduğunu dusunuyorum peki sizce mantikli mi ?

150mg testesteron'un sana kendini daha iyi hissetmek hariç bir etkisi olacağını düşünmüyorum. TRT dozları bile 250mg civarı oluyor 

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
yasarprime, 7 dakika önce yazdı:

150mg testesteron'un sana kendini daha iyi hissetmek hariç bir etkisi olacağını düşünmüyorum. TRT dozları bile 250mg civarı oluyor 

Trt 250????

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaanzinn    2

+ B.K da bu şekilde soyluyor ve kocluguju yaptigi 17 yasinda olan H.E bu sekilde only testo yaptigini soyledi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugracos    14
Kaanzinn, 5 saat önce yazdı:

+ B.K da bu şekilde soyluyor ve kocluguju yaptigi 17 yasinda olan H.E bu sekilde only testo yaptigini soyledi.

AHAHHAAHAHHSH kahkaha attırdın bana aynen o isim 250 alıyor ahahhajssjsjsjajajajsjrmmfmdldldlfkf Ya of çocuklar off hayal dünyanızda sizlere mutluluklar…

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Kaanzinn, 33 dakika önce yazdı:

Trt doz veya bir tık üstünü almış olursun, zaten yaşın geç belli seviyede kas kütlen vardır diye tahmin ediyorum, sen neredeyse haftalık 100mg testo üretiyorsundur, tavsiyem girmemen inan bana 18 lerin ortasındayım diye verdiğin detay bile bir şey ifade etmiyor çok küçüksün hala çocuksun, yaş-ilaç rasyosuyla, risk reward ile ilgili tonlarca makale gibi konu var tekrar tekrar oku tekrar tekrar araştır muhasebeni yap, fikir bile almana gerek olmayacak kadar bilgi ve tecrübe paylaşımı mevcut sağlıklı sporlar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.393
aslankralmufasa, 36 dakika önce yazdı:

Ben haftalık 500 ile 12 hafta yaptığım kürden çok iyi verim almıştım. Şu an hala pct deyim yaş 21 ilk kürümdü. 500 testo gir bence girceksen

Kişiden kişiye dozaj değişir.

Kaanzinn, 2 saat önce yazdı:

250 ile başlayıp 350 mg ile ilk kürünü bitirebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaanzinn    2
aslankralmufasa, 49 dakika önce yazdı:

Ben haftalık 500 ile 12 hafta yaptığım kürden çok iyi verim almıştım. Şu an hala pct deyim yaş 21 ilk kürümdü. 500 testo gir bence girceksen

neden 100 veya 200 mglik denemeden direkt 500 hocam daha az yan etki veya risk almadan belki ayni verimi alabilirdiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasarprime    7
Bugracos, 3 saat önce yazdı:

Trt 250????

Doktorlar genelde 200 ve 250 arası yazıyor babam yaklaşık 1 ay önce değerlerin çok altında düşük testesteron seviyesi yüzünden tedavi görmeye başladı ve doktor ilk ay için haftalık 250mg sustanon reçete etmiş dozlar tabiki kişiden kişiye değişiyor.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sercantas    41
Kaanzinn, 1 saat önce yazdı:

neden 100 veya 200 mglik denemeden direkt 500 hocam daha az yan etki veya risk almadan belki ayni verimi alabilirdiniz 

Dışarıdan vücuda testosteron sokuyorsun 100 mg bile vursan vücutda ki doğal üretim tamamen durmuş oluyor. Ve 250 mg gibi düşük dozlarla kas inşası çok zor. Hazır da zaten sağlığını çöpe atmışken neden verimsiz dozla kür yaparsın ki? 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Kaanzinn, 5 saat önce yazdı:

100-150 mg mantıklı değil hocam. Sbebi zaten vücudunda ortalama  bireyde 50-80 arası testo üretiliyor haftalık. Sende 70 diyelim 100-125 mg aldığında doğal gelişiminin 2 katını bile almayacaksın ve doğal döngünü bozacaksın vücudun artık testo üretmeyecek madem risk alıyorsun doğal döngüne zarar vereceksin buna değecek bir verim alman gerekiyor küründen Haftalık ilk kür için 250-350 arası daha mantıklı bana kalırsa . 

Buna ek olarak zaten belirli bir kas kütlen yoksa 500 mg aldığında yarısına yakını sadece aromatize olur kullanmazsın bile  o yüzden 500 dozlarına çıkmakda saçma 

otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Kişiden kişiye dozaj değişir.

250 ile başlayıp 350 mg ile ilk kürünü bitirebilirsin.

Bunun tam sebebi ne hocam çoğu kişi bunu öneriyor  4-6 haftada bir dozu arttırtmayı 

tarihinde janbertozen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.393
yasarprime, 3 saat önce yazdı:

Doktorlar genelde 200 ve 250 arası yazıyor babam yaklaşık 1 ay önce değerlerin çok altında düşük testesteron seviyesi yüzünden tedavi görmeye başladı ve doktor ilk ay için haftalık 250mg sustanon reçete etmiş dozlar tabiki kişiden kişiye değişiyor.

Dostum baban kaç yaşında bilmiyorum fakat haftada 1ml sustanon maalesef kür oluyor ve herhangi bir kolesterol vs gibi sağlık sorunları varsa sorun yaşatabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.393
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

100-150 mg mantıklı değil hocam. Sbebi zaten vücudunda ortalama  bireyde 50-80 arası testo üretiliyor haftalık. Sende 70 diyelim 100-125 mg aldığında doğal gelişiminin 2 katını bile almayacaksın ve doğal döngünü bozacaksın vücudun artık testo üretmeyecek madem risk alıyorsun doğal döngüne zarar vereceksin buna değecek bir verim alman gerekiyor küründen Haftalık ilk kür için 250-350 arası daha mantıklı bana kalırsa

Bunun tam sebebi ne hocam çoğu kişi bunu öneriyor  4-6 haftada bir dozu arttırtmayı 

Kendin söylemişsin fazla gelirse aromatize olur diye o yüzden bu şekilde belirli zaman aralıklarında tahlillere göre doz arttırdıgında nerde duracağını geriye mı gideceğini ileri mı gideceğini anlamak maksat. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Kaanzinn, 4 saat önce yazdı:

300 ile başla 400 ile bitir dostum 24 haftalık only testo kürümde 375 mg ile çok güzel verim aldım.Pct biteli 1 hafta oldu ilacı bıraktıktan sonra sadece 1 kilo kaybettim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 26 dakika önce yazdı:

300 ile başla 400 ile bitir dostum 24 haftalık only testo kürümde 375 mg ile çok güzel verim aldım.Pct biteli 1 hafta oldu ilacı bıraktıktan sonra sadece 1 kilo kaybettim

Dur be brom bismillah az daha vakit geçsin xD şaka bir yana umarım hiç kütle kaybetmezsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.